Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Eld napisał:

@Alonzo masz jakiś harmonogram kiedy mniej więcej wjeżdżasz z daną ekipą?

Kompletny spontan :)

Jednak wstępnie jutro chcę Toronto zacząć, później w sumie myślałem o Lakers i Kings, ale zobaczę jak wyjdzie. 

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Alonzo tu robi kapitalną robotę. Świetnie się czyta.

Chapea bas, mistrzu.

Trochę się boje grillowania Pels bez kontekstu historycznego, bo to nie była wymiana Fox za Tyus Jones + Harry Giles to raz. Fox był najbardziej hejtowanym graczem przez najtęższe draftowe głowy tego forum oraz też zagranicznych specjalistów. Ale będę pewnie wyjaśniał to wszystko jak dojdzie do mnie :)

Tych wymian u nas trochę było i dopiero wtedy dotarłem do tego, jak Fox trafił od Ciebie do Mavs. :) 

Sam nie byłem jego zwolennikiem, ale ostatni sezon wszystkich nas zaskoczył :) 

2 pierwsze sezony BeGM to dla mnie tylko niestety tylko to co przeczytam z tematu Historia BeGM i inne tematy. Ciężkie czasami do dojścia są nazwiska graczy pozyskanych/zwolnionych bez wymian podczas sezonu, bo wtedy nie było do tego jeszcze tematów, albo Tomek je wykasował. 

Tangiers się na mnie obraził to mi nie powie, czy miał w drugim sezonie McRobertsa na końcu ławki, czy kogoś innego, ale jak jakiegoś gracza pominę (nawet nieistotnego) to możecie mi napisać, to uzupełnię, a przy nowym kontrakcie będziemy wiedzieli, czy liczyć go jako rookie, czy juz jako np drugoroczniaka. Co sie czasami może przydać jak było to u nas ostatnio w Cavs z Morlandem i chyba jeszcze kimś. 

Tangiersowi dostało się najbardziej, bo porównywałem jego team do real Heat, pewnie byłem zbyt surowy w ocenie, ale szczerze mu życzę silnego teamu. Postaram sie juz jego teamu nie porównywać do real Heat :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam spokojnie kiedy dostanę zjeby ze sam dałem sobie zjebke. 

;)

wierzylem ze Lee wróci na dwa ostatnie lata w dobrej formie a on wymagał dopłaty do zrzutu. 

 

Właśnie takimi ruchami trzymającymi jakość gry ( Lee przed kontuzja ) chciałem sucha noga z tragedii Leonarda 

 

a Murray powtórzę. Cały rok wierzyłem w niego ale nie spodziewałem się ze mu Denver wrzucić może szybkie 170.000.000. 

Po takim Real dealu na przecenę brak szans a to poza wiara w gracza było celem spurs. 

Cierpliwie przetrzymam wasze szydery z Collinsa 

mam dwa lata na douczenie Was nieuki ;) 

Podniecacie się Foxami to i kupicie Johna 

oby po extension a nie przed jak to lubi każdy przycwaniakowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że John Collinsa to Ignazz już uwielbiał od draftu 2017, kiedy właśnie szła ta wymiana z Foxem. Collins musiał pójść po 22 picku, kiedy wybrałem z jego wyborem Gilesa. Ignazz wtedy pisał, że wymiany by nie było jakby wiedział, że się ostanie.

Ogólnie Collins miał ten red flag, że był prospektem bez specjalnego sufitu. Ale z drugiej strony mam wrażenie, że odkąd do pozyskał to nagle okazał się totalnym kasztanem, a jeszcze w temacie Hawks każdy cmokał nad Nim. Ale wiadomo, gra idzie o Butlera i Jasiek spuścił psy, by szczekały na jego modłę ;)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Pytałem o psy January'ego. Mam nadzieję, że Camby przynajmniej poobraża ludzi z klasą i napisze o kogo chodziło.

Przecież to był wyraźny żart sytuacyjny, odnośnie sytuacji obniżania wartości Johna Collinsa, odkąd Ignazz go sprowadził.

Nikogo nie chciałem obrażać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Ignazza za deal Murraya i Sapa po Collinsa, w kontekście Butlera najbardziej zaatakowali fluber i Lucas.

Muszę przyznać, iż po ostatnim roku beGM sugestia, iż fluber jest moim pieskiem, którego mogę spuścić do szczekania na kogokolwiek, w jakiejkolwiek sytuacji jest tak abstrakcyjna, że dalej się śmieje :D 

A jak wiadomo ja jestem oddanym fanem LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nikogo nie chciałem obrażać.

Cholernie dziwnie zabrzmiało. :)

To jaka była opinia o Collinsie przed wymianą i po wymianie? No chyba cały czas świetny finisher z obiecującym rzutem i bardzo podejrzaną obroną, a ignazz popełnił grubszy gambling z czyszczeniem salary pod Butlera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jak dobrze pamiętam nawet nie był tyle atak samego trade jako złego dla organizacji, a złego i zmniejszającego szansę na Butlera na teraz. 

