Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LONGER01 napisał(a):

Ktoś będzie tankował w następnym sezonie? 🙂

Spurs nie maja picku
Wizards nie maja picku, no maja 1-3.
Hornets maja pick, ale nie chca tankowac
Hawks? Wemby moze byc za dobry
Blazers tez beda za dobrzy na tank

Chyba tylko Rockets jako pewniaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pick tylko gorszy. Jezeli lakers by spotkała jakaś atomowa bomba bo by się posypało dwóch wiekowych liderów to może być tak ze oba picki będą miłe. Owszem lakers zawsze zgarnie lepszy ale śmiesznie by było jakby swap nie zadziałał w tym kontekście ( co dziś wydaje się nierealne) ze lakers braliby wybór lakers a spurs spurs. 

Cierpliwie czekam z młodym składem. Lakers mogą się martwić ze ten swap to nie musi być aż takie złoto. Na dziś jest ale poczekam do grudnia. Może i do początku 2025 roku    

Zobaczcie na skład lakers. Mocny. Ale wyobraźcie sobie ze z jakiś  by w następnym sezonie po IO uszło powietrze z dwóch graczy na górnej siatce płac. Wtedy plan cenienia swapu w pizdziec idzie 

Clax Lively i Koncar jako wiodące duo / trio to trudno sprzedać. Nic. Czekam. 

Reaves mocno rozczarował. To samo Papież. 

Nikomu nie życzę kontuzji oczywiście ale były sezony gdy jakiś zespół cały się łamał i spadł w rankingu o 25 pozycji. Nie trzeba wróżbity Macieja aby martwić się o pare liderów mających pod 80 lat lacznie. 

Goście tyle lat oszukiwali metrykę. Może raz zdarzyć się coś przeciwnego. A bez nich begm lakers sa najgorsza ekipa w lidze. 

A 163.000.000 wydane chyba ze lbj będzie chciał podwyżki. 

Zdrowy lbj i zdrowy Steph to uznana marka. Ale….. 

Nie chce budować sukcesu na czyim nieszczęściu ale tu jezeli pick lakers okazał się bardzo wysoki to zyskują lakers bo nie robią swapa. I tego lakers życzę ;) 

Wiec jak to bywa czasem przewrotnie nieszczęście RS może zbudować szczęście w loterii czego lakers mogę życzyć patrząc z boku ;) 

Patrząc w pesel nie jest to jakaś fantasmagoria w sezonie IO. 

W realu ekipę Lbj czy stepha po IO ma kto pociągnąć. W lakers begm już nie bardzo. 

Uważnie będę monitorować sprawę aby jakiś Austin czy Clax nie postawili zasłony dymnej. 

Na dziś mało realny i brzydki scenariusz. Ale zaraz będzie 2025 rok i nic nie wiemy  co tam maja w skarpetach gracze grający 2 dekady. Lub 3. I Paryż w bonusie. 

Śmiesznie by wyszła wtedy wycena tego swapu którego rok temu chciałem zapewne mocno przepłacić. 

Dlaczego opisuje ten scenariusz na dziś mało realny? Bo zdałem sobie sprawę ze nie muszę na sile się wzmacniać psując rozwój młodych aby szarpnąć wynik RS wbrew lakers którzy liczą na wysoki draft 25. Może wyjdzie całkiem znośnie?

Dziś wyglada to dobrze dla lakers. Ale za 8 miesięcy? Kto wie. Zachód jest dopakowany. 

A zmiana warty nastąpiła. I lbj i curry mając lepsze wsparcie w rl life 2&3 linii szybko byli na rybach. A za rok będą rok starsi. Ryby mogą lepiej brać na padlinę ;) 

Nie jestem hiena. Ostatecznie na tym nieszczęściu i tak posilą się lakers. Smacznego  

Ja zadowolę się gorszym wyborem. Taki mój los  

A czy to będzie 

2&20

3&4 

13&14 

8&19 

7&10

1&30 

czas pokaze 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ze wszystkim się zgadzam, ale jak najbardziej 37 letni Curry i 40 letni Lebron mogą się już całkiem skończyć w przyszłym sezonie. Dobrze, ze mam wszystkie swoje picki:p A w takim wypadku życzę 1 picku dla Lakers, a 2 dla Spurs:)

