Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie bez kozery zapytam

 

jest poza mną jakaś drużyna, która może się pochwalić 9 starterami z reala w drużynie? (dziesiąty w drodze- bogdanovic)

 

hermangomez wczoraj wskoczyl do s5 i zapowaida sie ze na dluzej - Michael Malone on @AltitudeSR speaking about his starting lineup: “Moving forward it will probably be Juancho,

 

chandler dzis wskakuje.

Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, bo wtedy to nie było dla Ciebie takie jasne i stałeś w swoim zdaniu, dokładnie tam gdzie Jasiek.

 

Dopiero pojawienie się w BeGM zmieniło sposób narracji :tongue:

Już drugi raz wpierasz mi, że miałem jakieś zdanie, kiedy go nie miałem. Przecież ja na tezy Jaśka o ujemności Jamesa napisałem wtedy to:

Tak się składa, że Hill, Tristan, Love, Nance, Smith, Osman, Clarkson i Korver mają ważne umowy na przyszły sezon + Hood jest zastrzeżony. Jeżeli LeBron odejdzie to nic już nie będzie stało na przeszkodzie, żeby Cavs wygrali Wschód 2019:)

i myślałem, że każdy zrozumiał iż to był sarkazm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://www.e-nba.pl/topic/5818-lebron-the-decision-ii/page-8?do=findComment&comment=568233

 

http://www.e-nba.pl/topic/5818-lebron-the-decision-ii/page-8?do=findComment&comment=568249

 

Nie kpij z mojej inteligencji.

 

Ja mam na prawdę dobrą pamięć, chociaż wiem, że potem niektórych moje wypominanie uwiera jak drzazga w bucie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kpij z mojej inteligencji.

 

Ja mam na prawdę dobrą pamięć, chociaż wiem, że potem niektórych moje wypominanie uwiera jak drzazga w bucie :tongue:

Ale ja nie kpię z Twojej inteligencji, tamta dyskusja była na temat dawania LeBronowi pięcioletniego maxa i spadku jego impactu na drużynę sezon do sezonu( co było przecież całkowicie niezaprzeczalne), a nie tego, że jak January uważałem, że Lebron jest poza TOP 10 graczy w lidze, czy że jest minusowy. Tezy Jaśka wprost wyśmiewałem, na co dowód zalinkowałem. Próbujesz mi wcisnąć tezy, o których nie pisałem i które nie wynikają z wklejonych linków. Tym bardziej nie rozumiem, czemu piszesz to:

 

Zabawne, bo wtedy to nie było dla Ciebie takie jasne i stałeś w swoim zdaniu, dokładnie tam gdzie Jasiek.

 

Dopiero pojawienie się w BeGM zmieniło sposób narracji :tongue:

skoro... przypomnij sobie, jaką umowę zaoferowałem LeBronowi tutaj i skonfrontuj z tym, co pisałem wtedy:) Przecież to świadczy o tym, że jestem konsekwentny, a nie że zmieniam zdanie pod wpływem BeGM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie kpię z Twojej inteligencji, tamta dyskusja była na temat dawania LeBronowi pięcioletniego maxa i spadku jego impactu na drużynę sezon do sezonu( co było przecież całkowicie niezaprzeczalne), a nie tego, że jak January uważałem, że Lebron jest poza TOP 10 graczy w lidze, czy że jest minusowy. Tezy Jaśka wprost wyśmiewałem, na co dowód zalinkowałem. Próbujesz mi wcisnąć tezy, o których nie pisałem i które nie wynikają z wklejonych linków. Tym bardziej nie rozumiem, czemu piszesz to:

 

skoro... przypomnij sobie, jaką umowę zaoferowałem LeBronowi tutaj i skonfrontuj z tym, co pisałem wtedy:) Przecież to świadczy o tym, że jestem konsekwentny, a nie że zmieniam zdanie pod wpływem BeGM.

 

Napisałeś, że Jasiek ma sporo racji i że Cavs z LeBronem na parkiecie nie wyglądają jak zespół na PO. Mi to nie brzmi jak obrona najlepszego gracza Cavs, ale może to u mnie kuleje interpretacja :)

 

Ja jestem tam gdzie wtedy, wy tam gdzie stało ZOMO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że Jasiek ma sporo racji i że Cavs z LeBronem na parkiecie nie wyglądają jak zespół na PO. Mi to nie brzmi jak obrona najlepszego gracza Cavs, ale może to u mnie kuleje interpretacja :smile:

 

Ja jestem tam gdzie wtedy, wy tam gdzie stało ZOMO :tongue:

Nie wiem, ale chyba przyznasz, że LeBron przed moim dojściem do BeGM grał słabiej niż po moim dojściu do BeGM ( w sezonie 18/19)?

 

Napisałem, że w NetRating z LeBronem są zespołem, który nie łapie się do ósemki, to prawda:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty masz do mojego składu :tongue: ?

2 pewne pierwsze opcje, obudowa pod heavy switch D, potrafią rzucać za 3 i podawać.

Jak to ma nie działać :grin: ?

 

ja się boję pomyśleć, co byś pisał na temat scotta i juancho, gdyby byli u Ciebie.

 

dla niewtajemniczonych - obaj mają po 60-pare % wide open 3

 

Może wypożyczę Ci ich na jeden trymestr, co bym potem argumenty wykorzystał a Ty sobie bilans nabiłł? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty masz do mojego składu :tongue: ?

 potrafią rzucać za 3 

Każdy potrafi rzucać za 3, nie każdy potrafi trafiać. Przecież Twoje BIG 6 wypada bardzo blado: najlepszy Butler rzuca 37,8%, średnia dla Twojego teamu (BIG 6) wynosi 34,1%. W zeszłym sezonie tylko jedna drużyna miała gorszą skuteczność w RL NBA. Na razie jest słabiutko. Nawet Huerter rzuca na ten moment 0,9 trójki na mecz na skuteczności 35%. W tej chwili tylko McDermott trochę to ratuje ( 1,1 trójki na mecz na 42%)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wiesz, że mi za wczoraj wisisz 6 minut, bo włączyłem specjalnie dla Ciebie na tego Dotsona i umarłem :tongue:

 

Będą grać 48 mpg zamiast Saricia swoją drogą :grin: ?

 

 

No i przyniosłeś złą aurę.... bo to byl najgorszy fragment knicks w sezonie

 

Taj Gibson said he'd be open to coming off the bench once Dario Saric officially joins the team.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favors przecież rzuca za 3, bo Gobert ;>

A Rondo nie rzuca contested 3s bo nie umie:)

 

Powinno być lepiej z tymi trójkami, ale na ten moment nie wiem, czy jest team walczący o play-offs, który wypada gorzej pod względem skuteczności trójek od Twojego (nawet tak jechani za brak spacingu Bulls mają 37% w tym sezonie)

 

I jeszcze jedno. Z 15 najczęsciej używanych w tym sezonie przez rl lakers 2man lineups, lakers mają najgorszą skuteczność za 3 kiedy używają pary lebron-ingram...

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.