Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie wszyscy w sygnaturach rostery rozpiszcie, bo potem się muszę głowić kto kogo ma i zawsze kończy się odpalaniem arkusza^

Ja juz uzupełniłem razem ze wstępnym podziałem minut. Choc moze sie on trochu zmienic. I w sumie moze wszyscy rozpisza oprocz skladu takze minuty?

 

Musisz chyba January przemyslec te duze minuty butlera bo jimmy gra najmniejsze mpg od sophomore season a i tak potrzebuje "rest" w co czwartym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się dowiem, że Pau Gasol i Ekpe Udoh lepsi.

 

Tak, są lepsi. Bo dają to, co drużynie jest potrzebne, w przeciwieństwie do Kantera. 

 

Historia Monroe niczego Cie nie nauczyła? On przynajmniej umiał podawać. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj, 24 letni chłop, który zanim stracił połowę wagi był topowym potworem mogącym grać na każdego i na nielimitowanych minutach teraz nie jest w stanie wywalczyć sobie stałego miejsca w rotacji, a Ty mi chcesz wciskać per36 skoro te per36 to by pewnie z 7 fauli łapał

 

coś się z gościem dzieje i nie ma przypadku, że najpierw leczył go z minut Edek Davis, a teraz robi to szczaw Collins

 

Ten 24 letni chłop niedługo stał by się mobilny niczym Al Jefferson, czyli szybki wylot z ligi. Biodro, proszę Cię, za 10 baniek na rok  na te około 30 minut? 

 

per35 z tymi siedmioma faulami to pojechałeś gruuubo :D. 3,9 dokładnie ma. Trochę brakuje do 7 :D.

 

Wolał byś Śliwkę jaką macie w Denver za 14M na rok czy Nurkića za 10M?

Tak, są lepsi. Bo dają to, co drużynie jest potrzebne, w przeciwieństwie do Kantera. 

 

Historia Monroe niczego Cie nie nauczyła? On przynajmniej umiał podawać. 

 

A co takiego daje Pau Gasol, czego Tobie było brak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego daje Pau Gasol, czego Tobie było brak?

 

Nie chodziło mi konkretnie o mój team.

 

Ale jeśli o to pytasz, to ściągając Gasola kierowałem się jego rozumieniem gry, passingiem (dzięki temu ławka z nim i Rubio będzie spokojnie ofensywnie funkcjonować), doświadczeniem (w końcu jestem contanderem?) i rozciąganiem gry(mam rubio i winslowa na obwodzie)

 

+ dobrze uzupełnia się z Udohem, którego ściągnąłem przed FA a z którym będzie dzielił minuty jako back-up. 

 

Czyli summa summarum cechy dużo bardziej przydatne dla każdej drużyny od posta+zbiórek z najgorszej maści obroną. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że Gasol w Twoich lineupach będzie się prosił o to aby zagrywki ustawiać na niego. Minięcie, step back, brak konieczności podwojenia. Przy czasie jaki mu planujesz ile on Ci wniesie np w rozciągnięciu gry? Przecież on w siedmiu meczach SAS do tej pory trafił trzy trójki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że Gasol w Twoich lineupach będzie się prosił o to aby zagrywki ustawiać na niego. Minięcie, step back, brak konieczności podwojenia. Przy czasie jaki mu planujesz ile on Ci wniesie np w rozciągnięciu gry? Przecież on w siedmiu meczach SAS do tej pory trafił trzy trójki...

 

Tu nie chodzi o sam fakt ilości trafionych rzutów, ale o to, że rozciąga grę, dzięki czemu rubio czy winslow będą mieli więcej miejsca do wjazdów, a rywal nie będzie mógł totalnie odpuścić dystansu. 

 

No i tak jak napisałem powyżej, to on z Rubio będą decydowali o wyglądzie ataku ławki, jeśli przez to rozumiesz ustawianie zagrywek pod niego. 

 

"Przy czasie jaki mu planujesz ile on Ci wniesie np w rozciągnięciu gry?" - na to pytanie nie wiem jak odpowiedzieć, jedynie, że nie znajduje w nim sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sam fakt ilości trafionych rzutów, ale o to, że rozciąga grę, dzięki czemu rubio czy winslow będą mieli więcej miejsca do wjazdów, a rywal nie będzie mógł totalnie odpuścić dystansu. 

