Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko o moich wymianach, które jeszcze się nie zakończyły, bo czekają kolejna na odpowiednie terminy, skład będzie jeszcze mocniejszy:)

Podczas tego FA pojawiło się mnóstwo głosów na temat tego, że gwiazdy ciągną do gwiazd i że trzeba zrobić dobry wynik w RL NBA jak Nets czy Clippers, a nie zaorać organizację, żeby liczyć się w walce o wolnych agentów. Wyciągnąłem z tego wnioski i...

pozyskałem Russella Westbrooka. Westbrook w sezonie regularnym nadal daje impakt all nba gracza ( szkoda, że w play-offs nie jest tak kolorowo:/), a mądrze obudowany może się włączyć nawet do MVP Race. Charlotte Hornets zamierzam zbudować właśnie wokół Westbrooka dają mu dookoła graczy, którzy ułatwią mu grę i nie będą zabierać piłki. Przy odpowiednim spacingu Westbrook będzie miał odpowiednio dużo miejsca na atakowanie obręczy i minimum 3 graczy rozrzuconych po obwodzie grożących rzutem za 3 na wysokiej skuteczności, którym będzie mógł oddać piłkę ( a jest najlepiej podającym zawodnikiem w lidze, o czym wielu często zapomina). To będzie team Westbrooka. Do tego fani w końcu będą mieć dla kogo przychodzić na trybuny, a dla mnie jako GM-a z małego rynku jest to szalenie istotne. Westbrook w Hornets będzie traktowany po królewsku, tak jak na to zasługuje. W ubiegłym sezonie notował średnio triple double 22,9PPG 11,1RPG 10,7APG 2,0 SPG. i on/off na poziomie +5,0.

Obok Westbrooka pozyskałem dwóch graczy, którzy robili w zeszłym sezonie prawie 20PPG (po 18,1PPG), a którzy potrafią grać także bez piłki i przede wszystkim mają znakomitą skuteczność z dystansu. JJ Redick w ubiegłym sezonie zaliczył najlepszą średnią punktową w karierze i trafiał 40% rzutów za 3 punkty przy aż 8 próbach na mecz. Niezwykle ułatwi grę Westbrookowi i będzie zaczynał mecze w piątce obok Russella właśnie. On/off za ubiegły sezon +5,9.

TJ Warren - mój ulubieniec, jak wiecie, gracz, w którego bardzo wierzę, któremu zaoferowałem rok temu długoletni kontrakt, gracz którego musiałem pozyskać z powrotem od Cavs, bo nie pozwoliłbym na to, by tak utalentowany zawodnik marnował początek swojego prime na nabijanie statystyk w tankerze. Jestem w o tyle dobrej sytuacji, że w RL NBA będzie zawodnikiem drużyny o podobnym potencjale, co moi Hornets. W ubiegłym sezonie oddawał 4,2 trójki na mecz i trafiał 43% tych rzutów. Kolejny gracz pierwszej piątki obok Westbrooka, który będzie sprawiał, że jego gra będzie łatwiejsza.

Hornets z miejsca stali się mocnym kandydatem do play-offs, a to jeszcze nie koniec wzmocnień, ponieważ w klubie pojawi się wkrótce 4 kolejnych graczy, którzy będą mieć miejsce w rotacji zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Paul George składa u nas trade request, tak btw.  

Lakers wrzucili na trading block Bruce'a Browna, więc może jest coś na rzeczy:)

A tak serio to Jasiek powinien wisieć na linii u GM-a Celtics z Russellem i Ingramem od wczoraj, bo cierpliwość LeBrona kiedyś się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tu i teraz to na Wschodzie szykuje nam się niezła rzeźnia co zostało stwierdzone już nie raz. Do PO wjeżdżają na pewno ( kolejność przypadkowa ) :

Knicks, 76ers, Bucks, Heat, Magic, Toronto, Wizzards ( choć trejdu z Hardenem jeszcze nie widzę )

Na 95% wjadą też Hornets. Te pozostałe 5% to czekam na dalsze ruchy Flubera.

Czyli mamy 8 teamów, gdzie jeszcze nie wiadomo co z Celtics bo jak zatrzymają PG13 to też mają bardzo duże szanse aby wjechać do PO. Atlanta też zrobiła ciekawe ruchy, a i jeszcze Ronnie z Pacers nie zamierza próżnować. Bulls z Ballem, Love, DeRożanem, NAW to też nie chłopcy do bicia. 

12 licząc z Celtics póki PG13 tam jest a miejsc tylko osiem.

Prawie zadeklarowani tankerzy ( choć nie lubię tego słowa ) : Pistons, Cavs, Nets.

Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W sumie to Wizards do powrotu KD mają ciężko.

Harden-X-X-Jamychal Green-Capela + Cameron Johnson, Livingston.

