Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A i jeszcze za wyjątkiem tego, że nie mogę się nie przyczepić: o jakim superstarze mówisz w Magic? W tej lidze superstarów jest z 5-6 na krzyż i oczywiście żaden z nich blisko Orlando nawet nie jest. Najbliżej chyba ma Davis - który też chyba nie do końca podchodzi pod typowego superstara, bo brakuje tego elementu, że janusz nieinteresujący się na co dzień nic NBA go z mordy rozpozna tak jak np. Hardena, Lebrona czy Currego - przynajmniej w moim postrzeganiu.

 

Może kontrowersyjnie, ale wskazałem jednak na Townsa. Poprawił się w obronie, dobrze się sprawdza w większej roli w ataku. Wolves są strasznie wyniszczeni przez kontuzje i ten kiepski trymestr trochę przykrył jak dobrze gra KAT.

 

Też mi jakoś słowo superstar nie pasowało do Townsa, ale jednak jego fani może znowu uwierzą w jego wielki talent.

 

Harden to MVP drugiego trymestru, ale jednak Rockets są wciąż za krótcy do TOP dwójki Zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć 3 ekipę, niespodziankę (negatywną wśród contenderów bądź pozytywną wśród tankerów) i stawaj do "rywalizacji" z Ignazzem :grin:

 

Cs to dla mnie nie jest taki no brainer. SlaKB nadrobił dystans, a Eld nie bardzo może liczyć na Mirotica. Nie widzę tu dobrej czwórki do gry obok Adamsa.

 

Nie rozumiem o co chodzi z tymi niespodziankami. Albo Jazz jako "słaby contender"

 

Albo Raptors jako mocny tanker. Ewentualnie Hawks, którzy w drugim trymestrze mają sporą eksplozje formy. Jeszcze do Nich nie doszedłem.

No to negatywnie Knicks dla mnie wstępnie w 2T, tam masa absencji Kawhiego, Irvinga i Rubio, a juancho wrócił do bycia hernakasztanem, sarić wiadomo jak łajzuje etc etc.

 

Z tankathonu Mavs chyba najmocniejsi?

 

To już bardziej Sixers niż Knicks.

 

Po wypadnięciu Covingtona i wciąż fatalnym James Johnsonie to nie są chyba nawet pewniakami do HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cs to dla mnie nie jest taki no brainer. SlaKB nadrobił dystans, a Eld nie bardzo może liczyć na Mirotica. Nie widzę tu dobrej czwórki do gry obok Adamsa.

 

 

Wiemy już, że u Mirotica to nie był shutdown, tylko rzeczywiście kontuzja ale tak się składa że Celtics i ich pozycja nr 4 to akurat najmniejszy problem. Rozumiem, gdybym miał jakiegoś kasztana za niego a tu tak:

 

- sam Mirotic zagrał jednak 8 meczy na trymestr z trójką na poziomie 42,6%

- Bojan Bogdanović nazwany przez Ciebie w T1 "no brainer six man" po kontuzji Oladipo jest pierwszą opcją w Pacers. Nie dużo czasu wprawdziwe rozgrywa w tym sezonie na PF, ale to przez skład jakim dysponują RL Pacers. Dwa lata temu w Wizzards ponad połowę czasu zapychał na PF

- Darius Miller - to też nie w kij dmuchał opcja na PF - 34% czasu tam siedzi. Trójka 38,8% w T2, czyli pięknie rozciągająca czwórka

- Larry Nance Jr - fakt, leczył się trochę ale tylko 8 meczy. Trójka 30% to wciąż nie jest źle a na PF zagrał w Cavs 36% czasu

 

A do tego Dante Cunnigham, Kenneth Faried czy choć by Paul George przesunięty w górę na co i tak nie potrzeby przy tych trzech powyżej.

 

Pozycję PF mam akurat tak obsadzoną gościami którzy spokojnie mogą grać na dwóch pozycjach, że aż jednego spuszczam dla oszczędności.

 

Więc naprawdę uważasz, że w Celtics jest jakikolwiek problem z sensownym obsadzeniem pozycji PF przy kontuzji Mirotica?

 

Dobrze, że są te opisy bo wciąż niektórzy sprawiają wrażenie jak by się tylko s5 liczyło i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To już bardziej Sixers niż Knicks.

 

Po wypadnięciu Covingtona i wciąż fatalnym James Johnsonie to nie są chyba nawet pewniakami do HCA.

Nic o świetnej formie Klaya, nic o Embiidzie, nic o Simmonsie? :)

RoCo wypadł nie na cały trymestr, bo kilka gier rozegrał. Johnson to gracz do zadań specjalnych, nie wymagam od niego wielkich minut i nie będzie ich grał. Ma fajną trójkę w tym trymestrze, dobrze broni, bardzo pasuje mi do składu.

