Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie widzę, że Cavs dałem aż 17W w 1T.

Zaiste "nieobiektywna ocena, ze względu na uprzedzenia do flubera" ode mnie poszła....

 

Ponoć w Charlotte świętowanie

Ashigaru zaczął już oranie

Więc choć picku Hornets brak

wybór od Blazers będzie w smak

 

;)

 

Nie czujesz kiedy rymujesz.

 

A pick Blazers to nawet nie będzie lottery pick. T2 bardzo dobry i pewnie siłą rozpędu wpadną do play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale różnica między +-24, a +- 16 pickiem jest dość spora, jakbym miał pick Blazers i widział takie coś to osobiście bym świętował :tongue:

 

A wiesz, że przesłuchałem całego podcasta w którym brałeś udział jak wracałem z Wawy?

 

Przypomnieć Ci co mówiłeś o drafcie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie wierz w to co january mówi o drafcie przed czerwcem" - Marcus Camby

 

Byłeś nabuzowany akurat tym, że Ci sprzedali Złote Ręce więc nie sądzę że to była ściema.

 

Za pick II rundowy 2020 powiem która minuta podcastu co by nie trzeba było odsłuchiwać ponad trzech godzin ;).

 

@edit

 

fluber w tym temacie ale nic nie pisze. Zaraz wjedzie z postem na całą stronę, cytując wszystkich którzy byli zalogowani w ciągu ostatnich 24h.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież my z fluberem jesteśmy w świetnej komunikatywie.

 

Ja wiem, że niektórym to może ciężko przyjść do głowy, w tym jak widać Tobie i fluberowi, ale ja tu nie stosuje żadnej kary. To po prostu moje zdanie.

 

 

O to Cię nie podejrzewam. Te dziwne bilanse wrzucasz zupełnie przypadkowo bez ładu i składu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Cavs to jest jakieś 12-16 w tym trymestrze, gdyby Pacers zrobili jeszcze jakiś ruch to mogłoby być blisko, a tak raczej zabraknie...

 

Mój bilans będzie gorszy niż w poprzednim trymestrze, ale nie z powodu tego, że drużynę mam gorszą, bo jest nawet trochę lepsza niż w poprzednim trymestrze, ale z powodu tego, że mam trudniejszy terminarz.

 

Przecież w poprzednim trymestrze zarzucano mi jako największy problem brak klasycznego rozgrywającego i ja ten problem rozwiązałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko czemu

Porównujesz scotta do ferrella? Jego odpowiednikami u mnie są wilson chandler i Ilyasova.

 

Tak apropo on/off to nie wiem jak zrobić sam II trymestr ale za cały sezon tak moja ławka rezerwowych wypada :

 

Cory Joseph +6,6

Wilson Chandler +6,1

Gerald Green +6,3

Daniel Theis +8,4 !!

Dopiero 10 i 11 gracze rotacji są coś na

Minusie :

Yogi Ferrell -1,2

Ersan Ilyasova -6,1

 

Zauważ ze chandler, Theis, Joseph, green kręcą takie wyniki w contenderach i teamach powyżej bilansu .600 w realu, wiec takie wyniki jest im wykręcić trudniej niż takiemu osmanowi w Cavs czy Bazemore w Hawks....

 

Tyle mam do powiedzenia w temacie Porównania naszych ławek rezerwowych.

 

Cory Joseph on/off +6,6 w real pacers, darren collison -3,5 ;))

Kontynuując wątek on/off ;

Mike Conley +11,6 !!!

Jeremy Lamb +4,4

Julius Randle +1,2

Myles Turner -0,6

Jedynym problemem jest tu właściwie Will Barton z -5,0, rzeczywiście trzeba bedzie ograniczyć mu nieco minuty na SF kosztem Greena i Chandlera.

 

Na dokładkę Nwaba jako dwunasty gracz rotacji z wynikiem +12,2.

 

Twoje on/offs:

Darren Collison -3,5

Cj McCollum +10,0

Tj Warren +3,2

Taj gibson +1,5

Deandre Jordan -3,0 w Dal i -14 w NYK do tej pory

Terry rozier -8,9

Cedi Osman -9,4 ( trzeba być naprawdę kozakiem żeby tyle w Cavs wykręcić)

Kent bazemore -2,7

 

Fluber moi gracze są wszyscy niemal są plusowi lub neutralni w contenderach i poważnych teamach, lub taki Conley to zdecydowanie najlepszy zawodnik słabego teamu.

