Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Oddales swój największy asset, bo nie stać Cię by go przedłużyć, i mocnego startera, bo zarabiał za dużo, taki sygnał wysłałeś Butlerowi. A że jesteś na minusie kilkanaście milionów, więc groziło Ci, że wejdzie Ci hard cap gdy maxa dostawać będzie Murray? Niektórzy głosując na Butlera w Spurs chyba nie dostrzegają w jakiej sytuacji byli Spurs, i jakie ruchy realnie wykonali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ignazz napisał:

okoliczności decyzja ta stawiam na Dejounte którego bardzo micno chciał do Bookera @Lucasktóry tez ostro ocenił wymianę. 

Ja oceniałem to z perspektywy Butlera. Z Dejounte napisałeś jak jest i tyle, to nie jest odwet. 

Po prostu tą wymianą wybrałeś pilnowanie finansów (rozsądnie) zamiast pójścia all-in (większe ryzyko finansowo-sportowe). Ja to rozumiem, ale to oddala Cię od Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz. Rzeczowo opisałem sytuacje spurs i moje priorytety a Ty dalej dociskasz w tym samym stylu i wracasz do wymiany zdań a nie oceniasz koncepcje. 

Twoje Denver właśnie sprowadziło młodego PF co także robię z ta różnica ze oddaje Millsapa ale mam szanse pozyskać Butkera czego Denver nie wiec zostali z 30.000.000 Millsapem 

2 minuty temu, BMF napisał:

Oddales swój największy asset, bo nie stać Cię by go przedłużyć, i mocnego startera, bo zarabiał za dużo, taki sygnał wysłałeś Butlerowi. A że jesteś na minusie kilkanaście milionów, więc groziło Ci, że wejdzie Ci hard cap gdy maxa dostawać będzie Murray? Niektórzy głosując na Butlera w Spurs chyba nie dostrzegają w jakiej sytuacji byli Spurs, i jakie ruchy realnie wykonali.

Bym nie oddał gdyby Collins był niedostępny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę chcesz porównywać tu Granta do Collinsa? Grant to perfekcyjny fit przede wszystkim i znacznie lepszy gracz na teraz.

To Ty w obrzydliwy sposób mi sugerujesz, że oceniam ten ruch w ten sposób, bo przekreślił moje szanse na Murraya.

Ja, fluber czy teraz (może wcześniej też, nie pamiętam) BMF Ci wyjaśniamy, że te ruchy dla organizacji mogą i pewnie są rozsądne, lecz Butler musi myśleć o sobie i ma lepsze opcje niż Spurs, którzy muszą kombinować finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem jak można mi tu sugerować jakąś stronniczość, gdy przez większość mojej gry mocno krytykuję i czepiam się Januarego, nie poda mi się mocno sytuacja z LeBronem rok temu, ale i tak potrafię zagłosować na Butlera w Lakers, bo po prostu uważam że to zdecydowanie najlepsza opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ty naprawdę chcesz porównywać tu Granta do Collinsa? Grant to perfekcyjny fit przede wszystkim i znacznie lepszy gracz na teraz.

To Ty w obrzydliwy sposób mi sugerujesz, że oceniam ten ruch w ten sposób, bo przekreślił moje szanse na Murraya.

Ja, fluber czy teraz (może wcześniej też, nie pamiętam) BMF Ci wyjaśniamy, że te ruchy dla organizacji mogą i pewnie są rozsądne, lecz Butler musi myśleć o sobie i ma lepsze opcje niż Spurs, którzy muszą kombinować finansowo.

Jeżeli ruchy sprawiają ze finanse klubu są zdrowe to Butler i TAK DOSTAJĄC TYLE SAMO CZYLI MAX wybierze klub „ uzdrowiony” a ze nie miałem problemu z wydawaniem pieniędzy gdy trzeba sięgnąć głębiej to tez widzi 

powtórzę 

daleko mi do RealBulls 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Naprawdę nie wiem jak można mi tu sugerować jakąś stronniczość, gdy przez większość mojej gry mocno krytykuję i czepiam się Januarego, nie poda mi się mocno sytuacja z LeBronem rok temu, ale i tak potrafię zagłosować na Butlera w Lakers, bo po prostu uważam że to zdecydowanie najlepsza opcja. 

Zadałem tylko pytanie gdzie zauważyłem pewna prawidłowość i tyle 

i po paru dniach dyskusji dopiero teraz o tym pisze 

Jedno zdanie a piszesz jakbym wprost oskarżył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

Plus fani Denver. 

Millsap a dlaczego ściągnięto Granta? 

Grant to bardzo dobry gracz już na teraz. Coś czego bardzo potrzeba przy Jokiciu (atletyzm, defensywa, ścinanie) i jest alternatywą dla Millsapa.

No ale ja w ogóle kończę dyskusję z Tobą jeśli próbujesz sugerować w tym swoim poście, że patrzę na FA przez pryzmat nieściągnięcia Dejounte. Sytuacja była jasna i miałeś prawo wybrać jak wybrałeś, nigdy nie miałem o to do Ciebie pretensji, a teraz próbujesz jakąś brudną zagrywkę tu stosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Grant to bardzo dobry gracz już na teraz. Coś czego bardzo potrzeba przy Jokiciu (atletyzm, defensywa, ścinanie) i jest alternatywą dla Millsapa.

No ale ja w ogóle kończę dyskusję z Tobą jeśli próbujesz sugerować w tym swoim poście, że patrzę na FA przez pryzmat nieściągnięcia Dejounte. Sytuacja była jasna i miałeś prawo wybrać jak wybrałeś, nigdy nie miałem o to do Ciebie pretensji, a teraz próbujesz jakąś brudną zagrywkę tu stosować.

