Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Pyskaty się zrobiłeś od kiedy nie musisz się tłumaczyć za chuowy trymestr połowy rotacji Knicks i absencje drugiej :tongue:

 

:grin:

 

czarną robotę zrzuciłem na innych.

 

No ale gwoli ścisłości. Knicks czołowy bilans w tym trymestrze zdecydowanie. Z opinii Tomka jedyne rzeczowe co można wynieść, to kogo najbardziej się obawia. Zaniża wartość Knicks za wczasu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

 

czarną robotę zrzuciłem na innych.

 

No ale gwoli ścisłości. Knicks czołowy bilans w tym trymestrze zdecydowanie. Z opinii Tomka jedyne rzeczowe co można wynieść, to kogo najbardziej się obawia. Zaniża wartość Knicks za wczasu. 

 

Najbardziej się chyba obawia jednak January, że na nich wpadnie w WCSF czy WCF, bo ja o Knicks nic nie napisałem tylko o jakichś randomowych drużynach, a to wszyscy od razu zaczęli z Knicks, ale to tak gwoli ścisłości :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w tamtym roku miejsca 2-7 były bardzo blisko obsadzone i właściwie poza Warriors - Sota można było dużo przegadać i nawet te 6 meczowe serie byłby z pewnością fajne, o tyle w tym już niemalże na pewno zespoły z 7 i 8 miejsca będą służyć tylko za chłopców do bicia stety bądź nie, a ciekawe też jak to będzie na 6 wyglądało. 


a ja mam zupełnie inną teorię kogo się Tomek najbardziej obawia :smile:

 

Udzielę Ci szczerej odpowiedzi, bo CIę lubię :smile:

 

1. Skręconej kostki Currego

2. Złamanej kości śródstopia Duranta

3. Furii Draymonda, w której napierdala typa w nocnym klubie i ląduje w więzieniu

4. Arsenal

1b. Milwaukee Bucks

2b. Wcześniej był tu Lebron, ale sam Lebron i zdziadziały Butler którym jarałem się rok temu każe to podmienić chyba na tych Knicks

3c. no to Lebron z Butlerem 

 

dalej się nie zastanawiałem. Indywidualnie pewnie Pelicans, mówiąc o PO, ale jak od początku mówiłem, że nie wierzę w projekt 2 wysokich w 2019 roku tak muszę to podtrzymać i dać kogoś innego, ale nie wiem kogo, bo patrz początek zdania.

 

Poza pierwszą częścią tabelki bez szydery i 100% poważnie. W sumie ta 1 część tabelki też jest jednak dość poważna. 

 

Generalnie trochę CIę rozumiem. Nie ukrywajmy (nie obrażając) jesteś fanbojem Nuggets i grubego flopiarza czy jak to tam szło. Zebrałeś bardzo fajną drużynę, wszyscy grają niby dobrze, ale suma sumarum na koniec dnia możesz nazywać się Kemba Walker, Damian Lillard, możesz być Demarem Derozanem nabierającym całą ligę, a i tak wpada Ci taki Durant, Lebron robi miazgę, zwija co swoje i pokazuje miejsce w szeregu choćbyś dawał z siebie 1000%, bo świat jest tak brzydko skonstruowany, że jedni zwyczajnie są lepsi od drugich just like that. 

 

A, do listy dorzuciłbym jeszcze Cs o ile Westbrook przestanie zachowywać się jak matoł oraz Sixers, jeśli w tym roku Embiid nie zostanie obnażony przez kolejnego Stevensa jakiegoś.

 

Potem Nuggets. 

 

PS milion

 

Patrząc na tę wyliczankę nie mogę się już doczekać ECSF i tego co się będzie działo w tym tande...kwarte...kwadracie? Bucks-Celtics-Knicks-Sixers :D :D 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista, Panowie!

 

Ja na przygotowanie bilansów to poświęcam chyba z 20-30 godzin pracy...mam rozpisanego każdego gracza, który rozegrał przynajmniej 100 minut w lidze.

 

Powiedz mi jaki bilans dałbyś Pacers, gdyby nie mieli 29 absencji w s5 i nie zrobili rewolucji po 1 trymestrze tylko grali tym składem od początku sezonu, skoro teraz typujesz 17-10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jaki bilans dałbyś Pacers, gdyby nie mieli 29 absencji w s5 i nie zrobili rewolucji po 1 trymestrze tylko grali tym składem od początku sezonu, skoro teraz typujesz 17-10?

jeszcze raz nazwiesz moje ruchy rewolucją i masz -3 winy u mnie za swoją "rewolucję". powtarzam raz jeszcze, oddalem 2 grających graczy za 4 nowych. ty oddałeś 3 graczy za 3 nowych, więc to taka sama rewolucja jak u mnie. przestań siać propagandę.

zwlaszcza ze jak spojrzymy na reszte ligi i srednią ilosć ruchów, to ruchy pacers nie byly niczym nadzwyczajnym w skali ligi, i każdy zespół robił jakieś zmiany u nas. więc proszę Cię przestań dobierać sobie słowa które są Ci wygodne, ale są niezgodne w ogóle z prawdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi jeszcze jaka ja niby rewolucje w składzie zrobiłem?