Hardcap.

Na ciężkim wschodzie to do PO może nie wystarczyć

Livingstona nie beda trzymac, capele pewnie rozmienia ale szykuje sie jeszcze biedniejsza rotacja niz w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, jeden z powodów dla których zagłosowałem na Heat, strasznie ciężko u nas to będzie obudować tych Wizards. A Wizards są do tego na minusie w bilansie, więc jak wróci KD to raczej nie mogą mieć za rok hard capu, więc teraz trzeba oszczędzać, a zarazem zarobić 12 mln żeby odrobić stratę z pierwszego sezonu. 

Strasznie ciężka sprawa mając ~110 mln na dead money i kwartet Durant-Harden-Green-Capela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka #2- BTPH ludzie chcieli blokować wymianę Kury za Beala, Adebayo i 3x1runda, a awestbrook odchodzi za zwłoki i słaby 1st pick i jakiś komentarz odnośnie ochrony nowych GMow ? 

 

Co tu się ostatnio odpierdala to nie mam pytań , ktoś tu jeszcze panuje nad tym burdelem ? Pierwsza runda FA-jeden wielki zart , oddanie RW za darmo - żart , mini loteria o miejsca w drafcie 7-9 - żart .

3 sytuacje totalnie spierdolone i ani słowa Wyjaśnień , poza tym ze dużo pracy 😛 bardzo słabo się to wyglada w tym roku, jestem mocno rozczarowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

 a awestbrook odchodzi za zwłoki i słaby 1st pick i jakiś komentarz odnośnie ochrony nowych GMow ? 

 

Ale ile ta ochrona miałaby trwać, skoro Principe prowadził Celtics w 3 trymestrze, przez całę play-offs, w drafcie i teraz w FA? Westbrook wisiał na bloku długo i mogę tylko podziękować, że inni GM-owie składali oferty dużo gorsze, albo w ogóle nie chcieli rozmawiać o Westbrooku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ale ile ta ochrona miałaby trwać, skoro Principe prowadził Celtics w 3 trymestrze, przez całę play-offs, w drafcie i teraz w FA? Westbrook wisiał na bloku długo i mogę tylko podziękować, że inni GM-owie składali oferty dużo gorsze, albo w ogóle nie chcieli rozmawiać o Westbrooku. 

Szczerze mówiąc nie pamietam ani jednego tradu z udziałem Bostonu , wiec to pewnie ich dziewiczy bardzo słaby ruch zreszta xq czy były lepsze oferty czy nie to nieistotne , trade value zmienia się co chwile , to jak gra na giełdzie - jak widać po tym co dostali w OKC za RW a co u nas to jest śmiech na sali 😛 a to, ze to forum jest w pewnych sprawach ograniczone i ocenia pod względem emocji a nie racjonalnej wartości to osobna sprawa xq RW, ma na pewno o niebo większa wartość niż dwa spadające kontrakty i słaby pick - a Boston mógł poczekać chociaz do grudnia żeby nim handlować a nie teraz rozpierdolic.PO team nie mając kłopotów z hajsem za darmo - to jest moja opinia z boku, pod względem trade value ten deal jest o wiele słabszy dla nowego niż to co zrobili GSW zarówno w przypadku Greena jak i Curryego i jestem mocno zdziwiony ze tam spadła lawina krytyki na BTPH a tutaj morze pochwał dla Flubera. 

Nie wiem czy dalej grany w te sama grę , obawiam się ze nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, przesadzasz, u nas tacy zawodnicy (długi kontrakt, podejrzane longevity, słaba reputacja) mają mega słabe trade value, bo my tutaj gramy czarno-białe - tzn. 3/4 GM-ów ma ambicję grania o tytuł, i sam wychodziłeś z tego samego założenia z Wolves, a w realu, wiadomo, spora grupa jest zadowolona samym graniem w playoffach. Kolega Camby zaryzykował rok temu z Griffinem i Wallem (ten sam schemat), i obiektywnie, na razie świetnie wyszedł z Griffinem, ale już Wall go zaorał na kilka lat do przodu. Fluber chce sobie zbudować niezły team który może zrobi 50W, ale pewnego poziomu nie przeskoczy, a za dwa lata będzie miał problemy, bo Westbrook będzie zbyt stary - raczej takiej postawy brakuje w naszej grze, bo ona jest bardzo realistyczna.

