Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle jednak stwierdzam, że roto ma swoje plusy, bo są niepisane zasady na które nikt nie ma wpływu, a tutaj to tylko liczy się sposób manipulacji statystykami.

 

Od czytania o Olynykach, McDermottach i Hurterach oczy krwawią.

 

To nie trzeba wielkiej wyobraźni, że skoro byle Tim Frazier i Elfrid Payton od cholery zyskują na graniu z Davisem, to Wall napierdalał by statystyki w cholerę na mega efektywności.


A kto gra z lawki? :smile:

 

Tyus Jones lub Frank Mason, cholera wie na ten moment. Obaj nic specjalnego nie pokazują.

Reggie Bullock

Glen Robinson III

MKG

Koufos

 

Taki mam wstępny plan przy czym często stosowałbym ustawienie z Bullock na SF, ale chyba jednak Derrick Jones będzie moim starterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niewiele lepiej od lakers. Mkg robi tylko o punkt wiecej na mecz niz huerter i mcdermott:)

 

Ja myślę, że ławkę to mam nawet gorszą od Lakers.

 

Ale za to mój kwartet, no sorry wielkie Panowie, ale najlepszy na Zachodzie,

 

Skoro ja mam Walla jako czwartą opcje to o czym my rozmawiamy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gordon gra z lawki z garym clarkiem, danuelem housem czy isaiah hartensteinem i wypada gorzej to uwazasz ze fakt z kim wchodzi z lawki nie ma znaczenia dla jego gry?

Pewnie ma, tylko Gordon jest fatalny także z Hardenem na parkiecie.

 

W ogóle u nas Rockets biorąc pod uwagę formę Arizy, Bradleya, Gordona i to, jak w statsach wygląda Capela, będą mieli ciężko. Tylko Harrell i Gay in plus.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma, tylko Gordon jest fatalny także z Hardenem na parkiecie.

 

W ogóle u nas Rockets biorąc pod uwagę formę Arizy, Bradleya, Gordona i to, jak w statsach wygląda Capela, będą mieli ciężko. Tylko Harrell i Gay in plus.

 

Jest jeszcze Jerebko i Tony Parker.

 

Wsparcie z ławki jest bardzo konkretne, zwłaszcza że Harrell z ławki dawał w pewnym momencie all-star impact. Jeśli w RL NBA są 14-14, to u Nas wg teorii Jaśka mogą być koło 19-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma, tylko Gordon jest fatalny także z Hardenem na parkiecie.

 

W ogóle u nas Rockets biorąc pod uwagę formę Arizy, Bradleya, Gordona i to, jak w statsach wygląda Capela, będą mieli ciężko. Tylko Harrell i Gay in plus.

Ja nie przypominam sobie zespołu w historii NBA, który był dobry i grał w 8,5 w sezonie regularnym, dla mnie to jest sytuacja zupełnie nienaturalna.

 

Od kilku sezonów jest trend ograniczania minut graczy w RL NBA i zawodnicy robią coraz mniejsze minuty, bo rośnie pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie - kiedy długa ławka ma znaczenie? Chyba mało kto powie, że w play-offach, gdy zespoły grają 8-osobowymi rotacjami, a gwiazdy po 40+ minut ;P

 

W RS, gdy mamy dużo b2b, podróży odczuwane jest zmęczenie i nie każdy gracz trafi na swój dobry dzień, wtedy szeroka rotacja pomaga i to jest zdecydowanie plus. Ponadto łatwo sobie wyobrazić foul trouble podstawowego gracza i wówczas w 8-osobowej rotacji wydaje się, że jest małe pole manewru zmian, co może wpłynąć na wynik końcowy szczególnie, że wiedząc o foul trouble często gra się 1vs1 takiemu graczowi, by pogłębić te problemy ;)

 

Na pewno w RS trzeba to brać pod uwagę :)

 

@january - aktualnie McD i Huerter grają dobrze, ale w 1.połowie trymestru tak nie było i proszę nie mydlić oczu innym ;)

 

@Camby - nie wiem, czy Wall nie rozwaliłby szatni, jakby usłyszał, że jest 4.opcją :P dobrze, że nie manipulujesz mówiąc o sile swojej ławki, jak co niektórzy ;) jednak Bullock sporo spotkań opuścił, więc jestem ciekawy, jak to ustawisz graczy na pozycjach 1-3.

