Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Podniecacie się jakimiś kasztanami a o LMA cisza.

Gość jako jedyny w Real spurs gra po obu stronach parkietu.

 

Wszedł w sezon dobrze.

23.3 12.3 i aż 4.0 asyst

Dokładka 1.7 bloku bo to jedyny prawdziwy rim protektor

Na razie 1 strata na mecz

 

może dlatego, że drugim najlepszym graczem u Cb jest teraz kto, Green?

 

Sap i Dragić póki co zaliczają carrier low w ataku, Murray też przeciętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan też imo szału nie robi, efektywność na słabą, w obronie jest dramatyczny. tylko te 11 apg zaciemniajo obraz

Rozdaje asysty jak szalony

Rzuca kluczowe punkty z Minesota

Plus jest jednym obwodowym tam który umie coś wykreować, nie ma go kto odciążyć jeśli chodzi o bronienie czy rozegranie.

 

Moim zdaniem jak na grę w nowym systemie to bardzo przyzwoity początek a 14 asyst to super inwidaulny wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdaje asysty jak szalony

Rzuca kluczowe punkty z Minesota

Plus jest jednym obwodowym tam który umie coś wykreować, nie ma go kto odciążyć jeśli chodzi o bronienie czy rozegranie.

 

Moim zdaniem jak na grę w nowym systemie to bardzo przyzwoity początek a 14 asyst to super inwidaulny wynik

 

no to patrząc ogólnie, to DDR zaczął ok, ale te ok to max jak bym to określił (52 TS to jest grubo poniżej tego co przez ostatnie 3 lata dawał w Raptors, no i ta obrona), choć to, że Ignazzowi by się obecnie przydał jest faktem niezbitym

 

z minną rzucił, a z ptb zczołkował więc tego ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdaje asysty jak szalony

Tylko, że Rodzyn jest wrzucony w zupełnie inne środowisko niż u Ciebie. Spurs poza DeRozanem trafiają w RL 50% za 3, a sam DDR zrobił na trójkach już 13 asyst. U Ciebie jest mały dramacik ze spejsingiem i trójkami, więc DeRozan ma dużo trudniej kreować oraz samemu zdobywać pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Rodzyn jest wrzucony w zupełnie inne środowisko niż u Ciebie. Spurs poza DeRozanem trafiają w RL 50% za 3, a sam DDR zrobił na trójkach już 13 asyst. U Ciebie jest mały dramacik ze spejsingiem i trójkami, więc DeRozan ma dużo trudniej kreować oraz samemu zdobywać pkt.

Dramacik to moim zdaniem nie adekwatne słowo.

 

Lonzo dobrze wszedł w sezon z swoim rzutem

 

Bryn Forbes fenomenalnie trafia

 

Liczę na poprawie DJ Augustina i Lova ale to zapewne kwestia czasu.

 

Gdzie tu dramat?

 

/Edit poza tym czego Demar nie trafi to Hassan i Love zbiorą na atakowanej tablicy :D

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w S5 masz:

Lonzo 42%

Wiggins 31%

Love 26%

Hassan 0%

 

Z ławki DJ 31%, Forbes 48%, Portis 30%, Lance 14%.

 

To jest zestaw przeciwko któremu można z powodzeniem zastosować słynną taktykę SVG i DeRozan będzie miał duuużo trudniej niż w Spurs, którzy JAKO ZESPÓŁ trafiają 50%, u Ciebie nikt tak nie trafia, a większość na razie cegli.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam wątpliwości że Love czy Augustin w końcu zaczną trafiać.

 

Sezon faktycznie zaczęli trochę od ceglenia na szczęście na jakoś większą ocenę przyjdzie czas po tych dwudziestu kilku meczach :)

 

Poza tym nie wiadomo czy Wiggins na pewno będzie miał pierwszy skład wszystko się okaże.

 

A s5 w której byłby Forbes Lonzo Demar Love Hassan ma niezły spacing, oczywiście wszystko by w takim wypadku zależało od tego kto w przeciwnej drużynie występował by na niskim skrzydle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz też kogoś kto umie podać do kolegi albo uruchomić Jordana :smile:

 

Szukasz problemu tam, gdzie go nie ma. Cały poprzedni sezon DeAndre Jordan spędził w Clippers mając za rozgrywających Lou Williamsa i Austina Riversa, a jego średnia punktowa praktycznie nie drgnęła. Zresztą bardzo wiele z tych punktów DeAndre to były dobitki po zbiórkach w ataku ( co sezon robi 4-5 OReb na mecz), więc to, że były kiedyś jakieś highlighty z gry Jordana z Paulem, to nie znaczy, że tak to wyglądało cały mecz. Przecież career high Jordana to 12,7PPG. Nie od tego jest na parkiecie.

