Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Walczę z czasem i zapaleniem oka, by zagłosować, ale tak wstępnie to czy Bulls nie są niedoceniani?

Wrócił w dobrej formie Love, świetne trymestry DeRozana i DJ Augustina. Portis też miał kilka kozackich spotkań w Wizards.

Czy to nie powinien być zespół bardziej na jakieś 15-17 wygranych?

Forum nie kocha DeRozana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chyba najbardziej underrated obecnie grajek na forum :(

Zdecydowanie tak 😛 

pecha tez miałem ze Hassan dostal trochę negatywnej prasy 😕 

no nie można zapomnieć również o tym ze zostałem skrzywdzony w 1 trymestrze brakiem możliwości wymiany zawodników, kontuzje zarówno Portisa i Lova zepsuły mi bilans. 

W końcu w drugim trymestrze Demar miał fatalny okres. 

Dużo pecha albo źle skonstruowana drużyna 😛

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMM2121

U mnie w sumie masz 39W bodajże, czyli nieznacznie Tobie brakuje do playoffs. 

Fluber niewątpliwie jest trudnym przeciwnikiem, ale szkoda, że odpuściłeś. Bardzo imponuje mi postawa Ronniego, który pomimo trudnej sytuacji walczy do samego końca.

Wg mnie właśnie do takich klubów z charakterem będą chcieli iść FA latem. DeRozan i Hassan to faktycznie  niedoceniani gracze, ale u Ciebie ich role byłyby proporcjonalnie większe. Do tego DJ Augustin gra w tym sezonie REWELACYJNIE!!! 

@MarcusCamby

Dokładnie - opinia o graczu robi niestety swoje i ile byśmy sie nie produkowali, ciężko przedstawić danego gracza w innej roli niz ma w realu. Przykład - mój Aaron Gordon. Ktoś mi pisał po 1T, że nie kupuje Gordona, jako defensora w Magic - a tu proszę - real Magic czołowa obrona, a Gordon wykonał świetna pracę na Leonardzie w playoffs. Ehhh.. znów miałem rację, a większość GMów i tak tego nie przeczyta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Gordon grał kozacko w defensywie w tych PO i być może jego postęp w tym aspekcie w RS został niedoceniony, a twoje słowa traktowane z przymrużeniem oka. Też inną sprawą jest, że przez sporą część sezonu kopał się po czole. W tym pierwszym trymestrze to nawet zastanawiałem się czy nie lepiej będzie Ci Kuzmę eksponować jako startera. Po części pewnie miałeś racje, ale też nazywanie go czwartym graczem z poziomem impactu all-stara było grubą przesadą. Gordon to jednak rozczarowanie tego sezonu moim zdaniem. Być może jednak będzie elite two-way,  ale obiecywałem sobie po Nim więcej.

2 minuty temu, MMM2121 napisał:

@Alonzo

tylko ze do Bulls nikt nie przyjdzie, nie ma szekli dla zawodników. 

Ja powoli zwracam się w stronę rozbiórki na drobne tej ekipy, szkoda tylko że do 22 może być z tym problem

Żałuje bardzo ze nie poszedłem w tank jak przejąłem drużynę 

Rozbiórki dokonują tylko słabi GMowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMM2121

Warto się zastanowić nad innymi alternatywami niż tank - ale wiadomo - zrobisz po swojemu ;)

Wg mnie masz bardzo dużo innych możliwości. Minusem naszej gry jest to, że każdy chce być 1 albo 30. Ja po prostu chcę się dobrze bawić i robić to, co robiłby GM nie nazywający się Hinkie, czyli szukać najlepszego możliwego rozwiązania dla teamu. Wierzcie mi - ta żonglerka wieloma graczami, która w Orlando miała miejsce w tym sezonie  - już się nie powtórzy. Wg mnie takich graczy jak Mitchell, czy KAT się nie oddaje i mam nadzieję, że spędzą oni cała swoja karierę w naszych Orlando Magic. 

@MarcusCamby

Cóż.. wszyscy się uczymy ;) Miałem w tym sezonie sporo do nadrobienia, bo KAT, Gordon, Lowry, czy Kuzma to nie byli gracze z mojej bajki; tzn. ceniłem ich ale od początku sezonu zacząłem dopiero oglądać ich grę uważniej - co jest niesamowitym plusem naszego beGM, gdyż nagle zupełnie obojętni nam wcześniej gracze staja się dla nas istotni.

