Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

kto nie gra? Tatum najlepszy gracz Boston, Noel pewny punkt rotacji OKC, Parsons zaczął trafiać trójki, McLemora przebił się do rotacji Sacramento (3 minuty ale zawsze :grin:) Okafor i Frank Jackson dostają minuty w Polsce (póki co małe, ale spokojnie, nie po to oddajesz Ajince i Jacka żeby potem byli przyspawani do lawki) , Jordan Clarkson zbliża się do średniej 15 na mecz z ławki i tylko czekać aż Hill się polanie i go zastąpi w s5. Kontuzja Green a powinna otworzyć minuty Rabb owi, jedynie brak gry Meltona jest niepokojący, reszta rozwija się wedle założeń przyjętych przed sezonem :smile:

 

W takim razie współczuję założeń :smile:

 

Zdradź lepiej jak tam próby wzmocnienia teamu. Kibice czekają na ploteczki.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakładałeś, że będą bezowocne?

 

Bo takie do mnie doszły słuchy.

heh, z budowaniem zespołu jest jak z miłością.

 

Są tacy, którzy chcą dużo i szybko, więc idą do burdelu i za nią płacą, dostając wszystko czego chcą , poza miłością, za pieniądze.

 

Ja wolę pisać listy.

 

Przepłacać zdecydowanie wolę alkohole :)

 

Stąd spokojnie, za 3 lata to ja będę się uśmiechał patrząc na to jak budujesz skład wokół DJ Wilsona, machać Ci przed twarzą pierwszy beGM owy pierścień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to George i Westbrook będą bardo rozczarowani :smile:

 

Westbrook to przynajmniej w fnałach grał, a PG parę lat temu o mało LBJ z Miami nie odesłał na ryby.

 

Zdecydowanie lepiej niż Twoi gracze wciąż próbujący zrobić dwutakt piłką lekarską, bo ich GM uwalił się drogimi alko przed zakupami w decatlonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook to przynajmniej w fnałach grał, a PG parę lat temu o mało LBJ z Miami nie odesłał na ryby.

 

Zdecydowanie lepiej niż Twoi gracze wciąż próbujący zrobić dwutakt piłką lekarską, bo ich GM uwalił się drogimi alko przed zakupami w decatlonie.

kurła, kiedyś to było...

 

Tatum w swoim debiutanckim sezonie był bliżej wyeliminowania Lebrona niż PG kiedykolwiek :) i mając 20 lat jest liderem Finalista Konferencji, także sorry ale nie ma tylu pickow bym zamienił Tatum a na Georga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurła, kiedyś to było...

 

Tatum w swoim debiutanckim sezonie był bliżej wyeliminowania Lebrona niż PG kiedykolwiek :smile: i mając 20 lat jest liderem Finalista Konferencji, także sorry ale nie ma tylu pickow bym zamienił Tatum a na Georga :smile:

 

Czyli nie zaprzeczasz, że zamiast piłkami do kosza, muszą trenować lekarskimi? Lepiej już zacznij przeglądać rooster Iowa Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie zaprzeczasz, że zamiast piłkami do kosza, muszą trenować lekarskimi? Lepiej już zacznij przeglądać rooster Iowa Wolves.

Lepiej zadzwoń do księgowego czy stać was będzie na przystąpienie do rozgrywek za rok jak w tym Tim Hardawey jr z Hawks wyrzuci Was z PO :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zadzwoń do księgowego czy stać was będzie na przystąpienie do rozgrywek za rok jak w tym Tim Hardawey jr z Hawks wyrzuci Was z PO :wink: :wink:

 

Żebym ja nie zadzwonił do Tatuma aby mu przekazać kogo chciałeś w zamian za niego od Bostonu :D. Mógł by się poczuć lekko zniesmaczony i musielibyśmy głosować trade request :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja nie zadzwonił do Tatuma aby mu przekazać kogo chciałeś w zamian za niego od Bostonu :D. Mógł by się poczuć lekko zniesmaczony i musielibyśmy głosować trade request :).

wcale go nie chciałem :) ale nie będę zdradzał sekretów organizacji i rozmów prywatnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz o serii zakończonej blowoutem? :)

 

Ok, Tatum byl równie blisko sukniecia Lebrona vo George. Tyle, ze George nigdy już tak dobry nie był, a Tatum nie rozegrał jeszcze 100 meczów s NBA (ok, z PO rozegral)

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? :D

 

George przed kontuzją<Tatum teraz?

Nie wiem co Cię w tym tak bawi :) George rozegrał jeden sezon gdzie dobił do top10 ligi a później był tylko zjazd... teraz jest gdzieś między Tatumem a Ingles em wiec nie wiem po co w ogóle przywołuje serię PO sprzed 5 lat by porównywać dzisiejsza wartość obu graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Cię w tym tak bawi :smile: George rozegrał jeden sezon gdzie dobił do top10 ligi a później był tylko zjazd... teraz jest gdzieś między Tatumem a Ingles em wiec nie wiem po co w ogóle przywołuje serię PO sprzed 5 lat by porównywać dzisiejsza wartość obu graczy :smile:

No właśnie George z tego okresu Pacers Vogela chyba okazał się mocno overrated jako gracz, bo przecież on obecnie w ofensywie jest lepszy niż wtedy (więcej punktów, lepsza efektywność), więc co stoi na przeszkodzie, żeby był generalnie lepszy niż wówczas? Raczej ciężko formułować tezy, że go ta kontuzja spowolniła, skoro jest lepszy w ataku niż wtedy. Ano nie ma defensywnego systemu Vogela i peak Pacers, gdzie nawet Lance wyglądał jak koszykarz.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.