Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ja wiem jedno.

z jakiegos powodu ludzie uwazaja, ze zrobil Ci top10 defensywe ligi.

bo innego wytlumaczenia na te bilansy nie ma.

no chyba, ze van fujara w roli lebrona jamesa wg nich sie sprawdza (czyli jednoosobowej armii). ale to jeszcze bardziej absurdalna teza. tak absurdalna jak te glosy

 

VanVleet  to był +8,5, +4, +4,1 w on/off za ostatnie trzy sezony w raptors. Poszedł do nowego klubu, robi +10, a ten klub stał się kopciuszkiem tego sezonu. Widać ile daje rozgrywający, oprócz brooksa i jeffa greena tam nie ma praktycznie zmiany składu, ktoś z rotacji tez poodchodził. Tylko ze Brooks robi około 0. Sengun wyglada gorzej bez FVV zna boisku. Brooks tez. Obaj są na minus, gdy nie biega u ich boku FVV . Trzeba być zaślepionym żeby nie doceniać impactu tego gracza. fakty, nie opinie. Ty żyjesz w bańce, jak nie robi 20ppg to nie allstar, a gosc od czterech lat robi impact Allstara. A że kręci gorsze fg% to Wiadomo z czego wynika, on większość rzutów oddaje za trzy. 

9 minut temu, Reikai napisał(a):

No ale gowno nie wyszlo z powodu braku talentu, tylko kontuzji ktorych nie przewidzisz :P

Tam od czasu gdy MJ podpisał Batuma na max contract jest co roku skład na PO albo żeby powalczyć o PO ;] i co roku albo kontuzje albo coś tam coś tam, przyzwyczaisz się, przerabiam to 10lat xD 

 

klatwa batuma ja to nazywam, albo lance stephenson tez był dobry ananas jak tam dostał kontrakt xD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

wydawalo mi sie ze bylo tego wiecej

I łamanie Irvinga, że Knicks nie przejdą drugiej rundy.

Złote czasy. Teraz jesteś już tylko królem playinów. Spory regres :P

Co śmieszne Irving - Leonard - Davis by po dziś dzień walczyli o mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

O k****, chyba nawet nie oglądałem, a zaczyna się mocno od połączenia "Pamiętnika" z "Ojcem Chrzestnym" ;)

ten imo słabszy :P Ale za to końcówka, jak wjeżdżają cytaty z forum CMa to coś co zawsze doprowadza mnie do śmiechu :D

Moja ulubiona sekwencja następująca po sobie to :

1) jedzies z tą cygańską kupą gówna Ely! (w domyśle o mnie)

2) ELy jesteś zwykłym klakierem qcina. ciekawe czy przelewik doszedł (po tym jak Ely nie poparł tezy CMa xD)

 

W ogóle teraz to odświeżyłem i tam 3/4 cytatów jest o mnie albo Cambym xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, że RonnieArtestics dostanie rolę Barziniego?

Chyba jego największy sukces w BeGM :P

6 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

W ogóle teraz to odświeżyłem i tam 3/4 cytatów jest o mnie albo Cambym xD

Myślałem, że to Karpik był największym orędownikiem Wooda jak mu rzucił ten kontrakt koło 100/5 i potem sprzedał jeszcze jako pozytywny asset, a tu widzę że człowiek morza już w 2019 się zachwycał.

Piękny film. 

13 minut temu, Reikai napisał(a):

Czemu w ogole BMF odszedl?

Chyba juz ze 3x go namawialem zeby wzial zespol I c***

Sam napisał, że człowiek może wyjść z BeGM, ale BeGM z człowiek nigdy.

Ten duch gdzieś tam krąży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Ale, że RonnieArtestics dostanie rolę Barziniego?

Chyba jego największy sukces w BeGM :P

Myślałem, że to Karpik był największym orędownikiem Wooda jak mu rzucił ten kontrakt koło 100/5 i potem sprzedał jeszcze jako pozytywny asset, a tu widzę że człowiek morza już w 2019 się zachwycał.

Piękny film. 

Sam napisał, że człowiek może wyjść z BeGM, ale BeGM z człowiek nigdy.

Ten duch gdzieś tam krąży :P

największym orędownikiem Wooda był Mac, choć jak się pojawiła opcja wymiany na Derricka Whita to nie było nawet minuty dyskusji tylko od razu w to weszliśmy :P Z Emesem super deal, po którym Karpik pisał, że c***owy deal dla Soty, wymienić future HoFa (Wood) na kolejnego ballhandlera (White) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

 

Myślałem, że to Karpik był największym orędownikiem Wooda jak mu rzucił ten kontrakt koło 100/5 i potem sprzedał jeszcze jako pozytywny asset, a tu widzę że człowiek morza już w 2019 się zachwycał.

 

Ja wooda od razu wymieniłem za dwa 1-rundowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.