Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, czas chyba w takim razie poszukać nowego gm'a, bo aktualny nie ma odpowiednich kompetencji.

Albo jest niespełna rozumu. 

 

Pels od początku gry słyną z organizacji, która obdarza swoich zawodników zaufaniem, a Ci potem potrafią odwdzięczyć się fantastyczną grą dla klubu mimo różnych życiowych perturbacji.

 

Knicks w sprawie Porzignisa, Courtney Lee i wielu innych pokazali, że są klubem bez wartości z bezwzględnym GMem. Może Wooden będzie w stanie ponownie ocieplić wizerunek tej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko żeby był temat wymiany Walla skoro Pels nie maja pickow a poza Buddym nie maja tez perspektywicznej młodzieży ;) Nikt się nie zakopie na 5 lat by przygarnąć Walla, za pięknego Noela ludzie wołali lotto pick, to za Walla to pewnie Zion z Tatumem by nie wystarczyli

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeden na 6 lat wyjątek kasowania kontraktu by pomógł gdy np tylko cześć kwoty by weszła do sałary.

 

Taki buyout.

 

To tak randomowe gowno ze bym w głosowaniu był na tak.

 

Psuje to zabawę strasznie.

Owszem to cześć ryzyka ale bym chciał mechanizmu który by raz mógł pomoc na dwa okresy rozliczeniowe

 

Z jakimś tam kosztem dodatkowym.

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik '92 to żadna "perspektywiczna młodzież" Dla porównania Drummond czy Steven Adams są z '93

 

No c***. Bez picków, bez perspektywicznej młodzieży i z John Wallem na pokładzie.

 

Chyba liga zaraz zażąda mojej rezygnacji i przekazania klubu w ręce człowieka morza. Tylko ten jegomość może odbudować niedoszłą potęgę Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa odpowiedzialność. :]

 

Ja popieram Ignazza w tej kwestii.

 

Powinnismy zastanowić się nad amnestia, a przynajmniej jakimś jej substytutem. Kontrakt Walla już teraz można nazwać najgorszym w historii beGM i choć - widziały gały co brały- to jednak takie kontrakty mogą popsuć cała grę .

 

Imo wprowadzenie amnestii (z tymże połowa salary by się liczyła do salary #odpowiedzialnosc) raz na 3 lata znacznie by zdynamizowała grę. Przecież gdyby nie to, ze Pels maja Davisa którego spokojnie kogą opchnac za jakiegoś top prospekta, to ta organizacja nie mając swoich pickow, byłaby zupełnie nietrywialną - oczywiście Camby zaprzeczy, niemniej z boku tak to wyglada.

 

Rozumiem idee gry i odwzorowanie realiów NBA w jak największym stopniu, niemniej jest zbyt dużo zmiennych na które nie mamy wpływu i ten jeden bonus dla nas względem rl NBA uważam za warty przedyskutowania.

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy przesady. Jazz mają Haywarda i CP3. Wątpię, by ich wartość była większa, a nikt szat nie rozdziera.

 

Mój zespół i moje assety zawsze były niedoceniane, ja jestem spokojny o przyszłość i budowę z nową wizją gry. Po prostu posypało się kilka alternatyw. Wall zdrowy czy nie. Pels mieli mieć dwa okienka na mistrzostwo. To się nie stanie, ale tu ciągle jest sporo talentu, wbrew pozorom tylko jeden pick oddany, bo ten z 2020 jest TOP10 protected i w nic nie przechodzi.

 

Jak mówiłem w wywiadzie, zaorać można zawsze. To jest ten moment, kiedy Pels zostali definitywnie obdarci z marzeń o wielkich celach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy przesady. Jazz mają Haywarda i CP3. Wątpię, by ich wartość była większa, a nikt szat nie rozdziera.

 

Mój zespół i moje assety zawsze były niedoceniane, ja jestem spokojny o przyszłość i budowę z nową wizją gry. Po prostu posypało się kilka alternatyw. Wall zdrowy czy nie. Pels mieli mieć dwa okienka na mistrzostwo. To się nie stanie, ale tu ciągle jest sporo talentu, wbrew pozorom tylko jeden pick oddany, bo ten z 2020 jest TOP10 protected i w nic nie przechodzi.