 

Co do dyskusji o rl Houston, to co ciekawe mają bilans bez CP3 0-5 i to nie mierzyli się wyłącznie z mocnymi ekipami, ale też z Cavs... oczywiście CP3 gra poniżej oczekiwań, Gordon - chyba jeszcze gorzej, do tego brak wartościowych zmienników - to wszystko ma wpływ na te słabe jak na nich wyniki. U nas Houston nie wiem, czy wygląda lepiej - nie mają CP3, a jest Parker, który kilka b2b odpoczął (Harden też trochę opuścił), Gordon i Bradley w ataku wyglądali marnie przez większość trymestru i mają MCW i Swaggy'ego, którzy grali bardzo mało w rl, Ariza i Melo - nienajlepiej, Gay - nieźle, ale tu by robił za 2.opcję(?), tylko na C bogactwo, ale raczej wątpię, by dwóch z Holmes/Harrell/Capela grało dużo razem w jednym czasie... oczywiście Harden ich pociągnie do play-offów, ale to raczej mi wygląda jak Rockets z 15/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłe Twojego kwartetu, Camby określa średni bilans zespołów którym liderują. Nie wychodzą z 0.500 na ten momemt.

 

Ale jakie to ma znaczenie, kiedy łączą siły?

 

Czy Danny Green jest lepszy niż Blake Griffin, bo jest częścią składową lepszego teamu?

 

Davis i Griffin grają świetnie, Hield jest pierwszą ofensywną opcją rewelacyjnych Kings.

 

Tylko Wall zawodzi, ale to jest wciąż gracz o poziomie borderline all-star player, który mając Davisa by wiele skorzystał. Zresztą AD również, bo Frazier czy Payton nie są rozgrywającymi tego kalibru, co chyba tłumaczyć nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj już, takie posty dość mocno mnie zniechęcają, jak w ogóle jesteś w stanie dopuszczać tu porównanie ławek i jeszcze pisać, że Pels lepiej, pokazuje to trochę nastawienie.

 

To było z przymrużeniem oka, spokojnie:)

 

Ale różnica nie jest duża, bo na początku trymestru miałeś kłopoty.

 

 

 

A teraz poproszę pana flubera o dokładne przeanalizowanie pierwszego trymestru RL Houston Rockets 2017/18 pod względem rotacji.

 

Spokojnie, na razie jestem na etapie analizowania fitu w Twojej pierwszej piątce:

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612747&Season=2016-17&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1626156,1627742

 

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612747&Season=2018-19&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=2544,1627742

 

Próbuję sobie wyobrazić, jak będzie to wyglądać, kiedy Ingram będzie z nimi oboma na boisku jednocześnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no flu, podawanie duetu DLO-BI z '17 to jest grubsze wtf :tongue:

No bo na pewno w tym roku byłoby zupełnie inaczej. Jedyne Twoje 2 pary które grały kiedykolwiek razem, a które masz w s5 były w ch... ujemne jak grały razem, a Ty montujesz ich we trzech w piątce.

 

Zresztą, tak jak Ci pisałem, Ingram jest do natychmiastowego wywalenia, bo kiedy gra z ludźmi, którzy potrzebują dużego usage to staje się bezużyteczny, a że nie rzuca za 3 to jeszcze pogarsza tego drugiego i tak było z Russellem w sezonie 16/17, tak jest z Jamesem w sezonie 18/19, tak było np. z Thomasem w sezonie 17/18

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612747&Season=2017-18&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627742,202738

 

Ogólnie cieszę się, że przekonałem Cię do tego, że Ingram prowadzi rezerwowe lineupy, bo tylko wtedy do czegokolwiek się przydaje, no i fakt że wylatuje na 9 meczów też Ci moim zdaniem nie zaszkodzi. Z Huerterem ta piątka będzie lepsza niż z Ingramem ( tylko szkoda, że wtedy na ławce hula wiatr...). Szukaj dealu dla Ingrama, bo Ingramowi i tak ktoś zaoferuje maxa w FA 2020, szkoda będzie go stracić za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj już, takie posty dość mocno mnie zniechęcają, jak w ogóle jesteś w stanie dopuszczać tu porównanie ławek i jeszcze pisać, że Pels lepiej, pokazuje to trochę nastawienie.