 

Za batuma matthewsa i Fultza,  którzy nie grali 

 

Nie rozumiem. Jak to nie grali?

 

PG - Markelle Fultz - 
Staty real: 22,5 MPG 41,7%FG, 28,6%3FG, 56,8%FT, 8,2 PPG, 3,7 RPG, 3,1APG, 0,9SPG, 1,3TOPG
 
W Philly Fultz miał troszkę ciężkie życie - grał dużo bez piłki ze względu na Bena Simmonsa. Wiadomo powszechnie, że mu to nie służyło zbyt dobrze. U mnie Markelle ma piłkę na wyłączność

 

 

SG/SF - Wesley Matthews -  
staty real: 31,1MPG, 41,8%FG, 40,2%3FG, 78,6%FT, 14,5PPG, 2,4RPG, 2,5APG, 1,3TOPG, 0,9SPG 
U mnie ma nieco więcej minut, i sporo większą rolę w ataku. W końcówkach musi wejść w rolę lidera na obwodzie, także wpadnie mu więcej FGA na pewno. Solidny w obronie, trzyma obwód z Batumem.

 

 

SF - Nicolas Batum - 
staty real: 30,2MPG, 8,9PPG, 5,1RPG, 3,4APG, 45%FG, 38,9%3FG (4 próby per game), 80%FT, 1,6TOPG
U mnie ma o wieeele większą rolę w ataku

 

 

Przeciez to jest 3 Twoich starterów na obwodzie w 1 trymestrze i oddałeś wszystkich i w 2T masz 3 nowych. Jak oddanie całego podstawowego obwodu nie jest rewolucją to jest czym? Nie rozumiem, co miałeś na myśli pisząc, że Fultz, Batum i Matthews nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w tamtym roku miejsca 2-7 były bardzo blisko obsadzone i właściwie poza Warriors - Sota można było dużo przegadać i nawet te 6 meczowe serie byłby z pewnością fajne, o tyle w tym już niemalże na pewno zespoły z 7 i 8 miejsca będą służyć tylko za chłopców do bicia stety bądź nie, a ciekawe też jak to będzie na 6 wyglądało.

 

 

Udzielę Ci szczerej odpowiedzi, bo CIę lubię :smile:

 

1. Skręconej kostki Currego

2. Złamanej kości śródstopia Duranta

3. Furii Draymonda, w której napierdala typa w nocnym klubie i ląduje w więzieniu

4. Arsenal

1b. Milwaukee Bucks

2b. Wcześniej był tu Lebron, ale sam Lebron i zdziadziały Butler którym jarałem się rok temu każe to podmienić chyba na tych Knicks

3c. no to Lebron z Butlerem

 

dalej się nie zastanawiałem. Indywidualnie pewnie Pelicans, mówiąc o PO, ale jak od początku mówiłem, że nie wierzę w projekt 2 wysokich w 2019 roku tak muszę to podtrzymać i dać kogoś innego, ale nie wiem kogo, bo patrz początek zdania.

 

Poza pierwszą częścią tabelki bez szydery i 100% poważnie. W sumie ta 1 część tabelki też jest jednak dość poważna.

 

Generalnie trochę CIę rozumiem. Nie ukrywajmy (nie obrażając) jesteś fanbojem Nuggets i grubego flopiarza czy jak to tam szło. Zebrałeś bardzo fajną drużynę, wszyscy grają niby dobrze, ale suma sumarum na koniec dnia możesz nazywać się Kemba Walker, Damian Lillard, możesz być Demarem Derozanem nabierającym całą ligę, a i tak wpada Ci taki Durant, Lebron robi miazgę, zwija co swoje i pokazuje miejsce w szeregu choćbyś dawał z siebie 1000%, bo świat jest tak brzydko skonstruowany, że jedni zwyczajnie są lepsi od drugich just like that.

 

A, do listy dorzuciłbym jeszcze Cs o ile Westbrook przestanie zachowywać się jak matoł oraz Sixers, jeśli w tym roku Embiid nie zostanie obnażony przez kolejnego Stevensa jakiegoś.

 

Potem Nuggets.

