Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hah jak cvbe wrzucił w opis w III trymestrze Warrena jako zdrowego to nikt nie protestował, a teraz jest out of series ? Abstrahując od naszej walki o PO, to może zrobicie w końcu porządek z tymi shutdownami w III trymestrze i jakos prawnie to uregulujecie? Nie może być tak ze ktoś wrzuca se w opis co chce bo kilka osób na pewno dało się zmanipulować tym opisem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia moim zdaniem. Jako shutdowny traktujemy tylko oficjalne informacje o tym, tak było chyba z kimś z Pels, a reszta to 100% kontuzje i tyle. To dość sztywne, trochę nierealne (bo no jestem pewny, że przy niektórych urazach graczy w innej sytuacji graliby), ale przynajmniej każdy sprawiedliwie może na tym stracić. Drugie to widziałbym oficjalne głosowanie nad tym czy uznajemy, że X opuścił tyle spotkań i wszyscy się potem dostosowujemy do tego i tylko na tej zasadzie może to być w opisach. Też ma sporo wad, ale jest trochę bardziej "ludzkie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Są dwa wyjścia moim zdaniem. Jako shutdowny traktujemy tylko oficjalne informacje o tym, tak było chyba z kimś z Pels, a reszta to 100% kontuzje i tyle. To dość sztywne, trochę nierealne (bo no jestem pewny, że przy niektórych urazach graczy w innej sytuacji graliby), ale przynajmniej każdy sprawiedliwie może na tym stracić. Drugie to widziałbym oficjalne głosowanie nad tym czy uznajemy, że X opuścił tyle spotkań i wszyscy się potem dostosowujemy do tego i tylko na tej zasadzie może to być w opisach. Też ma sporo wad, ale jest trochę bardziej "ludzkie".

To by było w miarę okej bo przynajmniej jasne i względnie sprawiedliwe. Ale z drugiej strony strony powodowałoby, że każdy chciałby do swojego zespołu tylko graczy bijących się w RL o playoffy. No bo fajnie mieć w dwóch trymestrach super gracza z RL Suns czy Cavs, ale co z tego jak w trzecim go wyłączą z gry i u nas drużyna już ma duży problem. Gorsi gracze dobrych drużyn będą warci więcej niż lepsi gorszych drużyn. Co do głosowania - idealnie tylko dokłada sporo roboty komuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym roku to ja byłem pokrzywdzony opisem cvbe... gdyby tak wypisać jego nieobecności wszystkie to na pewno nie dostałby 14-13 średnio ... nie chce toczyć piany bo to tylko gra, ale serio powtarzam raz jeszcze, w drugim trymestrze kwestionowałem jedna czy dwie nieobecności Conleya gdzie ewidentnie restował bo miał jeden mecz pauzy tylko, a wy pisaliście wszyscy jednym chórem ze „nie no ronnie nieobecność to nieobecność musisz to w opisie zawrzeć bo zaraz ktoś powie ze gracz x doznał w realu kontuzji przeciwko druzynie y a u nas w grze przeciwko druzynie y nie grał „  i zgadzam się z tym ze tak powinno być, tylko ze w tym przypadku nie było... 

 

Swoja droga tez uważam ze powinno być głosowanie wg mnie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

@RonnieArtestics biorac pod uwage jakie bilanse dostawali cavs to szczerze watpie by ktokolwiek potraktowal warrena jako zdrowego przez caly trymestr.

I co uważasz może jeszcze  ze bez warrena 27 meczy, bez mccolluma 10 meczy, bez Jordana 10 meczy, bez dedmona 8 meczy, bez Gibsona 10 meczy i bez collisona kilku meczy Cavs dostaliby średnio 14-13 ponad ?? Chyba przeceniasz Cavs, nawet z warrenem zdrowym mniej więcej tyle dostawaliście w poprzednim dwóch trymestrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

I co uważasz może jeszcze  ze bez warrena 27 meczy, bez mccolluma 10 meczy, bez Jordana 10 meczy, bez dedmona 8 meczy, bez Gibsona 10 meczy i bez collisona kilku meczy Cavs dostaliby średnio 14-13 ponad ?? Chyba przeceniasz Cavs, nawet z warrenem zdrowym mniej więcej tyle dostawaliście w poprzednim dwóch trymestrach.

