Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

LaVine nawet w statsach jak BPM czy WS kiepsko/przeciętnie wygląda.

 

a jak ma wyglądać mając support z g-league? przecież tam teraz drugą opcją jest kto Payne?

 

28ppg na 57%efg i prawie 63TS? to nie są statystyki, które przy powrocie Fina nie mogą dawać pozytnego impactu na wyniki?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to jest raczej fluke, pewnie rezerwowi Bulls ponabijali sobie statsy w garbage time, bo dużo przegrywają, no i jakieś lineupy z Jabarim czy innym Paynem muszą być słabe, uroki on/off po 8 meczach, gdzie Bulls nie grają w pełnym składzie. Inna sprawa, że Zach to Zach, ale jako 6th man/scoring punch z ławki zwłaszcza jak LBS ma dobrych obrońców na obwodzie powinien się bronić, talentu do tego raczej odmówić mu nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Lavine ma największy impact ze starterów Bulls, a to że przykładowo Blakeney wygląda lepiej wygląda z nabijania statów w garbage przy rozstrzygniętych wynikach tak jak chociażby mecz z Warriors.

 

BMF wyjaśnił, minimalnie pierwszy.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bo ławka to na ten moment głównie absencje, już ja mam lepszą sytuację ławkową niż Ty raczej ;>

 

yyyy Dotson, Hermangomez, Winslow, Niang, Scott, Gasol, Udoh aktualnie.

 

Każdy z nich summa summarum gra solidnie, więc powiedz mi konkretnie jakie masz zarzuty? 

 

I kogo Ty tam masz poza Olynykiem który mimo braku przez pare pierwszych spotkan Winslowa i cały czas J.Johnsona, stracił sporo minut względem poprzedniego sezonu? 

 

Brown, Huerter, Patterson? Oni nawet nie powąchaliby u mnie parkietu, więc wtf :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Orlando z optymizmem patrzą w przyszłość.

Młodzi liderzy Magic zmagają się co prawda na początku sezonu z drobnymi kłopotami: KAT (ciągle napięta sytuacja z powodu konfliktu w drużynie, ale trade problemu KATa wisi w powietrzu), Mitchell (na szczęście nie groźny uraz) i Gordon (słabiej wszedł w sezon), ale dzięki fantastycznej grze doświadczonego Lowrego oraz wsparciu innych graczy, przy głębi składu Orlando wreszcie z pozytywnym bilansem liczy na dobry sezon.

Cieszy solidne wsparcie Darrena Collisona i jego dzisiejszy game winner, Dobra forma strzelecka Kellego Oubre i Justina Holidaya bilansuje nieco słabsze występy młodych liderów, grających w kratkę. Marcin Gortat musi pogodzić się z rola trzeciego centra w drużynie, gdyż świetnie gra wreszcie zdrowy Cody Zeller, przez co coache niepostrzeżenie mógł wydłużyć mu czas gry, w meczach w których KAT nie był dość efektywny. Uraz Mitchella zwiększył ilość minut trójki - Oubre/Lamb i Holiday, a w tych decydujących minutach przydało się doświadczenie Collisona. Nieco słabsza gra Gordona również nie okazała się problemem, gdyż w fantastycznej formie jest jego zmiennik Kyle Kuzma. Do gry wracają po kontuzjach Jon Leuer i Abdel Nader, ale w chwili obecnej nie bardzo są dla nich minuty gry. Niegroźny uraz Dariusa Millera też został niemal niezauważony, gdyż gracz ten i tak znajduje się na pograniczu rotacji Magic.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Olynyk, McDermott i Brown złożyli się razem na całkiem okrągłą liczbę punktów w 38 minut:) Zazdraszczam Januaremu głębi składu:)

 

Chociaż bardziej bawią mnie Bulls z Lonzo, Forbsem i Ellensonem w piątce:)

 

76ers lub Bucks będą miały okazję do rewanżu na Cavs za ostatnie play-offs:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Olynyk, McDermott i Brown złożyli się razem na całkiem okrągłą liczbę punktów w 38 minut:) Zazdraszczam Januaremu głębi składu:)

 

 

I ten marny GM śmie mi moją ławkę wypominać, gdy Winslow flirtuje z tripple-double a Hermangomez robi robotę w Denver...

