Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Fluber w trybie Korwin. Czy Jan Lewak sie wybroni ?

O tym dowiemy się w najnowszym begm pudelek?:)

 

Sie nie wybroni bo nie czyta, zreszta chodzi tylko o to zeby bylo wiadomo kto jest klamca i manipulatorem a kto nie i kto zmienia punkt widzenia w zaleznosci od punktu siedzenia ale najglosniej wrzeszczy ze to nie on tylko kto inny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżamy się do połówki więc pozwolę sobie wrzucić taki luźny podział tierów, bo trochę ciekawi mnie czy inni widzą to podobnie :) Więc lecimy. A, jak widać tylko po spots

 

Zachód:

 

Warriors

--------------------

Nuggets

-----------------------

Blazers

Pelicans

---------------------------

Spurs

Lakers

---------------------------

Jazz

Rockets

 

I wschód:

 

Bucks

---------------------

Knicks

Sixers

Celtics

--------------------

Magic

Heat

Wizards

-------------------

Bulls

Cavs

 

 

Tak bym to chyba na ten moment widział. Bez komentarzy żeby nie było, że jakieś szpilki czy triggerowanie albo chwalenie kogokolwiek. Pewnie tego sporo i tak zaraz poleci więc mam nadzieję, że wieczorem coś sobie poczytam, bo zapowiada się wolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżamy się do połówki więc pozwolę sobie wrzucić taki luźny podział tierów, bo trochę ciekawi mnie czy inni widzą to podobnie :smile: Więc lecimy. A, jak widać tylko po spots

 

Tak bym to chyba na ten moment widział. Bez komentarzy żeby nie było, że jakieś szpilki czy triggerowanie albo chwalenie kogokolwiek. Pewnie tego sporo i tak zaraz poleci więc mam nadzieję, że wieczorem coś sobie poczytam, bo zapowiada się wolny :smile:

To są podziały na tiery pod kątem końca sezonu, czy pod kątem tego, jak oceniasz zespoły po prawie połowie trymestru?

 

Bo jeżeli to pierwsze, to poza tym, że Nuggets powinni być w Twoim tierze, a Bucks w tierze z 3 zespołami niżej, to wszystko wygląda ok

 

Jeżeli to drugie, to Bulls na pewno nie są w moim tierze, Lakers i Spurs są w tierze niżej z Rockets i Jazz, a Wizards raczej spadają do tiera ze mną.

 

Jakichś dużych kontrowersji tutaj nie widzę.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżamy się do połówki więc pozwolę sobie wrzucić taki luźny podział tierów, bo trochę ciekawi mnie czy inni widzą to podobnie :) Więc lecimy. A, jak widać tylko po spots

 

Zachód:

 

Warriors

--------------------

Nuggets

-----------------------

Blazers

Pelicans

---------------------------

Spurs

Lakers

---------------------------

Jazz

Rockets

 

I wschód:

 

Bucks

---------------------

Knicks

Sixers

Celtics

--------------------

Magic

Heat

Wizards

-------------------

Bulls

Cavs

 

 

Tak bym to chyba na ten moment widział. Bez komentarzy żeby nie było, że jakieś szpilki czy triggerowanie albo chwalenie kogokolwiek. Pewnie tego sporo i tak zaraz poleci więc mam nadzieję, że wieczorem coś sobie poczytam, bo zapowiada się wolny :)

No takie to bliskie mojemu. Bucks bank 1 seed, Ty też.

 

Nawet kurde świetnie z Lakers, Rox i Sas.

 

Ale jedna gafa. WiZz za wysoko!!!! Każdy kto ich daje na seedzie +6 powinien to mocno aurgumentować.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Butler udzielił wywiadu dla The Athletic i wcale nie próbuje wymusić transferu siadając. Narzeka też na za duże minuty.

 

Ciekawe jest także to:

 How about you and KAT?

 
Me and KAT are cool. I ain’t got a problem with KAT.

 


Spoko. Po prostu Eld zasugerował, że jestem na 6 miejscu, więc do tego się ustosunkowałem.

Nie wiem tez na ile tiery Tomka dotyczą sytuacji teraz, czy tego, co prognozuje na koniec sezonu po połowie trymestru. Na pewno z powodu posiadania Beala i Portera nie uciekniesz od porównania z Wizards, a Wizards zaczęli strasznie, więc pewnie będziesz to odczuwał. Wątpię natomiast, by taka gra się utrzymała przez dłuższy czas, więc na pewno nie powinieneś się martwić o miejsce w play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tez na ile tiery Tomka dotyczą sytuacji teraz, czy tego, co prognozuje na koniec sezonu po połowie trymestru. Na pewno z powodu posiadania Beala i Portera nie uciekniesz od porównania z Wizards, a Wizards zaczęli strasznie, więc pewnie będziesz to odczuwał. Wątpię natomiast, by taka gra się utrzymała przez dłuższy czas, więc na pewno nie powinieneś się martwić o miejsce w play-offs.

Według mnie większym problemem od nierównej formy Portera czy Beala jest ta ławka rezerwowych gdzie na pozycji 1-3 nie ma za bardzo zamienników na poziomie nba.

 

No i oczywiście przez taki natłok centrów ktoś niestety ucierpi i nie dostanie minut.

