Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Faktycznie. Te 19-6 jest dużo mniej zrozumiałe niż moje 15-10 ;) Tu zamiast podwyższać, to trzeba tak ze dwa winy uciąć :)

Thomas-LukaDoncic-1-1600x1219.jpg

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

2nd unit miał wczoraj takie momenty, że pandy umierały kleczac

Crazy Mike wyszedł sobie lineupem Monte Harris Craig Grant Sliwka i chyba miał potem zdziwko, że nikt nie potrafi ofensywy trzymać ...

MPJ Barton Murray Dozier na lawie

Crazy Mike. LoL. Ale w sumie na taki line up to chyba nawet ja bym nie wpadł podczas ostatniej gorączki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

Zgodnie z tym co pisałem, że jak mi mocny team nie da opisu będę ucinał W i innych też zachęcam do tego - mam do rozdania jakieś 4W ( po 2 od Bulls i Bucks ). Heat na pewno nie dołożę, więc @tangiers męcz tam dalej Cambiego, ale reszty na pewno chętnie poczytam. 

Myśle ze podchodzisz do tych dodawanych plusów odwrotnie niż trzeba. Szukasz sympatii i ekstra winy tym ekipom / GM które Tobie pasują i je lubisz. I tu chcesz komuś jeszcze dołożyć. 
 

Co by nie pisać @Eld to nasza gra to ogromna subiektywna giełda ocen. Subiektywna i egoistyczna. 
 

gwarantuje Tobie ze tym ekipa które wypatrujesz szukając dodatkowych pokładów sympatii i tak już dużo dałeś ( masz do tego prawo). 
zamiast szukania „pozytywnego” i dokładania ekstra raczej popatrz w stronę zespołów / GM do których koncepcji nie jesteś przekonany / GM nie lubisz czytać / nie zgadzasz się z czymś okrutnie będąc przekonanym ze masz racje „na pewno” 

a może patrząc z boku jednak krzywdzisz nie tych „ fajnych „przez niedoszacowanie a tych „złych” przez krzywdząca opinie. 
 

uważam ze wpisuje się w ten opis. Czytając mnie często jesteś rozdrażniony i szybko reagujesz negatywnie. Może taki zły odbiór ( niewykluczone ze pracowałem na taki a nie inny los) oddała Ciebie od sportowej oceny bo dokładasz inne „poza sportowe” antyargumenty. 
 

nie rozdawaj złota wśród bogatym których lubisz koncept się podoba i już Podlales a szukaj wśród biednych których złe odbierasz. 
tak jak wspomniałem ja akurat czuje ze częściowo chciałeś mi dowalić i po prostu dowaliłes. 
 

moze patrząc od tej strony lepiej wyrównać możesz sportowo swoje oceny? 
kazdy gra aby wygrać. Większość jest drażliwa na swoim punkcie i oceny swojego zespołu. I większość mimo wszystko ma pewne „szumy” w ocenie zespołów. I ciężko się przyznać do tego ale to kunktatorstwo tez istnieje jak i spora doza pamiętliwości „przewinień „ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Myśle ze podchodzisz do tych dodawanych plusów odwrotnie niż trzeba. Szukasz sympatii i ekstra winy tym ekipom / GM które Tobie pasują i je lubisz. I tu chcesz komuś jeszcze dołożyć. 
 

Co by nie pisać @Eld to nasza gra to ogromna subiektywna giełda ocen. Subiektywna i egoistyczna. 
 

gwarantuje Tobie ze tym ekipa które wypatrujesz szukając dodatkowych pokładów sympatii i tak już dużo dałeś ( masz do tego prawo). 
zamiast szukania „pozytywnego” i dokładania ekstra raczej popatrz w stronę zespołów / GM do których koncepcji nie jesteś przekonany / GM nie lubisz czytać / nie zgadzasz się z czymś okrutnie będąc przekonanym ze masz racje „na pewno” 

a może patrząc z boku jednak krzywdzisz nie tych „ fajnych „przez niedoszacowanie a tych „złych” przez krzywdząca opinie. 
 

uważam ze wpisuje się w ten opis. Czytając mnie często jesteś rozdrażniony i szybko reagujesz negatywnie. Może taki zły odbiór ( niewykluczone ze pracowałem na taki a nie inny los) oddała Ciebie od sportowej oceny bo dokładasz inne „poza sportowe” antyargumenty. 
 

nie rozdawaj złota wśród bogatym których lubisz koncept się podoba i już Podlales a szukaj wśród biednych których złe odbierasz. 
tak jak wspomniałem ja akurat czuje ze częściowo chciałeś mi dowalić i po prostu dowaliłes. 
 

moze patrząc od tej strony lepiej wyrównać możesz sportowo swoje oceny? 
kazdy gra aby wygrać. Większość jest drażliwa na swoim punkcie i oceny swojego zespołu. I większość mimo wszystko ma pewne „szumy” w ocenie zespołów. I ciężko się przyznać do tego ale to kunktatorstwo tez istnieje jak i spora doza pamiętliwości „przewinień „ 

Ignaz, nigdy w życiu bym Ci świadomie za coś dowalić nie chciał, ale coś w tym może być, że często Twój styl pisania ( nie merytoryka czy o czym piszesz ) mnie drażni i jakoś podprogowo chciałem Ci może dać słaby bilans.

