Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Fluber grał Rozierowi extension przez playoffy, a tam grał lepiej, biorąc pod uwagę dużo wyższy poziom konkurencji nawet dużo lepiej. No chyba, że dał mu 52/4 dla 14ppg na 48%TS.

To jest inwestycja na przyszlosc w gracza z ohio. Na razie gra za dużo mniej. Gdyby ktoś z was zakładał ze rozier bedzie w tym sezonie gral jak w playoffs to nikt by sie nie zgodzil na 52/4 przeciez:)

 

Poza tym rozier jest dobrym obronca ktorego potrzebowalem przy mccollumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, popatrzyłem sobie na te mecze.

 

Celci grali vs: Phiily, Raptors, Knicks, Orlando.

 

Philly to dla mnie lose, bo nie miałem RW0 w pierwszych dwóch kolejkach.

 

Z Raptors win.

 

Knicks - nie wiem. Na trzeci mecz jednak był RW0 i razem z PG13 w RL zagrali dobre zawody tylko reszta z OKC real dała ciała. Do tego szalony Mirotic, Morris w 3 meczu walnął 28 pkt, a Nurkić miał wtedy linijkę ( też w trzeciej kolejce ) 22/18. Z ławki w meczu SAS-LAL nawet Dante się ładnie pokazał wyłapując 12 zbiórek. Na koniec perełka, czyli Bojan Bogdanović - oddanych trójek 17, trafione 11, czyli 64,7% za 3pt zławki (!).Tak więc Rybaku, chyba sorry, ale u Ciebie ten Irving i Rubio to kiepsko zaczęli i W raczej moje ale niech inni rozsądzą obiektywnie.

 

Orlando - sami pisaliście, że póki co średnio, tyle że ten Lowry ładnie wszedł w sezon. A no i Donovan dzisiaj ładnie ale na szczęście włącznie z KATem to tragedia.

 

3-1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przekładanie pojedynczych meczów na pojedyncze mecze chyba jednak trąci przesadą. No chyba, że faktycznie mam robić takie paraanalizy, to uprzedzam, że nie będzie mi się chciało.

 

Nieeee, Rybak sam się dopytywał mnie kilka dni temu jak tam wynik meczu między nami to mu odpowiadam. Poza tym inni też coś tam skrobią.

 

Zlej to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tu informację, że Orlando Magic zaczęli sezon słabo.

Problemy KATa są ogólnie znane i mają dwa imiona - na literę J. i na literę T.  Nie przeszkodziło mu to notować 16,4pkt 9,2zb. 2bl choć skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Na słabszy mecz nr3 Mitchella przypadł akurat najlepszy KATa - 31pkt i 4 trójki, w kolejnym miał 17pkt. 15zb. tak więc z całym szacunkiem, ale sporej liczbie centrów życzę "tak słabych stats".

KATa pod koszem wspiera solidny i waleczny Cody Zeller na 8pkt. 6zb. 

Dalej  może bez rozpisywania się - forma Lowrego została zauważona, Mitchell dzisiejszy mecz miał na 38pkt. (37 z ławki rzucił mi ostatnio Kuzma). Zresztą Kuzma (śr. 20) i Holiday (śr. 13) oraz Lamb (11,6) z Zellerem prowadzeni przez solidnego Collisona trzymają wysoki poziom ławki, podczas, gdy gracze pierwszej piątki odpoczywają. Nieco słabszy tez początek sezonu Gordona (16pkt. 10zb i solidne 40% za 3) równoważy energia Oubre i jego 14pkt. 5,5zb i 44% za 3.

Magic mają bardzo głęboką rotację i brak na ten moment jakichkolwiek urazów podstawowych graczy rotacji. Nie będę się kłócił o 4-0, ale 3-1 spokojnie (z 76ers Simmons grał tylko 7min.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą oceną KAT'a to jest w sumie spory problem. Paradoksalnie nie January a Alonzo jest największym pokrzywdzonym.

 

Niemniej ja go będę traktował z mocną taryfą ulgową i za podstawę będzie mi służyła raczej forma z zeszłego sezonu. 

 

 

Ja bym jednak przypomniał pewien aspekt i jest to poniekąd pstryczek także w kierunku mojej drużyny (choć akurat Leo w realu również zmienił barwy) - spore zmiany w składach wymagają trochę czasu na zaklikanie. 


Dlatego 76ers nr uno

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mccollum 22 punkty z 12 rzutów i najlepsze w zespole plus 18. Rozier dalej ssie w ataku ale w obronie jest znakomity.

 

Jezeli bylem typowany do miejsca 9 na wschodzie przez 2/3 gmów około i do 7-8 przez około 1/3 to biorac pod uwage ilu ludzi wystartowalo u mnie na plus to nie wiem jakim cudem mozna nie traktowac mnie teraz jako faworyta do top 8. Chyba ze przed sezonem zakladaliscie ze mcgruder zacznie sezon od streaka na 19+ punktow w kazdym meczu a bazemore bedzie wygrywal hawks mecze w 1 tygodniu to gratuluje umiejetnosci przewidywania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą oceną KAT'a to jest w sumie spory problem. Paradoksalnie nie January a Alonzo jest największym pokrzywdzonym.

 

Niemniej ja go będę traktował z mocną taryfą ulgową i za podstawę będzie mi służyła raczej forma z zeszłego sezonu. 

Może jego słaba gra spowodowana jest tęsknotą za Dnc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to sie poważnie zastanów czy naprawdę chcesz Oklahomę u siebie robić :D

Mam dwóch z OKC. W końcu zaczną grać jak na nich przystało.

 

Nurkić - POR - na razie gra bardzo dobrze.

Smart - BOS - gra swoje. Gryzie w D.

Mirotić - NOP - to jak wystartował RS to szok.

 

-------

 

Reserve:

 

Morris - WAS - też bardzo dobrze zaczął sezon.

Bogdanović - IND - ładuje za 3pt. aż miło.

Lou - LAC - fire power z ławki jest

Dante - jak można było przypuszczać, daje sporo w SAS.

Nance - wrócił dopiero po kontuzji

 

Więc nie wiem gdzie tu OKC. Co liderzy zmaszczą, ławka + Miro mi spokojnie z nawiązką nadrabiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwóch z OKC. W końcu zaczną grać jak na nich przystało.

 

Nurkić - POR - na razie gra bardzo dobrze.

Smart - BOS - gra swoje. Gryzie w D.

Mirotić - NOP - to jak wystartował RS to szok.

 

-------

 

Reserve:

 

Morris - WAS - też bardzo dobrze zaczął sezon.

Bogdanović - IND - ładuje za 3pt. aż miło.

Lou - LAC - fire power z ławki jest

Dante - jak można było przypuszczać, daje sporo w SAS.

Nance - wrócił dopiero po kontuzji

 

Więc nie wiem gdzie tu OKC. Co liderzy zmaszczą, ławka + Miro mi spokojnie z nawiązką nadrabiają.

Nie ze się czepiam, ale przy duecie z Ok lakomym całej reszcie Twoim grajkow zostałoby mniej rzutow niż Mirotic oddaje w Pelicans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.