Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, january napisał:

Swoją drogą...

Ciężki los Woodena, czy zaoferuje w ogóle maxa Irvingowi 😉 ? Slakb też za Bledsoe raczej nie płacze jak dotąd^ Ciekawie pod kątem ECF, ciekawie...

Ciekawie też jeśli spojrzeć na to kto krył w RL Kyriego i z kim tam grał Irving w drużynie a kto tu będzie kryć Kyriego i z kim gra u nas Irving w drużynie.

Jeszcze ciekawiej spojrzeć co się stało z RL Bucks jak rywal wreszcie dostał solidną produkcję z ławki a RL Bucks są dużo głębsi od naszych Bucks... Tak jak moi Knicks są dużo głębi od RL Toronto.

Też ciekawa jest obserwacja że w RL Giannis gra wszystkie swoje minuty mając obok stretch centra.

Jeszcze jest kilka ciekawych wniosków w sumie ale to może zostawię na samą serię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wooden napisał:

Chciałem zwrócić uwagę szanownej publiki na ilości All NBA graczy w poszczególnych zespołach w naszej zabawie.

Pozdrawiam

So what?

RL OKC mają dwóch a z pierwszej rundy nie wyszli dostając gładkie 4:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

So what?

RL OKC mają dwóch a z pierwszej rundy nie wyszli dostając gładkie 4:1.

Ja tylko zwracam uwagę na sytuację bo nie jest zbyt częsta.

Równocześnie jeśli dobrze liczę i dobrze typuję to w finałach konferencji będzie u nas 8 z 15 graczy z All NBA Teams a to już jest swojego rodzaju ewenement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wooden napisał:

Ja tylko zwracam uwagę na sytuację bo nie jest zbyt częsta.

Równocześnie jeśli dobrze liczę i dobrze typuję to w finałach konferencji będzie u nas 8 z 15 graczy z All NBA Teams a to już jest swojego rodzaju ewenement.

Doceniam ten cichy prztyczek w kierunku lakers:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

ewentualnie drugie pytanie, ile teamów z taką ilością graczy nie wygrało mistrzostwa?

Byle Clippersi 2015

GSW 2016 zreszta tez :D 

Czlowiek_Ekspert 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiajmy o rozbiórce Blazers z perspektywy czasu.

Lillard - Brogdon - Tucker - Horford - Drummond

Z ławki: Aminu, Napier, Selden, Muscala. Duża strata, że wypadł Korver.

Tucker kosztem Harklessa, Horford kosztem Aminu i Drummond kosztem Kantera/Collinsa/Leonarda. OGROMNA RÓŻNICA!

Patrzę na słabości całej czwórki Zachodu i tak sobie myślę, że ten skład wygrałby/powinien wygrać* konferencje Zachodnią.

* - Znaczy wygrałby, gdyby nie myślenie u większości "O Warriors! O Curry! No to 4-2 zagłosuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Porozmawiajmy o rozbiórce Blazers z perspektywy czasu.

Lillard - Brogdon - Tucker - Horford - Drummond

Z ławki: Aminu, Napier, Selden, Muscala. Duża strata, że wypadł Korver.

Tucker kosztem Harklessa, Horford kosztem Aminu i Drummond kosztem Kantera/Collinsa/Leonarda. OGROMNA RÓŻNICA!

Patrzę na słabości całej czwórki Zachodu i tak sobie myślę, że ten skład wygrałby/powinien wygrać* konferencje Zachodnią.

* - Znaczy wygrałby, gdyby nie myślenie u większości "O Warriors! O Curry! No to 4-2 zagłosuje"

Wypadł Korver, ale Ellington robił swoje :) 

Też dostrzegam ten potencjał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Porozmawiajmy o rozbiórce Blazers z perspektywy czasu.

Lillard - Brogdon - Tucker - Horford - Drummond

Z ławki: Aminu, Napier, Selden, Muscala. Duża strata, że wypadł Korver.

Jeżeli nie wygrałbym w tym sezonie (a wszyscy dobrze wiemy, że by tak właśnie było) to rozbiórka miała sens. Choć na finalną ocenę trzeba poczekać. 

Argumenty typu: Dame Time is over i nic nie osiągnie bez drugiej gwiazdy; Brongdon nie grał, a jak wrócił do składu to Bucks przegrywają; Tucker ma regularnie brain farty, a Aminu ma jedynie przebłyski; Horford się nie nadaję; Drummond to dzban, człowiek puste statystyki i nieogarnięty sportowo dzieciak; a ławka i tak nie ma znaczenia... Obroniłby się tylko Korver... Bo nie mógł grać, ale fryzurę ma zawszę nienaganną. 

#TakByByło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

No to jeszcze jedne wspominki:

Goran Dragic - Danny Green - Kawhi Leonard - Paul Milsap - LaMarcus Aldridge

Ostatni taniec tonących Spurs do którego namawiałem gorąco Ignazza, ale niestety nie wytrzymał presji tłumu o konieczności odejścia Kawhi.

Byłby mistrz? :)

No i kurde szkoda Ignaś, że jednak mi tego Leonarda nie sprzedałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.