Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co to ma do rzeczy, kto gdzie gra? Są jakieś dodatkowe punkty dla Geralda Greena za to, że gra z Hardenem?

Nie nie ma dodatkowych punktów, ale nie sądzisz ze trudniej zrobić dobry on off w druzynie która i tak jest na plusie w net rtg, niż w takich Hawks na przykład ?

 

Moi wszyscy rezerwowi, poza Ilyasova są znacznie plusowi w plusowych teamach. Maja dodatni wpływ na grę dobrych drużyn.

 

Twoi niektórzy rezerwowi są piątym kołem u wozu w najgorszych teamach ( Osman ). A większość teamu jest neutralna lub minusowa ( Gibson, Rozier, Bazemore, Collison) za cały sezon.

 

Możesz se ten fakt ignorować, ale głosujący wezmą to pod uwagę mam nadzieje. Twoja ławka rezerwowych nie ma ogolnie podjazdu do mojej, a s5 są na porównywalnym poziomie, ale moi są w zdecydowanie lepszej formie obecnie, poza McCollumem oczywiscie, który jak mówiłem jest twoim ostatnim bastionem w walce o PO.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli w II trymestrze odrobię chociaż dwa winy, to masz ogólnie ciężką sytuację fluber. 

 

Jeśli w 2 trymestrze po takich zmianach w składzie i przy takich kontuzjach odrobisz 2 wygrane to ja w 3 trymestrze po prostu nie mam czego szukać, bo będąc zdrowym i zgranym powinieneś dostać jeszcze więcej wygranych niż w tym ( tak na mój zdrowy chłopski rozum, chociaż mój skład chociaż zgrany i lepszy z tego co widzę dostanie po dupie).

 

Policzyłem sobie średnią skuteczność z dystansu mojej rotacji. Za 2 trymestr średnio moi gracze trafiają ze skutecznością 39,1% i to na dość sporym volume per minute. W RL NBA to byłoby 2 miejsce, tylko za Spurs, którzy jednak tych rzutów oddają bardzo mało. 

 

Średnia skuteczność z dystansu całej mojej rotacji jest wyższa niż skuteczność z dystansu najlepszego pod tym względem gracza Lakers, czyli D'Angelo Russella. Ja naprawdę zaczynam coraz mniej rozumieć w tej grze, widzę, że tutaj rozpierdalanie składu co 2 miesiące jest warte o wiele więcej niż regularne wzmacnianie rotacji i zachowywanie stabilnego trzonu zespołu. 

 

Albo popatrzcie chociażby na straty. Rozier robi 1 stratę na mecz średnio, Collison 1,5, McCollum 1,4 i Warren 1,3. A to są gracze, którzy u mnie mają najwięcej piłki w rękach. 

 

Rozier, Bazemore, Collison, Jordan, czy Gibson to przecież gwarancja bardzo dobrej defensywy.

 

Mój skład ma naprawdę wiele zalet i bardzo dużo pracy i czasu poświęciłem, żeby poukładać te klocki. Jak po tym wszystkim się dowiaduję, że jestem gorszy od Hawks, to czas chyba przerzucić się na inne hobby, bo na NBA najwyraźniej nie znam się w ogóle. Nie rozumiem oceny Marcusa, ani tego jak Pacers mogą w ogóle być w stanie mnie dogonić. Po prostu nie rozumiem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 7 absencji w s5 i są w tej chwili 2 zespoły w lidze, które mają tych kontuzji mniej: Bucks i Thunder. Sporo kontuzji mają Pacers, Lakers, czy Pelicans. Ja nie mam takiego problemu. Nie piszymy "sporo". Piszmy o liczbach. Dołożyłem jednego gracza do rotacji i mam problem z węższą rotacją? Jak to niby działa?

 

Dodałem Collisona.

 

To nieprawda, że moi gracze zjechali. Popatrz sobie w statystyki.

