Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Fluber sam pisał, żeby ocenić tu i teraz, kreśląc narrację o zajebistych McGruderach tego świata, więc nic, tylko przyklaśnie.

Haha:) fajnie ze levert robi 20ppg w nieplayoffowej druzynie, ibaka jest dobra 3 opcja w raptors a stauskas zagral 2 mecze na wiecej niz 10 punktow. No i monte ktory przed tym sezonem mial 3 mecze w nba robi career high ale szanujmy sie Bmf. Ty wiesz ze to bzdury, ja wiem ze to bzdury, wiec po co je pisac?:) milego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha:) fajnie ze levert robi 20ppg w nieplayoffowej druzynie, ibaka jest dobra 3 opcja w raptors a stauskas zagral 2 mecze na wiecej niz 10 punktow. No i monte ktory przed tym sezonem mial 3 mecze w nba robi career high ale szanujmy sie Bmf. Ty wiesz ze to bzdury, ja wiem ze to bzdury, wiec po co je pisac? :smile: milego wieczoru:)

 

Nets są na 8.miejscu na Wschodzie, więc to play-offowa ekipa ;P

 

Jeśli tak wyliczasz innych, to może popatrz na swoich - Bazemore, Osman, Jordan, Warren grają w nieplayoffowych ekipach, Gibson w zasadzie też, a teraz to nie wiem, ile sobie pogra przy Sariciu i Covingtonie, Rozier to zaledwie rezerwowy w Celtics, a McCollum to tylko druga opcja... każdy zespół można tak skrytykować, ale chyba trzeba też patrzeć pod kątem dobrych stron tak jak Ty tylko u swoich Warrenów z nieplayoffowych ekip, których punkty mają znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha:) fajnie ze levert robi 20ppg w nieplayoffowej druzynie,

To ma deprecjonowac wartość LeVerta?

 

Jordan, Gibson, Bazemore, Osman, Tj Warren czy Osman grają w drużynach które play-off nie muszą się obawiać :)

 

/MJ mnie uprzedził :P

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibson w zasadzie też, a teraz to nie wiem, ile sobie pogra przy Sariciu i Covingtonie

I w ten sposób się dowiedziałem o wymianie Butlera:)

To ma deprecjonowac wartość LeVerta?

 

Nets są lepsi bez LeVerta niż z nim w tym momencie, a my tu dyskutujemy o tym, czy wprowadzi Bjelicę z Ibaką ( 2 i 3 najlepszy gracz Nets w tym momencie) do play-offs:) Chłopaki, pisząc że Nets są w tym momencie lepsi ode mnie, właściwie informujecie mnie, że chcecie, żebym opuścił grę. 

 

Ja tu nie deprecjonuję LeVerta, zrobił duży postęp, ale nie taki, by Nets byli w tym momencie lepsi od Cavs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas są lepsi bez Jordana niż z nim, Suns są lepsi bez Warrena, Heat bez McGrudera, Hawks bez Bazemore'a, Celtics bez Roziera, a Sota bez Gibsona. 

 

Dwóch graczy z Twojej rotacji jest na plusie w on/off, z czego jeden z nich to Osman w najgorszej ekipie ligi. Może kogoś tam jeszcze przeoczyłem.

 

Świetny argument z Twojej strony.  :onthego:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsc - nie ma miejsc, to tiery :)

 

Co do Wizards - tak, wrzuciłem ich tam do Heat i Magic po chwili namysłu, ale nie da się ukryć, że na TEN MOMENT wyglądają dość słabo. Ode mnie + za wypieprzenie Walla i potencjał defensywy z Jrue, Otto i Gasolem.  Na koniec sezonu - choć to wciąż przewidywania z tyłka i gdybologia - mogą się zakręcić wokół miejsc 5-6, bo Orlando też dużo korzysta na bardzo mocnym starcie Lowrego, ale ogólnie ich roster mnie nie przekonuje, a zaraz będzie weryfikacja KATa chyba ostateczna.

 

Co do Nets - jak najbardziej zastanawiałem się czy umieścić ich tam na półce z Cavs i Chcicago w walce o 8 miejsce (gdzie bez kontuzji Love'a może i walki by nie było) ale powstrzymało mnie tylko to, że trudno mi uwierzyć w utrzymanie na dłuższą metę takiej gry wszystkich ludzi od koladera. Jeśli jednak tak się stanie to też nie wiem czemu do PO mieliby nie móc trafić, a przynajmniej rzucić rękawicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas są lepsi bez Jordana niż z nim, Suns są lepsi bez Warrena, Heat bez McGrudera, Hawks bez Bazemore'a, Celtics bez Roziera, a Sota bez Gibsona. 

 

Dwóch graczy z Twojej rotacji jest na plusie w on/off, z czego jeden z nich to Osman w najgorszej ekipie ligi. Może kogoś tam jeszcze przeoczyłem.

 

Świetny argument z Twojej strony.  :onthego:

 

No cóż, chyba świetny, bo od 1 opcji play-offowego zespołu chyba jednak można oczekiwać, że będzie plusowy w RL NBA w Brooklyn Nets?:) 

 

A moich graczy, którzy są minusowi w on/off powinieneś porównywać do 4-6 najlepszego gracza Nets, czyli Nika Stauskasa i Monte Morrisa, o których już tutaj pisałeś, bo w tej grupie są właśnie gracze 4-6 w mojej rotacji:) 

 

Także nie wiem, po co próbujesz mnie przekonać, do czegoś, w co sam nie wierzysz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba obecna sytuacja Butlera w 76ers jest kopiuj-wklej Butler u nas.

 

1. Butler w cieniu bardziej medialnego gracza. James - Embiid

2. Słaby fit Butlera z młodymi, którzy tu i tu potrzebują piłki ingram, DAR - Ben, Fultz

3. Big market - big market.

4. Coach nieogarniający wszystkiego jak należy.

 

Dla naszych Lakers sprawa dość jasna.

W przypadku pozostania Butlera w 76ers praktycznie nie ma szans że odejdzie z Jezioranów.

Odejdzie z 76ers to january nie wiem, jaki makaron będzie nawlekał na uszy to nie ma szans na pozostanie w tych Lakers.

Ciekawa sytuacja z contanderem, który chce realistycznego odwzorowania rodem z NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.