Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jestem zadowolony ze swoich ruchów, jak patrzę na aktualną formę Irvinga, czy Love. Przejąłem zespół w lutym, z mnóstwem złych kontraktów ( bezużytecznych graczy za duże pieniądze jak Smith, czy Tristan), bez picku 2019.  Wymieniłem te złe umowy na niezłych graczy, mam team który powinien walczyć o playoffs w dużo lepszej sytuacji finansowej niż RL Cavs, przejąłem za bezcen McGrudera, podpisałem za grosze Warrena, przedłużyłem Roziera za dużo mniej niż oczekiwał w RL NBA, odrzuciłem sporo ofert za Osmana w offseason i podpisałem go za minimum. Ludzie, w których uwierzyłem pokazują się z bardzo dobrej strony i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

 

Czy awansuję do ósemki, czy nie, to i tak jestem z siebie dumny:)

 

Zrobiłeś wiele dobrego dla Cavs za co niewątpliwie należą ci się brawa i szczerze ci gratuluję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chciał bym poczytac komentarze na temat drużyn o których prawie nic się u nas nie pisze. Mam swoje zdanie, ale chciał bym je porównać z innymi:

 

- Houston

- Portland

- Memphis

- Celtics ( ale nie January i ja bo to 95% komentów )

- Dallas

- 76ers

- Hawks

Weźcie wszyscy w sygnaturach rostery rozpiszcie, bo potem się muszę głowić kto kogo ma i zawsze kończy się odpalaniem arkusza^

Mam zmienić "Bring back our Sonics"?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś wiele dobrego dla Cavs za co niewątpliwie należą ci się brawa i szczerze ci gratuluję. 

Zrobiłbym więcej, bo nie do końca wierzę w mój obwód, ale bardziej niż wynik sportowy liczy się dla mnie dobra zabawa, a ja bardzo chciałem mieć Roziera i McColluma, bo obaj są z Ohio i chciałem, żeby kibice mieli się z kim identyfikować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jak widzicie Hornets, którzy nie mają picku, ale zaczęli sezon jeszcze gorzej niż można byłoby myśleć. :] Zhaire nie gra, Robin chyba też, Schroder jest żałosny, Fournier wygląda słabo. Tam najlepszym graczem jest na ten moment być może Royce O'Neal grający 12mpg w Jazz. :] Trochę mnie martwiło, że jednak Hornets nie mają picku, a oni mają realne szanse na poziom Nets z poprzednich latach - tzn. będą tak słabi, że i tak skończą w top3 lotto nawet bez picku. :] 

 

Albo Memphis, gdzie Conley wygląda zaskakująco dobrze (jak jeszcze zacznie trafiać trójki na normalnym poziomie), ale reszta to poziom G-League. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jasiek, po krótce- Favors w tym sezonie jest przeciętny, tak samo jak rok temu, jak dwa lata temu i w zasadzie od zawsze od kiedy liga przyspieszyła. Ma swoje momenty, ale ogólnie jest przeciętny i znacznie częściej rozczarowuje niż daje powody do radości. Favors jest fatalny na deskach, szczerze mówiąc, nie pamiętam wysokiego w Jazz który gorzej zbierał od Derricka i choć mi się nie chce, to jeżeli masz czas to możesz śmiało przeszukać moje dawniejsze wpisy gdy o tym wspominałem. Favors nie potrafi zbierać, nawet jak czasem zaliczy +10 zbiórek to 8 z nich będzie dlatego, że akurat nikogo obok nie było- 1 po bloku Goberta a ostatnia po jakiejś tam walce- serio, jak następnym razem włączysz sobie mecz Jazz, to zwróć uwagę na to jak (i kiedy) zbiera Favors, jasne że przy Gobercie ciężej o zbiórkę, ale nawet to nie tłumaczy tego jak Favors często jest przepychany w walce o pozycje- jeśli ktoś potrafi to sprawdzić to z chęcią poznałbym statystykę zbiórek Favorsa gdy rywal stoi przy nim. 