Ale czemu bierzesz tylko s5 pod uwagę? Skoro bazemore to równie ważny gracz co Gibson u ciebie ? Możesz mi to wyjaśnić ? A jesli uważasz ze bazemore nie jest ważny, to powiedz może nam kto tam u ciebie na obwodzie broni najważniejszych graczy przeciwników ?

 

House jak mamy liczyć jako obecnego, tak? W takim razie w II trymestrze ma impakt zbliżony do Raymonda Feltona, czy Przemka Karnowskiego w Magic w poprzednim sezonie.

 

Ja miałem więcej opuszczonych w s5, to fakt. Z tym ze mam bardzo szeroka ławkę : Joseph, Nwaba, Ferrell, Green, Chandler, Ilyasova, Theis. Większość z nich jest bardzo plusowa i z taka rotacja naprawdę mogę sobie pozwolić na po kilka opuszczonych meczy na każdej pozycji.

 

Ty masz w tej chwili w II trymestrze 9-cio osobowa rotacje. Z czego 7

Meczy opuścił Warren, twoja druga opcja w ataku, 13 meczy opuscil bazemore, twój najlepszy obwodowy obrońca, a House w ogóle nie gra w realu. Z tym minusowym Osmanem i House którego nie wiadomo jak oceniać raczej nie załatasz tej dziury na SF. Rozier i Scott to nonfactorzy w swoich teamach. Masz naprawdę biedna i krótka rotacje w porównaniu do mnie i to ciebie każda nieobecność zaboli podwojnie, a nie mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma dodatkowych punktów, ale nie sądzisz ze trudniej zrobić dobry on off w druzynie która i tak jest na plusie w net rtg, niż w takich Hawks na przykład ?

 

Nie wiem, w dobrej drużynie masz obok siebie 4 dobrych graczy, w słabej drużynie masz obok siebie 4 słabych graczy. Z reguły. Jimmy Butler ma on/off w Minnesocie w tym sezonie -10,3. To o niczym nie świadczy. Role, lineupy i postawa kolegów z drużyny. On/off nie jest statystyką indywidualną. Ma oczywiście jakąś tam wartość, ale w żadnym razie nie informuje o wartości zawodnika. Jeżeli dasz Osmanowi najwięcej minut w drużynie i każesz mu rzucać trójki z kozła to będzie ujemny niezależnie od tego, jakim jest graczem i co może pokazać. To nie jest roto, a tym bardziej nie jest to sumowanie plusominusów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House gra, bo w sumie nie widać powodów, by miał nie grać,

 

House powinien łatać obwód podczas nieobecności Bazemore.

 

Precedens?

 

Jak go nie ma w RL NBA to nie powinno też być u nas. Za chwilę ruszy lawina. Choć by nawet Twój Yabusele Marcusie który balansuje pomiędzy G-Legaue a RL Celtics.

 

Nie ma wuja abym policzył House'a jako grającego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House gra, bo w sumie nie widać powodów, by miał nie grać, ale jest gorszym graczem niż Gerald Green. Obaj mają podobnie ważne rola w tym trymestrze. Green to naturalny zastępca za Bartona. House powinien łatać obwód podczas nieobecności Bazemore.

Pewnie dlatego House był starterem, a Green rezerwowym.

Precedens?

 

Jak go nie ma w RL NBA to nie powinno też być u nas. Za chwilę ruszy lawina. Choć by nawet Twój Yabusele Marcusie który balansuje pomiędzy G-Legaue a RL Celtics.

 

Nie ma wuja abym policzył House'a jako grającego. 

Nie, to nie jest precedens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precedens?

 

Jak go nie ma w RL NBA to nie powinno też być u nas. Za chwilę ruszy lawina. Choć by nawet Twój Yabusele Marcusie który balansuje pomiędzy G-Legaue a RL Celtics.

 

Nie ma wuja abym policzył House'a jako grającego. 

 

Nie precedens, ale raczej jasna sytuacja.

 

House został odstawiony, bo nie dogadali się z Rakiet odnośnie kontraktu. U Nas House dostał 4,5mln na stół w pełni gwarantowane.