Gibson opuscil z powodu kontuzji 2 mecze, jordan i dedmon to byly shutdowny, cytowalem tu wczesniej zrodla. Nie wiem po co sie upierasz. Brak warrena, 10 meczow bez mccolluma, 2 bez gibsona i 6 bez collisona. 

W poprzednim trymestrze cavs mieli najtrudniejszy terminarz w lidze. W tym mieli najlatwiejszy. To robi duza roznice. 

Popatrz na 1t gdzie terminarz byl w miare latwy( choc oczywiscie trudniejszy niz w 3t), nie bylo w skladzie housa, collisona i dedmona a cavs zrobili 16 wygranych. To jest bardziej reprezentatywne porownanie.

Ja sie spodziewalem okolo 16 wygranych cavs w 3t z tym ze ja traktowalem warrena jak shutdown. Jezeli sie go wyrzuci to srednia 14 wygranych jest w miare sensowna. A przypomne ze moje typy na cavs w porownaniu z wynikami po dwoch trymestrach roznily sie o 1 wygrana wiec wydaje mi sie ze potrafilem realnie ocenic sile tego zespolu. No i nie mam zadnego interesu by cokolwiek sciemniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, january napisał:

Obecny system - gdzie dyskutujemy, zostawiając jednak pewną dowolność głosowania uważam za najlepszy mimo wad. Te sprawy czasem nie są jednoznaczne i są w mojej opinii podobną oceną jak ocenianie formy/fitu grających zawodników - coś z czym się nieustannie mierzymy, nie zawsze się zgadzając.

 

Tylko jeśli ktoś uzna, że gracz Y gra i da bilans 18-10, a ktoś sobie tego gracza nie policzy i da powiedzmy 10-18 to będzie przepaść. Wydaje mi się, że powinniśmy dążyć do tego, żeby głosować na bazie tych samych rotacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fluber bez jaj, przecież mi nie chodzi tylko o warrena tylko o calosc. Tak się złożyło ze w Cavs dużo osób opuściło dużo meczy akurat w III trymestrze, i nie były to żadne OFICJALNE shutdowny, może jedynie deandre. To był pech na którym mogłem skorzystac. Tak się może zdarzyć jak się ma cały skład w słabych drużynach w realu, którym nie zależy na koniec sezonu na sprawnym powrocie gracza po kontuzji. Ale nigdzie oficjalnej informacji ze to shutdown w przypadku dedmona czy Gibsona absolutnie nie było. Ja miałem pecha co do nieobecności w I trymestrze czy w II, Cavs miało w III. Ja rzetelnie opisywałem te nieobecności, Cavs w trzecim trymestrze nie. Taka drobna roznica. I jeszcze przed wrzuceniem ostatniego opisu spytałem jak traktować mam Conleya, to mi Tomek napisał ze tylko oficjalne shutdowny traktujemy jako shutdowny i mi wypisał listę czterech czy pięciu pewnych graczy. Ja się do tego dostosowałem, wypisałem nieobecności rzetelnie i zostawiłem jedynie komentarz ze zostawiam to innym do oceny czy w walczących o PO pacers conley by opuszczał te mecze. Nie chce płakać nad rozlanym mlekiem, ale mowie tylko:  Gdyby to było w jakiś sposób uregulowane regulaminem to by takich sytuacji nie było. 

 

Puenta moja jest taka :Skoro dzielimy sezon na trzy trymestry to nie może być tak ze w I i II trzeba się stosować do rozpiski nieobecności z arkusza, a w trzecim już nie, no bo „może shutdown”! Takie coś jest po prostu krzywdzące dla tych którzy mieli więcej pecha w I czy II trymestrze. Proszę więc radę żeby przemyślała jak to rozegrać w przyszłości. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics przecież @cvbe przy każdym graczu napisał ile ten rozegrał meczów w 3t w rl nba. Napisal tez ktore z nich i dlaczego traktuje jako shutdown. Podal pelna i uczciwa informacje oraz wrzucil opis jako pierwszy zeby byl czas na to aby odniesc sie do jego opisu i aby mogl wyjasnic wszelkie watpliwosci. Oskarzanie go o manipulacje jest z Twojej strony bardzo nieeleganckie. A tak naprawde gdybys wzmocnil zespol przed 3t, co mogles zrobic, prawdopodobnie to Ty bys awansowal. Zamiast tego wziales bareę. Najwieksze pretensje powinienes miec do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wydaje mi się, że pojedyncze nieobecności nie maja aż takiego wpływu przy uśrednieniu. Mamy przykłady LeVerta, czy McColluma, którzy wrócili, ponieważ byli w stanie grać, a mogli pomóc swoim drużynom w walce o playoffs i w samych playoffs. Tu Ronnie - Kolader jest na przeciwnym biegunie niż Ty z LeVertem. 

