Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Smoku, Tomek ma sporo racji. PO to zupełnie koszykówka i realia. Nuggets może zabraknąć star power zarówno Tobie jak i tym w RL NBA. Ty jesteś mocniejszy pod kątem rolesów, ale Bledsoe będzie musiał zagrać jakieś kozackie PO, byś rozdawał karty nawet w starciu z Lakers.

 

Zresztą na zlocie też omawialiśmy PO i powiedziałem, że bez Milsapa i Gary Harrisa obawiam się, że Nuggets nawet z wysokim seedem mogą zostać wyjaśnieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto Ci tam zamyka mecze?

 

z czym do ludzi?

ja się zastanawiam czy Ty się w ogóle powinieneś wypowiadać po tym co zrobiłeś

Smoku, Tomek ma sporo racji. PO to zupełnie koszykówka i realia. Nuggets może zabraknąć star power zarówno Tobie jak i tym w RL NBA. Ty jesteś mocniejszy pod kątem rolesów, ale Bledsoe będzie musiał zagrać jakieś kozackie PO, byś rozdawał karty nawet w starciu z Lakers.

 

Zresztą na zlocie też omawialiśmy PO i powiedziałem, że bez Milsapa i Gary Harrisa obawiam się, że Nuggets nawet z wysokim seedem mogą zostać wyjaśnieni.

a kto to jest Eric Bledsoe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks zostali odpowiednio docenieni. W pierwszym trymestrze ich orałem, ale teraz wielu graczy tam miało świetną produkcje.

Jak się wzmocnili Hawks? Wzmocnili się tym, że na cały trymestr wypadł Valanciunas a Teague, SImmons i Wendell Carter opuścili kolejne 40 spotkań? 

 

Do 15-13 teamu dokładam Collisona i spadam za Hawks którzy mają połamaną połowę składu? Marcus są jakieś granice. Serio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o to, że bronisz Jokicia - jak najbardziej słusznie.

Chodzi mi o to, że regularnie wybuchasz agresją jak ktoś go jakoś pociśnie ;)

 

Przy głosowaniu 2T mamy uwzględniać taką wypowiedź :P ?

a uwzględniaj sobie co chcesz, wiecie jak mnie sprowokowac, to się potem nie dziwcie, że tak reaguje, siedzieć i czytac tych pomyj na spokojnie nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś strasznie tendencyjny fluber. Dobrze wiesz ze Fultz nawet u mnie był nonfactorem. Conley wobec niego to chyba znaaaczne wzmocnienie, zgodzisz się ? lamb, chandler i Ilyasova to wychodzą na zero mniej więcej wobec batuma i matthewsa. Także również się wzmocniłem w tym trymestrze, znacznie bardziej niż ty ze swoim Collisonem ktory jest minusowy w Real pacers.

 

I co do tendencyjności. Piszesz ze moi starterzy opuścili 29 meczy. Twój bazemore i Warren opuścili 20 meczy. O ile bazemore nie wchodzi może w s5, to jest u ciebie równie ważnym zawodnikiem rotacji co Gibson, czy Warren. Przy tym co masz na obwodzie, powiedziałbym nawet ze ważniejszym od Taja. Oczywiście ty liczysz tylko absencje starterów, bo ci wygodnie, jednak baze jest tak samo ważnym graczem jak starterzy dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 godzin powiadasz?... 

 

Lol, przecież Bledsoe drugi trymestr gra w Nuggets. LBS pisze o PO i pije do czego innego.

 

 

Jak się wzmocnili Hawks? Wzmocnili się tym, że na cały trymestr wypadł Valanciunas a Teague, SImmons i Wendell Carter opuścili kolejne 40 spotkań? 

 

Do 15-13 teamu dokładam Collisona i spadam za Hawks którzy mają połamaną połowę składu? Marcus są jakieś granice. Serio. 

 

Chyba ominęła Cię eksplozja formy Derricka White i John Collinsa, a także warty docenienia drugi trymestr Craiga oraz Pope.

 

W Cavs po za tym Collinsem co go dodałeś, wszyscy inni zjechali. Nie licząc McColluma. Do tego dochodzi sporo kontuzji i jeszcze węższa rotacja. McGruder miał bardzo dobry pierwszy trymestr. Teraz też zjechał, ale dał Ci sporo w pierwszym.

 

Hawks mieli 12-16 i doszło sporo jakości. Nie wiem, więc czemu się dziwisz. Zwłaszcza, że Valanciunas już w pierwszym trymestrze połowę opuścił. A Jeff Teague? White i tak go przykryłby, nawet zdrowego.

nie sądze by to były hejty pisane po zeszłych playoff, od tamtego czasu full of love

 

Mam na myśli raczej trade jaki Ci proponowałem. Zerknij na pierwszy post naszej dyskusji na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacznie bardziej niż ty ze swoim Collisonem ktory jest minusowy w Real pacers.

 

My naprawdę nie mamy o czym dyskutować, bo takich bzdur nawet nie mam ochoty komentować.

