Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Oceniam iż Hield został za to zawieszony do końca sezonu i nie oceniam już jego gry

https://twitter.com/bballbreakdown/status/1058145415986434049

Nie wiadomo, tutaj nagranie

 

Chyba zwichnięcie stawu skokowego, nie było napisane, ile będzie pauzował

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam iż Hield został za to zawieszony do końca sezonu i nie oceniam już jego gry

https://twitter.com/bballbreakdown/status/1058145415986434049

 

Spokojnie January, zawsze możemy porozmawiać na temat Hermangomeza za 1-rundowy pick. Kolejny prospect wyjęty przez Knicks z nicości zaczyna swój taniec.

 

Ps. Kyrie ostatnie dwa mecze już na standardowym poziomie (dziś nawet w obronie parę świetnych akcji), także jakiekolwiek pogłoski o ciężkim wejściu w sezon Knicks chyba nieaktualne, Eld, Camby??

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było nurkowanie po piłkę tzw hustle play.

Kontuzja w takim przypadku jest bardziej randomowa i nie wiem czy zawieszenie będzie na 2-3 mecze. Sezon?

To było nurkowanie po piłkę tzw hustle play.

Kontuzja w takim przypadku jest bardziej randomowa i nie wiem czy zawieszenie będzie na 2-3 mecze. Sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Kyrie ostatnie dwa mecze już na standardowym poziomie (dziś nawet w obronie parę świetnych akcji), także jakiekolwiek pogłoski o ciężkim wejściu w sezon Knicks chyba nieaktualne, Eld, Camby??

 

No bo miał ciężkie wejście w sezon i sam to między zdaniami stwierdzałeś. Nie mniej wiedz, że fanem jego jestem wielkim i życzę mu jak najlepiej.

 

U mnie wejście w sezon też było ciężkie choć wynik ciągnął trochę Mirotić i szalone trójki Bogdnavica i Morrisa, ale teraz zaczyna wszystko wyglądać jak należy.

 

No i znów dzisiaj piękny mecz Nurkića tak krytykowanego przez Biodro. I w sumie zapomniałem przecież, że oni go pogonili z Denver to jak on ma go kochać? :D

 

January - przykro mi szczerze z powodu Meltona. Przyznaję się bez bicia, że chciałem pocisnąć bekę, a nie wiedziałem że koleś się połamał. Nie praktykuję takich rzeczy, jestem nim przeciwny, chodzi tylko i wyłącznie sportową rywalizację więc przepraszam ( tak, tak, niektórzy potrafią przepraszać na tym forum! ).

 

Ale tego nierzucającego Lou Williamsa Ci nie daruję :D. Sweet Lou bardzo docenił gest GM'a Boston Celtics o bardzo sowitym kontrakcie i mimo kiepskiego startu w pierwszych meczach ( o czym zresztą sam pisałem ), w ostatnich spłaca to wybornie.

 

Żeby nie było, że piszę w samych superlatywach o swoim teamie mocno mnie niepokoi długość roosteru. O ile ławkę mam bardzo głęboką bo w zasadzie na każdej pozycji backup jest zacny, ale wypadnie jakiś dwóch i zostaję z 7-osobową rotacją a two-wayem można się tylko w jednym trymestrze ratować.

 

Tak więc w przeciwieństwie do Januarego ja już zapraszam do rozmów. Jedna propozycja mi się bardzo spodobała ( ten ktoś wie o kim piszę - ale tajemnica handlowa ).

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i znów dzisiaj piękny mecz Nurkića tak krytykowanego przez Biodro. I w sumie zapomniałem przecież, że oni go pogonili z Denver to jak on ma go kochać? :grin:

 

 

No LBS po dziś dzień trzyma w sobie wielki żal do najlepszego gracza Denver w historii,  tj. Melo (a to już przecież prawie 10 lat!), także nie dziwi mnie jego hejt w kierunku Nurka.....

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście chyba nic poważnego z Huerterem.

