Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jeszcze żeby zobrazować sytuację jak to wygląda jak na razie w mojej perspektywie. 

 

Lonzo>Rozier (który swoją drogą powinien być w Cavs gorzej oceniany ponieważ w real nba nie jest starterem a w Cavs jest) 

Demar>McCollum

Wiggins<Bazemore (swoją drogą Wiggins nawet fajnie wyglada w D jak na razie) 

Love<Gibson (no Love słaby poczatek sezonu, liczę na szybki powrót do zdrowia i poprawę) 

Haasan>Jordan (Hassan wygląda na ten moment bardzo dobrze jeśli chodzi o bronioną stronę, a w Dallas chyba zamierzają grać wesoła koszykówkę więc Jordan w obronie zapewne będzie wyglądał słabo) 

 

Bulls czołowi zadaniowcy 

Forbes

Lance

Dj Augustin

 

Cavs czołowi zadaniowcy

McGruder

T.J. Warren

Osman

 

Bulls wyglądają teraz na zespoł który ma dużo większy potencjał w defensywie

Bulls mają lepszego primary ball handlera 

Bulls maja lepszego Rim Protectora

 

Cavs na razie mają lepszą głębie. Jednak dalej star power jest po mojej stronie. 

 

Jeszcze dodam że w moim odczuciu tacy Wizards są na ten moment niżej zarówno od Bulls jak i Cavs bo ławka tam wyglada bardzo cienko, a Porter też na razie rozczarowuje.  

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jak 2 typów gra 75-80 mpg to pozostałe mpg dla reszty graczy się kurczą. 

 

Zobaczę ile będą grać w RL i do tego dostosuję ich minuty.

Służę pomocą. Lakers zagrali do tej pory 6 meczów, Twoja podstawowa rotacja to Russell, Ingram, Butler, James, Olynyk i Favors. Reszta zakładam, że gra mniejsze minuty.

 

6 meczów x 5 zawodników w składzie x 48 minut daje 1440 minut do rozdysponowania

 

James zagrał w 6 meczach 216 minut

Butler zagrał w 6 meczach 166 minut

Ingram zagrał w 6 meczach 56 minut

Russell zagrał w 5 meczach 144 minuty, więc dokładam jego średnią 28MPG do ogólnego wyniku, co daje 172 minuty

Favors zagrał w 5 meczach 111 minut, więc dokładam jego średnią 22MPG do ogólnego wyniku, co daje 133 minuty

Olynyk zagrał w 5 meczach 105 minut, więc dokładam jego średnią 21MPG do ogólnego wyniku, co daje 126 minut

 

Łącznie od tej szóstki dostałeś w analizowanym okresie 869 minut, czyli dokładnie 60% z 1440 minut, które masz do rozdysponowania.

 

Pozostaje 40%, czyli łącznie 571 minut ( średnio prawie 100 na mecz), które musisz rozdysponować między McDermotta, Huertera, Browna, Hutchisona i nie wiem, kogo Ty tam jeszcze masz. To jest bardzo dużo minut. A założenie, że ta 6 opuści łącznie 70 meczów w sezonie, myślę że wcale nie jest pozbawione podstaw ( w zeszłym sezonie opuścili ponad 100 meczów), więc raczej się spodziewam, że te 40% minut będzie musiało być rozdzielone na resztę rotacji przez cały sezon.

 

Ewentualnie możesz znacząco podnieść minuty, które grają Twoi gracze względem tego, co grają w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram zagrał w 6 meczach 56 minut

 

Taki trochę fluberyzm ;) wiem, niby skrót myślowy, bo Ingram zawieszony, ale BI zagrał w 2 meczach :P więc średnia 28 MPG, do 6 spotkań wyjdzie 168 minut, czyli aż tak źle to nie wygląda na przyszłość ;) choć na te 6 pierwszych spotkań, jak to brać, to faktycznie tak wyjdzie ;) ale chyba nie chodzi o branie 1:1 rzeczywistości NBA, bo chyba nie będziemy liczyć punktów w każdym spotkaniu, bez jaj ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Love<Gibson (no Love słaby poczatek sezonu, liczę na szybki powrót do zdrowia i poprawę) 

Haasan>Jordan (Hassan wygląda na ten moment bardzo dobrze jeśli chodzi o bronioną stronę, a w Dallas chyba zamierzają grać wesoła koszykówkę więc Jordan w obronie zapewne będzie wyglądał słabo) 

 

To już bardziej bym przeżył, że Love > Gibson. Na razie to Jordan broni obręczy na poziomie 37% (Whiteside 53%), ma career high 16PPG na skuteczności 63% FG ( Whiteside 12PPG na skuteczności 44% FG) i rzuca wolne na poziomie 85% (!!!) ( Whiteside 54%). Zbiórki i bloki nieco na korzyść Hassana ( 14,6 RPG + 2,8BPG) Jordan (13,8RPG + 2,0 BPG). 