 

Na razie Jordan robi 17 punktów, 12 zbiórek i 2,3 bloku na mecz na skuteczności z gry 70%. Nie mam powodów do narzekań.

Ja tam nie mam wątpliwości że Love czy Augustin w końcu zaczną trafiać.

 

Tak samo jak Ball i Forbes zaczną pudłować:)

 

Ja z kolei mam wyśmienity początek pod tym względem. 

Osman 53%

MGruder 50%

Warren 57% ( na ten moment to wygląda jak jeden z największych steali FA)

Rozier 43%

Bazemore 43%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Jordana rok temu była obrona, nie atak, zobaczymy jak to będzie wyglądać po 1/3 sezonu, gdy Dallas gra wesołą koszykówkę.

Oczywiście, dlatego nie przewiduję, żeby Jordan grał u mnie tak duże minuty jak w Dallas i zamierzam na centrze grać Gibsonem, który wydaje się pod tym względem pewniejszy. Dallas nie będzie się pewnie za bardzo starać, więc nie spodziewam się szału w obronie po DeAndre ( oczywiście poza elitarny zbieraniem )

 

Ale jak się nie rąbłem, to Jordan ma w tym momencie rim protection na poziomie 28% (???). To jest dopiero elitarny poziom:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma, ale Dallas mają z nim na parkiecie 127 DRTG. :grin: Fajnie się patrzy na tych Mavs, ale jak widziałem te 1,5 meczów ich (z Suns i Sotą), to bronią naprawdę źle na razie. Ale może ogarną, bo nie mają tak złego tego rosteru, zobaczymy w grudniu.

 

Pace na starcie sezonu jest niesamowity (poziom wczesnych lat 80.), więc ludzie z rosterem do takiej gry mają chyba mały plus za to.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma, ale Dallas mają z nim na parkiecie 127 DRTG. :grin: Fajnie się patrzy na tych Mavs, ale jak widziałem te 1,5 meczów ich (z Suns i Sotą), to bronią naprawdę źle na razie. Ale może ogarną, bo nie mają tak złego tego rosteru, zobaczymy w grudniu.

 

Pace na starcie sezonu jest niesamowity (poziom wczesnych lat 80.), więc ludzie z rosterem do takiej gry mają chyba mały plus za to.

Bez niego chyba też tyle mają:) Ogólnie rzecz biorąc nie mają ludzi do bronienia na ten moment. 

 

 

biorąc pod uwagę, że Taj na centrze grał teraz 3% czasu, a rok temu w ogóle, to nie wiem czy słowo "pewniejszy" jest tu szczęśliwie użyte

Zawsze jest w rezerwie mój 3 center, który ma ORtg w tym sezonie na poziomie 212:) A PER 100 posiadań robi 24-24-12!!!

 

Moim planem od początku było granie niżej, gdyby nie to, że trenerem Wolves jest TT, to Gibson na pewno grałby więcej minut na centrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na tyle szeroki skład, że jak Klay gra słabiej to J Rich go z powodzeniem zastępuje a pierwsze dwa mecze miał super, rozwój stabilny i zwiększona rola w ataku.

A cały zespół to mega obroną i tym powinienem niszczyć a patrzycie tylko na jedną stronę parkietu.

 

Mała próbka, no i Goldstein też trochę ma swój świat, ale nie przesadzałbym z wielkością J-Richa na ten moment

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1l6PWeds4w99_z1aQ5sxrwwjyTST_-esvRbQxAQHbsyE/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie, ale jak dajesz takie rzeczy to weź informuj, że przewijać można w nieskończoność :D

 

Jak coś to wers 375, pomiędzy Jabarim a Melo.

 

 

Dobra, brzmi śmieszkowo tak przedstawione, ale serio po 3 meczach analizowanie czegokolwiek - a niektórzy tu już grubo lecą - jest głupie. Tak, nawet jeśli dodajecie później ", ale mała próbka wiadomo". No właśnie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała próbka, no i Goldstein też trochę ma swój świat, ale nie przesadzałbym z wielkością J-Richa na ten moment

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1l6PWeds4w99_z1aQ5sxrwwjyTST_-esvRbQxAQHbsyE/edit#gid=0

No to nie muszę się martwić drugą opcją, bo Simmons jest 27my :)

Spoko, naprawdę świetny stat. Jrich zepsuł jeden mecz i już jest gorszy niż Frank Jackson i inni, którzy grali poniżej 1 minuty. Wyciąganie adv stats po 3 meczach powinno być zakazane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.