 

 

CM : Kyrie zobaczymy, ale wygląda lepiej, natomiast Ty masz problem z Sariciem i Rubio i ogólnie poza Kawhim bardzo kiepsko dalej to wygląda u Ciebie. Jasne że się rozwinie w lepsze, ale start serio masz słaby^

 

Eld : Ty lepiej popatrz na tego PG13, bo kasztani coś :grin:

 

rozumiem, że przespałeś wskoczenie Goberta do top10 ligi ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eld : Ty lepiej popatrz na tego PG13, bo kasztani coś :grin:

 

On coś w kratkę gra. Nie raz w D wygląda jak chory anchor na amfie, a nie raz wygląda o tak:

 

45186555_2489700357725140_22864086086168

 

Mam to jebane szczęście, że jak jeden da u mnie doopska ze skutecznością, to inny to nadrobi fap fap linijką. I to praktycznie co kolejkę któryś wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Gobert jak na siebie broni słabiutko w tym sezonie^

 

Ale czy to tylko moje wrażenie, czy może wzrok już nie ten ( to już akurat wszyscy wiem ), ale czy on nie zaczął o wiele więcej wychodzić za pomalowane próbując bronić niższych? Nie pamiętam w którym meczu to było ale wyszedł bronić p'n'r, minęli go i nie nadążył z powrotem i to mu się kilka razy zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście chyba nic poważnego z Huerterem.

 

Status day to day, a trochę się martwiłem, bo on jeszcze w szkole miał chyba tę kostkę złamaną.

 

Niemniej January muszę przyznać, że masz strasznego pecha w tym sezonie, bo chyba prawie od samego początku sezonu nie było momentu, żeby wszyscy ważni gracze byli dostępni do gry. Jak nie zawieszenie Ingrama, to odpoczynek Butlera, jak nie odpoczynek Butlera, to kontuzja Favorsa, jak nie kontuzja Favorsa, to kostka Huertera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status day to day, a trochę się martwiłem, bo on jeszcze w szkole miał chyba tę kostkę złamaną.

 

Niemniej January muszę przyznać, że masz strasznego pecha w tym sezonie, bo chyba prawie od samego początku sezonu nie było momentu, żeby wszyscy ważni gracze byli dostępni do gry. Jak nie zawieszenie Ingrama, to odpoczynek Butlera, jak nie odpoczynek Butlera, to kontuzja Favorsa, jak nie kontuzja Favorsa, to kostka Huertera.

Do tego LBJ zostawił trójke w Ohio a DLO za parę kolejek straci s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego LBJ zostawił trójke w Ohio a DLO za parę kolejek straci s5.

Na pewno LeBron zostawił grę w końcówkach w Ohio, bo to co LeBron i Lakers robią w końcówkach w RL NBA jest straszne. DLO gra praktycznie to samo, co sezon temu, ma lepszą skuteczność za 3, słabszą za 2, ale poza tym nic się nie zmieniło i to co pisał o nim January, kiedy ubiegał się o extension wciąż jest aktualne.

 

Z drugiej strony, to jednak January miał też trochę szczęścia, co do rookies, bo Bruce Brown i Chandler Hutchison bardzo zyskali na kontuzjach w Pistons i Bulls, jeśli chodzi o minuty. Tyle, że zupełnie nie potrafią tego wykorzystać.

Ale obrona z Gobertem jest trochę słabsza na ten moment niż bez niego, indywidualne statsy ma słabiutkie.

To chyba naturalna konsekwencja wzięcia na siebie większej roli w ataku. To nie jest pierwszy świetny obrońca, który traci w statystykach defensywnych wtedy, gdy próbuje być w ataku kimś więcej.

On coś w kratkę gra. Nie raz w D wygląda jak chory anchor na amfie, a nie raz wygląda o tak:

 

George gra z kontuzją i stąd słabsza forma:

https://bleacherreport.com/articles/2804075-paul-george-says-hes-been-playing-through-dead-foot-nerve-issue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gobert oddaje tyle samo rzutów w ataku per100 posiadań co rok temu, tylko gra na absurdalnej skuteczności, której nie utrzyma, bo nawet peak LeBron takiej nie miał. A jak zejdzie do poziomu ~70% at rim (wciąż zajebistego, poziom Jordana i Capeli), to będzie robić te 2-3 pkt mniej. I zacznie w końcu bronić, ale to nie jest od siebie zależne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.