 

Można się zastanawiać czy utrzymałby produkcje. Pewnie nie, ale i tak miał dobry trymestr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie precedens, ale raczej jasna sytuacja.

 

House został odstawiony, bo nie dogadali się z Rakiet odnośnie kontraktu. U Nas House dostał 4,5mln na stół w pełni gwarantowane.

 

Można się zastanawiać czy utrzymałby produkcje. Pewnie nie, ale i tak miał dobry trymestr.

Mam nadzieję, że sytuacja zaraz sama się rozwiąże:

 

James Harden said he expects Danuel House to re-join the Rockets soon.
"They'll figure that out. That's out of my control," Harden said in regards to the front office. "We know how important Danuel is. We know how good he is, especially for our team, so I'm sure they'll [figure] something out." House is on a two-way contract with Houston but has already used up all his eligibility for the season, so the Rockets will have to negotiate a standard contract if they believe he can help the team. He certainly made the most of his opportunity earlier this season, putting up 9.0 points, 3.6 rebounds, 1.0 assists and 1.6 triples on 45.8% shooting across 25 games. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w dobrej drużynie masz obok siebie 4 dobrych graczy, w słabej drużynie masz obok siebie 4 słabych graczy. Z reguły. Jimmy Butler ma on/off w Minnesocie w tym sezonie -10,3. To o niczym nie świadczy. Role, lineupy i postawa kolegów z drużyny. On/off nie jest statystyką indywidualną. Ma oczywiście jakąś tam wartość, ale w żadnym razie nie informuje o wartości zawodnika. Jeżeli dasz Osmanowi najwięcej minut w drużynie i każesz mu rzucać trójki z kozła to będzie ujemny niezależnie od tego, jakim jest graczem i co może pokazać. To nie jest roto, a tym bardziej nie jest to sumowanie plusominusów.

Sam podałeś +\- Scotta jako argument, ze nie jest kołkiem w clippers. Dlatego wrzuciłem moje bo skoro moi wypadają w nich dobrze to również mam prawo wrzucic takie coś. W ogóle teraz patrzę to ja podawałem oczywiście on/off a nie +/-, jesli wprowadziłem cie w błąd to wybacz, pomyliłem statsy.

 

Wiec z tej statystyki on/off wynika ze Indiana, Philly, czy Houston, Charlotte, Boston Memphis graja znacznie lepiej z moimi na boisku. I to jest główny argument na moja tezę, ze mam w tej chwili znacznie szersza i Pewniejsza rotacje niż ty. Dlatego tez moje absencje nie zabolą tak jak twoje.

 

Fakty są takie ze ustawiłes se nie wiadomo czemu 9-cio osobowa rotacje ( jeszcze to możesz zmienić w opisie ) a wypada ci na cały trymestr jeden z dwójki bazemore/warren. Sorry fluber, ale jak mi wypadnie barton to wrzucam greena i lamb dostaje pare min więcej i jade dalej, jak wypadnie randle to wpada chandler i Ilyasova i nadal mam dziesięciu solidniakow do gry. Ty jak wypada ci Warren, nie masz drugiej opcji, grasz w ośmiu, z czego dwóch ma strasznie ujemny wpływ na grę drużyny (Rozier -8,4 on/off za sezon, Osman -8,5 za sezon). Jak wypada Bazemore, nie masz najlepszego obrońcy na skrzydle i nadal grasz w ośmiu.

 

Zbudowałem taki skład bo w pierwszym trymestrze dużo osób pisało, ze w RS liczy się dla nich szeroka kadra i rotacja. Oczekuje od tych osób teraz, ze docenia moja prace w I okienku, i fakt, ze za dwóch graczy i kontuzjowanego fultza dodałem właśnie niegorszych czterech nowych.!

 

Dwa winy więcej niż 8 osobowa rotacja Cavs mi stykna, ale nie ukrywam liczę na trzy. Mamy dwa bezpośrednie starcia w tym trymestrze.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz jeszcze raz.