Ocenianie zespołu po tym jak gra człowiek na 20 minut a pomijanie formy i braku kontuzji mojego big3 jest raczej niezbyt sprawiedliwe :)

Przy kontuzji RoCo zastępstwem dla niego będą coraz lepiej grający Josh Jackson i Sterling Brown, który notuje fajny trymestr. Będą mieli okazje się wykazać, pograć dłużej, to też fajnie wpływa na zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy mamy o dziwo dużo podobnych spostrzeżeń, tylko ja między Warriors a Nuggets stawiam w tym trymestrze Rockets i o ile 1t to Jokić brylował - pewnie też w dużej mierze z zaskoczenia jak i całe hajpowanie Nuggets - o tyle gwiazdą 2t był Harden.

 

Jok w IIT 23/11/8/1.5 na prawie 61TS, w porównaniu do IT to jest niebo a ziemia, więc nie wiem skąd podobne wnioski, moi Nuggets są bardzo mocni w porównaniu do tych rl nie trapią nas tak urazy, do rotacji dołączył tez terminator Morris więc nie wiem skąd podobne wnioski

 

Nuggets nie zamierzaja oddać 1 seedu bez walki, ostatnie 3 porażki na wschodzie u nnie nie powinny mieć miejsca, gdyż kontuzjowany był tylko Harris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wymieniasz albo trójki z kiepską defensywą co przesunięciu na czwórkę będzie jeszcze bardziej widoczne, albo kiepsko fitujące piątki.

 

Ja swoje powiedziałem. To nie są idealne opcje. Oczywiście możesz tam grać Dariusem Millerem, który jest beznadziejnym obrońcą i najgorzej zbierającym Pelikanem w całym zespole, ale to na pewno nie będzie Ci liczone na plus jako opis.

 

Oczywiście uważam, że Celtics to jeden z faworytów do pierwszego seedu na Wschodzie, ale nie widzę tej ogromnej przewagi nad Bucks, by mówić o zdystansowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jok w IIT 23/11/8/1.5 na prawie 61TS, w porównaniu do IT to jest niebo a ziemia, więc nie wiem skąd podobne wnioski, moi Nuggets są bardzo mocni w porównaniu do tych rl nie trapią nas tak urazy, do rotacji dołączył tez terminator Morris więc nie wiem skąd podobne wnioski

 

Nuggets nie zamierzaja oddać 1 seedu bez walki, ostatnie 3 porażki na wschodzie u nnie nie powinny mieć miejsca, gdyż kontuzjowany był tylko Harris

 

To Cię zmartwię, bo o ile pisanie w 1t ciągle "mam lidera najlepszej drużyny zachodu więc powinienem być no.1" przekonało mnie w 1 trymestrze i nawet dałem Ci tę jedyneczkę. Tylko, że teraz argument jest invalid, bo reszta drużyn dojeżdża i sytuacja się normuje. Więc na 16:18 dnia dzisiejszego oddałeś nie tylko 1, ale i 2 miejsce na zachodzie + przynajmniej 2 na wschodzie. 

 

Shots fired! Na PW ktoś trafił wszystkie 4 zdarzenia. ale dopóki nie pojawi sie tu to się nei liczy więc jeszcze jest szansa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wymieniasz albo trójki z kiepską defensywą co przesunięciu na czwórkę będzie jeszcze bardziej widoczne, albo kiepsko fitujące piątki.

 

Ja swoje powiedziałem. To nie są idealne opcje. Oczywiście możesz tam grać Dariusem Millerem, który jest beznadziejnym obrońcą i najgorzej zbierającym Pelikanem w całym zespole, ale to na pewno nie będzie Ci liczone na plus jako opis.

 

Oczywiście uważam, że Celtics to jeden z faworytów do pierwszego seedu na Wschodzie, ale nie widzę tej ogromnej przewagi nad Bucks, by mówić o zdystansowaniu.

Jakie trójki, jakie czwórki? :smile: U mnie nie ma pozycji, czwórki może spokojnie Simmons bronić, poza tym Suns grają z Jacksonem na czwórce, choć to u nich jest umowne.

Millera nie mam i cieszę się z tego, więc nie wiem co to za argument :smile:

 

// to było o Cs :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O oczywistościach nie ma co mówić, ale problemów masz więcej niż twoi najwięksi rywale :smile:

 

A jest kilku czarnych koni na tylnym siedzeniu mającym chrapkę na HCA :smile:

 

To, że wypadł RoCo to też oczywistość, ale jednak o tym mówisz :smile:

 

Kiedy opisy, bo już coś trzeba zacząć działać :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Cię zmartwię, bo o ile pisanie w 1t ciągle "mam lidera najlepszej drużyny zachodu więc powinienem być no.1" przekonało mnie w 1 trymestrze i nawet dałem Ci tę jedyneczkę. Tylko, że teraz argument jest invalid, bo reszta drużyn dojeżdża i sytuacja się normuje. Więc na 16:18 dnia dzisiejszego oddałeś nie tylko 1, ale i 2 miejsce na zachodzie + przynajmniej 2 na wschodzie.

