Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Aha. Wyjaśnione. A matchup to już nie istotny? Domagający się piłki Irving vs. Smart D. Duo Irving/Smart to jedyna para z Bostonu która gra i ciągnie w RL ten zespół. Wyjmij Smarta wstaw tam Rubio.

Kiedy Irving jest na boisku ze Smartem, to Off Rating wynosi 119, kiedy Smart gra bez Irvinga to off rating leci do poziomu 105. Teraz w miejsce Irvinga wstaw Westbrooka i jego shooting. Smart dalej w ataku do niczego się nie nadaje, ale grając z niezwykle utalentowanymi graczami, zwłaszcza w grze 1 na 1, jak Irving, czy Tatum, udaje mu się nie wyglądać minusowo. 

 

W Twojej s5 jest Westbrook trafiający 24,8% za 3 i Marcus Smart trafiający 29,5% za 3. W 2018 roku na obwodzie grasz oboma ponad 30 MPG i dokładasz do nich Mirotića, rzucającego 35% w 1 trymestrze, no i centra bez rzutu za 3.  George jest tam najlepszy, ale i tak robi średnie 37,7% za 3. 

 

Mimo powyższego, nie przeszkadza Ci to triumfalnie stwierdzić, że:

3. Taktyka:

 

 Czyli piękne rozciągnięcie gry i robienie miejsce pod wjazdy dowolnego gracza, ale najczęściej Russ.

Za bardzo uwierzyłeś w swój opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Irving jest na boisku ze Smartem, to Off Rating wynosi 119, kiedy Smart gra bez Irvinga to off rating leci do poziomu 105. Teraz w miejsce Irvinga wstaw Westbrooka i jego shooting. Smart dalej w ataku do niczego się nie nadaje, ale grając z niezwykle utalentowanymi graczami, zwłaszcza w grze 1 na 1, jak Irving, czy Tatum, udaje mu się nie wyglądać minusowo.

 

W Twojej s5 jest Westbrook trafiający 24,8% za 3 i Marcus Smart trafiający 29,5% za 3. W 2018 roku na obwodzie grasz oboma ponad 30 MPG i dokładasz do nich Mirotića, rzucającego 35% w 1 trymestrze, no i centra bez rzutu za 3. George jest tam najlepszy, ale i tak robi średnie 37,7% za 3.

 

Mimo powyższego, nie przeszkadza Ci to triumfalnie stwierdzić, że:

Za bardzo uwierzyłeś w swój opis.

Nie rozmawiamy o mnie a o NYK i ich duo Rubio/Irving + kiepska rotacja wysokich, czyli z czego wynikają aż 23W. Drugi raz o to samo pytam a Ty drugi raz wbijasz na mój team nie udzielając odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawiamy o mnie a o NYK i ich duo Rubio/Irving + kiepska rotacja wysokich, czyli z czego wynikają aż 23W. Drugi raz o to samo pytam a Ty drugi raz wbijasz na mój team nie udzielając odpowiedzi.

A ja drugi raz odpowiem, że to wynika z tego, że umieściłem ich na 2 miejscu w Konferencji Wschodniej.

Ten kto pierwszy poda bilanse ma zawsze najgorzej. Wrzucajcie swoje to porównamy

Niestety, cały czas odnoszę wrażenie, że głosowania powinny być tajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie widzę tak dobrego bilansu u Sixers, ja wiem, że oni są mocniejsi tutaj, ale grają słabo jak na potencjał w prawdziwej lidze, a Klay wcale nie jest tak dużym wzmocnieniem. Tak mi się rzuciło w oczy.

Gdybym miał go dobierać ręcznie, to tez bym im takiego nie dał, ale popatrz jaki terminarz mają u nas Sixers. Najłatwiejszy w całej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja drugi raz odpowiem, że to wynika z tego, że umieściłem ich na 2 miejscu w Konferencji Wschodniej.

 

 

Aha. Czyli tak i już bez racjonalnego wyjaśnienia. Czyli spokojnie mogę dać Cavs 7-21 i tłumaczyć to tym, że tak dałem bo tak mogłem i już. Ok :D.

 

Wesołego Karpia Flub. You made my day.