 

Collison w 2 trymestrze notuje:

11,3 PPG - 5,9APG - 3RPG - 1,4SPG - 1,5TOV, 50,5% FG, 48% 3PTM 87% FT i w +/- jest +3,6

 

Cory Joseph rzuca w 2T 41% z gry i 31% za 3 i w porównaniu do 1T (46% FG i 38% za 3), bądźmy szczerzy, ssie pałkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

wolałbym jednak posłuchać co ma do powiedzenia prawdziwy GM Thunder, bez wysyłania pomagiera, który porzucił dream team a teraz wraca w dziwnej roli bo mu się jednak nudzi (choć podobno nie ma czasu), i nie dość, że masz zszarganą opinię to jeszcze jedyne co potrafisz pisać to jakieś pierdy, zobacz kto kończy mecze Nuggets i w jakim stylu i wróć

 

@Camby

 

mówisz o tej propozycji, ktorej nikt by nie klepnął za 1.5 roku AD? teraz rozumiem

 

czekam więc

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My naprawdę nie mamy o czym dyskutować, bo takich bzdur nawet nie mam ochoty komentować.

 

Collison w 2 trymestrze notuje:

11,3 PPG - 5,9APG - 3RPG - 1,4SPG - 1,5TOV, 50,5% FG, 48% 3PTM 87% FT i w +/- jest +3,6

 

Cory Joseph rzuca w 2T 41% z gry i 31% za 3 i w porównaniu do 1T (46% FG i 38% za 3), bądźmy szczerzy, ssie pałkę. 

wrzuc mi na PM jak zrobic +/- za sam II trymestr. 

 

jednak udowodnilem juz dzisiaj, ze za caly sezon moj team w tej statystyce jest zdecydowanie górą, a powtarzam raz jeszcze, ja nie mam w ogole zadnych graczy z tankujących teamów w realu, poza conleyem, ktory jednak jest ich najlepszym graczem zdecydowanie a ty na przyklad masz osmana czy bazemore, ktorzy potrafia byc ciężarem nawet dla najgorszych teamów.

 

jeśli w II trymestrze odrobię chociaż dwa winy, to masz ogólnie ciężką sytuację fluber. 

 

warren już opuści conajmniej 4-5 meczy w III trymestrze, bo do all star break raczej nie wroci. 

bazemore ktory musi go zastąpić jest kompletnie bez formy po kontuzji.

polamal sie wlasnie cedi osman.

house w ogole nie gra w real nba, wiec nie wiadomo jak go oceniac mamy...

deandre jordan gra w new york knicks, wiec zmieni sie zaraz jego postrzeganie, a i minuty kosztem robinsona na sam koniec sezonu spadną.

 

jedynym zawodnikiem ktory trzyma cie jeszcze na powierzchni jest mccollum, no i moze collison.. ale ten statek tonie fluber..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym jednak posłuchać co ma do powiedzenia prawdziwy GM Thunder, bez wysyłania pomagiera, który porzucił dream team a teraz wraca w dziwnej roli bo mu się jednak nudzi (choć podobno nie ma czasu), i nie dość, że masz zszarganą opinię to jeszcze jedyne co potrafisz pisać to jakieś pierdy, zobacz kto kończy mecze Nuggets i w jakim stylu i wróć

 

aaaa dobra myślałem, że coś poważnego, a tak to żal się odnosić :tongue:

 

 no i zakładam, że potwierdzasz, że nie ma komu u Ciebie kończyć spotkań, skoro sie nie odniosles, tylko wolisz jakies pierdy wyprowadzac, ktore nikogo nie interesuja. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja nie mam w ogole zadnych graczy z tankujących teamów w realu, poza conleyem, ktory jednak jest ich najlepszym graczem zdecydowanie a ty na przyklad masz osmana 

Ale co to ma do rzeczy, kto gdzie gra? Są jakieś dodatkowe punkty dla Geralda Greena za to, że gra z Hardenem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa dobra myślałem, że coś poważnego, a tak to żal się odnosić :tongue:

 

no i zakładam, że potwierdzasz, że nie ma komu u Ciebie kończyć spotkań, skoro sie nie odniosles, tylko wolisz jakies pierdy wyprowadzac, ktore nikogo nie interesuja.

żal to moją w Nowym Jorku, myśleli, że Mesjasz powrocił, a to był tylko Dyzma z Koszalina ;)

 

do takich rzeczy odnosię sie w swoim czasie, poza tym kto ma wiedzieć ten wie, wystarczy czytać temat Nuggets regularnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Cavs po za tym Collinsem co go dodałeś, wszyscy inni zjechali. Nie licząc McColluma. Do tego dochodzi sporo kontuzji

Mam 7 absencji w  s5 i są w tej chwili 2 zespoły w lidze, które mają tych kontuzji mniej: Bucks i Thunder. Sporo kontuzji mają Pacers, Lakers, czy Pelicans. Ja nie mam takiego problemu. Nie piszymy "sporo". Piszmy o liczbach. Dołożyłem jednego gracza do rotacji i mam problem z węższą rotacją? Jak to niby działa? 

 

Dodałem Collisona.

 

To nieprawda, że moi gracze zjechali. Popatrz sobie w statystyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.