Dlatego zresztą @Alonzo chyba mnie źle zrozumiałeś, bo ja nie krytykuje Principe za handel Westbrookiem (w ogóle - raczej nie krytykuję Principe), po prostu jestem ciekaw jaki ma plan na przyszłość. Jak oddał Westbrooka, bo dużo zarabia i jest mało popularny, to Qcin ma rację, bo George na Wschodzie nie ma czego już w tym Bostonie szukać jak tu nie ma zaplanowanego dużego wzmocnienia. Ale wieczorem ma wlecieć jakieś wyjasnienie, to poczekajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Fluber chce sobie zbudować niezły team który może zrobi 50W, ale pewnego poziomu nie przeskoczy, a za dwa lata będzie miał problemy, bo Westbrook będzie zbyt stary - raczej takiej postawy brakuje w naszej grze, bo ona jest bardzo realistyczna.

Dokładnie tak, mnie w tej grze brakuje realizmu, bo 3/4 gra we wszystko abo nic. Ja na spokojnie buduję zespół, który powalczy o 4-5 miejsce w konferencji i o 2 rundę w play-offs. Bardzo mocny zespół na sezon regularny z ograniczonym sufitem w play-offs.

Za dwa lata pewnie będę miał problemy, dlatego nie oddaję 1-rundowych picków dalej niż 2 lata do przodu na takim małym rynku, żeby nie rozwalać klubu. Chociaż kto wie, jakie wzmocnienia uda się dzięki Westbrookowi i dobrej postawie w tym roku znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Szczerze mówiąc nie pamietam ani jednego tradu z udziałem Bostonu , wiec to pewnie ich dziewiczy bardzo słaby ruch zreszta xq czy były lepsze oferty czy nie to nieistotne , trade value zmienia się co chwile , to jak gra na giełdzie - jak widać po tym co dostali w OKC za RW a co u nas to jest śmiech na sali 😛 a to, ze to forum jest w pewnych sprawach ograniczone i ocenia pod względem emocji a nie racjonalnej wartości to osobna sprawa xq RW, ma na pewno o niebo większa wartość niż dwa spadające kontrakty i słaby pick - a Boston mógł poczekać chociaz do grudnia żeby nim handlować a nie teraz rozpierdolic.PO team nie mając kłopotów z hajsem za darmo - to jest moja opinia z boku, pod względem trade value ten deal jest o wiele słabszy dla nowego niż to co zrobili GSW zarówno w przypadku Greena jak i Curryego i jestem mocno zdziwiony ze tam spadła lawina krytyki na BTPH a tutaj morze pochwał dla Flubera. 

Nie wiem czy dalej grany w te sama grę , obawiam się ze nie :)

Principe był w ciemnej d.. z  Westbrookiem. Porównujesz deal z real Thunder-Rockets, ale tam poszedł w drugą stronę Paul na równie tragicznym kontrakcie z tymi dwoma pickami Houston. Beatwritterzy Heat piszą, że były jakieś propozycje dopłacania do kontraktu Paula pickami od Thunder, ale Miami nie bardzo było zainteresowane (czytałem, że ponoć Heat gdyby przejęli Beala razem z Wallem, to wtedy idzie swap Wall za Paula). 

Problemem Celtics jest brak własnych picków w latach 2022-2025. Westbrooka można był sprzedawać teraz, albo czekać, aż jego kontrakt się skończy za 4 lata. Ten trade daje Principeowi jakąś elastyczność - może wszystko zaorać i dwa lata tankować, albo spokojnie uzupełnić skład i walczyć graczami, których ma o playoffs. Dzięki tej wymianie oszczędza ponad 130mln$ przez 3 lata i nie ma zawalonego salary. Przecież za rok lub dwa z tymi kontraktami miałby narzucony hard cap i do tego bez własnych picków musiałby wegetować do 2026 roku. 

Elastyczność  - to w tym przypadku jest ważniejsze od picków, ale bądźmy precyzyjni - Kabengele to pierwszorundowy wybór z tego draftu (jeden pick), a swap 1st picku i 2 2nd to też zawsze assety i nie trzeba było przejmować żadnego niewygodnego kontraktu, bo Crabbe i Myers L. spadają jakby co po tym sezonie. 

No i najważniejsze - u nas też Leonard (co prawda Myers a nie Kawhi, ale zawsze Leonard) będzie grał z Georgem :P  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Thunder dołączają do pewniaków do bottom10 - 8 miejsc już zaklepanych tam, ciekawe czy ktoś świadomie szybko jeszcze dołączy...

Cała na przód w obronie picku!

My, ludzie stanu Oklahoma mówimy stanowcze NIE dla zaborczości @kolader i jego Nets. Nie oddamy picku bez walki!

@january

No ale wiesz:

s5: SGA-Powell-Barnes-Bagley-Nurkić

z ławki: Hill-Roberson-OG-Bolden

to wcale nie musi być tak łatwo o loterię na takim Zachodzie...

 

 

Wciąż chyba mam lepszy skład od Clippers, Blazers, Memphis, a porównywalny z Jazz i Suns. Jedna kontuzja u kogoś ponad mną i mogę wjechać na farcie do playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.