 

Widzę, że aktywność na forum= +kilka W. Na tym to ma polegać? Czy na racjonalności, dopasowaniu, wyobraźni i obiektywizmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli tak i już bez racjonalnego wyjaśnienia. Czyli spokojnie mogę dać Cavs 7-21 i tłumaczyć to tym, że tak dałem bo tak mogłem i już. Ok :grin:.

 

Ja już kilkanaście dni temu wytłumaczyłem, jak działa mój algorytm i to, że ja NIE DOBIERAM BILANSÓW, więc nie mogę Ci wytłumaczyć, czemu Knicks mają 4 winy więcej. Mogę Ci tylko wyjaśnić, że takie, a nie inne bilanse wynikają z tego, że Knicks ustawiłem na 2 miejscu na Wschodzie, a Celtics na 4 miejscu na Wschodzie.

 

Mogę Ci co najwyżej wytłumaczyć, czemu Knicks mam wyżej niż Celtics, co próbowałem w ostatnich kilku postach zrobić.

 

Jeżeli poczujesz się z tym lepiej i uważasz, że na tym powinna polegać ta zabawa, to możesz dać nawet 0-28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał go dobierać ręcznie, to tez bym im takiego nie dał, ale popatrz jaki terminarz mają u nas Sixers. Najłatwiejszy w całej lidze.

No może, ale nie ma szans na 24-4, oni mają w prawdziwej lidze 9 SRS, na Zachodzie mieliby jakieś 19-15, bo grają przeciętnie, aż ostatnio nie chce mi się odpalać meczów. U nas nie ma takiej różnicy konferencji, a słaby początek Simmonsa, slumpujący Klay i Embiid się raczej nie zmieniają... Coś nie tak z tym algorytmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że aktywność na forum= +kilka W. Na tym to ma polegać? Czy na racjonalności, dopasowaniu, wyobraźni i obiektywizmie?

Napisałeś w opisie, że Smart rzuca 37% za 3, co jest nieprawdą, napisałeś w opisie, że nikt ważny nie opuścił u Ciebie meczów, co jest nieprawdą i napisałeś w opisie, że grasz większość meczów z tankerami, co jest nieprawdą i napisałeś, że Twoja drużyna świetnie rozciąga grę, co też jest nieprawdą. 

 

Człowiek Morza wydymał mnie dosłownie tydzień temu ( w moim odczuciu) na wymianie, którą już mieliśmy ustaloną ( w moim odczuciu), a potem zaczął się z niej wycofywać i ogłaszać coś na trading blocku. Ludzie, którzy śledzą regularnie ten wątek powiedzą Ci, że miałem z GM-em Knicks ostrą spinę i mocną wymianę zdań, czego konsekwencją jest między innymi to:

Gm cavs zrywa stosunki dyplomatyczne z gm-em knicks.

 

I coraz bardziej podzielam zdanie Elda na temat tej zabawy

Jak możesz pisać, zatem o braku obiektywizmu z mojej strony? Przecież dałem GM-owi, którego nie lubię i z którym jestem skłócony 23 wygrane. Właśnie dlatego, że starałem się ocenić obiektywnie ( z użyciem algorytmu) i odsunąć emocje na bok. Staram się pozasportowe sprawy odsunąć na bok przy ocenianiu, opracowałem algorytm, by wynik był jak najbardziej sprawiedliwy. Nie da się zrobić oceny pozbawionej subiektywności, ale w moim odczuciu zrobiłem wszystko, żeby ocenić sprawiedliwie. Przeczytałem wszystkie opisy, poświęciłem na analizę gry ( mimo, że wrzuciłem wyniki dość szybko ) sporo czasu ( robiłem przymiarki do oceny i analizowałem grę indywidualną od kilku już tygodni) i jest mi przykro, że muszę czytać takie komentarz, na temat oceny, którą przygotowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może, ale nie ma szans na 24-4, oni mają w prawdziwej lidze 9 SRS, na Zachodzie mieliby jakieś 19-15, bo grają przeciętnie, aż ostatnio nie chce mi się odpalać meczów. U nas nie ma takiej różnicy konferencji, a słaby początek Simmonsa, slumpujący Klay i Embiid się raczej nie zmieniają... Coś nie tak z tym algorytmem.