 

Kwestie finansowe etc rozumiem, ale Butler idący do Heat pokazał, że to raczej nie jest jego największe zmartwienie. 

Do tego krytyka Collinsa dotyczyła przede wszystkim poziomu, w którym ma robić różnice. To spoko młody gracz, ale jako gamę changera finałów NBA to widzę go jako problem, a nie zaletę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Ja pije tylko do niekonsekwencji

Rok temu: "LeBron chciał do LAL mimo nie najlepszej sytuacji. Postawił na Lakers tam, więc tym bardziej powinien u Nas mimo lepszych perspektyw z Rockets czy Bucks. On już nie gra o legacy, liczy się biznes i szkoła syna"

Teraz: "W sumie to pieprzyć, że Butler nie chciał grać z LeBronem i odmówił spotkania z Lakers po potencjalnym fiasku z Kawhi , odrzucił ofertę od Sixers, gdzie był GTG z szansami na mistrzostwo, bo chciał być franchise playerem. Ja mu daje ważną rolę w cieniu LeBrona Jamesa, szanse na mistrzostwo i przed wszystkim kasę. To jest najważniejsze!"

Za rok: "Sami widzieliście i słyszeliście, że Davis chciał grać tylko w Lakers, mimo że nawet właściciel Pelicans powiedział, że nigdy go do LAL nie sprzeda, ale Davis był tak zdeterminowany. Nie ma żadnego znaczenia, że LeBron i Rich Paul są absolutnie wkurwieni, że człowiek z ich stajni nie został pozyskany w wymianie, bo stawiałem wyżej Russella i zamiast zdecydowanie zaatakować mistrzostwo mając 35 letniego LeBrona na pokładzie, spokojnie czekam, aż Ingram, Russell i Huerter zaczną prezentować odpowiedni level, by robić dynastię."

I napisałbym, że ciemny lud to kupi, ale znowu ktoś poczuje się urażony, to już lepiej ugryzę się w język. Dla mnie temat Butlera jest zakończony, bo już napisałem kilkakrotnie czym podyktowane są moje głosy, a Jasiek sprowadza to do antyLAL, bo ktoś go punktuje.

A tylko przypomnę jeszcze, że w pierwszych dniach po otwarciu FA Jimmy Butler nie dostał oferty, tylko został wysłany w wymianie do Raptors, bo narracja, że Butler nie zostanie w Lakers była szeroko omawiana i to wcale nie przez mnie. Dopiero potem nastąpiła nagła zmiana zdania.

Przyznam, że jego przejście do Spurs to byłaby jedna z piękniejszych historii BeGM pokazująca, że jest inna droga po za tankowaniem, jeśli akurat nie prowadzisz żadnego z TOP5 marketów.

12 minut temu, BMF napisał:

Cholernie dziwnie zabrzmiało. :)

To jaka była opinia o Collinsie przed wymianą i po wymianie? No chyba cały czas świetny finisher z obiecującym rzutem i bardzo podejrzaną obroną, a ignazz popełnił grubszy gambling z czyszczeniem salary pod Butlera. 

Niestety mniejsze markety muszą iść w gambling. Albo liczyć na draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

"january podpuszcza ludzi by atakowali Collinsa, przecież super trade dla Butlera to był!

Ja już Ci napisałem na PW jak ja to widziałem

Przed wymianą było "Po co Butler ma iść do tych dziadków Aldridge i Milsapa bez perspektyw?"

Po wymianie "w sumie co prawda Milsap od dwóch sezonów lata jako negatywny asset, ale John Collins to kiepski zawodnik i lepszy byłby doświadczony weteran"

Napisałem długiego posta. Tobie została opcja donvote i obrażanie, widać łajza jest lepiej jednak widziana niż fraza o spuszczonych psa ;)

Ja się nie obrażam. Moje stanowisko jest jasne i klarowne od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

Po wymianie "w sumie co prawda Milsap od dwóch sezonów lata jako negatywny asset, ale John Collins to kiepski zawodnik i lepszy byłby doświadczony weteran

Nie wiem czy to o mnie bylo o tych psach, jesli tak to bylo to baaaardzo slabe. Publicznie oswiadczylem ze zaglosuje na spurs jesli zostawia jamala, brogdona, millsapa i lma. Ignazz zadecydowal inaczej.

I to prawda ze bylem 1 ktory mowil o konflikcie miedzy butlerem i lebronem. Ale skoro wiekszosc zdecydowala ze nie ma konfliktu i lebron dolaczyl do butlera to nie zamierzam tworzyc alternatywnej rzeczywistosci.