 

No i tak jak napisałem powyżej, to on z Rubio będą decydowali o wyglądzie ataku ławki, jeśli przez to rozumiesz ustawianie zagrywek pod niego. 

 

"Przy czasie jaki mu planujesz ile on Ci wniesie np w rozciągnięciu gry?" - na to pytanie nie wiem jak odpowiedzieć, jedynie, że nie znajduje w nim sensu. 

 

Czyli Gasol stoi na obwodzie i straszy trójką, gdzie wyciąga wysokiego za sobą aby Winslow mógł sobie spokojnie wjechać. Tak? 

 

Co do pytania w którym nie znajdujesz sensu - wiesz ile Gasol rzuca za trzy w tym sezonie? Jak widzisz to rozciągnięcie przez Gasola przy takim wolumenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Gasol stoi na obwodzie i straszy trójką, gdzie wyciąga wysokiego za sobą aby Winslow mógł sobie spokojnie wjechać. Tak? 

 

Co do pytania w którym nie znajdujesz sensu - wiesz ile Gasol rzuca za trzy w tym sezonie? Jak widzisz to rozciągnięcie przez Gasola przy takim wolumenie?

 

Nie wszystko jest czarno-białe i nie na wszystko da się odpowiedzieć tak lub nie.

 

Spójrz na jego grę w Spurs, to będziesz miał odpowiedź jak chcę żeby funkcjonował w Knicks. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Longer chciał ostro zatankować, ale może się to okazać trudniejsze niż myślał.

 

Fox, Siakam, Kanter, Clark, Teodosic, Powell, Galloway, Poeltl, Van Vleet. Nawet Carter gra w podstawie Hawks.

 

Przy solidnej rotacji i co najmniej dwóch fajnych młodziakach może być ciężka walka o bycie wśród piątki najgorszych.

 

Kanter nie dość że jest minusowy to od trzech meczy wchodzi z ławki i nie może 10pkt przekroczyć a jak wróci KP to będzie tylko gorzej, VanVleet opuscił już 4 spotkania, Teodosić jest 3 PG w Clippers i tez nie grał w 4 meczach, Powell zaraz wypadnie z rotacji Raptors bo wraca Delon Wright, Langston fking Galloway mój pierwszy SG ma skuteczność za 3 na poziomie 14%!, Troy Brown nie gra w ogóle a najlepsza jest rotacja podkoszowa, na zmianie mam Jasona Smitha 40% FG%, Zaze Pachulie 34% FG% i Poeltla którego Pop usadził na końcu ławki i robi zawrotne 2pkt, 3 zb na mecz, także nie wiem jak miałbym być lepszy od pięciu innych drużyn grając w dodatku w najmocniejszej dywizji ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter nie dość że jest minusowy to od trzech meczy wchodzi z ławki i nie może 10pkt przekroczyć a jak wróci KP to będzie tylko gorzej, VanVleet opuscił już 4 spotkania, Teodosić jest 3 PG w Clippers i tez nie grał w 4 meczach, Powell zaraz wypadnie z rotacji Raptors bo wraca Delon Wright, Langston fking Galloway mój pierwszy SG ma skuteczność za 3 na poziomie 14%!, Troy Brown nie gra w ogóle a najlepsza jest rotacja podkoszowa, na zmianie mam Jasona Smitha 40% FG%, Zaze Pachulie 34% FG% i Poeltla którego Pop usadził na końcu ławki i robi zawrotne 2pkt, 3 zb na mecz, także nie wiem jak miałbym być lepszy od pięciu innych drużyn grając w dodatku w najmocniejszej dywizji ligi

 

Zgadzam się, ale zawsze może być gorzej! 

 

Oddaj Siakama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczęło się od tego:

 

 Nurkić dzisiaj znów zagrał swoje ( ja prdl ja go mam za 10M na rok :grin: a poziom trzyma super od początku sezonu ), bardzo śliczne dobule-dobule i najwyższe +/-.