 

Ps. Kyrie wrócił.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Olynyk, McDermott i Brown złożyli się razem na całkiem okrągłą liczbę punktów w 38 minut:) Zazdraszczam Januaremu głębi składu:)

 

Chociaż bardziej bawią mnie Bulls z Lonzo, Forbsem i Ellensonem w piątce:)

 

76ers lub Bucks będą miały okazję do rewanżu na Cavs za ostatnie play-offs:)

Wczoraj Heat w sumie pokazali jak wygląda zespół bez playmakera.

 

Jako że Cavs zawsze mają szczęście w loterii mogę chyba zapytać kogo wolisz Rj Barrett czy Ziom Williamson?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jako że Cavs zawsze mają szczęście w loterii mogę chyba zapytać kogo wolisz Rj Barrett czy Ziom Williamson?

 

Ponoć ustalone już z Silverem, że R.J. leci za rok z #1 do Motor City ;)

 

 

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Heat w sumie pokazali jak wygląda zespół bez playmakera.

 

Heat mieli 27 asyst w meczu z Hawks.

 

Cała Twoja rotacja w ostatnim meczu ( DeRozan, Ball, Forbes, Wiggins, Hassan, Augustin, Blakeney, Felicio, Ellenson, Lance, Iwundu, Justin Anderson) 4+1+1+3+1+0+0+3+1+2+0+0. Razem 16.

 

Cytując klasyka. Z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie:)

 

 

Jako że Cavs zawsze mają szczęście w loterii mogę chyba zapytać kogo wolisz Rj Barrett czy Ziom Williamson?

Oj Ziom:) Powinieneś poświęcić więcej uwagi scoutingowi, po tym jak Love poszedł pod nóż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat mieli 27 asyst w meczu z Hawks.

 

Cała Twoja rotacja w ostatnim meczu ( DeRozan, Ball, Forbes, Wiggins, Hassan, Augustin, Blakeney, Felicio, Ellenson, Lance, Iwundu, Justin Anderson) 4+1+1+3+1+0+0+3+1+2+0+0. Razem 16.

 

Cytując klasyka. Z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie:)

 

 

Oj Ziom:) Powinieneś poświęcić więcej uwagi scoutingowi, po tym jak Love poszedł pod nóż :smile:

"2) Interpretacja terminarza:

 

Ze względu na obserwowane skrzywienie w stronę zabawy w stylu roto i dla choć trochę ujednoliconego oceniania przypominamy, że przez rozrzucenie graczy po wielu drużynach nie jest możliwa ocena mecz po meczu z przyłożoną linijką, nie jest także możliwe określenie dokładnych dat (z czym chyba mieli największy problem niektórzy próbujący rok temu, nie January?  ;) ). Oczywiście terminarza wymazać się nie da i nie da się od niego uciec dlatego przypomnienie, że zarówno gracze jak i terminarz dla 30 drużyn oceniamy na poziomie uogólnionym dla okresów game 1-28, 29-55, 56-8"

 

Ty chyba w inną grę niż ja grasz. 

 

Dlatego nie możemy się dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty chyba w inną grę niż ja grasz. 

 

Dlatego nie możemy się dogadać :smile:

 

Przecież to Ty zacząłeś krytykować moją drużynę na podstawie jednego wczorajszego meczu Miami:) Ja mam wielu graczy, którzy potrafią podawać, żaden nie robi tego elitarnie, ale też żaden nie jest dziurą.

 

Btw. jak tam świętowanie pierwszej asysty Hassana w tym sezonie ( co biorąc pod uwagę, jak są naliczane asysty w NBA jest niesamowite, jak można było rozegrać ponad 200 minut bez asysty w tym sezonie)?:)

 

A na ocenie Twojego zespołu nie zaważą pojedyncze słabe występy, tylko fakt, że w s5 masz tylko 4 zawodników:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber przecież ty odnisoles się do mojej podstawowej piątki że cię bawi Lonzo, Forbsem i Ellensonem.