 

To nie jest wina Jordana, że kiedy jest na parkiecie to na obwodzie Mavs bronią zestawem Smith-Matthews-Doncić. Przecież przy takim obwodzie nawet Embiid by nie pomógł.

Taki trochę fluberyzm ;) wiem, niby skrót myślowy, bo Ingram zawieszony, ale BI zagrał w 2 meczach :tongue: więc średnia 28 MPG, do 6 spotkań wyjdzie 168 minut, czyli aż tak źle to nie wygląda na przyszłość ;) choć na te 6 pierwszych spotkań, jak to brać, to faktycznie tak wyjdzie ;) ale chyba nie chodzi o branie 1:1 rzeczywistości NBA, bo chyba nie będziemy liczyć punktów w każdym spotkaniu, bez jaj ;P

 

Ja sobie wypraszam te wszystkie fluberyzmy. Wyjaśniłem poniżej, że rok temu ta szóstka opuściła razem ponad 100 meczów w 82-meczowym sezonie ( wychodzi ponad 1 zawodnik per game absencji) . W tym sezonie Ingram opuścił 4 mecze, Butler 1, pozostała czwórka zagrała we wszystkich, więc średnio absencji wychodzi nawet mniej ( 0,8 zawodnik per game absencji), więc uważam, że liczenie minut, które przedstawiłem to żaden fluberyzm. Mniej więcej tyle absencji wyjdzie Januaremu w ciągu całego sezonu przecież.

 

January napisał, że będzie ustalał minuty swoich graczy w oparciu o te w RL NBA, więc pokazałem tylko jak dużo minut będzie musiała zapewnić część rotacji od 7 zawodnika w górę przy takim założeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moglibyście poczekać z tymi analizami, bo DAJ wygląda fajnie w indywidualnych statsach (DFG, DFG at rim), ale ani one, ani on/off, ani DRTG Dallas nic jeszcze nie mówią. :P

 

W sumie biorąc pod uwagę co zaczyna wyprawiać w CY Kemba, to nie zdziwi mnie jak Jordan też wróci do formy, bo poprzedni sezon miał gorszy. Najlepsze, że tego u nas nie możemy brać pod uwagę, a to często kluczowy czynnik wpływający na formę graczy, a u nas wiadomo, taki DAJ ma umowę do 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie pytanko :

Jak będę pisał rotację to jak mam to według wszystkich przykładowo pisać 

 

W1

PF LJ 38/  Olynyk 10

C Favors 28/Olynyk 20

 

W2

 

PF LJ 36/ Olynyk 6/ Patterson 4

C Favors 26/Olynyk 20/ Zizic 2

 

Bo mi obojętne :tongue:

Oczywiście w wersji 2 plus jakieś słówko komentarza, jak się zmienia rotacja, gdy wypada np. Ingram na 4 mecze, już bez wypisywania minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 gram 8os rotacją,

 

 

January bez jaj. Po to kluby mają 15+2 luda, aby nie zamęczać podstawowych minutami. Ty masz problem i już mówisz, że nic złego się nie stanie jak LBJ i Butler będą gonić po 40 minut na mecz. Ja rozumem, że to fantasy, ale ustalmy jakieś zasady oparte o minuty z RL, a nie wymyślajmy takie idiotyzmy.

 

Już chyba sam D'Antoni grał 9 typa w PO.

 

Cóż Favors w 54 min z Gobertem jest -6,3, a overall w 111 minut jest w okolicach zera, więc raczej nie masz racji jak mi wyszło ;-)

 

 

1. Pisałem o Favorsie na C. Nie chcesz mi chyba wmówić, że kiedy Favors gra na C to na boisku jest też wtedy Gobert? :grin:

2. Pozwolę sobie zweryfikować Twoje stwierdzenie "okolice zera". Nie January, nie okolice zera. Są ujemni.

 

Ja się odnoszę do samego Favorsa, a nie do Favorsa i Goberta. Nie zmieniaj narracji i fajnie by było w końcu przeczytać, że po prostu masz problem i sam się do tego przyznajesz.

 

Ja się potrafię przyznać, że na pierwsze 4 moje mecze mam kiepścizne bo RW i PG zawodzą, ale nie płaczę i nie ściemniam, że Mirotic na spółkę z Bogdanovićem to moje zbawienie gdyż mają obaj na ten moment ponad 50% za 3pt. Litości, to nie liderzy. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, D'Antoni to potrafił grać 7os rotacją w PO ;>

A LeBron i Butler akurat w RL NBA minuty grają jakie grają, nie wiem więc co w tym z fantasy? 

 

 

To w zasadzie Twój fart bo masz chyba top 2 gości w lidze którzy umieją ciągnąć takie minuty.

 

 

 

Jazz z Favorsem na boisku są dokładnie -0,4 (tak, to są okolice zera)

Jazz: Favors + Gobert razem na boisku (czyli oczywiście Favors wtedy gra na PF) są -6,3

Więc oczywiście że są na plusie (i to solidnym) gdy Favors gra jako center (czyli bez Goberta).