 

Ps. Fluber dalej twierdzisz że Jordan dobrze wygląda w obronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tez na ile tiery Tomka dotyczą sytuacji teraz, czy tego, co prognozuje na koniec sezonu po połowie trymestru. Na pewno z powodu posiadania Beala i Portera nie uciekniesz od porównania z Wizards, a Wizards zaczęli strasznie, więc pewnie będziesz to odczuwał. Wątpię natomiast, by taka gra się utrzymała przez dłuższy czas, więc na pewno nie powinieneś się martwić o miejsce w play-offs.

To fakt, zdaję sobie sprawę, że nie uniknę porównania do real Wizards, którzy zaczęli bardzo słabo ten sezon. Dodatkowo nie kłócę się, że powinienem być wyżej czy coś takiego bo obiektywnie rzecz biorąc to 7 miejsce to na ten moment sezonu odpowednia pozycja mojego zespołu. Niemniej jednak, liczę w niedalekiej przyszłości na lepsze występy chociażby ze strony Portera, który zalicza dość przeciętny początek sezonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę jestem umieszczony przez Tomka na 7 miejscu. Znowu jakieś problemy z liczeniem ?

Tier. Nie miejsce jest podane. A ja napisałem że ktokolwiek dając Wizz wyżej niż 6 seed ( czytaj-tier wyżej) powinien to mooocno uzasadniać.

 

Jaśniej teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może brakuje mi w ostatnim tierze na wschodzie Nets jeszcze. I to nawet nie wiem czy nie wyżej niż ktoś z dwójki Cavs/Bulls. Ale tier na pewno ten sam.

 

Ibaka - nowo narodzony

LeVert - idzie na MiP

Bjelica - bardzo jasny punkt zaskakujących Sac

Stauskas - wszystkie staty mocno w górę i to w mocnych Blazers

Jackson - też wygląda lepiej, niż w zeszłym roku.

 

Nie skreślał bym ich, a już na pewno nie chciał bym być na miejscu Koladera, bo jest w rozkroku. Jak mu w/w utrzymają formę to jest realna na kolejny team w walce o PO. Ale z drugiej strony ma swój pick i pole ku temu aby przytankować.

 

Ciekawi mnie co zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że to tylko przez Doncica?

Nie tylko, ale Jordan broni obręczy na poziomie 47% ( w dzisiejszej NBA kosmos), a Mavs są w czołówce drużyn, które tracą najmniej punktów w paint.

 

Jednocześnie pozwalają rywalom na ponad 42% za 3, gdzie ja sobie nie przypominam, żeby w historii NBA jakakolwiek drużyna pozwalała rywalom na więcej niż 40% z dystansu, więc prawdopodobnie Mavs pozwalają na najlepszą skuteczność z dystansu rywali w historii NBA.

 

Stawiam zatem, że świetne statystyki obrony w paint i najgorsze w historii statystyki obrony rzutów z dystansu wskazują na to, że to obwodowi bronią do dupy, a podkoszowi bronią dobrze.

 

A def ratingi Jordan, Smith i Doncić mają oczywiście na podobnym poziomie, co nie jest niczym dziwnym skoro zdecydowaną większość minut grają razem. Ponad 70% minut Jordana w tym sezonie to gra z Donicćem i Smithem jednocześnie ( a podejrzewam, że jeszcze jakąś część minut gra z Doncićem bez Smitha lub ze Smithem bez Doncića).

 

Podsumowując, to chyba moje spostrzeżenia nie są w ogóle kontrowersyjne.

Może brakuje mi w ostatnim tierze na wschodzie Nets jeszcze. I to nawet nie wiem czy nie wyżej niż ktoś z dwójki Cavs/Bulls. Ale tier na pewno ten sam.

 

Nie skreślał bym ich, a już na pewno nie chciał bym być na miejscu Koladera, bo jest w rozkroku. Jak mu w/w utrzymają formę to jest realna na kolejny team w walce o PO. Ale z drugiej strony ma swój pick i pole ku temu aby przytankować.

 

Ciekawi mnie co zrobi.

Biorąc pod uwagę, że jako 4 najjaśniejszy punkt wymieniasz gracza, który robi 8-2-2, to chyba sam udzieliłeś sobie odpowiedzi na pytanie, czy Nets brakuje w walce o play-offs:)

 

I z ktorej strony reggie jackson jest lepszy?:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Morris gra świetnie w Nuggets, wrócił Dwight, Powell to dobry backup pod koszem. Na ten moment Kolader wygląda lepiej niż Fluber, ale zobaczymy czy LeVert i Ibaka będą w stanie grać dłużej na tak dobrym poziomie, przecież Serge zagrałby być może najlepszy sezon w karierze gdyby to utrzymał, więc byłbym sceptyczny.

 

Podsumowując, to chyba moje spostrzeżenia nie są w ogóle kontrowersyjne.

Jordan ma 47% pod obręczą, ale też 48%DFG, co jest kiepskim wynikiem. A przede wszystkim fani Mavs wręcz niszczą Jordana na forach i twitterach za jego obronę i powstają już artykuły o tym, jak DAJ ma wywalone na obronę. Brak team defense to coś, czego nie pokazują żadne indywidualne statsy, bo rim protection to tylko niezbyt duża część całości.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.