Inna kwestia, to przykład Warrena  - i w tym przypadku nasze głosowanie byłoby uzasadnione. Natomiast 2-5 meczy nieobecności Dedmona, Gibsona, czy Jordana nie ma co liczyć, bo byśmy się tu zagłosowali na śmierć ;) Biorąc na logikę - w tak walczących o playoffs do samego końca Cavs by grali jak byliby w stanie, co nie zmienia faktu, że rotacyjnie mogliby miec rest, ale nie wszyscy razem, bo tak się zwyczajnie nie dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, Rozmowa z tobą nie ma sensu. Ja o Rzymie, ty o krymie. Spójrz na moje rotacje z I i II trymestru i spójrz na rotacje cvbe jak wypisał. Jesli nie uważasz tego manipulacją to trudno, ja uważam inaczej i mam do tego prawo.  Nie jesteś nawet uczestnikiem ligi, a chciałbym usłyszeć co inni uczestnicy mają do powiedzenia na temat tego żeby to jakos na przyszłość uregulować. Baree pozyskałem za gracza z poza mojej rotacji, wiec na c*** się w ogóle wpierdalasz z takim komentarzem tutaj? Za ferrella się wzmocniłem gallowayem, bo akurat trzeci trymestr miał o wiele lepszy. jakbyś nie zauważył nie udzielałem się podczas oddawania głosów, bo wiedziałem ze nie ma sensu dyskutowanie o te nieobecności w kółko. Próbuje tylko dla dobra ligi wprowadzić jakaś regulacje, bo takich sytuacji bedzie więcej w przyszłości, a ty musisz jak zwykle negować bo to ja to pisze a nie ktoś inny. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics ja sie w ogole nie odnosze do Twojego pomyslu na przyszlosc bo jak slusznie zauwazyles, nie prowadzę żadnej druzyny. Odnosze sie do tego ze twierdzisz iz @cvbe zatail informacje o tym ile meczow zagrali jego gracze co jezt nieprawda bo przy kazdym graczu taka informacja jest. Chociazby przy warrenie:

TJ Warren - mecze rozegrane w 3 trymestrze: 0; 31,6 mpg w sezonie

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 Baree pozyskałem za gracza z poza mojej rotacji, wiec na c*** się w ogóle wpierdalasz z takim komentarzem tutaj? 

Wlasnie dlatego wspominam o tym ze sie nie wzmocniles. @cvbe za gracza spoza rotacji pozyskał dedmona. To moglo byc decydujace przy 1 wygranej roznicy na koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jeśli chodzi o mnie to Warren czy by grał po 48 minut w 3 trymestrze czy po 0 to jego znaczenie w kontekście bilansu dla CAVS czy każdej drużyny walczącej o awans do PO byłoby takie same jak Ivana Rabba

Kolejny który nie zrozumiał. Nie chodzi mi o mój awans tylko żeby to było uregulowane przepisem na przyszły sezon. 

 

Fluber, ja o rotacjach, ty o opisie zawodników. Nie dogadamy się wiec kończymy tą dyskusję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Kolejny który nie zrozumiał. Nie chodzi mi o mój awans tylko żeby to było uregulowane przepisem na przyszły sezon. 

Zrozumiałem ze walczysz o idee :) pisze tylko ze akurat to czy Warren grał czy nie w niczym nie pomogło CAVS w moim przypadku - no i ja ogólnie shutdownow nie respektuje, a nawet jeśli wiadomo ze to celowe sadzanie to i tak odejmuje im impact , nie widzę powodu dla którego miałbym powodu oceniać Lebrona na podstawie zeszłorocznych występów w PO np.- równie prawdopodobne jest to ze w realu by się w którymś z meczów połamać , wiec shutdown byłby handicapem - u mnie nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.