Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie Panowie mam trochę żalu do Was. Przez to, że liga tak bardzo się podzieliła, rynek transferowy stał się mega c***owy. Drużyny spoza osemek nie mają vetsow, którzy czyniliby różnice, z kolei te z PO już są tak skonstruowane, że trudno znaleźć jakieś specjalne braki. 

 

Jak żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Panowie mam trochę żalu do Was. Przez to, że liga tak bardzo się podzieliła, rynek transferowy stał się mega c***owy. Drużyny spoza osemek nie mają vetsow, którzy czyniliby różnice, z kolei te z PO już są tak skonstruowane, że trudno znaleźć jakieś specjalne braki. 

 

Jak żyć. 

 

Niedługo będzie rewolucja. Zbliża się rozliczenie finansowe. Ci co tankowali będą musieli coś robić z assetami, które będą wartościowymi starterami na 3 czy 4 roku rookie kontraktu. A potencjalni bankruci będą robili nerwową przebudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie rewolucja. Zbliża się rozliczenie finansowe. Ci co tankowali będą musieli coś robić z assetami, które będą wartościowymi starterami na 3 czy 4 roku rookie kontraktu. A potencjalni bankruci będą robili nerwową przebudowę.

 

Ciekaw jestem jak to w praktyce będzie wyglądać. Ciężko przewidzieć dokładne skutki. 

Ogólnie w zasadzie każda drużyna jest nabita do granic możliwości w salary, co jest kolejnym argumentem za ciężkim rynkiem transferowym (nikt nie chce iść z wydatkami w górę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrze, że mam świetny terminarz w 1 trymestrze

 

Mam nadzieję, iż Ignazz, Ashigaru, Sylvinho, Tomek i ...Marcus Camby :tongue: przeczytają ów post ;-)

 

Nie wiem jak ty to robisz, że masz świetny terminarz za każdym razem jak piszesz opisy.

 

Na szczęście mało kto się już łapie na twoje manipulacje.

 

Pels bankrutem? Oj wiele by musiało się nie udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już wiesz, pisałem Ci kiedyś co moja błyskawiczna analiza wykazała. Jesteś w 2 roku podatku (x3) i za rok jeśli chcesz utrzymać wiadome trio musisz zejść poniżej luxury ;-) Gdzie Twoich 11 graczy, nie licząc RFA Harta przekracza o 5 mln ów próg.

 

zawsze można wybrać mini Greena w postaci wielkiego Jor... Nerlensa Noela :) I wtedy Tomek wszystko ładnie zepnie :) To raz, a dwa, za rok zapewne luxury będzie wyższe, także jeszcze kilka milionów zapasu GSW spokojnie powinno wyrzeźbić :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january włączył tryb "propaganda" :P

 

naprawdę nie wiem, czy kiedykolwiek, gdy LAL o coś walczą mają trudny terminarz ;) a dyspozycja ławki jest taka, jak powinna, a jak grają źle, to wina trenera, że w złych line-upach ich wpuszcza, bo w barwach beGMowych LAL byliby wykorzystywani w najlepszy sposób :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ 3 moich graczy gra out of position, a 4 był uwikłany w dramę (której u nas nie ma). Więc (oczywiście zakładam poprawę stats) i tak powinno to znacząco działać na moją korzyść, no i fit po obu stronach parkietu mi działa pięknie, ale to już rozpiszę przy opisie.

 

Olynyk, Favors i kto jest tym trzecim???

 

Teraz przynajmniej będzie można zobaczyć, jak wygląda Butler, kiedy jest w drużynie z dużo lepszym zawodnikiem i co potrafi z siebie dać w takiej sytuacji, więc powinniśmy mieć lepszą prókę w 76ers jego potencjalnej gry.

