Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to nabijałem się z sugestii dotyczącej ataku po Adamsa, gdy OKC zaczęła sezon jak zaczęła.

 

Wniosków nie ma co jeszcze za bardzo wyciągać, ale nawet świetny Mirotić nie bardzo tu coś równoważny.

Bogdanović świetnie rzuca, ale wrócił do słabiutkiej D i ogólnie Pacers z nim wyglądają fatalnie.

Lou nie rzuca

Smart nie rzuca

George nie rzuca

Westbrook nie rzuca

Blazers tradycyjnie znacznie lepiej bez Nurkicia niż z nim 

Markieff kiepsko pasuje akurat do Miroticia.

 

Cs wyglądają strasznie źle na ten moment pod wieloma względami. No, ale wiadomo, że PG i Brick nie powinni tak ssać.

 

Na wschodzie królują Bux, gonią ich Sixers, Heat i Wizz. Cavs, NYK, Magic, Cs i Bulls -> analizować mi się nie chce kto wyżej, kto niżej, ale to taka półka sama na chwilę obecną +-, z tym że w Knicks się pewnie starterzy ogarną, a Cavs mają swoje problemy, które dotychczas świetnie tuszują rolesi. Chyba teraz Cs byliby poza PO :tongue:

 

No tam jeden gra jak top3 ligi, ale ogólnie reszta dość słabo się rozkręca, fakt. 

 

Ps. Dziś szlagier.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa pochwały należą się też dla Lonzo, w końcu pokazał że pamięta jak się broni, za 3 rzuca po step back. Jest z czego się cieszyć. 

Jak nad tym pomyśleć Lonzo to też idealny fit do Demara, weźmie na siebie krycie lepszego zawodnika, rozciągnie grę, uruchomi zawodników po zbiórce. Jak na razie Bulls pewnie zmierzają po play-off :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January CS poza PO? A kto przede mną Mistrzu? Wymienisz siódemkę?

 

NYK, PHI i Bucks się zgodzę ale kto jeszcze? Tylko nie pisz proszę że Wizzards gdzie tam dwóch gości gra zacnie a ławki brak. Cavs też przede mną?

 

Ale masz alergie na Celtics. Jakaś recepta by się przydała.

A co do Twoich zarzutów nt. Nurkića January, zacytuję jacka:

 

"bośniacki iluzjonista

 

Dwa ostatnie mecze już więcej niż poprawne:

 

z Wizards: 22 pkt. 18 zb. 2 as. 2 prz. (+1) w 32 minuty - ładnie ciągnął zespół w 3 kwarcie jak reszcie nie szło

 

z Magic: 18 pkt. 10 zb. 1 as. 1 prz. 3 blk (+15) w 30 minuty

 

w obu meczach pewna gra, wysoka skuteczność i bez problemu z faulami."

 

Chciał byś mieć takiego wysokiego u siebie :). I to w cenie jaką bulisz Olynykowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donovan jest głupi, np nie gra więcej np Abrinesem i Diallo, którzy wyglądają (zwłaszcza ten 2) zaskakująco ok.

Jeez przecież można robić dyskusję czy najlepszy vs Cs dziś nie był Patterson w 17 minut.

 

Tęskniłem za tymi subtelnymi wstawkami Jaśka...

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie o Kawhiego mi chodziło, tylko o resztę która (poza może Gobertem, który gra średnio) jest fatalna :tongue:

 

 

Podobno nawet właściciel, Przemysław Orliński wybaczył mi już ten transfer.

Pomimo tego relacje jednak dalej są napięte...

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek to dochodzę do wniosków, że powinien nazywać się  beGM - PowerRankingi ,,Mój jest dłuższy od Twojego!".

 

Kompleksy? :] 

 

No ja mam nadzieję, że jakoś po 30 meczach przejdzie Wam ta podjarka i przestaniecie codziennie pisać o występach jakichś TJ Warrenów w garbage time. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lou nie rzuca

 

XCd6wXv.jpg

 

Do tego Mirotić dzisiaj najwyższe +/- w starciu z future HoF DLO.

Nawet mój two-way Alfonzo dzisiaj 7 pkt ( 1/1 3pt ), 2 zbiórki i +/- na +26.

 

 

Nie wiem, czy to jest zabawniejsze, czy to jak w nocy wyglądał Butler:)

 

No, obaj się pokazali :D. No ale skoro ja jestem poza ósemką na wschodzie wg ichniejszego GM, to ciekawe na którym Lakers są :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezpośrednich pojedynkach w tym sezonie

Demar 2

James 0

Wniosek?

Demar>James

A tak na poważnie to SAS pokazało że można rzucić dosłownie trzy trójki w meczu i wygrać.

 

Jeśli Hassan pogodzi się z mniejszą rolą ofensywną, co niestety nie przychodzi mu łatwo to może pełnić rolę poor man Goberta w lidze. W defensywie gra świetnie, bardzo dobrze zbiera. Czasy na statystyki 20-14 nie wrócą, ale wciąż wnosi bardzo dużo. Jedyny mankament to jego własne ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taki 1 ciekawy wniosek po początku sezonu wstępnie to potwierdzenie szykującej się rzezi o PO na wschodzie (9 teamów), może porównywalnej wręcz do zeszłorocznego zachodu. Będzie ciekawie na opisach ;>

Jeśli opisy mają być dla Ciebie decydujące, to chyba stoję na przegranej pozycji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki 1 ciekawy wniosek po początku sezonu wstępnie to potwierdzenie szykującej się rzezi o PO na wschodzie (9 teamów), może porównywalnej wręcz do zeszłorocznego zachodu. Będzie ciekawie na opisach ;>

Gdyby Love grał dobrze to byłoby dosyć klarownie, a tak wygląda na walkę Cavs vs Bulls chyba jeżeli Love znowu zagra średnie 55 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, przypadkiem czasem kliknie mi się "wyświetl mimo to" i jakiś Twój post odczytam.

Więc mam taką opcję i przy opisach na pewno z niej skorzystam.

 

Mam Cię dalej na ignorze, bo mam wrażenie że 90% Twoich postów (z tego co widzę jak Cię cytują) dotyczy moich postów (zresztą nie tylko w tym temacie), więc mi wygodniej.

No to jestem uratowany:)

 

90% moich postów w tym temacie dotyczy Twojej drużyny i Twoich zawodników, ale w pozostałych tematach nie zajmuję się All Time Fantasy, więc bez przesady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, oni (Wizards, Celtics, Magic) zaczną grać jak będą w miarę zdrowi, uroki startu sezonu, jedyne wnioski jakie osobiście mam na podstawie takiej małej dawki, to że Heat mogą być zaskakująco dobrzy (McGee i zdrowy Gallo w formie, w takiej formie kandydat do HCA), a Love w sumie szybko przypomniał na jakich wątłych podstawach są zbudowani Bulls, bo wszedł w sezon nie w pełni zdrowy, zagral kilka bieda-meczów i wypadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Love tam był maksymalnie trzeci w hierarchii. DeRozan i Hassan są podstawą zespołu.

 

A pozyskanie wielkiego Gallo wiele zmieniło w moim postrzeganiu Heat. Dopóki Włoch jest zdrowy będą mocni, chociaż oczywiście bez szans na HCA.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Love tam był maksymalnie trzeci w hierarchii. DeRozan i Hassan są podstawą zespołu.

 

A pozyskanie wielkiego Gallo wiele zmieniło w moim postrzeganiu Heat. Dopóki Włoch jest zdrowy będą mocni, chociaż oczywiście bez szans na HCA.

 

A jakby ściągnęli Adamsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.