Na pewno nie jest idealny, ale wolę korzystać z takiego algorytmu, który przynajmniej jest jako tako sprawiedliwy niż próbować samemu coś wykminić mocno subiektywnie. Natomiast bilans robi dużą robotę. Gdyby Magic mieli w tym trymestrze terminarz z drugiego, to mieliby 23-5 bilans. A mają 14-14. Także terminarz robi ogromną robotę w moim algorytmie. 

 

Chyba powinienem tu poczynić jednak małą edycję ( mając w głowie, gdyby w kolejnych trymestrach wychodziło na odwrót, że coś tutaj zmieniłem) i odejmę 1 wygraną 76ers i rzucę Magic, bo to naprawdę dziwnie wygląda.

Ja wiem fluber, że się starasz być obiektywny, ale nie doceniasz wielkiego króla LeBrona, wielkiego Butlera i fitu w Lakers :(

 

Ale bardziej sęk w tym, iż ten algorytm jednak chyba coś nie halo ;d

Masz pace na 58-24, więc chyba nie jest aż tak źle:) Kiedy LeBron ostatnio zrobił lepszy bilans?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bad

Pomyśle nad korekta.

January

 

Ten bilans szablonu to może na koniec bo rozumiem ze łatwiej liczyć

 

Na czas dyskusji taki podział nawet na bazie flubera jest chyba czytelniejszy.

Bilans Lakers jak najbardziej ok, w bilansach flubera jedynie odjal bym 1-2 winy Sixers a tak to z większością się zgadzam

Hmmm

Nie umiem cytować z kom.

Ignazz

"76ers imo słabszy Klay wchodzi do nowej ekipy i nie widzę aby z marszu grał lepiej gdy całe życie w gsw."

 

Klay gra u mnie od ponad 1,5 roku, nie rozumiem o co Ci chodzi.

Jesteś na liście priorytetowej do zmiany bilansu choć nie widzę tu przewagi nad wszystkimi innymi ekipami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoo panie, a kiedy Irving i Kawhi czy jazzy zrobili 70-12 :grin: ?

 

I w sumie bilans NYK (tam są absencje, są problemy z jazzmanami i fitem) przy tak ciężkim terminarzu dla mnie zdecydowanie największa aberracja.

+ Pels>Lakers, kiedy sam Camby po przejrzeniu swoich bolków rolesów, co w tym trymestrze pograli i absencji stawiał się na #6 seedzie na zachodzie, lul :tongue:

 

 

Cluuuutch! – Butler i LJ w 4 kwartach to jest power na końcówki i ostatnie akcje jakiego nikt tu nie ma chyba w tym trymestrze. 
 
. Myślę, że team LJ po dołożeniu legit 2 opcji superstara zwłaszcza na końcówki (Butler) i spacingu (+5 pkt procentowych za 3 i catchandshoot 3s) będzie znacznie, znacznie silniejszy niż w RL. I właśnie zaciekłe spotkania mam jak wygrywać LeBronem i Butlerem w 4 Qs co jest nieocenione przy bilansach.

 

 

- clutch - Kyrie Irving 4.6 pkt (trzecia pozycja w lidze) 51 % z gry, 15 takich spotkań; Leonard 4.7 pkt (trzecia pozycja w lidze), 51.4 % z gry, 11 takich spotkań. Królowie końcówek, którzy zrobili to na całkiem sporej dawce. Nikt tu nie ma podejścia.

 

Aż jestem ciekaw, czy to "nieocenione przy bilansach" tyczy się innych ekip :smile: Bo jeśli tak, to nie powinienem mieć w tym względzie konkurencji.

 

A zgadzam się, że coś takiego przy głosowaniu powinno być brane pod uwagę. Bo po to m.in ściągnąłem Irvinga i Leonarda, by te najcięższe mecze w końcówkach wygrywać i tu widzę sporą przewagę nad np. 76ers.

 

Ogólnie lekko denerwuje mnie twoja retoryka na temat Jazzmanów, bo jest ona mocno oderwana od rzeczywistości, (takie bicie piany na siłę, konkluzja chyba taka, że favors>gobert) ale z tego co wiem po rozmowach prywatnych, mało kto to kupuje, także podchodzę spokojnie :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nieprecyzyjnie pisze o Real jazz co może być krzywdzące dla Ciebie ( może nie u mnie bo doceniam ale u innych czytających)

 

Wyjaśniam.