Zamknijmy temat bo widzę ze bardzo dotknęły Ciebie słowa które nie padły. NIE  twierdze w podły sposób ze to zemsta tylko ze konsekwencja wymiany dla obu osób które mocno krytykują ja jest niekorzystna NIEZALEŻNIE od tego co piszemy. 

Nie widzę tu Waszej celowości tylko tak się ułożyło 

Pisałem o tym jako ciekawostka bez wniosku ze robicie to celowo 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja w ogóle tego przykładu z Grantem w Nuggets nie rozumiem. Nie oddali żadnego legit startera, oddali pick za wzmocnienie, nie startowali po żadnego big FA. Wtf?

I przypadkowo zwiększyli wydatki teraz oraz wzięli gościa, któremu za rok trzeba będzie zapłacić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ja w ogóle tego przykładu z Grantem w Nuggets nie rozumiem. Nie oddali żadnego legit startera, oddali pick za wzmocnienie, nie startowali po żadnego big FA. Wtf?

Wiem ze maja go za pick. To dobry Ruch. Ale może gotowość oddania 1runders jest wzmocniona mimo wszystko tym ze Millsap ma swoje lata. 

To moja sugestia ze widzę w zdrowiu zagrożenie i Denver tez zauważyli ?

niska cena nie ma tu nic do tego ze akurat poszli w gracza z pozycji PF 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Ty naprawdę chcesz porównywać tu Granta do Collinsa? Grant to perfekcyjny fit przede wszystkim i znacznie lepszy gracz na teraz.

To Ty w obrzydliwy sposób mi sugerujesz, że oceniam ten ruch w ten sposób, bo przekreślił moje szanse na Murraya.

Ja, fluber czy teraz (może wcześniej też, nie pamiętam) BMF Ci wyjaśniamy, że te ruchy dla organizacji mogą i pewnie są rozsądne, lecz Butler musi myśleć o sobie i ma lepsze opcje niż Spurs, którzy muszą kombinować finansowo.

Lucas,

ale w takim przypadku dlaczego Butler nie został w real 76ers, tylko poszedł do Heat, którzy maja problem z podatkiem, nie mogą już nikogo w tym momencie ściiągnąć, mają hard cap i raczej po pozyskaniu Jimmiego nadal nie są contenderem?

Spoko Ignaś ;) jestem tu z Tobą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Wiem ze maja go za pick. To dobry Ruch. Ale może gotowość oddania 1runders jest wzmocniona mimo wszystko tym ze Millsap ma swoje lata. 

To moja sugestia ze widzę w zdrowiu zagrożenie i Denver tez zauważyli ?

Może po prostu zauważyli, że Lyles to parówa i go słusznie odpuścili. Dzięki Grantowi nie będą musieli grać razem Jok z Plumleem, bo Paul nie grał przecież przez 48 minut w meczu. To daje im też większą elastyczność, a w tym sezonie Grant pewnie i na SF będzie grał obok Sapa i Jokicia.

Denver się wzmocniło sportowo, oddało pick, zwiększyło wydatki finansowe i dodali coś ekstra do tej drużyny, a Ty porównujesz to z oddaniem 2 z 3 najlepszych graczy drużyny za młodego gracza i pick.

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Lucas,

ale w takim przypadku dlaczego Butler nie został w real 76ers, tylko poszedł do Heat, którzy maja problem z podatkiem, nie mogą już nikogo w tym momencie ściiągnąć, mają hard cap i raczej po pozyskaniu Jimmiego nadal nie są contenderem?

 Spoko Ignaś ;) jestem tu z Tobą :) 

Przecież to, że Butler tak wybrał mimo takiej sytuacji finansowej Heat jest wręcz odwrotnym argumentem do ruchów Ignasia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Oczywiście, że to jest oskarżenie. 

Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam bo nie było to moja intencja 

tym bardziej ze nie zmienisz głosu bo moje wyjaśnienie przeszło bez echa. 

Nic ... douczymy się w tym roku z Collinsa 

ktos ma racje a boisko pokaże kto 

szkoda tylko jak w tym roku zrobi „ Murraya” a Jimmy pójdzie w sina dal. 

Pizistanie mi przepraszam wasze które...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

szkoda tylko jak w tym roku zrobi „ Murraya” a Jimmy pójdzie w sina dal. 

Pizistanie mi przepraszam wasze które...

Nie będzie przepraszam, bo decyzję podejmujemy na teraz, a nie na podstawie tego, że 50/50 prospekt wystrzeli lub się zatrzyma w rozwoju. Przepraszanie po roku jeśli załóżmy Collins zostanie nagle all-starem byłoby jakimś dziwnym ahistoryzmem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jego bardzo regularnego 20/10 nie doceniasz w kontekście oceny która musi zrobić Butler:

jakim graczem w tym sezonie ( w znaczeniu twojej historii za ROK) bedxie Collins 

jskim graczem na za rok będzie Millsap 

3 minuty temu, Lucas napisał:

Nie będzie przepraszam, bo decyzję podejmujemy na teraz, a nie na podstawie tego, że 50/50 prospekt wystrzeli lub się zatrzyma w rozwoju. Przepraszanie po roku jeśli załóżmy Collins zostanie nagle all-starem byłoby jakimś dziwnym ahistoryzmem. 

Ocena graczy przesuwa się dla Jummuego właśnie o rok bo ocenia 19/20 

18/19 średnio go interesuje 

A szanse ze młody Collins zrobi krok do przodu a stary Millsap do tylu są spore 

a podpis jest na 4 lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.