 

U ciebie jedynym zdecydowanie plusowym w poważnym teamie graczem jest cj McCollum, a reszta jest albo lekko plusowa w słabszych teamach (Gibson, Warren) albo jest minusowa, masz tez najsłabszego zawodnika najsłabszej drużyny w NBA ( Osman ).

 

Ogolnie im więcej się przyglądałam statom twoich graczy, tym gorszy bilans dostajesz u mnie. Masz bandę średniaków z McCollumem na czele i 135 mln w kontraktach na przyszly sezon, oraz kilkadziesiąt mln na minusie za zeszly sezon. Najgorsza chyba obecnie sytuacja w begm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczna jest gołym okiem, a różnica się zwiększa, bo Bazemore kontuzja i za Warrena też trzeba będzie kogoś do piątki wrzucić.

Warren opuścił dokładnie tyle samo meczów w 2T co w 1T. To jest wartość stała. Jedyne co się zmieniło w stosunku do 1T to Bazemore opuścił 14 meczów ( w 1T był zdrowy) w 2T i w 2T dodałem do składu Collisona. Zmienili się tez 9-10 gracz rotacji ( McGruder + Tolliver na House'a + Scotta). Cały core: Rozier, Bazemore, McCollum, Warren, Taj Gibson, DeAndre Jordan, Cedi Osman pozostał bez zmian.

Kontynuując wątek on/off ;

Mike Conley +11,6 !!!

Jeremy Lamb +4,4

Julius Randle +1,2

Myles Turner -0,6

Jedynym problemem jest tu właściwie Will Barton z -5,0, rzeczywiście trzeba bedzie ograniczyć mu nieco minuty na SF kosztem Greena i Chandlera.

 

Chcesz grać na trójce Wilsonem Chandlerem zamiast Bartonem, bo Chandler ma lepszy on/off?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warren opuścił dokładnie tyle samo meczów w 2T co w 1T. To jest wartość stała. Jedyne co się zmieniło w stosunku do 1T to Bazemore opuścił 14 meczów ( w 1T był zdrowy) w 2T i w 2T dodałem do składu Collisona. Zmienili się tez 9-10 gracz rotacji ( McGruder + Tolliver na House'a + Scotta). Cały core: Rozier, Bazemore, McCollum, Warren, Taj Gibson, DeAndre Jordan, Cedi Osman pozostał bez zmian.

Chcesz grać na trójce Wilsonem Chandlerem zamiast Bartonem, bo Chandler ma lepszy on/off?

will pogra 26-28 min na SF, green 18 a chandler z 4-6 może..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile ten Opel?

 

Nieaktualne. Zostaje w rodzinie. Pewien gracz Nets go kupił :)

 

Bardzo proszę o rozwinięcie.

 

Jesteś uczestnikiem zabawy i w pewnym stopniu próbka ta została zanieczyszczona, przez co wynik jest niemiarodajny. Dobrze o tym wiesz, że zrobiłeś ten podział interesownie, by wpłynął korzystniej na postrzegania twojej drużyny. Zastosowałeś kilka sprytnych socjotechnik, dzięki którym wypadasz w lepszym świetle. Na przykład taka, iż człowiek jest z natury istotą leniwą, która szuka najprostszych sposobów na wykonanie czynności. Oczywiście nie każda osoba jest taka ale zdecydowana większość już tak. Ty podsunąłeś im gotowca, na którym można się wzorować. Nie jest to gotowiec, który wykonała osoba nowa, tylko ktoś kto w grze jest od początku i budzi większe zaufanie. Podobnym przykładem jest jawne głosowanie nad bilansami, gdzie najczęściej zyskują osoby godne zaufania, te, które bardziej lubimy z grona uczestników czy takie, z którymi ma się podobne spostrzeżenia. To powinno być anonimowe. Jak ankieta, w której każdy ma zagłosować sam a nie na czyjś wzorzec. Inaczej patrzyłoby się na taki podział tierów, gdyby to zrobiła osoba, która nie uczestniczy w zabawie ale obserwuje ją cały czas lub zrezygnowała niedawno (choćby MJ). Inną sprawą jest to, że nisko oceniłeś drużynę Pelicans. Wyłącz na chwilę myśl o kontuzjowanym Wallu. Drużyna z Davisem, Griffinem i Hieldem, obudowana średniawą ławką jest na poziomie 1 tieru bez dwóch zdań, skoro umieściłeś tam samotnego wilka Hardena. Sam wiesz, że twoja praca przyniosła efekty bo kilka osób wzorowało się na twojej pracy, używając jej jako jeden z argumentów w opisach (skoro tak rzecze wyliczenie to tak musi być).

