Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ciesz się, że nie próbowałem jednego picku ocalić, bo tak Cię przez te kilka dni zwodziłem, że finalnie już chyba byś na wszystko poszedł ;)

 

a i wymiana wtedy byłaby zdziebko równiejsza

 

Dla Leonarda byłem w stanie zrobić wiele. 

 

Choć za KP tęsknie, nie ukrywam.  

 

Za rok spotykamy się w finale, bo KD podobno odchodzi. Ciekawe jak msg zareagowałoby na łotysza. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat po Lou spodziewałem się dużo więcej. Na razie robi 15 punktów na 36% FG, a przecież nie broni, więc to raczej na minus:)

 

Bogdanović spoko, chociaż to co odwalił w Milwaukee, to było straszne:)

 

Mirotić to Twój najlepszy zawodnik w tej chwili, bez dwóch zdań :smile:

 

Zapomniałem o RW0, jak zawieszą Rondo będziesz miał tylko 8 ludzi do grania.

 

 

Ale Lou zawsze tak miał, że się powoli wkręcał. Ma czas.

 

Russell może dzisiaj zagrać więc: RW, PG, Miro, Nurkić, Smart, Morris, Bogdanović, Dante, Lou. Jest dziewięciu plus z two-way Alex Poythress który myka sobie w RL Hawks PF/C notują 21 mpg, 8,5 ppg, 4,5 reb i na razie ma 50% za trzy pkt ( 2/4 but still :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Huerter nieźle, nieźle.

 

Mój Poythress jak na two-way też nie mogę narzekać.

 

Lou lepiej niech się zacznie wstrzelać. 3/16.

 

PG i RW swoje ale OKC w doope. Pattersonowi kibice bukują bilet na sybir.

 

Kto wygrał nasze spotkanie?

 

U mnie chyba Leonard odpoczywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te spekulacje po 1,2,3 meczach :)

Świetnie się Was czyta, chociaż wyciąganie daleko idących wniosków na podstawie takiej małej ilości meczów chyba raczej związane jest z Waszym wyposzczeniem przez brak NBA niż prawdziwą, rzetelną analizą :)

 

Dobrze, że sezon ruszył, dzieje się.

 

U mnie kontuzje Johnsona i Nowika, także zaczynamy sezon od small ballu, czyli s5 Ben-Klay-JRich-RoCO-Embiid. W rotacji Bev, JJackson, WCS, Frank. Trudno tu przywiązywać się do pozycji i trudno określić w sumie to jako small ball gdzie najniższy gracz w s5 ma 1,96 m :)

 

Zobaczymy co z Benem, na ile poważna kontuzja, bo na razie nic nie wiadomo.

 

Miało być podsumowanie off season, ale jakoś nie znalazło się czasu, może w weekend coś takiego napiszę, na razie jedziemy, walczymy, bronimy, cieszymy kibiców i mam nadzieję, że wygrywamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huerter już zaczyna grać i to dobrze grać ;>

W sumie mam okazję, żeby se pohajpować też przy okazji Trae, ale chyba to jeszcze nie jest dobry czas, bo obrona Cavs to był totalny dramat. Fatalne rotacje na pickach, zerowe rim protection i betonowe nogi u każdego wysokiego przez co Young ich objeżdżał w zwolnionym tempie. Cavs wyglądają na najgorszą ekipę póki co w realu. Niech się Trae wykaże w poważniejszych meczach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Patterson dalej wygląda tak źle :tongue: ? Dobrze, że to 4 wysoki u mnie^

 

 

3/12, 25% za 3pt. 26,3% za 2 pkt. eFG% 34,2%, ORtg z nim to jakiś płacz, WS/48...0,001% ( nie, nie pomyliłem się ), TS 38,5%.

 

Najlepsze jest to, że połowa undrafted players wygląda lepiej od niego.

 

Już chyba lepiej tego Noela bez rzutu wstawić do s5, bo on coś pobroni a przynajmniej nie próbuje marnować poss na midrange/3pt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Patterson dalej wygląda tak źle :tongue: ? Dobrze, że to 4 wysoki u mnie^

 

Wygląda strasznie, a najgorsze jest to, że wierząc w Twój nos podraftowałem w ligach fantasy Olynyka i Favorsa. Tercet Olynyk-Favors-Patterson to jest rak:/ Russell gra tak jak rok temu, Ingram zawieszony na 4 mecze, a Butler z LeBronem mają ujemne on/off. 9 punktów Huertera to rzeczywiście w Twoim przypadku powód do ekscytacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalicie jakiś kasztanów a Juancho pokonał mistrzów NBA

 

 

 

I Boban mu niestraszny

 

 

to, ze Lakrrs wyciagaja Huertera i McDermotta to jest dla mnie zrozumiale. Łajba tonie, nazeiska nie graja, poki co u mnie LAL z takim samym bilansem jak w rl NBA.Ale po co Ty wrzucasz goscia, ktory nawet u mnie nie lapalby sie do rotacji to nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, ze Lakrrs wyciagaja Huertera i McDermotta to jest dla mnie zrozumiale. Łajba tonie, nazeiska nie graja, poki co u mnie LAL z takim samym bilansem jak w rl NBA.Ale po co Ty wrzucasz goscia, ktory nawet u mnie nie lapalby sie do rotacji to nie wiem ;)

 

Drogi GM'ie Wolves,

 

niestety Knicks na początku sezonu borykają się ze sporą liczbą kontuzji (Winslow,Bogdanovic,Chandler), dodatkowo Mike Scott ma dość ograniczoną rolę w Clippers.

 

Stąd trzeba szukać elementów, które ich zastąpią.

Jednym z nich jest Juancho Hermangomez i to dla niego głównie przejąłem kontrakt W.Chandlera (choć i tu po cichu liczę, że jak wróci, to w zdrowiu i będzie pełnił ważną rolę w 76ers). Świetne warunki fizyczne, skoczny, naprawdę nienaganna technika rzutu (w tym ostatnim aspekcie serio nie przesadzam). Liczę w przyszłości, że będzie ważnym elementem ławki na te 8-12 pkt przy min. 38 % z dystansu. Kontuzja Bartona nie ukrywam, że spotkała się z moim małym uśmiechem.

 

 

Drugim z kolei jest D.Dotson, który ostatnio dał świetną zmianę w meczu z Celtics (dobra obrona Tatuma, skuteczny z dystansy). Kontuzja Knoxa na parę tygodni, to może i Dotson na dłużej szansę dostanie (tylko Lee zaraz pewnie wróci :/) - jako stały obserwator Knicks uważam, że leżałoby to w interesie klubu. 

 

 

Ps. Poddaje pod wątpliwość tezę, że nie łapaliby się u Ciebie do rotacji. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto nie gra? Tatum najlepszy gracz Boston, Noel pewny punkt rotacji OKC, Parsons zaczął trafiać trójki, McLemora przebił się do rotacji Sacramento (3 minuty ale zawsze :D) Okafor i Frank Jackson dostają minuty w Polsce (póki co małe, ale spokojnie, nie po to oddajesz Ajince i Jacka żeby potem byli przyspawani do lawki) , Jordan Clarkson zbliża się do średniej 15 na mecz z ławki i tylko czekać aż Hill się polanie i go zastąpi w s5. Kontuzja Green a powinna otworzyć minuty Rabb owi, jedynie brak gry Meltona jest niepokojący, reszta rozwija się wedle założeń przyjętych przed sezonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.