Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie mój team gra straszna kupę poza Randle, ciężko bedzie włączyć się do walki o PO jak Barton wróci, ale... Jestem ciekaw jak będziecie oceniać fultza bo widać wyraźnie ze służy mu bycie ballhandlerem i nie służy mu gra off ball a u mnie dostaje oczywiście 30’mpg i pełna swobodę... mam nadzieje ze weźmiecie to pod uwagę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaawansowane staty niezbyt lubią Randle, najbardziej minusowego gracza Pels. Oglądając mecz nie widać, by cieniował. Solidny energizer, ładnie tam się masuje pod koszem i nawet na początku coś tam trafiał za trzy. Ale jak wiadomo, ludzkie oko jest zawodne, a statsy nie kłamią, prawda Panowie? ;)

 

Inaczej sprawa wygląda z Batumem, idealny fit do wielkich Pels. Obrona, solidny rzut, ball handing i dobry systemowy zawodnik do dzielenia się piłką. Idealny zawodnik do systemu Borrego. Odżył odkąd wrócił na swoją pozycje SF o którą tam głośno się dopominał. Szkoda, że wszystko to kosztem MKG, chociaż i ten nieźle wygląda w nowej roli.

 

Wes Matthews też spoko, w poprzednim sezonie wyglądał jak emeryt, teraz często ciągnie grę Mavs.

 

Ciężko będzie o PO, Pacers nie mają franchise playera, by pociągnął tą organizacje. RA poczynił sporo dziwnych ruchów, więc musi teraz mocno kombinować, by poprawić sytuacje klubu z Indianapolis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po prostu trochę pecha do moich jak nazwałeś dziwnych ruchów. Wybrałem np bartona nad lavine - mysle ze zdrowy will ma większy impact na grę niż lavine, który nabija po prostu cyferki w tankującym teamie i jest beznadziejny w obronie. I po dwóch meczach barton się połamał, pech i tyle... przyznam ze przydałby się pewny scorer jak lavine, ale generalnie nie zapominajmy ze on ma wiele wad.. plus musi mieć gale w rękach, co kloci się z ogrywaniem Markelle.

 

Walczyłem ostro o zacha randolpha na fa i wydałem na niego room MLE - kto by pomyślał ze sacto, które przypominam nie ma picku w tym roku postanowi już od pierwszego meczu sezonu postawić tylko i wyłącznie na młodych i wykluczyć go z rotacji? Tego nie przewidziałby nikt. Jedyna nadzieja, ze będą dalej grali tak dobrze i zechcą powalczyć może o PO ??( heheszki, wiem ;] )

 

Oddałem late future 1st round pick ( bedzie late z pewnością ) za back up na C, oraz przyszłość w postaci Alize johnsona, którym się zajaralem w summer league i widząc jak szybko pacers go podpisali chciałem go mieć u siebie. Wiedziałem ze jest surowy ale będą z niego ludzie. Co do Theisa, miał być back upem na C, i w pierwszym obiecującym meczu gdzie dostał minuty i zagrał naprawdę obiecująco się połamał...

 

 

Dodaj do tego Nwabe który po fajnym obiecującym sezonie nie dostaje poki co za wiele szans na grę w Cavs ... tez ciężko było to przewidzieć. Nowy trener może to zmieni.

 

Mysle ze ten ruch z theisem miałeś na myśli mówiąc dziwne, chyba ze wracasz do jakichś z pierwszego sezonu, gdzie było wiele wtop przyznam?? no poki co nie broni się trade z theisem ale zobaczymy co wyrośnie z Alize i czy Theis dostanie jeszcze szanse jak wyzdrowieje, bo on ma potencjał naprawdę, liczyłem na role typu Sabonis w Real pacers tutaj. ( bo kucio za dużo chce za Domasa ;) )

 

Sezon na przeczekanie się zapowiada, liczę na rozwój Fultza, gość przy pewnych wadach pokazuje przede wszystkim dużo hustle, co

Mi się podoba, idzie na zbiórkę i zaczyna być pewniejszy siebie, liczę ze on w przyszłym roku bedzie już postrzegany jako g2g u mnie w drużynie. Randle + Turner + Fultz uważam za fajny młody trzon.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym Fultzem to jest grubszy pech Indiany. A pomyśleć, że pewnie zaryzykowałbym Fultz + jakiś dobry pick za CP3...

 

A co do Randle'a, to w sumie pytanie dlaczego te lineupy z Davisem i nim nie funkcjonują, bo bez AD będą słabo tak czy siak wyglądać. Ale że to jakieś 60 minut, to wiadomo, może się zmienić.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co skreślasz Fultza po 9 meczach, w lineupie oraz roli która wyraźnie do niego nie pasuje ? Próbka jest mała ale bez simmonsa na boisku chłopak robi dość solidne staty jak na 20 czy 21 latka...

 

Ja tam jestem dosc spokojny, ze on się rozkręci nawet jak bedzie przybity do tej samej roli. A może brown zmądrzeje, albo go oddadzą gdzieś za lepszy fit ( kemba plz ) ...

 

Z tym tekstem fultz + pick za cp3 to niezle manipulujesz.. dokładnie pamietam twoja ofertę i nie dokładałem w niej picku zadnego, tylko wesa matthewsa bodajże ;)

 

Edit : wróć, to kucio mi proponowal jakiś 3-stronny deal z cp3, nie ty, wybacz..