ładne brednie, a mi chodziło tylko o to, że możesz stracić HCA w ew. WCF a wtedy każdy czynnik może mieć znaczenia, nawet taki, że Ibaka nie nadaje się do grania obok Marca

 

generalnie straszne rzygowiny wypłodziłeś, zaskoczyłeś mnie tym, no ale trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz nazwiesz moje ruchy rewolucją i masz -3 winy u mnie za swoją "rewolucję". powtarzam raz jeszcze, oddalem 2 grających graczy za 4 nowych. ty oddałeś 3 graczy za 3 nowych, więc to taka sama rewolucja jak u mnie. przestań siać propagandę.

zwlaszcza ze jak spojrzymy na reszte ligi i srednią ilosć ruchów, to ruchy pacers nie byly niczym nadzwyczajnym w skali ligi, i każdy zespół robił jakieś zmiany u nas. więc proszę Cię przestań dobierać sobie słowa które są Ci wygodne, ale są niezgodne w ogóle z prawdą...

Bez sprawdzania, nikt nie oddał po 1 trymestrze 3 starterów ze swojego zespołu. Ja nie oddałem żadnego startera. Przecież to jest kompletnie nie do porównania z tym, że ja oddałem McGrudera, Tollivera i Monroe, którzy średnio grali 10MPG co można sprawdzić w moim opisie pierwszego trymestru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie rozumiem. Jak to nie grali?

 

 

 

Przeciez to jest 3 Twoich starterów na obwodzie w 1 trymestrze i oddałeś wszystkich i w 2T masz 3 nowych. Jak oddanie całego podstawowego obwodu nie jest rewolucją to jest czym? Nie rozumiem, co miałeś na myśli pisząc, że Fultz, Batum i Matthews nie grali.

 

no to 2,5 graczy z mojej rotacji (fultz opuscil pol trymestru) wymieniłem na 4 nowych. 

ty wymieniles 3 graczy na 3 innych.

 

wiekszosc klubow dokonala zmiany, niektore wymieniły po 5-6 graczy w trymestrze. czepiaj się ich a nie mnie, bo sugerując że ja w skali ligi zrobilem jakas rewolucje się tylko osmieszasz. odejmijmy wszystkim co zrobili jakies ruchy po dwa winy, i wyjdzie na to ze wszystkim musisz odjac. a siejesz propagande, jakbym ja jako jedyny w lidze zmienił pół składu. 

Bez sprawdzania, nikt nie oddał po 1 trymestrze 3 starterów ze swojego zespołu. Ja nie oddałem żadnego startera. Przecież to jest kompletnie nie do porównania z tym, że ja oddałem McGrudera, Tollivera i Monroe, którzy średnio grali 10MPG co można sprawdzić w moim opisie pierwszego trymestru.

 

 

przeciez tez masz nowego startera w I trymestrze!! sam o tym mowisz!! przestan sie pograzac! 

 

ja pi****le z toba sie nie da dyskutowac. nie umiesz czytac ze zrozumieniem. 

 

napisalem batuma, matthewsa i Fultza, Randolpha którzy nie grali,

 

ty z tego zrozumiales ze wszyscy nie grali. lol.

 

piszesz ze oddales mcgrudera, tollivera i monroe ktoorzy grali srednio 10 mpg.

zapomniales dodac ze zamieniles ich na collisona i house, ktorzy wg twojej sygnaturki mają grać po 26 i 22 mpg!! 

 

więc masz niewiele mniejszą rewolucję niż ja, ale to pomijasz tendencyjnie. 

 

nie patrzysz tez na to, ze mamy taki klimat w lidze ze kazdy zmienia sklad, wiec moje zmiany w skali ligi sa niczym nadzwyczajnym, i malo ktora druzyna ma tutaj jakis handicap z powodu lepszego "zgrania sie"

 

odbij czlowieku od pacers i wez sie lepiej za kolejne wzmocnienia, bo z plusowych graczy masz tylko mccolluma, gibsona i kontuzjowanego warrena. masz tez graczy co potrafią być minusowi w tanker teams w realu. zaraz nie tylko pacers cie wyprzedza, ale i bulls. twoj przewidywany bilans finansowy po III sezonie to jakies -50mln dolcow. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne brednie, a mi chodziło tylko o to, że możesz stracić HCA w ew. WCF a wtedy każdy czynnik może mieć znaczenia, nawet taki, że Ibaka nie nadaje się do grania obok Marca

 

generalnie straszne rzygowiny wypłodziłeś, zaskoczyłeś mnie tym, no ale trudno

 

Nie bardzo rozumiem.

Po 1 męczące jest to, że nie mogę nic napisać, bo się zaraz ktoś czepia. Widocznie trochę odwykłem. 

