Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi jak zwykle Wasza ocena bo coś się pozmieniało w rl składach. Co zakładacie? Ja odbiercie. Kilka pytań.

 

Butler - mam wyrobione zdanie. January ciekawy, wpadnij na priv.

 

Saric - ogromna obawa że zginie pod TT. Jest kilka argumentów o tym świadczacych, choć by ulubieniec Taj. Pytanie o tyle ważne ze to osłabia mojego mocnego rywala.

 

Covingthon - sorry, TT to dla mnie nie terer. No go zajedzie jak Luola. Poza tym po prostu przy dwoch samcach alfa mógł grać swoje ( Simmons, Embiid ). Teraz ich miał nie bedzie. Kto? KAT? Ten TAK co go widzimy od początku sezonu?. Wiggins? Bitch please.

 

Główny center GSW - jak dla mnie kiepsko. Missmatche same się proszą. Dodaj do tego konflikt Durant-Green i mamy ciekawie.

 

Embiid - ile on tak jeszcze pogra? Przecież to MVP.

 

Co tak cicho u nas o Houston?

 

Bucks mają DMC jeszcze. Jak wróci ww formie, mamy przejebane. Czo ten Lopez jezzcze?

 

Nets - co oni knują?

 

Czy OKC lub Memphis spróbuja walki o PO?

 

Obiektywnie. Bez złośliwosci. Cenie Waszą opinię.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło się trafić nic lepszego january'emu niż trade Butlera do (potencjalnego) contendera, ale będzie musiał się zgrywać z Embiidami (tak samo w sumie jak z Bronem), więc ten pierwszy trymestr chyba będzie poniżej oczekiwań. 

 

Covington będzie spoko, kolo ma dwa NBA-skille, ale skille które powinny Socie pasować, z Sariciem można mieć wątpliwości.

 

Memphis? O playoffy? :D

 

Ciekawe kiedy Houston zwolni Melo, liczy się tutaj każda godzina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy na to z innej strony, czy Dario nie jest tam drugim najlepszym zawodnikiem? 


Mnie też ciekawi jak Państwo zaopatrują się na dość wyraźny konflikt między KD i Greenem? 

Per Thompson II, Green called Durant a "b---h" numerous times during their argument, which came after Green lost control of the ball and failed to get a shot off on the final play of regulation against the Clippers on Monday.

Green also reportedly took issue with the way Durant has handled his impending free agency.


Nie ma Klay'a, nie ma Igoudali. 

 

Gdzieś ten team spirit u nas w Warriors mógł zostać jeszcze bardziej nadszarpnięty. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogło się trafić nic lepszego january'emu niż trade Butlera do (potencjalnego) contendera, ale będzie musiał się zgrywać z Embiidami (tak samo w sumie jak z Bronem)

Butler będzie grał w 76ers obok wyraźnie lepszego od siebie gracza, podobnie jak w Lakers. Pod kątem oceny gry Butlera to będzie prawie, że 1 do 1, to co będzie grał w Sixers, a to co będzie grał u nas. Bardzo podobne warunki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler będzie grał w 76ers obok wyraźnie lepszego od siebie gracza, podobnie jak w Lakers. Pod kątem oceny gry Butlera to będzie prawie, że 1 do 1, to co będzie grał w Sixers, a to co będzie grał u nas. Bardzo podobne warunki. 

 

No nie do końca, bo Emblid to podkoszowy, a lbj obwodowy. inne role na boisku. 

 

ingram się nie odnajduje. z dodatkowym butlerem chyba tym bardziej? 

 

Wade też stracił. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy na to z innej strony, czy Dario nie jest tam drugim najlepszym zawodnikiem?

 

Mnie też ciekawi jak Państwo zaopatrują się na dość wyraźny konflikt między KD i Greenem?

 

Nie ma Klay'a, nie ma Igoudali.

 

Gdzieś ten team spirit u nas w Warriors mógł zostać jeszcze bardziej nadszarpnięty.

Poczekamy do FA Duranta. Jezeli Durant zleje GSW to u nas moze byc podobnie bo jak sam wspomniales tu nie ma Klaya i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racya. Ale Smart tez myka na PG a i transfery idą.

 

Każdy ma jakieś problemy.

Szkoda tylko, że transfery nie działają wstecz :( to pewnie na 2 trymestr będziesz miał 5 PG na zapas ;P

 

Ale chętnie zapraszam po Mudiaya ;)

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przyszloroczny draft bedzie rownie ciekawy co 2017?

 

 

noie tsnkujemy, ssiemy pałki aż miło..

 

Rubio kaszana, Ingles kaszana

 

Top 10 pick w tym roku Jazz

 

 

A jakieś pomysły na "pro-tank" wymiany ;-) ?

 

Bo Goberta można po prostu nie wprowadzać. 

 

1. Ogrywać Donovana (kocham pracę Snydera z młodymi).

2. Postarać się po prostu sprzedać jak najlepiej Favorsa

3. Rubio, Inglesa i Burksa nikt raczej nie weźmie

4. Trochę mało talentów do ogrywania

5. Oddać/wywalić JJ?

 

 

w koncu Jazz pokazuja potencjal.

 

Sam zwatpilem po meczu z Hawks, ale od tamtego czasu 3 wygrane i to w jakim stylu.

 

Rubiobrobi robote, poczatek sezonu mial dramatyczny ale od meczu z Sacramento chyba zrozumial ze nie jest Westbrookiem i skonczyl te bezsensowne wjazdy pod kosz zakoncze w wiekszosci koleczkiem i czapa/strata. W koncu zaczal rozgrywac i liczba czystych pozycji na obwodzie ilegla podwojeniu

 

Marsz do PO czas zaczac !

 

Jak widać 3 mecze starczą Ci Qcin do zmiany opinii.

 

Niby Ciechocinek a taka gorąca głowa. Choć jak widać przynajmniej - jak u reszty kuracjuszy - zawodna pamięć się zgadza.

 

#stopProwokacjom

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.