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam wszystkich twoich ruchów nie pamiętam, ale ogólnie szalałeś z pickami nie pozyskując nic wartościowego. Pozyskiwałeś dłuższe kontrakty, by potem były Ci niepotrzebne i musiałeś znów dopłacać, by się ich pozbywać. Nawet tego Lavine pozyskałeś, przecież za swap z Tecu, by potem go odpuścić i wziąć Bartona.

 

Czasem po prostu brakowało logiki w tych ruchach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Fultza nie skreślam, po prostu nużąca zaczyna być ta taryfa ulgowa dla niego (staffu i części fanów Sixers), koleś nawet bez Simmonsa robi per36 16-7 na 48%TS (coś w tym stylu, nie wiem czy statsy z nba.com są dobre) - przecież to jest dalej kiepsko jak na sophomore'a z pierwszym pickiem. Ale chodziło mi o to, że gdyby Fultz był tym kim miał być (gdzieś między Mitchellem a Tatumem) to miałbyś bardzo fajny skład, a że nie jest to już nie jest zależne od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam wszystkich twoich ruchów nie pamiętam, ale ogólnie szalałeś z pickami nie pozyskując nic wartościowego. Pozyskiwałeś dłuższe kontrakty, by potem były Ci niepotrzebne i musiałeś znów dopłacać, by się ich pozbywać. Nawet tego Lavine pozyskałeś, przecież za swap z Tecu, by potem go odpuścić i wziąć Bartona.

 

Czasem po prostu brakowało logiki w tych ruchach.

wszystko się zgadza, dodam tylko na swoje usprawiedliwienie, ze w tej wymianie pozyskałem tez treya lylesa, będąc kompletnie nieświadomy ze przez to ze tecu nie skorzystał z team option zamknął całkowicie możliwość podpisania z nim kontraktu w to lato. Myslalem wtedy ze nie będę miał po prostu praw birda, a january mi oznajmił na priv po fakcie ze jest jakieś dziwne prawo, ze nie mogę go w ogóle podpisać latem przez to. Oddałem go później wiec Januaremu który walczył o jak najlepsze miejsce w PO, po czym sam miesiąc później zaczął tankować i wyprzedawać co się da po kontuzji Jimmyego - jak widać nie tylko ja popełniam nielogiczne błędy ;) taka dynamika tej gry ze trzeba reagować na to co się dzieje w realu...

 

 

Najgorszy mój ruch to oddanie 1st rd za shabazza + brandona rusza. Tyle ze w tym czasie shabazz wyglądał jak legitny scorer, niemalże lider 2nd unitu w wolves pre-thibodou.. a później wszystko się zesralo. Ja się nabrałem na niego jak jeszcze coś grał ale to eld w niego uwierzył jeszcze w to lato, i ma teraz gracza z chińskiej NBA podpisanego na dwa lata za pewne, bo player option raczej weźmie u nas, co nie? ;)

 

Jak już mówiłem trochę mam pecha do ruchów ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanujcie wszyscy te picki jak gadacie z Qcinem po prostu już... :-) [to powinno być w regulaminie swoją drogą]

 

obaj wiemy, że poza Tatumem i Jordanem Clarksonem, żaden z moich graczy nie pójdzie już za pierwszorundowy pick :(( no może jeszcze Rabb lub Melton mają szanse w dłuższej perspektywie zyskać na wartości :) Także taki zapis jest całkowicie zbyteczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga camby nie wiem na hooy ci ten wall był... żaden to upgrade wobec Holidaya a bierze 10 baniek rocznie wiecej. masz griffina, davisa, świetnie rozgrywających wysokich wiec po

Co to było? Bo poza kreowaniem innych nie widzę zadnego aspektu gry w którym jest lepszy od Jrue..

 

Pels i tak wyglądają mocarnie, Hield się mega rozwija, ale Wall jak Wizards dalej tak będą kasztanic bedzie cie tylko ciągnął w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem kogoś do kreowania ataku, a tego Jrue nie robi. Już nawet jego trójka na poziomie Lonzo Balla mi tak nie przeszkadza jak jego sposób prowadzenia ofensywy. Po przesunięciu go na pełnoetatowego SG, kłócił się z moją filozofią i długoterminową polityką. Szukałem PG na miarę mistrzowskiego zespołu, a nie łatania jak w RL NBA robią Pels Frazierem, Nelsonem, Rondo i Paytonem.

 

Davis to prawdopodobnie już teraz jeden z najlepszych finisherów pick and roll w historii NBA i to jest, aż grzech jak Pels nie potrafią go w pełni wykorzystywać.

 

Jeszcze się pokłonicie wielkiemu Johnowi Wallowi...

 

Oczywiście były też inne plany, bo oprócz CP3, gdzie jednak podatność na kontuzje, a przed wszystkim wiek zrobiły swoje ( a i BMF za dużo i za szybko chciał ), były też pomysły z półśrodkami jak Rubio czy Dinwiddie. Ale jednak Wall ciągle działa na wyobraźnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LaVine nawet w statsach jak BPM czy WS kiepsko/przeciętnie wygląda. 

 

A Wall to tak czy siak dobry ruch na tu i teraz, ale 85 mln na 33-letniego Blake'a i 32-letniego Walla... To już pytanie co tam Pels ugrają do tego czasu.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.