Sytuacja Gordona wg mnie w real Orlando jest nieco podobna do tej w beGM - Vucevic ma niewątpliwie talent ofensywny, ale nie jest żadnym wybitnym defensorem, jego CY powoduje, że jest w tym sezonie dużo bardziej efektowny, ja mam KATa z genialna ofensywą i przeciętna jak na centra defensywą. Rola Gordona przy takim centrze jest bardzo podobna. Robi sporo małych niewidocznych w statsach rzeczy. Do tego przy jego wszechstronności uświadomiłem sobie jakoś w 2T, że Winslow, którego od samego początku bardzo chciałem sprowadzić dublowałby mi się z nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Rozbiórki dokonują tylko słabi GMowie ;)

Nieprawda //

dalej- taka ogólna prośba do userow - skoro NYK są teraz Woodena, a CAVS CVBE to ograniczcie pisanie o tych zespołach jako drużynach Rybaka i Flubera bo ja będąc w takiej sytuacji czułbym się lekceważony 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Nieprawda //

dalej- taka ogólna prośba do userow - skoro NYK są teraz Woodena, a CAVS CVBE to ograniczcie pisanie o tych zespołach jako drużynach Rybaka i Flubera bo ja będąc w takiej sytuacji czułbym się lekceważony 😜 

No tak, dziwnie się to czyta. Może nie lekceważony ale jakoś nikt nie zauważył mojej obecności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No tak, dziwnie się to czyta. Może nie lekceważony ale jakoś nikt nie zauważył mojej obecności :D

To nie jest tak jak myślisz ;)

Po prostu Fluber był GMem Cavs przez 2/3 tego sezonu i nie da się ot tak obojętnie wokół tego przejść. Tym bardziej, że cały czas bierze udział w dyskusji dość jednoznacznie broniąc Cavs. 

Natomiast Cavs to już Twój zespół  i  Fluber oraz Cavs powinni być już coraz rzadziej wymieniani w jednym zdaniu:) 

co nie zmienia faktu, że Fluber mógłby objąć jakiś team z Zachodu. Jasiu by się z pewnością ucieszył. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Patryk Małecki chciałby Ci zadać pewne pytanie... :P

Nie rozumiem :P Tzn znam chłopa ale nie wiem jaki kontekst.

40 minut temu, Alonzo napisał:

To nie jest tak jak myślisz ;)

Po prostu Fluber był GMem Cavs przez 2/3 tego sezonu i nie da się ot tak obojętnie wokół tego przejść. Tym bardziej, że cały czas bierze udział w dyskusji dość jednoznacznie broniąc Cavs. 

Natomiast Cavs to już Twój zespół  i  Fluber oraz Cavs powinni być już coraz rzadziej wymieniani w jednym zdaniu:) 

co nie zmienia faktu, że Fluber mógłby objąć jakiś team z Zachodu. Jasiu by się z pewnością ucieszył. ;)

Tak, tak, ja na luzie do tego podchodzę, wiem że Fluber zrobił całą robotę a ja póki co po bilansach to daję dupy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

Tak, tak, ja na luzie do tego podchodzę, wiem że Fluber zrobił całą robotę a ja póki co po bilansach to daję dupy :D

Raczej było oczywiste, że Pacers będą mieli lepszy trymest, zatem nie masz się za co winić :) Pytanie tylko ile nadrobi Ronnie i czy starczy na playoffs. Jeszcze ma do nadrobienia około 0,9W a do końca głosowania została nieco więcej niż doba. Dziś jeszcze nikt nie oddał głosów. Na LTP i Agnellla raczej nie ma co liczyć, czyli z Ronnim zostało 14 GMów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@MarcusCamby miami heat bez oladipo z 2 bilansem w lidze? Naprawde mocno ich cenisz.

Oladipo i tak grał bardzo przeciętny RS. Tylko w clutch błyszczał nieziemską skuteczność ale ogólnie grał średnio.

Gallo, T. Young, Vucevic. To są gwiazdy RS, a Heat miały oprócz tego doskonałą głębie. Na PO brakuje im star power, ale to już inna historia.

Mam nadzieję, że chociaż mój głos pomógł im być nad Wizards. Osobiście widziałbym ich też wyżej niż Sixers czy Magic.

Cavs widzę się wślizgnęli na farcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

 

@Tomek9248 kazdy chce trafic na boston z miejsc 5-7 na wschodzie

 

Zgadzam się, aczkolwiek uważam jak Camby, że to Heat aktualnie mieli po prostu najlepszych graczy w tym okresie by tę rywalizację wygrać. Widać większość uważa inaczej, nie mam z tym problemu. Jest dość ciasno w tej konferencji zarówno na miejscach 3-4 jak i 5-6. Co trochę irytuje, bo być może będę jeszcze musiał zmieniać tematy, które mam przygotowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.