Tylko Derecka proszę mi szanować! Piękne picki on i Cason zeszłoroczne.

https://x.com/BiasedSlightly/status/1793743427294859692

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się wkomponowali w swoje ekipy. Tam są potężni liderzy. Gdyby ich zabrakło młodzi jednak nie wejdą w buty superstarow bo nie ten profil. Mój wpis odnosił się tylko do stwierdzenia ze tank to tylko rakiety. Moim zdaniem losowe wydarzenia mogę szybko liczbę czołgistów zwiększyć. Kłopoty przykładowych weteranów z marszu o liczbę 2 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Niektórzy tu sobie chyba żarty robią. Po tych akcjach to ja na pewno nie biorę udziału w jakiejkolwiek zabawie z tą osobą. 

I prawdopodobnie nie tylko Ty. Spokojnie, nie planuję wracać do gry i psuć begm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Niektórzy tu sobie chyba żarty robią. Po tych akcjach to ja na pewno nie biorę udziału w jakiejkolwiek zabawie z tą osobą. 

Ktoś mógłby w skrócie napisać o co chodziło z tymi akcjami @fluber? Bo nie bardzo śledziłem, coś było, odszedł z forum itd, ale nie znam szczegółów.

Jeżeli chodzi o jego dotychczasowy wkład w beGM to tylko w pozytywnych słowach mogę to opisać, brał słabe drużyny bez perspektyw i robił z nich drużyny lepsze. Wg mnie topka menedżerów w naszej historii i chciałbym by wrócił, mimo, że często w wielu sprawach się nie zgadzaliśmy i te słynne fluberyzmy 😉

Ja prywatnie stwierdzam, że to dobry człowiek, choć czasami chodzi w płaszczu złych manier.

Ale, by była jasność, nie śledziłem ostatnich akcji a może to oczywiście rzutować na to, że nie chcecie go w beGM i to zrozumiem.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

I prawdopodobnie nie tylko Ty. Spokojnie, nie planuję wracać do gry i psuć begm.

z ciekawości- postawiłeś warunki powrotu- zostały one spełnione w niecałych 2% i niespenieniu dodatkowego warunku (wpłaty 3 userow) dlaczego więc wciąż tu jesteś? 

(nie że mam coś przeciwko, ale pisząc taki post jakbyś był wyblagiwany o powrót a spotkawszy się z eufemistycznie mówiąc:nieprzychylnym : odbiorem - wróciłeś w pełnym wydaniu - stąd moje pytanie- po c*** był ten pierwszy post?)

26 minut temu, Tecu napisał(a):

Ktoś mógłby w skrócie napisać o co chodziło z tymi akcjami @fluber? Bo nie bardzo śledziłem, coś było, odszedł z forum itd, ale nie znam szczegółów.

Jeżeli chodzi o jego dotychczasowy wkład w beGM to tylko w pozytywnych słowach mogę to opisać, brał słabe drużyny bez perspektyw i robił z nich drużyny lepsze. Wg mnie topka menedżerów w naszej historii i chciałbym by wrócił, mimo, że często w wielu sprawach się nie zgadzaliśmy i te słynne fluberyzmy 😉

Ja prywatnie stwierdzam, że to dobry człowiek, choć czasami chodzi w płaszczu złych manier.

Ale, by była jasność, nie śledziłem ostatnich akcji a może to oczywiście rzutować na to, że nie chcecie go w beGM i to zrozumiem.

1.Fluber założył temat - powrót Flubera - pisząc że Reikai go prosił o powrót, a o. może się na to zgodzić jeśli co najmniej 3 userow wyśle łącznie 1000zl na zbiórkę dla jego znajomych 

2.Wyslal 1 (wyglądało to jakby to był troll)-18,99

3.Znaczna większość userow napisała żeby Fluber wypierdalal i chętniej by wpłaciło hajs jakby to było za to że Fluber zniknie

4.Temat założony przez Flubera znikl a on sam zadał pytanie czemu ten temat został usunięty 

5.Zdaje się @matek go wyśmiał screenem potwierdzającym, że to sam Fluber usunął ten temat

6.Mimo wpłaty 18,99 przez użytkownika „Flubciu wróć”- Fluber wrócił na całej kurwie 

7. Jeśli coś pominąłem, to przepraszam, śledzę z doskoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.