Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie muszę się martwić drugą opcją, bo Simmons jest 27my :smile:

Spoko, naprawdę świetny stat. Jrich zepsuł jeden mecz i już jest gorszy niż Frank Jackson i inni, którzy grali poniżej 1 minuty. Wyciąganie adv stats po 3 meczach powinno być zakazane :smile:

 

Tak to jest właśnie na małej próbce spotkań.

 

Wczoraj Wall był 29, a dziś jest 91. Wystarczył gorszy mecz w ofensywie przeciwko Blazers po dwóch bardzo dobrych.

 

No, ale Davis pierwszy, Griffin trzeci. Mimo wszystko odnotujmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci to odnotowałem parę stron wcześniej, że wszedłeś w sezon jak łysy z brazzers wiadomo w co.

Bardzo dobrze, że to zrobiles ;) start cieszy, ale wiadomo że Moore i Kemba nie będąe tak napieprzac (chyba że CY ma taki wpływ na Kembe jak na Arize :)) ale za to liczę na trochę więcej od Brooka i na to, że Hezonja będzie dostawał więcej minut i ustabilizuje się na takim poziomie jak w meczu z Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię podkład taki luźny pod injuries i wpisując Clippersów dochodzę do wniosku, że jeśli BMF ma chociaż te 185 cm wzrostu i nie skończył jeszcze 40 to mógłby być wpisany jako key res w tym rosterze :grin:

 

Daj znać jak dojdziesz do Detroit. Ci to się robią poważnym kandydatem do bottom 3 w obliczu kontuzji.

 

Dziś znowu Dunn im wypadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak dojdziesz do Detroit. Ci to się robią poważnym kandydatem do bottom 3 w obliczu kontuzji.

 

Dziś znowu Dunn im wypadł.

Teraz praktycznie jestem bez PG bo Mudiay też siedzi z kontuzją i zostaje Briscoe z 2 waya xd

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach jako lider to totalny rak, ale znów 32pkt i kluczowy steal na Kembie + ft na zwycięstwo

 

biere

 

no i fizycznie wygląda kapitalnie, nie widać śladu po tym aclu

 

https://twitter.com/TheRenderNBA/status/1055273874554806273?s=19

 

"Only two players in Chicago Bulls franchise history have scored 30+ points in each of the first four games a season:

 

Michael Jordan and Zach LaVine"

 

aha, oglądając tych kasztanów wymyśliłem hasło dla Soty qcina - Trust The Wafelss

 

Tatum moze sobie na szafce powiesić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się tu Bucksami nie zachwyca? Przecież oni są +++ (zaczał Kemba jak na sterydach) w stosunku do RL Bux, którzy wymiatają. SlaKB pewnie zaciera rączki...

 

Kemba super, dodatkowo fitowo pasuje

 

Ale mnie ta ławka gryzie... Choć tu też, pod kątem fitu na pewno dodatkowy plus.

ps qcin żądam zadośćuczynienia za rubio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.