Po 2 nigdy nie ukrywałem i nie ukrywam, że kiedy mówimy o 7 meczowych seriach to dla mnie w lidze są przynajmniej 4 drużyny lepsze od Nuggets, a to już spora różnica. I przynajmniej 3, z którymi Nuggets do 7 meczu by nie wytrzymali ofc. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jaki bilans dałbyś Pacers, gdyby nie mieli 29 absencji w s5 i nie zrobili rewolucji po 1 trymestrze tylko grali tym składem od początku sezonu, skoro teraz typujesz 17-10?

 

Te 17-10 rzuciłem od czapy. Bilansów jeszcze nie robiłem, tylko ogólnie drużyny szykuje i widzę różnicę w poziomie waszych drużyn.

 

Ogólnie Cavs wyszli mi na 11 drużynę Wschodu za ten tylko trymestr. Sam widzisz, ty się wzmocniłeś trochę, a inni bardziej i przez to twój bilans nie będzie już tak okazały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to 2,5 graczy z mojej rotacji (fultz opuscil pol trymestru) wymieniłem na 4 nowych. 

ty wymieniles 3 graczy na 3 innych.

 

Fultz opuścił 9 meczów. Twój nowy obwód opuścił ( Conley-Lamb-Barton) opuścił 18, czyli 2 razy tyle. Jak 9 meczów Fultza liczysz jako pół gracza, to 18 meczów tej trójki powinieneś liczyć jako całego gracza, czyli na obwodzie grasz we dwóch.

 

 

 

wiekszosc klubow dokonala zmiany, niektore wymieniły po 5-6 graczy w trymestrze. czepiaj się ich a nie mnie, bo sugerując że ja w skali ligi zrobilem jakas rewolucje się tylko osmieszasz. odejmijmy wszystkim co zrobili jakies ruchy po dwa winy, i wyjdzie na to ze wszystkim musisz odjac. a siejesz propagande, jakbym ja jako jedyny w lidze zmienił pół składu. 

 

Ja się nie ośmieszam. Oddałeś 3 starterów z 5-osobowej pierwszej piątki do innych klubów. To jest w połowie sezonu ogromna zmiana. Czym innym jest oddanie Tollivera, a czym innym Batuma, czym innym oddanie Monroe, a czym innym Matthewsa.

 

 

 

przeciez tez masz nowego startera w I trymestrze!! sam o tym mowisz!! przestan sie pograzac! 

Chyba chodziło Ci o drugi trymestr? Mam nowego startera, bo się wzmocniłem, ale nie oddałem żadnego ważnego gracza za niego. Wszyscy gracze mojej pierwszej piątki nadal są w rotacji mojego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem.

Po 1 męczące jest to, że nie mogę nic napisać, bo się zaraz ktoś czepia. Widocznie trochę odwykłem.

Po 2 nigdy nie ukrywałem i nie ukrywam, że kiedy mówimy o 7 meczowych seriach to dla mnie w lidze są przynajmniej 4 drużyny lepsze od Nuggets, a to już spora różnica.

super, ale Nuggets są niedoszacowani, bo raz, że nie grali jeszcze w PO, dwa, że mój skład to jednak niebo a ziema do tego co mamy obecnie

 

ale, oczywiście możesz się dziwić, że reakcja na grubego flopera jest taka a nie inna, o stawianiu Derozana i Kemby w jednym szeregu z Jokiem i xxxxxx nawet nie ma co wspominać

 

dziw się więc dalej!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, ale Nuggets są niedoszacowani, bo raz, że nie grali jeszcze w PO, dwa, że mój skład to jednak niebo a ziema do tego co mamy obecnie

 

ale, oczywiście możesz się dziwić, że reakcja na grubego flopera jest taka a nie inna, o stawianiu Derozana i Kemby w jednym szeregu z Jokiem i xxxxxx nawet nie ma co wspominać

 

dziw się więc dalej!

 

a kto Ci tam zamyka mecze?

 

z czym do ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 17-10 rzuciłem od czapy. Bilansów jeszcze nie robiłem, tylko ogólnie drużyny szykuje i widzę różnicę w poziomie waszych drużyn.

 

Ogólnie Cavs wyszli mi na 11 drużynę Wschodu za ten tylko trymestr. Sam widzisz, ty się wzmocniłeś trochę, a inni bardziej i przez to twój bilans nie będzie już tak okazały.

Zaraz, zaraz. Wrzuciłeś mnie za Hawks, czy za Raptors?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jako Jokiciowiec to jesteś już powyżej poziomu fanatyka....

to mi k**** pojechałeś, Ingramowcu/Razelowcu

 

walczę o swoję, póki nie zobaczę tego pewnego wpierdolu w PO bede walczył o dobre imię mojej ekipy, a jak się nie uda to wtedy zweryfikuje swoje poglady, każdy fanatyzm wszak ma swoje granice

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.