Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie scouting dzisiaj w nocy tego BIG 3 Nets ( LeVert - Ibaka - Bjelica) i dochodzę do wniosku, że Wy mnie musicie strasznie nie lubić:) Biorąc pod uwagę, że nie możecie być aż tak niekompetentni w kwestii NBA, żeby wrzucać po tych 12 meczach Nets do tiera z Cavs, myślę że poprawnie zinterpretowałem Wasze wczorajsze opinie i wyciągnąłem odpowiednie wnioski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie scouting dzisiaj w nocy tego BIG 3 Nets ( LeVert - Ibaka - Bjelica) i dochodzę do wniosku, że Wy mnie musicie strasznie nie lubić :smile: Biorąc pod uwagę, że nie możecie być aż tak niekompetentni w kwestii NBA, żeby wrzucać po tych 12 meczach Nets do tiera z Cavs, myślę że poprawnie zinterpretowałem Wasze wczorajsze opinie i wyciągnąłem odpowiednie wnioski:)

 

Tu szukaj odpowiedzi:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

 

troll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwszy przypadek w historii, gdzie wymiana lepszego gracza na gorszego i ktoś stawia to na plus.

 

Wall jaki jest każdy widzi. Wybujałe ego, rakowy charakter, z Bealem się nie kocha - w sumie chyba z nikim w szatni się nie kocha - więc tak, uważam za dobry ruch rozbicie tego duetu. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że mógł to zrobić teraz latem, albo najprawdopodobniej musiałby by szukać kogoś kto zdecyduje się na płacenie 40 mln Wallowi, a poza tym te mln wyrównać w wymianie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że powinniśmy w tej chwili oceniać ostatnie 12 spotkań a nie przekrój całej kariery, to ja nie widzę jakiejś mega kontrowersji w takim równaniu. Może być błędne ale nie jest kompletnie od czapy.

Oceniamy ''tu i teraz'' tylko wtedy kiedy nam pasuje do propagandy. ;) Ibaka notuje per36 nawet więcej pkt niż McCollum na razie.

 

Ibaka powinien zacząć lepiej rzucać osobiste i trójki, za to spadnie mu skuteczność z gry, bo ma absurdalne cyfry z każdej części parkietu - ale chyba Serge generalnie wstał z grobu, bo oddaje najwięcej rzutów spod obręczy od czasów sezonu, gdzie robił 3bpg, a tu już te 13 meczów może być reprezentatywne. A do tego bardzo dobrze broni.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniamy ''tu i teraz'' tylko wtedy kiedy nam pasuje do propagandy. ;) Ibaka notuje per36 nawet więcej pkt niż McCollum na razie.

 

I tu i teraz ibaka jest gorszy. Jest efektywny w rzucaniu punktów lakersom przy plus 30 i jako 3 opcja na 25 minut za leonardem i lowrym:)

 

A nets sa slabsi bo tu i teraz maja slabsza rotacje i ty nie ma o czym dyskutowac.

 

Zastanow sie tez nad sila w sezonie regularnym zespolow ktore maja po 4.5 gracza w skladzie. Regular to nie playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że dla jaj mi to wkleiłeś, tytuł sugeruje, że tego się w ogóle odpalać nie powinno

 

no i nie oglądam

 

To żałuj, bo zobaczyłbyś jak wygrywa obroną mecz z bucks  :panda:

 

A podchodząc do sprawy bardziej poważnie (co nie oznacza, że powyższe jest fałszem) to kyrie w obronie nie jest sortem izajaszow czy melonów i coś tam swoją inteligencją potrafi ogarnąć. s5 bostonu z nim na parkiecie ma drtg na poziomie 90.4 (rok temu 98.4).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podchodząc do sprawy bardziej poważnie (co nie oznacza, że powyższe jest fałszem) to kyrie w obronie nie jest sortem izajaszow czy melonów i coś tam swoją inteligencją potrafi ogarnąć. s5 bostonu z nim na parkiecie ma drtg na poziomie 90.4 (rok temu 98.4).

Skąd to? Bo Boston z nim dużo gorzej broni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Olynyk (niestety nie jako jedyny w moim składzie) gra out of position i to wpływa na pewno na jego rebs, mpg. Jednak 3pt powoli wraca do normy i też to potem opisze.

No oczywiście to dopiero połowa trymestru, ale największym problemem Twojej drużyny jest fakt, że wszyscy Twoi zawodnicy grają gorzej lub co najwyżej tak samo dobrze jak sezon temu. LeBron gra gorzej ( niż jego średnia z całego poprzedniego sezonu), Butler gra gorzej, Ingram gra gorzej, Olynyk gra gorzej, McDermott gra gorzej, jedynie Favors i Russell grają na tym samym poziomie co sezon temu. Na pewno w stosunku do tego, co można było zakładać przed sezonem, przynajmniej na ten moment, sporo tracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blockgame winnery i orebsy robi^

 

W jakimś zaciekłym meczu Kings-Hornets może różnicę zrobić :P

 

 

Yup, udało Ci się tak zaorać tych Clipsów, że #1 przed lotto raczej pewne, ale tam dalej to trwa ostra walka o przegrywanie i nie licząc młodych to przykładowo :

- Tyson, Abrines, Ilyasova, Temple (Kings)

- Conley(!), Exum, Snell (Grizzlies - ogólnie jakby nie podkoszowi kungfu to byłby większy problem z tankiem)

 

robią różnicę :)

Przeciez Temple,Ersan i Abrines to sa gracze ktorzy za picki spokojnie sa dostepni i kontrakty zjadliwe. Z Chandlerem konteakt jest nietrejdowalny ale czy Bamba ptzez rok z nim wiecej nie zyska. Nadal czekam na oferty za graczy bo zrzucac ich dla samej zrzutki go tez nie bede bo potem i tak musze uzupelniac te miejsca w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.