 

Shots fired! Na PW ktoś trafił wszystkie 4 zdarzenia. ale dopóki nie pojawi sie tu to się nei liczy więc jeszcze jest szansa :P

no jeśli uważasz, że moja drużyna to 1:1 do tego czym dysponywali rl Nuggets w 2T, to chyba się nie za bardzo po weekendzie wyspałeś ;]

 

proszę, znajdź mi w moim opisie fragment gdzie piszę o liderze zachodu, chętnie sobie przypomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shots fired! Na PW ktoś trafił wszystkie 4 zdarzenia. ale dopóki nie pojawi sie tu to się nei liczy więc jeszcze jest szansa :tongue:

 

To raz jeszcze:

 

3 drużyny ex-aequo z najlepszym bilansem

 

+ jedno z dwóch:

contender, który straci prawdopodobnie - dość niespodziewanie jeszcze 2 miesiące temu- kilka W do swych rywali w tym momencie 

lub

drużyna, której na rękę przegrywanie i która imho wypada słabo w porównaniu do reszty i może liczyć na zdecydowaną  obsuwę po ostatnich ruchach

 

Panie X, jak ktoś CIę uprzedzi to nie moja wina, ja mówiłem pisz od razu bo chcę potwierdzić i znikać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli uważasz, że moja drużyna to 1:1 do tego czym dysponywali rl Nuggets w 2T, to chyba się nie za bardzo po weekendzie wyspałeś ;]

 

proszę, znajdź mi w moim opisie fragment gdzie piszę o liderze zachodu, chętnie sobie przypomnę

 

Monte Morrisa wszyscy już znają, ale musisz więcej wyeksponować Malika Beasley podczas opisu w tym trymestrze. Świetnie wykorzystał czas pod nieobecność Gary Harrisa. Moim zdaniem dość kluczowa postać, że Nuggets są tam gdzie są mimo licznych absencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wymieniasz albo trójki z kiepską defensywą co przesunięciu na czwórkę będzie jeszcze bardziej widoczne, albo kiepsko fitujące piątki.

 

Ja swoje powiedziałem. To nie są idealne opcje. Oczywiście możesz tam grać Dariusem Millerem, który jest beznadziejnym obrońcą i najgorzej zbierającym Pelikanem w całym zespole, ale to na pewno nie będzie Ci liczone na plus jako opis.

 

Oczywiście uważam, że Celtics to jeden z faworytów do pierwszego seedu na Wschodzie, ale nie widzę tej ogromnej przewagi nad Bucks, by mówić o zdystansowaniu.

 

Sam Bojan nie jest kiepskim obrońcą. Wiadomo. Nic wybitnego, ale też na pewno nie czarna dziura. Larry to dla mnie wciąż bardziej nominalna czwórka niż piątka, mimo że w Cavs jest tak wystawiany.

 

Mam do pogodzenia 20 meczy na PF. Rozdzielenie minut między Bojana/Larrego/Millera nie zmieni praktycznie nic w odniesieniu do Miro. Bo co niby zmieni skoro to kwestionujesz? Zbiórka? Nance zbiera lepiej. Trójka? Miller rzuca lepiej. Mocna rotacja spokojnie załata dziurę.

 

Poza tym mam w s5 dobrego, bardzo dobrego i dwóch wybitnych obrońców. Dobry - RW, bardzo dobry - Adams, wybitni - Smart i PG13. 

 

Naprawdę uważasz, że s5: RW-Smart-PG-Bojan/Larry/Miller ( dokładnie w takiej kolejności )-Adams, to downgrade w defense w odniesieniu do line up z Miroticem? C'mon. Stać Cię na więcej.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte Morrisa wszyscy już znają, ale musisz więcej wyeksponować Malika Beasley podczas opisu w tym trymestrze. Świetnie wykorzystał czas pod nieobecność Gary Harrisa. Moim zdaniem dość kluczowa postać, że Nuggets są tam gdzie są mimo licznych absencji.

oczywiście, że Malik zostanie jednym z kluczowych graczy w tym trymestrze, był w końcu topowym obwodowym pod względem efektywności za ten okres

 

tak też patrzę, że w sumie rl Baryły zrobiły niemal identyczny bilans jak w 1T, pytanie dla kogoś zorientowanego - jaki bilans w 2T mają real Rox z tym wspaniałym Hardenem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę uważasz, że s5: RW-Smart-PG-Bojan/Larry/Miller ( dokładnie w takiej kolejności )-Adams, to downgrade w defense w odniesieniu do line up z Miroticem? C'mon. Stać Cię na więcej.

 

Jak dasz Bojana na startera to właściwie cały star power z ławki stracisz. Kto będzie grał na piłce w rezerwowych lineupach? Pół gracza do tego nie będzie. Ja uważam, że Bogdanovic musi zostać na ławce i grać właściwie od dwójki do czwórki.

 

Boston Celtics jest mocny, nikt tego nie kwestionuje przecież. Spokojnie, Eld :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.