 

Druga rzecz odnośnie jego pozytywnych statsów jako center- jako center to on gra przeciwko trzeciemu sortowi centrów, a w tym sezonie (znowu eyetest, jak możesz to sprawdż) to najlepsze 5 minut zagrał jako center na Gilesa, który póki co wygląda jak parówka i sam jestem ciekaw jak te jego plusominusy by wyglądały z wyłączeniem tego meczu z Kings, obawiam się że by poszybowały mocno w dół. Favors zwyczajnie nie nadaje się do bronienia typowych centrów- jest na to za mały- nie wiem też skąd wziąłeś to, że może bronić kilka pozycji, bo nigdy tego nie dostrzegłem, 1-3 spokojnie go robią na szybkość, z 4kami sobie nieźle radzi, a wyrośnięte 5tki są dla niego za szybkie. silne

 

Innymi słowy Favors jako piątka to spoko opcja z ławki, ale jak chcesz nim startować to dla mnie Twoje pomalowane będzie kurwą z A1, do której podjeżdża koleś w Porsche. Otwarte i chętne na interakcje z murzynami w innych koszulkach.

 

Daj Boże żeby Favors zaliczył progres, ale na ten moment wygląda średnio i nie wymieniałbym go jako zaletę pod koszem, bo póki co nią nie jest :((

 

@wszyscy mający problem do Flubera- rozumiem, że Fluber ma swoisty sposób bycia na forum i ta szczwana bestia potrafi tak dobierać argumenty żeby wyprowadzić rozmówce z równowagi, ale. Trochę chłodnej głowy i spojrzenia z dystansem Wam nie zaszkodzi. Co niektórzy za bardzo się spinają tutaj na krytykę i reagują zbyt agresywnie na zaczepki. Sam miałem z Fluberem trochę na pieńku zaraz po tym jak dołączył do gry, niemniej teraz nie wyobrażam sobie gry bez Ciebie (wiem, że to czytasz) bo świetnie odnajduje się w tej konwencji i to, że pisze takie rzeczy w tym temacie u mnie jest mocno na plus.

 

@Do wszystkich marzących o finale beGM w tym sezonie, mam dla was przykrą wiadomość, bo jako że jestem jedynym GMem, który posiada w swoim składzie najlepszych graczy aż 3 drużyn z rl NBA, zwycięzca jest w tym sezonie nader oczywisty, cieszy mnie jednak wasza walka o drugie miejsce i żeby podkręcić atmosferę, tak jak to robił Krzysiu Ibisz w Awanturze o Kasę, dorzucam do puli graczy dostępnych jednego z tejże trójki- kto pierwszy ten lepszy, Jordan Clarkson do wyjęcia i możliwość dołączenia do wyścigu o #1 w RS. Chęętnych zapraszam na priv

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wszyscy mający problem do Flubera- rozumiem, że Fluber ma swoisty sposób bycia na forum i ta szczwana bestia potrafi tak dobierać argumenty żeby wyprowadzić rozmówce z równowagi, ale. Trochę chłodnej głowy i spojrzenia z dystansem Wam nie zaszkodzi. Co niektórzy za bardzo się spinają tutaj na krytykę i reagują zbyt agresywnie na zaczepki. Sam miałem z Fluberem trochę na pieńku zaraz po tym jak dołączył do gry, niemniej teraz nie wyobrażam sobie gry bez Ciebie (wiem, że to czytasz) bo świetnie odnajduje się w tej konwencji i to, że pisze takie rzeczy w tym temacie u mnie jest mocno na plus.

 

Ja flubera lubię i szanuje, ale kto gra ostro, musi być gotowy na ostrzejszą polemikę.