 

ten "super poziom" to 110.2 drtg, jak już chcesz porównywać do Śliwki to on ma 94.3, więc po pierwsze zle powiedziałem na początku -  Nurek sobie w ataku jako tako radzi, ale w obronie to jest totalny dramat, dołączając do tego średnią efektywność jak na centra nie mamy tutaj niczego coby ten super poziom potwierdzało, ba jeśli Nurek nie może dawać tego za co był ceniony nawet przed zrzutką wagi, to w sumie nie dziwota, że minuty mu maleją, a ty chcesz mu dawać 30mpg przez cały sezon chociaż póki co częściej grał po 17, a tylko jeden mecz miał na +30

 

reasumując - jeśli Śliwka broni od Nurka na zupełnie nieosiągalnym dla Bośniaka poziomie, do tego wiem czego mogę się po nim spodziewać, dodatkowo u nas Plumdog też zarabia 10 baniek i ma TO w ostatnim roku, to bym się zastanawiał, bo o ile wiadomo, że Nurek ma w c*** większy sufit, to jednak nie wiem czy promowanie go jako super startera w coby nie mówić - contenderze - jest najlepszym pomysłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Butler u January'ego też opuszcza te mecze, nie?

 

To twoja kwestia interpretacji zdarzeń. Siada, bo faktycznie potrzebuje odpoczynku czy siada, bo wymusza transfer.

 

Niezależnie od oceny sytuacji, nawet jeśli gra to gra gorzej. A i tak gra przecież dość przeciętnie potwierdzając problemy BeGM Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ale Chris Paul u MJ1 dalej miał zawieszenie, pomimo tego, że Rondo nie miał jak go opluć, bo go nie spotkał. Ingram tak samo nie miał jak chcieć pobić CP3. To nie podlega interpretacji? Pytam z ciekawości, bo z playoffów kojarzę raczej literalne traktowanie tego, czy ktoś gra/nie gra.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ale Chris Paul u MJ1 dalej miał zawieszenie, pomimo tego, że Rondo nie miał jak go opluć, bo go nie spotkał. Ingram tak samo nie miał jak chcieć pobić CP3. To nie podlega interpretacji? Pytam z ciekawości, bo z playoffów kojarzę raczej literalne traktowanie tego, czy ktoś gra/nie gra.

 

Był już taki przypadek przy sprawie Mirotic - Portis i obaj wtedy u Nas pauzowali, mimo że przecież nie grali razem w klubie i nie mieli jak się pobić na treningu ( a właściwie to Mirotic dostał w michę, aż się nogami nakrył ). Dlatego sprawa Rondo-Ingram-CP3 jest jednoznaczna. Wszyscy pauzują.

 

Butler to potencjalny shut down, a one są zabronione. Oczywiście Butler może faktycznie potrzebować odpoczynku, a nie ma żadnej pewności czy podobnej dramy ne robiłby u Jaśka. Dlatego sprawa jest raczej kwestią własnej oceny GMów, bo każdy pewnie widzi to inaczej. fluber powie, że Butler nie lubi LBJa i robi dramat, a człowiek morza powie, że obecny Butler gra gorzej, bo nie ma chemii w Wolves i w Lakers wyglądałby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym to każdy sam oceni ;)

No już nie róbmy sobie jaj może.

 

"Spoke to Jimmy Butler, who told me he plans to sit out of tonight's Wolves game "because my body is hurting" after he missed nearly all of training camp. He said he doesn't want to see any soreness escalate into injury as he continues to seek resolution to his situation with Minnesota. He strongly pushed back on any idea he is sitting out tonight as a protest 

 

Gościu opuścił cały okres przygotowawczy i to jest raczej normalne, że jakieś problemy są. Butler gra najmniejsze minuty od lat i regularnie potrzebuje odpoczynku. Oficjalna przyczyna została uwzględniona w raporcie meczowym i tutaj nie ma mowy o żadnym gdybaniu, czy plotkach. Przecież opuszczone mecze to nie jest kwestia interpretacji i z tego, co pamiętam był w excelu uzupełniany plik z informacją o tym, którzy gracze i ile opuścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.