Tym o to sposobem 1W wędruje do Spurs. Edycja pójdzie rano.

Dobrą osobą do dyskusji nie jest ta, która na każdą tezę ma odpowiedź, a ta która zdaje sobie sprawę i bierze to pod uwagę, że może się mylić. Gdzie ja to ostatnio czytałem? Ktoś na forum się chyba w Konfucjusza bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ignazz napisał:

Myśle ze podchodzisz do tych dodawanych plusów odwrotnie niż trzeba. Szukasz sympatii i ekstra winy tym ekipom / GM które Tobie pasują i je lubisz. I tu chcesz komuś jeszcze dołożyć. 
 

Co by nie pisać @Eld to nasza gra to ogromna subiektywna giełda ocen. Subiektywna i egoistyczna. 

odezwał się XDDDDDD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Rubio z oubre przeszli sie po jazz:) 

po 5 meczach grania gówna gracz ofensywny zagrał dobry mecz, wielki mi wyczyn, ciekawe gdzie był jak był mecz na styku w Toronto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

po 5 meczach grania gówna gracz ofensywny zagrał dobry mecz, wielki mi wyczyn, ciekawe gdzie był jak był mecz na styku w Toronto 

No jesli zrobienie ponad plus 30 na topowym teamie zachodu to nie jest zaden wielki wyczyn dla oubre to masz o nim duzo lepsze zdanie niz myslalem;)

Btw. Irving wypadl do konca sezonu, towns i simmons na blizej nieokreslony czas, wiec... czyzby hornets mieli przewage parkietu w 1 rundzie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym trymestr z 14.7 pts 46TS% to nie jest powód do dumy :) 

dla mnie głosowanie się zakończyło, więc fluber wraca tam gdzie był przed opisami :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

1. Nie zakonczylo, konczy sie jutro:)

2. Przeciez rubio i oubre to nie sa moi gracze wiec nie wiem o co chodzi z sugerowaniem propagandy:)

1) wypowiedziałem się w tej kwestii i zmieniać zdania nie mam zamiaru

2) nie mam ani humoru ani czasu na bzdurne przypychanki, to jak z tvpis, niby można, tylko po co tracić siły na taki poziom ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

 

2) nie mam ani humoru ani czasu na bzdurne przypychanki, to jak z tvpis, niby można, tylko po co tracić siły na taki poziom ;) 

Ale jakie przepychanki?:) ja kompletnie nie wiem o co Ci chodzi:)

Przeciez my sobie tutaj luzno dyskutujemy o roznych graczach, wymieniamy opinie, bardzo czesto zwracam uwage ze ktos zagral dobrze albo zagral zle, zwlaszcza lubie napisac cos dobrego o graczach ktorzy sa tu cisnieci, albo cos zlego o graczach ktorzy sa hajpowani. Bez wzgledu na sympatie czy antypatie, nie po to zebys teraz zmienial glosy bo ktos zagral 2 tygodnie po koncu trymestru dobry mecz ( skad w ogole ten pomysl?), tylko po to zeby bylo o czym pogadac. To jest przeciez tylko zabawa:)

Takze kompletnie nie ogarniam Twoich reakcji:) napisze cos dobrego o graczu ktorego nie lubisz - downvote, cos zlego o graczu ktorego lubisz - downvote, cos zlego o Twoim graczu ktorego lubisz: downote, " nie bede gral w ten syf" , " downvote" , "jestes jak z tvpis" , " downvote". 

Wez wyluzuj Człowieku:)

i sorry ale daruj sobie takie teksty o czyims poziomie bo gwarantuje Ci ze w prawdziwym zyciu gdyby nasze drogi sie z roznych powodow spotkaly, nigdy bys mi tego w twarz nie powiedzial, wiec nie wiem po co kozaczysz w wirtualnym swiecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym Ayton wyjaśnia jakiegoś peta :D 

pet

1 minutę temu, fluber napisał:

Przeciez my sobie tutaj luzno dyskutujemy o roznych graczach, wymieniamy opinie, bardzo czesto zwracam uwage ze ktos zagral dobrze albo zagral zle, zwlaszcza lubie napisac cos dobrego o graczach ktorzy sa tu cisnieci, albo cos zlego o graczach ktorzy sa hajpowani. Bez wzgledu na sympatie czy antypatie, nie po to zebys teraz zmienial glosy bo ktos zagral 2 tygodnie po koncu trymestru dobry mecz ( skad w ogole ten pomysl?), tylko po to zeby bylo o czym pogadac. To jest przeciez tylko zabawa:)

odpowiedzialeś na mój wpis i mam prawo odebrać to jako próbę wkurwienia, poza tym ta część twojego wpisu  sugeruje jakieś nielogiczne kolokacje między możliwymi drogami postępowania a co do Oubre cisnałem go za mecze z Denver i LAL,ale jak słusznie posiadacz tego gracza zauważył, liczy się to do T3,więc podsumowałem dokonania w tym okresie, jak przypominam gracza ofensywnego, któryodpowiada za scoring w zespole, który powinien być czarnym koniem do PO :) 