I lepiej Marcus pomysl nad tym trade request bo jesli butler nie zostanie w lakers i zaden inny topowy fa tam nie trafi to chyba nie ma zadnych watpliwosci ze z russellem, huerterem, ingramem i dedmonem w s5 james gral nie bedzie i po roku czekania na cos sensownego wymusi wymiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Przecież to był wyraźny żart sytuacyjny, odnośnie sytuacji obniżania wartości Johna Collinsa, odkąd Ignazz go sprowadził.

Nikogo nie chciałem obrażać.

Ja tez tak to odebrałem. Bez złośliwości dla innych GM. 

Wiem co przeciwnicy mojej wymiany chcą mi przekazać 

w złym momencie ogłosiłem wymianę zamiast ordynarnie kłamać:

miałem udawać ze idę po mistrza aby Jimmy przyszedł gdzie najwyżej ktoś by chwile pomarudzil równocześnie pałac głupa ze liczę doskonale. 

 

Ten ruch był nieunikniony i pokazując go uczciwie nie chciałem najpierw obiecywać potem przyjść na lotnisku JB w pełnym składzie i potem w lutym wymieniać i tak graczy. 

1. Typ gracza 

negocjując wymianę zdałem sobie sprawę:

141/4 robi 35.000.000 średnio 

100/4 robi 25.000.000

30.500.000 31.500.000 dla 36 latka 

4.400.000

4.500.000 przechodzące w 170.000.000/5

22.000.000 i 23.500.000

tak tsk nie robiąc ruchu finansowego gdzie wszyscy piszecie BUTLERA TO NIE OBCHODZI ( uważam ze jednak interesuje się finansami jak Leonard kontraktem Millsa i Pau)  spurs wchodzą w abstrakcje 

te liczby to JB/Brogdon/Millsap/Melo/Jamał/LMA 

lacznue na 6 graczy gdzie Melo wrzucam bo go akurat podrzuciłem Hawks jako bonus dla spurs : 130.000.000 na dziś na 6 i za rok bajeczne 145.000.000 na. 5 graczy bo Melo spada  

 

prosze wszystkich z liceum o profilu matematycznym o pomoc we wnioskach końcowych 

 

 

2. Collins vs Hunter 

 

dwa różne typy ale jedna cecha wspólna 

obu uwielbiam i będę kimś w NBA mimo ze czytam wasze wypociny na ich temat 

 

jezeli przy robieniu wymiany i wyrzuceniu przede wszystkim szybko 67.000.000 z opcja brania gracza którego wstępnie uważałem za nieosiągalnego ( celem był Derick White) a któremu rookie deal kończy się za dwa lata a nie za rok to nie miałem wątpliwości ze ruch 

a) daje mi Brogdona 

b) ryzyko z JB powinno nie występować bo mowimy o 36/7 letnim o Millsapie 

c) daje mi młodego 20/10 co noc na. 55% 

defensywnego trzeciego centra kupię 

 

wiec @fluber tak podjąłem decyzje mimo twoich bardxo błędnych sugestii 

3. 4 bardzo dobre picki 

4. Wyśmiewany Teague to starter a u mnie jeżeli nie wykorzystam jego spadającego kontraktu w wymianie to świetny 6th Man i zabezpieczenie młodego Dejounte w którego wierze jeszcze mocniej niż w Collinsa a także niż rok temu w Murraya. 

W wyliczeniu końcowym nie widzę tu innych wniosków jak bardzo dobry deal dla obu stron bo Atlanta ma kogoś kogo chciałeś @fluber a jeszcze zapomniałem ze zbiegiem okoliczności decyzja ta stawiam na Dejounte którego bardzo micno chciał do Bookera @Lucasktóry tez ostro ocenił wymianę. 

 

Jak to jest chłopaki ? Czy wasza ocena surowa choć w części nie jest odbiciem żalu ze już ze mną nie porozmawiacie o waszych celach na przyszłość? 

Nie chce nikomu życzyć złe ale Millsap jest już niepewny w zdrowiu a bez niego masza Atlanta może mi ofiarować w 2020 pick o pizycji jakiej nie planowałem do 2023. 

Szansa niewielka jest 

@eMeS nie miej mi za złe bo robisz świetne ruchy ale 2020 to jeszcze przejściowy moment tuż przed atakiem 

na lotto się nie obrazę 

Hardaway Harkless pech z Collisonem Lyles 

To mimo wszystko słabsze zaplecze do dwóch młodych 

 

Plus fani Denver. 

Millsap a dlaczego ściągnięto Granta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będą Millsapa wyciszać może oszczędzać a może wiedza ze już co noc 20/10 nie dostarczy mimo świetnej ( w zdrowiu) obrony. 

Teraz, Lucas napisał:

To zabrzmiało jakbyś teraz pisał, że po mistrza nie idziesz, więc po co te dyskusje o Collinsie w finale? ;) 

Z Butlerem idę nawet wyżej 

Jakie dyskusje 

???posmialiscie się z Johna i tyle 

za dwa lata ja się pośmieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.