No to

Dziewięcio, fluber.

 

Z housem to takie 8,5 :)

 

Mój dwunasty nwaba co nie wiem jeszcze czy pogra w ogóle coś, robi w Cavs on off +12,4

 

Twój siódmy/ósmy osman robi -8,4 w Cavs lol.

Zwalasz winę na Cavs ze każą mu być alfa i omega w ataku, ale zapominasz ze jego głównym problemem jest defensywa a nie ceglenie. Powodzenia z obroną skrzydeł jak bazemore wypadnie na te 13 spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ciebie naprawdę przerasta liczenie do dziesięciu, czy jaja sobie robisz?

Masz w sygnaturce :

 

Collison, Rozier, McCollum, House, Bazemore, Warren, Osman, Scott, Jordan, Gibson. To jest dziesięciu. Jak wypada ci jeden z dwójki Bazemore/Warren to masz dziewięcioosobowa rotacje, w tym House który w połowie trymestru ma impakt Karnowskiego z Magic. Czego ty nie rozumiesz z tym 8,5 człowieku?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w sygnaturce :

 

Collison, Rozier, McCollum, House, Bazemore, Warren, Osman, Scott, Jordan, Gibson. To jest dziesięciu. 

To co mam w sygnaturce, to jest uzupełniona rotacja po przeprowadzeniu transferów. W razie kontuzji mam oczywiście jeszcze 5 graczy z dalszej rotacji, którzy pewnie dostaną minuty przy urazach. Trudno byłoby mi wpisać rotację uwzględniającą kontuzję przed kontuzjami, albo wpisać w 5 linijkach wszystkie możliwe kombinacje. 

 

Ty nie masz w sygnaturce nikogo, to znaczy, że masz zero graczy w rotacji? 

 

U mnie w sumie są 23 mecze absencji całej dziesiątki przy 27 meczach. To jest średnio 0,85 absencji na mecz. 

 

 

w tym House który w połowie trymestru ma impakt Karnowskiego z Magic. 

 

Ten fragment sobie zapisałem. Przypomnę Ci go, jak Grizzlies posadzą Conleya do końca sezonu, żeby utrzymać swój pick, a nie mam żadnych wątpliwości, że to zrobią. Możesz być tego pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam w sygnaturce, to jest uzupełniona rotacja po przeprowadzeniu transferów. W razie kontuzji mam oczywiście jeszcze 5 graczy z dalszej rotacji, którzy pewnie dostaną minuty przy urazach. Trudno byłoby mi wpisać rotację uwzględniającą kontuzję przed kontuzjami, albo wpisać w 5 linijkach wszystkie możliwe kombinacje.

 

Ty nie masz w sygnaturce nikogo, to znaczy, że masz zero graczy w rotacji?

 

U mnie w sumie są 23 mecze absencji całej dziesiątki przy 27 meczach. To jest średnio 0,85 absencji na mecz.

 

 

 

Ten fragment sobie zapisałem. Przypomnę Ci go, jak Grizzlies posadzą Conleya do końca sezonu, żeby utrzymać swój pick, a nie mam żadnych wątpliwości, że to zrobią. Możesz być tego pewny.

 

Z jednej strony shutdown.

 

 

Z drugiej strony, brak chęci wydania forsy na minimum przez Houston.

Czyli był taki dobry ten house, ze żałowali mu dać minimum i zrzucić jakiegoś kołka dla niego.

 

Rzeczywiście to taka sama sytuacja, fluber.

 

Nie gorączkuj się tak z tym House, bo ja przecież z nim pisze sobie pół żartem pół serio,o czym świadczy emotikonka. Oczywiście uznam ze grał u Ciebie, skoro ty mu dałeś kontrakt.

 

A co do shutdownów jest wiadome od zeszłego

Sezonu, ze u nas się to nie liczy ;). Wiec nice try z conleyem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.