Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mój najtrudniejszy rywal w pierwszych 7 meczach to Atlanta Hawks u siebie, więc chyba nawet bez 1 opcji bym dał radę:)

Hawks i 2 nets w tej serii, no nie wiem czy Ceni Osman poprowadził by Cię do 7; 0 jak po drugiej stronie w świetnej formie LaVert, Ibaka (w Nets) czy też trafil byś na monster mecz Hardawey a jr.

 

Zresztą, mniejsza o terminarz, na razie CAVS są dla mnie zespołem na 40W, podskoczy z jak Różne zacznie więcej grać a McGruder utrzyma formę. Nie jest źle, o wiele lepiej niż w rl CAVS, ale brak lidera mocno odczuwalny w Twoim przypadku, chyba E McCollum zacznie wygrywać mecze dla Blazers a The Andrzej dawać większy impact w D Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w 7 pierwszych meczach wg terminarza 7 tankerów:)

 

i absolutnie ułomny w star impact roster w sezonie w którym murowani faworyci do finałów konfy przegrali już po kilka spotkań

 

szacunken

A to nie jest tak ze "nasz" terminarz różni się od terminarza z real nba?

 

nie, jest taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie 8;0? Ogólnie masz sporo fajnych rolsow ale liderem u Ciebie kto jest? Co CJ? Różne? Warren? czy co? nie masz żadnej pierwszej opcji, a jak ma nią być CJ McCollum to zaraz Cię zamienię z Brook line :wink: :wink:

 

Za to mam świetnie zbilansowany atak:) aż 6 ludzi ma minimum 1 występ na 20+ w tym sezonie. Po 7 dniach. Nie sadze by zbyt wiele druzyn mialo takich graczy wiecej. Troche takie miami heat z rl nba. Na playoffs powinno starczyc. Wiekszych ambicji nie mam na ten sezon:)

i absolutnie ułomny w star impact roster w sezonie w którym murowani faworyci do finałów konfy przegrali już po kilka spotkań

 

szacunken

 

Ale sie czepiasz, w pierwszych 7 spotkaniach jestem faworytem. Ewentualne porazki nadrobie przeciez z rywalami z topu wiec na jedno wychodzi:)

 

nie, jest taki sam

No to spodziewam się wysokiego wyniku cavs w 1 trymestrze bo mam 16 meczow w 1 trymestrze z druzynami najprawdopodobniej nieplayoffowymi:) no i moi gracze graja lepiej niz sie tego spodziewano przed sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać świetne efficiency, po 4 meczach 7-0

Ciekawe ile dacie mi wygranych w wyjazdowej serii w styczniu gdzie mam kolejno wyjazdy do pelicans, rockets, lakers, blazers, jazz i nuggets:) wtedy pewnie nikt nie bedzie myslal o efficiency i rabnie mi 0-6. Taki mi sie terminarz na starcie trafil, co ja na to poradze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile dacie mi wygranych w wyjazdowej serii w styczniu gdzie mam kolejno wyjazdy do pelicans, rockets, lakers, blazers, jazz i nuggets:) wtedy pewnie nikt nie bedzie myslal o efficiency i rabnie mi 0-6. Taki mi sie terminarz na starcie trafil, co ja na to poradze?:)

Z Lakers masz pewne W więc 1-5 ode mnie.

 

nie, jest taki sam

A gdzie to podejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo grają u Ciebie liderzy ataku, a świetnie rolesi, więc pewnie szybko to się wyrówna.

Słabo to u mnie gra tylko McCollum na ten moment. Rozier też robi gorsze staty, ale tylko i wyłącznie z powodu minut, a nie gorszej gry w minutach, które ma.

Przecież pisze, że nie taki sam.

A pomiędzy nie a taki sam jest przecinek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozier gra na 14ppg per36 i 48%TS, to chyba jest słabsza gra.

A rok temu robił 15 na 52%TS, przecież to praktycznie żadna różnica, zwłaszcza na takiej próbie.

 

Poza tym bardzo dobrze broni w tym sezonie, choć i w poprzednim sezonie nie był całkiem niezłym obrońca na obwodzie.

przecież Rozier poza meczem z 76ers gra bardzo słabo, wyrzuciłbym go nawet z roto gdyby nie to, że Irving pewnie zaraz się połamie

Bo w roto nie widać, jak dobry jest w obronie:)

 

W ogóle się chyba trochę nie zauważa, że poza McCollumem w s5 i Warrenem z ławki mam całkiem dobrą obronę, jak na zespół walczący o playoffs.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rok temu robił 15 na 52%TS, przecież to praktycznie żadna różnica, zwłaszcza na takiej próbie.

 

 

dokładnie, to żadna różnica, oba wskaźniki są nienajlepsze

 

Rozier jedzie na hajpie z PO, ale teraz cały roster jest zdrowy, więc będzie musiał się bardzo spiąć by dostać kasę o której marzy, choć 20 baniek i tak mu nikt nie da

 

póki co nie robi szału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4;0? z Knicks w plecy, ogolnie między 6-12 na Wschodzie jest niewielka różnica PO PIERWSZYM tygodniu, Orlando pewnie trochę odskocznią, ale reszta drużyn jest bardzo wyrównana i zadecydują detale.

 

Myślę, że jakbyś dołożył Jordana Clarksona do składu to byś mocno podskoczy w power rankingu :wink: :wink:

 

Nie widzę przeciwnika z którym miałbym przegrać w tym okresie. Nie powiesz mi że z przereklamowanymi Knicks?

 

Dałbym ci za niego Mahinmiego ale musiałbyś dopłacić

 

wtf

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.