 

Jak mówiłem w wywiadzie, zaorać można zawsze. To jest ten moment, kiedy Pels zostali definitywnie obdarci z marzeń o wielkich celach.

 

Ten Twój 2020 jest chroniony ale przechodzi dalej w 21 i 22 (wciąż chroniony ale jednak nie wyobrażam sobie Ciebie 3 lata tankującego ;))

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o czymś takim.

 

Taki dziwny buyout.

 

Klub raz na. 3 lata ma prawo wystawić na sprzedaż gracza który ma kontuzje. ( Wall case)

 

Za przysługę która musi jeszcze zaakceptować płaci 2 1rd.

Robi mini konkurs ofert.

Najlepsza oferta finansowa wygrywa

 

Wall oddany jest za 2 picki gdzie kontrakt jest przechwytywany przez ekipę która wygrała licytacje.

 

Kwota oferowana jest odliczana od sałary

 

Czyli jakby kto dał 20M na 4 lata to o tyle Pels schodzą a o tyle inny klub wygrywa licytacje o dwa 1rd

Zapis głupi ale w naszej grze pomocny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram Ignazza w tej kwestii.

 

Powinnismy zastanowić się nad amnestia, a przynajmniej jakimś jej substytutem. Kontrakt Walla już teraz można nazwać najgorszym w historii beGM i choć - widziały gały co brały- to jednak takie kontrakty mogą popsuć cała grę .

 

Imo wprowadzenie amnestii (z tymże połowa salary by się liczyła do salary #odpowiedzialnosc) raz na 3 lata znacznie by zdynamizowała grę. Przecież gdyby nie to, ze Pels maja Davisa którego spokojnie kogą opchnac za jakiegoś top prospekta, to ta organizacja nie mając swoich pickow, byłaby zupełnie nietrywialną - oczywiście Camby zaprzeczy, niemniej z boku tak to wyglada.

 

Rozumiem idee gry i odwzorowanie realiów NBA w jak największym stopniu, niemniej jest zbyt dużo zmiennych na które nie mamy wpływu i ten jeden bonus dla nas względem rl NBA uważam za warty przedyskutowania.

 

Takie kontrakty jak ten Walla w prawdziwej lidze zawsze mają miejsce, pretensje mógłby mieć co najwyżej Sylvinho, że miał taki kontrakt w salary (chyba, że to on dał to Wallowi, nie wiem, nie grałem), tak czy siak przed sezonem ktoś wycenił wartość Walla z tym kontraktem na borderline allstara... Love też dostał extension przed sezonem, a mówimy o graczu który NON STOP miał kontuzje. Ktoś nie był tego świadomy? Pls.

 

Jak o tym pomyśleć, to NBA to jest generalnie mega losowa gierka - zasady loterii, zmieniające się salary i CBA, draftowanie ~20-latków z których nie wiadomo, co będzie, podpisywanie wieloletnich kontraktów gdy w każdej chwili ktoś może się posypać, a jak jakaś gwiazda będzie chciała odejść, to nic z tym nie zrobisz. 

 

Co najwyżej na starcie gry mogliście coś takiego zrobić, i umożliwić amnestie tych wszystkich Mozgowów, teraz gra już żyje własnym życiem i trzeba płacić za swoje decyzje, z tego co widzę niczego takiego nie było, a za rok będzie ledwie kilka (no, może trochę więcej) nie-naszych kontraktów w całej lidze... 

 

Już to pisałem, Pelicans wzięli dwóch typków z ogromnymi kontraktami z dużym stażem, o których powszechnie mówiło się, że mogą się posypać, z jednej strony Camby dał za nich relatywnie mało, z drugiej wiedział, na co się pisze. Niespodzianka, jeden z nich się od razu posypał, życie. Nawet nie krytykuję tutaj, po prostu taka jest prawda.

 

Nie rozumiem takiego pomysłu.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.