 

Tak patrząc na komentarze do tej pory, to mam wrażenie, że jednak u większości GM-ów granie zawodnikiem na innej pozycji niż gra w RL NBA działa na niekorzyść. Ja co prawda mam inne zdanie i wydaje mi się, że Olynyk i Favors lepiej działaliby na C niż na PF, ale widzę też opinie innych GM-ów o zmienianiu pozycji względem RL NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak liczysz playoffowe np Cavs;>. Ja sobie na 3 tiery (9-11-10) wstępnie rozdzieliłem i z szeroko pojętej czołówki (GSW,DEN,NOP,POR,LAL,MIL,NYK,PHI,BOS) ledwie 5 spotkań, w tym brak Warriors i Bux :tongue:. Z tankerami 10, w całym trymestrze łącznie jedynie 6 b2b, z czego aż 4 z tankerami. Wg mnie to jest dobry terminarz ;-)

Playoffowe to te, które na ten moment moim zdaniem są w play-offs. W 1 trymestrze masz 17 ( jednak się machnąłem w liczeniu) meczów z playoffowymi teamami, w drugim masz 11, w trzecim 14.  W trzecim rzeczywiście masz więcej meczów ze ścisłą czołówką. Oprócz 5 meczów z czołówką masz też między innymi 4 mecze ze Spurs, 2 z Heat, 2 z Rockets, 2 z Orlando - to nie są przecież łatwe mecze. Do tego Cavs plus Jazz to jest 17 playoffowych zespołów. To jest bardzo dużo. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak liczysz playoffowe np Cavs;>. Ja sobie na 3 tiery (9-11-10) wstępnie rozdzieliłem i z szeroko pojętej czołówki (GSW,DEN,NOP,POR,LAL,MIL,NYK,PHI,BOS) ledwie 5 spotkań, w tym brak Warriors i Bux :tongue:. Z tankerami 10, w całym trymestrze łącznie jedynie 6 b2b, z czego aż 4 z tankerami. Wg mnie to jest dobry terminarz ;-)

 

knix też brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwe meczyki ;-)

Zwłaszcza Rox, SAS i Jazz akurat w tym trymestrze dobrze trafić :tongue:

Szczerze to podejrzewam, że GM-owie Spurs, Rockets i Jazz też się cieszą, że trafili na Lakers w 1 trymestrze, bo raczej LeBron i Butler nie będą cały sezon minusowi w swoich teamach i w kolejnych trymestrach powinieneś być już tylko lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z Ciebie widocznie hajlajtowiec i nie zauważyłeś, że całe "big3" Spurs gra na około 50ts% ;-). A Carroll i Lee pół trymestru już opuścili^

 

Jak John Wall ma najlepsze TS w karierze i najlepsze NetRTG w zespole to wtedy mówisz "to nie jest istotne", ale widzę że jak obniżać wartość konkurencji to jednak się liczy. Oj Jasiu, Jasiu.

 

Nie analizowałem jeszcze wszystkiego, ale patrząc na pierwszy rzut oka na roster Dragic - Murray - D. Green - Milsap - Aldridge z D. Rose na ławce, no to mimo tych kontuzji wygląda to solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron nie jest minusowym graczem, jest ocw najlepszym graczem LAL, po prostu grał w kiepskich lineupach bez spacingu i/lub wysokiego z D, łącznie ze S5.

Ja wiem, że jest najlepszym graczem Lakers, podobnie jak rok temu będąc minusowym był najlepszym graczem Cavs.

 

LeBron przez ponad 60% swoich minut gra w lineupach z Lonzo Ballem. Ball ma on/off w tym sezonie na poziomie -17,1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie bez kozery zapytam

 

jest poza mną jakaś drużyna, która może się pochwalić 9 starterami z reala w drużynie? (dziesiąty w drodze- bogdanovic)

 

hermangomez wczoraj wskoczyl do s5  i zapowaida sie ze na dluzej - Michael Malone on @AltitudeSR speaking about his starting lineup: “Moving forward it will probably be Juancho,

 

chandler dzis wskakuje.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.