 

Jazz na razie nie spełniają pokładanych oczekiwań w lidze co do z marszu przejęcia pałeczki i postawieniu się gsw od pierwszego spotkania.

 

Taka była narracja w lato a nie widać tego w realu obecnie.

Idzie wtedy spłycenie ze grają słabo co na tle równej konferencji na tym etapie sezonu nic nie znaczy bo seed 1 nawet w zasięgu.

 

Ludzie chyba zapomnieli o pierwotnym znaczeniu zdania czemu jazz zawodzą.

 

A dodatkowo pierwszym winnym ( tez niepotrzebnie) wskazywany jest ktoś kogo nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgadzam się, że coś takiego przy głosowaniu powinno być brane pod uwagę. Bo po to m.in ściągnąłem Irvinga i Leonarda, by te najcięższe mecze w końcówkach wygrywać i tu widzę sporą przewagę nad np. 76ers.

Sixers w ogóle nie mają closera na końcówki, dziwnie ignorowany aspekt w tym contenderowaniu Philadelphii, a to była jedna z głównych wad Sixers w prawdziwej lidze przed przyjściem Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja podam ponownie, że jazz z Rubio&Gobertem (a nie ma w Jazz duo, które gra ze sobą częściej) jest w on/off 5.4+, a nie będzie chyba minięciem się z prawdą, że 99 % czasu grają oni przeciw najlepszym line'upom przeciwników. 

 

Pewnie z supportem który im oferuję (m.in świetna trójka całego zespołu, czego jazz nie mają), te wskaźniki poszłyby w dół :smile:


Uważam nas CMie za podobne teamy w tym trymestrze (siebie cenię ciut wyżej :tongue:), tylko masz dodatkowo przerąbany terminarz^.

So, okolic 23 W bym Ci nie dał absolutnie. Zwłaszcza, że absencji liderów masz więcej niż ja znacznie^

 

I sam w opisie opisywałeś problemy Goberta w D (1Trym), problemy słabej gry Rubio (Qcin jest już tylko jakieś 2 mecze od zawału), więc tak - Twoi jazzmani mieli problemy.

 

No opisywałem, ale to nie oznacza, że mają zły trymestr. A ton twojej argumentacji jest w stylu favors>gobert, joseph>rubio, podczas gdy te większe problemy Jazz leżą gdzie indziej, aniżeli w omawianym duecie. 


Notabene Rubio wczoraj przeciw Westbrookowi znów wyszedł zwycięsko w bezpośrednim pojedynku :smile: Ale to tylko moja opinia, u Elda strzelam, że nie :D

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja piszę, że byli fatalni?

Piszę, że są z nimi problemy, bo są. Zgadza się?

Wpływa negatywnie na bilans w mojej ocenie - chyba normalne?

Podobnie jak 8 absencji KL/KI.

Ja wiem jak to rozpisałeś (Kawhi), tak że tam może 2L by wpadły, ale do cięzkiego wafla ja podobnie mogę opisać (nieszczęsne, bo część ludzi to wymuszanie wymiany Butlera jako absencje liczy), że jak ktoś to liczy to Butler opuścił sobie mecze z Suns, Mavs i Raptors, więc nie ma problemu. Tylko zbaczamy na niebezpieczne ścieżki już w tym momencie z wspomnianym uśrednianiem terminarza.

 

Ty no, ale to nie jest żadne zbaczanie ze ścieżki.

 

Tylko fakty.

 

Leonard opuszczał b2b z gorszymi zespołami, więc myślę, że naturalnym jest, iż przekładamy to również na moją sytuację. 

 

Sam piszesz, że bierzesz pod uwagę terminarz. W takim razie bądź konsekwentny. Nie moja wina, że jestem tego beneficjentem. A może moja i stąd twoje wybiórcze podejście? :smile:

 

Gwoli przypomnienia w jakich meczach by go nie było:

@Nets, vs Bulls, @Raptors, vs Blazers, @Pistons, vs Hornets 

 

 

Mam dość bogatą kadrę, której jakość nie jest specjalnie obniżana nawet przez 13 gracza w rotacji. 

 

Więc jakiekolwiek wypady akurat w moim przypadku nie powinny odciskać specjalnie negatywnego piętna. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.