 

Rozumiesz już, że napisałeś nieprawdziwą informację o Jazz na minusie z Favorsem jako C, bo prościej to się tego wytłumaczyć już nie da?

 

Pobawię się w Rappara przez chwilę jeśli pozwolisz.

 

Skoro Favors jest -0,4

Fav + Gobert też na minusie.

 

To gdzie tu plusy? :)

 

-0,4 to dalej minus a nie "zero". 

 

A no i napisałem, że ten Favors w RL Jazz to nawet jednej pełnej kwarty nie gra na mecz, taki impakt wnosi. 

 

Dobrze wiesz, że Derrick to najsłabsze ogniowo w RL Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleck Burks czuje się pominięty..

Piszę o s5.

No istnieje opcja, że o tym wiedziałem już w lipcu ;]

Reszty wywodów o +- już nie komentuję, bo to jest naprawdę z Twojej strony do łapu-capu jak nie rozumiesz^...

Zważ proszę, że wywody o wszelakich statystkach, krótkie wstawki jak to ktoś X dzisiaj nie zagrał nie rozpoczynam jak. Co najwyżej dołączam się do nurtu, więc jeśli już chcesz mnie dać do łapu-capu uczyń to wpier z prekursorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No istnieje opcja, że o tym wiedziałem już w lipcu ;]

Reszty wywodów o +- już nie komentuję, bo to jest naprawdę z Twojej strony do łapu-capu jak nie rozumiesz^...

 

Fav to obecny C, wciskany na PF, nie dziwią mnie problemy^

 

nigdy się nie spodziewałem, ze to ja będę wytykał wady Favorsa, podczas gdy kibic Lakers będzie go bronił :)

 

Wiesz Jasiek, że kocham Derricka i był przez lata moim numero uno w Jazzowej koszulce, niestety, ale jak to redaktorzy Kucio i Orzeł trafnie zauważyli, Derrick to taki koszykarski Paweł Brożek, wiecznie młody i utalentowany, ale czegoś mu brakuje żeby dołączyć do panteonu gwiazd, cały czas czujesz że to już tuż tuż, że jak nie w tym roku to na pewno w przyszłym zagra w ASG, zdominuje ligę a jego koszulki będą się sprzedawać jak ciepłe bułeczki, niestety. Favors ma już 27 lat i nic a nic się nie rozwinął od lat kilku, stanął w miejscu. Jest cholernie wolny, nie potrafi rzucać, nie potrafi zbierać (!) i o ile czwórki broni jeszcze dobrze, o tyle z centrami sobie zupełnie nie radzi w obronie.

 

Fajnie, że piszesz że u Ciebie grałby jako piątka, tylko że przy ciągłych izolajach Butlera, Lebrona w zasadzie nie wiem jaką rolę miałby pełnić u Ciebie Favors, bo rim protectorem jest w najlepszym przypadku przeciętnym, rzutem nie grozi, masować pod koszem za bardzo nie lubi, więc nie wiem, co on tam ma u Ciebie za rolę w zespole? Na Twoim miejscu o wiele wyżej ceniłbym Ekpe Udoha, bo Favors jest- imo- zbyteczny w Jazz, a u Ciebie to już w ogóle bezużyteczny.

 

Niemniej kocham Derricka i za jego obecność w składzie masz u mnie plus2W, bo w dwóch meczach sezonu na pewno Derrick będzie wyglądał jak HoF, problem w tym, że w pozostałych 80 będzie taki se :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważacie że hassan gra jakoś dobrze?

 

https://stats.nba.com/players/advanced/?sort=NET_RATING&dir=-1&CF=MIN*GE*15:TEAM_ABBREVIATION*E*Dal&Season=2018-19&SeasonType=Regular%20Season

 

DeAndre Jordan drugi najgorszy gracz z piątki z Mavs, gorszy tylko Dennis Smith Jr.

 

https://stats.nba.com/players/advanced/?sort=NET_RATING&dir=-1&CF=MIN*GE*15:TEAM_ABBREVIATION*E*Mia&Season=2018-19&SeasonType=Regular%20Season

 

Spory impact, minimalnie mniejszy od Dragica.

 

Ja też mam statystyki, fluber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DeAndre Jordan drugi najgorszy gracz z piątki z Mavs, gorszy tylko Dennis Smith Jr.

 

https://stats.nba.com/players/advanced/?sort=NET_RATING&dir=-1&CF=MIN*GE*15:TEAM_ABBREVIATION*E*Mia&Season=2018-19&SeasonType=Regular%20Season

 

Spory impact, minimalnie mniejszy od Dragica.

 

Ja też mam statystyki, fluber.

Fajnie, że masz statystyki. Fajnie, by było jednak czasami je zinterpretować. 

 

Rywale Dallas rzucając im 48% za 3, przy 30 próbach na mecz ( obwód Smith-Matthews-Doncić), jednocześnie Jordan broni obręczy na poziomie 37%. O kant dupy można rozbić statystyki drużynowe, które mówią, że Mavs są z Jordanem słabi w obronie, bo to przecież nie przez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.