 

Co bardziej śmieszne tym zdaniem chciałeś powiedzieć że Ellenson gra w mojej podstawowej 5. Czy ja gdzieś tak napisałem? Czy gdzieś rozpisywalem zawodnikom minuty? Nie wiedziałem że twoja druga posada to Gm Bulls :)

 

Generalnie teraz oficjalnie chce napisać że kończę dyskusje z tobą do momentu zakończenia 1 trymestru.

 

Nie mam trochę ochoty na jałowe dyskusje oraz bawienie się w wyjaśnianie kłamstw :)

 

Ps. Wiggins moja 3 opcja wygląda jakby mógł być twoja 1 opcja. To dość zabawne.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber przecież ty odnisoles się do mojej podstawowej piątki że cię bawi Lonzo, Forbsem i Ellensonem.

 

Co bardziej śmieszne tym zdaniem chciałeś powiedzieć że Ellenson gra w mojej podstawowej 5. Czy ja gdzieś tak napisałem? Czy gdzieś rozpisywalem zawodnikom minuty? Nie wiedziałem że twoja druga posada to Gm Bulls :smile:

Ellenson to jest Twój jedyny PF, więc nie wiem kto inny mógłby grać na tej pozycji. Moża gra tam Blakeney:) Nawet lepiej:)

 

 

Ps. Wiggins moja 3 opcha jak na razie lepiej wygląda strxelecko niż twoja 1 opcja i lider McCollum :smile:

 

To mówisz, że 19PPG to mniej niż 17PPG?:) Fajnie:) Nie wiem, czy zauważyłeś, ale Wiggins zdobywa najmniej punktów od debiutanckiego sezonu na najgorszej skuteczności z gry w karierze.

 

Pomijając fakt, że nie mam zielonego pojęcia, kto z grona: Hassan, Ball, Forbes i Ellenson jest 2 opcją strzelecką w Twoim zespole... Chętnie się tego dowiem podczas opisów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pomoc w zabawie i mimo ze nie posiadam w składzie spurs większości graczy to inni „właściciele” dostaną regularnie pomocne info o spursuakach.

 

W nocy spurs rozbili pelikanów spokojnie prowadząc w całym meczu pozwalając w pierwszej połowie na 39 punktów

 

Słaby mecz Davisa którego doskonale krył ojciec wygranej LMA. 22/12/6 ( bardzo dobra obrona i skuteczny w przełamywaniu podwojeń poprzez oddawanie w tempo piłki) 6 asyst to sporo jak na niego. 11/20 z gry ale kolejny raz 2-3 rzuty wypadły co rok temu wpadały ( gość ma jeszcze zapas właśnie tych 2-3 mid na mecz i jego średnia skoczy o 2-4 punkty )

 

Dobre zawody zagrał rekordowy Dante canigham ( 38 minut 15 punktów 3/5 za trzy/7/2 bloki)

Bardzo dobra obrona. Przyznać się kto go posiada bo to jest zaskoczenie początku sezonu. Trzyma obronę i pierwszy mecz super w ataku.

 

Najlepszy mecz w sezonie zaliczył Mills 15/8/7 4/5 za trzy z ławki i Mario 14/3/2/2 Belli +26 najwiecej w zespole trafiał kiedy miał trafiać.

 

Poprawnie Gasol Bertans i Rozan 23/3/4 ale na aż 24 rzutach w tym 0/3 za 3. Obrona u wszystkich taka sobie.

 

 

Słabo znowu i tylko na chwilkę Poetl. Gość na razie zniknął

Rudy Gay był bardzo oszczędzany na b2b i zagrał mało minut. Tragicznie rzutowo 3/13

Forbes był objeżdżany przez Jrue i tez słabo szczególnie w obronie. 7 punktów. Największy minus wśród spurs -6 0/4 za trzy i tylko 1 asysta.

 

Z drugiej strony monter game Mirotica 22/16 a byłoby jeszcze lepiej tylko 2/6 za 3.

 

Davis niemrawo po kontuzji 17/8 ale 5 czap 5/13 tylko i bez sensu 0/2 za 3

jrue solidna linijka 29/4/8 na dobrym procencie

Randle 10/6 ale 4/12 z FT

RESZTA zaorać ławka tragedia bo 3 punkty Clarca a reszta na zero.

Występ Johnsona w s5 przemilczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.