 

Zachwyca się McGruderem, ale kpi sobie z Bjelicy. Tak gra fluber, to jest nasz BeGMowy Kevin Garnett ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i te Twoje eyetesty Qcin

https://twitter.com/JacobEGoldstein/status/1056997008366538752

 

Favors dobrze switchował zawsze wystarczy sobie w google wpisać :>

 

Oczywiście, że Fav na PF w ataku będzie chuowy, bo na 2xC to się w 90ych latach grało.

zachęcam do oglądania Jazz, a nie patrzenia tylko w tabelki- raz, że przyjemnie się to ogląda a dwa, że zmienisz perspektywę. Jazz z Crowderem wyglądają o niebo lepiej w ataku i nie tracą nic w obronie, niż z Favorsem. Zresztą, o sensowności tych cyferek świadczy to, kto jest na przeciwnym biegunie w Jazz od Favorsa. No i Alex Len, steal stulecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój eyetest po kilkudziesięciu mpg sezonu nie jest dla mnie zbyt miarodajny w sprawie mojego zawodnika, bo nagła zmiana Twych poglądów jest wręcz dowcipna ;>

 

efekt małej próbki, który potwierdza, że Gobert słabo wszedł w sezon, a Fav dalej jest zajebisty w D, tylko fatalnie w Utah używany. Jazz z Crowderem na PF tracą dużo w obronie, po prostu są o niebo lepsi niż z Favorsem na PF w ataku. 

Wstaw Goberta na PF (z Udohem na C) i też będzie wesoło

tak z czystej ciekawości, ile minut Jazz widziałeś w tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zaskoczeń ;> 

 

 70,5.

 

Trochę dziwne, że w wielu przypadkach jego statystyki same sobie przeczą. advance stats Goberta na mocnym plusie, ale total points saved ma nawet gorsze od tego pazia Drummonda. Bagley mocno minusowy, a tu najlepszy gracz Kings w tym elemencie.

 

Z tego co oglądam Kings, no to Bagley daje sporo funu, ale ciężko go nazwać, chociaż przeciętnym obrońcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic do Flubera, poza 2-3 userami, którzy nadają się na przecier (z forum) nie mam tutaj nikogo za co hejtować, po prostu styl, który przybrał (być może nie do końca świadomie) nie wpisuje się imo zbyt dobrze w moje wyobrażenie tej zabawy, gram już 3 ATF to wiem co mówię, tak jakby

 

szacunek dla rywala musi być, no i podsumowania dokonań swoich steali mógłby ograniczyć do cotygodniowego raportu, a nie wpadać tutaj codziennie o 5 30 ;]

 

pokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam nic do Flubera, poza 2-3 userami, którzy nadają się na przecier (z forum) nie mam tutaj nikogo za co hejtować, po prostu styl, który przybrał (być może nie do końca świadomie) nie wpisuje się imo zbyt dobrze w moje wyobrażenie tej zabawy, gram już 3 ATF to wiem co mówię, tak jakby

 

szacunek dla rywala musi być, no i podsumowania dokonań swoich steali mógłby ograniczyć do cotygodniowego raportu, a nie wpadać tutaj codziennie o 5 30 ;]

 

pokój

To wina Marcusa, jak mnie próbował przekonać do gry tutaj przez kilka dni, to opowiadał o niesamowitych dyskusjach i pojedynkach na argumenty i trash talku, no to jestem:)

 

Ja flubera lubię i szanuje, ale kto gra ostro, musi być gotowy na ostrzejszą polemikę.

 

Zachwyca się McGruderem, ale kpi sobie z Bjelicy. Tak gra fluber, to jest nasz BeGMowy Kevin Garnett ;)

Nie kpię z zawodnika, tylko z tego, że Bjelica jest w TOP 3 graczy ( obok LeVerta i Ibaki) Koladera i mówi o play-offs, nie kpię z zawodnika, tylko z tego, jaką rolę musi mieć w Nets:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Goldstein to jakaś żydo-masońska propaganda, a Favors to cienki placek i robią go all day al night. 


Weźcie wszyscy w sygnaturach rostery rozpiszcie, bo potem się muszę głowić kto kogo ma i zawsze kończy się odpalaniem arkusza^

 

Ja tam zgrubsza składy znam już na pamięć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://stats.nba.com/players/advanced/?sort=NET_RATING&dir=-1&CF=MIN*GE*15:TEAM_ABBREVIATION*E*Dal&Season=2018-19&SeasonType=Regular%20Season

 

DeAndre Jordan drugi najgorszy gracz z piątki z Mavs, gorszy tylko Dennis Smith Jr.

 

Ja też mam statystyki, fluber.

Się pozmieniało w 30 godzin... :smile:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.