 

 

 

 

A tobie chciałem wyjaśnić coś, na co napotkałem w weekend. Używasz argumentów dotyczących spacingu ale chyba nie do końca wiesz na jakiej zasadzie to działa. To że ktoś ma trójkę na poziomie 32% a drugi na 37% to nie znaczy że ten 1 psuje spacing a ten drugi już nie. Psuje spacing przykładowy Ben Simmons, nie ten, który co w jednym na 3/4 mecze może cię rozstrzelać z dystansu. Jednemu taki mecz wyjdzie średnio co 3, innemu co 4 a jeszcze innemu co piąty. Co nie znaczy że można go odpuszczać bo cię może to słono kosztować. Więc raczej skłaniałbym się ku omijaniu takich argumentów. Dobra skuteczność za 3 może być pomocna a brak spacingu w twoim argumentowaniu nie aż w takim stopniu jak próbujesz to przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to Cię nie podejrzewam. Te dziwne bilanse wrzucasz zupełnie przypadkowo bez ładu i składu:)

 

 

Taa

 

"historii tych bilansów i tak nie zrozumiesz". 

Pamiętam w zeszłym sezonie w 3 trymestrze bodajże ja byłem tego beneficjentem :grin:

 

Czarna lista, Panowie!

 

Ja na przygotowanie bilansów to poświęcam chyba z 20-30 godzin pracy...mam rozpisanego każdego gracza, który rozegrał przynajmniej 100 minut w lidze.

 

Takie insynuacje działają na mnie jak płachta na byka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tobie chciałem wyjaśnić coś, na co napotkałem w weekend. Używasz argumentów dotyczących spacingu ale chyba nie do końca wiesz na jakiej zasadzie to działa. To że ktoś ma trójkę na poziomie 32% a drugi na 37% to nie znaczy że ten 1 psuje spacing a ten drugi już nie. Psuje spacing przykładowy Ben Simmons, nie ten, który co w jednym na 3/4 mecze może cię rozstrzelać z dystansu. Jednemu taki mecz wyjdzie średnio co 3, innemu co 4 a jeszcze innemu co piąty. Co nie znaczy że można go odpuszczać bo cię może to słono kosztować. Więc raczej skłaniałbym się ku omijaniu takich argumentów. Dobra skuteczność za 3 może być pomocna a brak spacingu w twoim argumentowaniu nie aż w takim stopniu jak próbujesz to przedstawić.

 

Ale 2 najgorsze drużyny w lidze to jednocześnie 2 drużyny, które mają najgorszą skuteczność z dystansu, więc może jednak coś w tym jest? Takich graczy jak Simmons w lidze już prawie nie ma, ale jeżeli ktoś rzuca 32% za 3 to po prostu jego efektywność ofensywna jest dużo niższa niż takiego co rzuca 37%, częściej jest odpuszczany itd. itd. 

 

Zresztą pamiętasz pewnie jeszcze z poprzedniego sezonu jak ogromną wagę przykładam do tego, żeby mieć w zespole graczy, którzy rzucają na dobrych procentach z dystansu ( odsyłam do moich playoffowych opisów).

 

36% Rozier, 38% McCollum, 48% (!!!) Collison, 39% Scott, 43% Warren, 37% Bazemore, 35% Osman, 45% House. To są wszystko skuteczności z dystansu moich graczy w 2T. 8 ludzi w regularnej rotacji rypie za 3 na poziomie ligowej średniej i powyżej (aktualnie średnia ligowa to 35%). 

Czarna lista, Panowie!

 

Ja na przygotowanie bilansów to poświęcam chyba z 20-30 godzin pracy...mam rozpisanego każdego gracza, który rozegrał przynajmniej 100 minut w lidze.

 

Takie insynuacje działają na mnie jak płachta na byka.

To jakim cudem piszesz, że Motley wyrzucił Scotta ze składu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby co Ty tam z matmy miałeś w liceum?

 

Może po prostu więcej niż przeciętnej osobie zajmuje Ci dodawanie, mnożenie itd. 

 

Stąd ten czas.

 

Ale to nie ma co się chwalić...


No i ten spory rozstrzał też pośrednio pokazuje, że z tymi problemami z liczeniem coś na rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do Pels, hmm - akurat dziś z Cambym wymienialiśmy  PMy, iż nie licząc terminarza wychodzi nam, że uznajemy się za równych w tym trymestrze ;)

Myślę, iż gubisz absencje Davisa i dwóch Jonesów w Pels.

 

a jak napisałem, że wychodzi mi tak samo to od razu agitacja z terminarzem, nieładnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.