7 minut temu, fluber napisał:

Takze kompletnie nie ogarniam Twoich reakcji:) napisze cos dobrego o graczu ktorego nie lubisz - downvote, cos zlego o graczu ktorego lubisz - downvote, cos zlego o Twoim graczu ktorego lubisz: downote, " nie bede gral w ten syf" , " downvote" , "jestes jak z tvpis" , " downvote". 

o, piękna nadinterpretacja :) a nerwówo zwykłe reakcje na forum GDZIE SIE BAWIMY nie jestem w stanie pojąć 

8 minut temu, fluber napisał:

i sorry ale daruj sobie takie teksty o czyims poziomie bo gwarantuje Ci ze w prawdziwym zyciu gdyby nasze drogi sie z roznych powodow spotkaly, nigdy bys mi tego w twarz nie powiedzial, wiec nie wiem po co kozaczysz w wirtualnym swiecie:)

powiedziałbym bez problemu, nie mniej pierw musiałbym wyjść ze swojej piwnicy  a nie wiem czy Twoja Osoba byłaby na tyle przekonująca/wartościowa abym to uczynił

a jak już tak się prujesz o +- to czemu nic o ty ? :) 

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Fluber że wspomniałeś tu o Oubre, który był dziś +31, a dość regularnie przez kilka osób jest tu nazywany kasztanem  i statpadderem.  ;)

A tymczasem Beasley dziś -30, a Hernangomez -31, gdzie reszta s5 Minnesoty miała -3 i -1.. dość spora różnica jednak.

idąc dalej tym tropem przy Maliku mamy coś takiego:

Zamiana Wigginsa i KATa na Juancho i Malika pogorszyła obronę Wolves o jakieś 15 punktów na 100 posiadań.

A Malik wszedł na wyższy poziom grania o kontrakt bo mimo swietnej skuteczności jest mocno ujemny, gdyż/ponieważ:

Nawet nie próbuje się przemęczać obrona - def rating 123.1

oraz nie próbuje podawać - 2 asysty per 36. Nikt kto rzuca 21+ punktów nie rozdaje tak mało asyst. 

ale jechanie po Oubre i Codym Zellerze, którego mi zaszczuliście zawsze na probsie :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

powiedziałbym bez problemu, nie mniej pierw musiałbym wyjść ze swojej piwnicy  a nie wiem czy Twoja Osoba byłaby na tyle przekonująca/wartościowa abym to uczynił

a jak już tak się prujesz o +- to czemu nic o ty ? :) 

 

Dobrze, powiedzialbys, nie wiem co powiedziec, gratuluje?:)

Bo ogladalem suns-jazz a nie wolves-nuggets?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Alonzo napisał:

oraz nie próbuje podawać - 2 asysty per 36. Nikt kto rzuca 21+ punktów nie rozdaje tak mało asyst. 

jebłem ze śmiechu, nie mniej Alonzo chyba lubisz podcinać gałęzie na których siedzisz :) najpierw KAT vs Doncić teraz Malik (a sam posiadasz równie ślepego Oubre), sporo tego :D 

pozdrawiam :) 

image.png.e75987e37e07cba9dd033e7fc5fae2c0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Malik wszedł na wyższy poziom grania o kontrakt bo mimo swietnej skuteczności jest mocno ujemny, gdyż/ponieważ:

Nawet nie próbuje się przemęczać obrona - def rating 123.1

oraz nie próbuje podawać - 2 asysty per 36. Nikt kto rzuca 21+ punktów nie rozdaje tak mało asyst. 

Alonzo, jesteś osobą, którą trzeba regularnie sprawdzać, gdy podajesz jakieś dane, bo zwykle jest tak, że albo są one nieprawdziwe albo ich nie rozumiesz i nie umiesz ich używać. 

1. Z Malikiem Wolves do wczorajszego meczu (jeszcze na ma danych na bbr) byli lepsi o 7,2 pkt na 100 poss., co oczywiście po kilku meczach nic nie znaczy, ale jak już używasz tego typu argumentów, pomijając już jak bardzo są idiotyczne i nic nie wnoszące do dyskusji), to chociaż check your sauces.

2. Jestem pewien, że nawet nie wiesz jak liczony jest ten def rating.

3. Znowu pudło

 image.thumb.png.c3cc21633a346e9bf9712af78b6ffca0.png

Odkąd Malik trafił do Minny to wykonał 158 podań (pomimo tego, że jak sam twierdzisz, nawet nie próbuje tego robić), w tym samym okresie Kelly Oubre podał 125 razy.

Pozdrawiam i życzę smacznej kawusi.

 

PS. Jak już tak się lubujesz w tych +/- za jeden mecz, to mógłbyś mi powiedzieć kto miał najgorszy +/- wczoraj w Utah?

 

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.