 

A teraz poproszę pana flubera o dokładne przeanalizowanie pierwszego trymestru RL Houston Rockets 2017/18 pod względem rotacji.

I tak grali 7(!!!)-8-9 osobową rotacją w zależności od absencji, a zrobili na starcie 24-4.

 

Ale ja nie piszę, że Huerter będzie robił 19 ppg...

Ja piszę, iż Huerter to 56.9 ts%, 42.4 3pt % player z on/off +12,5 w Hawks.

 

Zdarzały się ekipy grające krótkimi rotacjami z dobrymi bilansami, ale wydaje mi się, że więcej było takich, w których ktoś się połamał i bilans dramatycznie spadał :P u Ciebie trochę gracze już opuścili i jestem ciekawy, jak to będzie, gdy ktoś się bardziej poważnie połamie ;P

 

Nie no flu, podawanie duetu DLO-BI z '17 to jest grubsze wtf :tongue:

 

wtf to by było gdyby podawał on/off, gdyby byli na parkiecie, a grali dla różnych ekip :D

 

 

SGA - Jaylen Brown - Harrison Barnes - Marvin Bagley - Steven Adams

 

Ławka: G. Hill, Austin Rivers, Domatas Sabonis

 

Thunder się włączą? Po pierwszym trymestrze powinni być w grze.

 

kto tam ma być 1.opcją? Bo najlepszy gracz, Adams, to świetna 3.opcja, ale jako 1/2 wątpię, by wyglądało to tak świetnie. Dużo młodości, więc i falowania formy, a doświadczenie z ławki (Rivers, Hill) prezentuje słaby poziom - wątpię, żeby włączyli się do walki o top8 chyba, że wzmocnią się w najbliższym okienku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGA - Jaylen Brown - Harrison Barnes - Marvin Bagley - Steven Adams

 

Ławka: G. Hill, Austin Rivers, Domatas Sabonis

 

Thunder się włączą? Po pierwszym trymestrze powinni być w grze.

Niewiele brakuje ale brown jest w tym sezonie fatalny, a rivers tez beznadziejny. No i dwoch rookies w piatce ( z calkiem niezlymi widokami na przyszlisc, przyznaje). Jakby chcieli to moga sie wlaczyc. Troche brakuje gtg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie to ma znaczenie, kiedy łączą siły?

 

Czy Danny Green jest lepszy niż Blake Griffin, bo jest częścią składową lepszego teamu?

 

Davis i Griffin grają świetnie, Hield jest pierwszą ofensywną opcją rewelacyjnych Kings.

 

Tylko Wall zawodzi, ale to jest wciąż gracz o poziomie borderline all-star player, który mając Davisa by wiele skorzystał. Zresztą AD również, bo Frazier czy Payton nie są rozgrywającymi tego kalibru, co chyba tłumaczyć nie muszę.

 

wiesz, jakoś nie za bardzo mogę przejść obojętne obok faktu, że ich drużyny tak cieniują, każda jedna, Ciebie akurat chyba nie muszę przekonywać, ale jakoś nie widzę ohhów i ahhów, że do Jokicia, lidera zachodu dołączyłem top pg i top sfa oraz jednego z lepszych pfów, dlatego stawianie sprawy w ten sposób jak Ty to robisz jest w moim mniemaniu bardzo wygodne, ale już mieliśmy przykłady Lakers czy Nets gdy takie z pozoru super teamy kompletnie nie wypalały, nie lekceważę żadnego rywala z nazwijmy to grupy pościgowej (:P) ale gdy ja staram się do rywalizacji podchodzić z pokorą to Wy na chama się na tym tronie lokujecie, a tak naprawdę niewiele u Was za takimi aspiracjami póki co przemawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, jakoś nie za bardzo mogę przejść obojętne obok faktu, że ich drużyny tak cieniują, każda jedna, Ciebie akurat chyba nie muszę przekonywać, ale jakoś nie widzę ohhów i ahhów, że do Jokicia, lidera zachodu dołączyłem top pg i top sfa oraz jednego z lepszych pfów, dlatego stawianie sprawy w ten sposób jak Ty to robisz jest w moim mniemaniu bardzo wygodne, ale już mieliśmy przykłady Lakers czy Nets gdy takie z pozoru super teamy kompletnie nie wypalały, nie lekceważę żadnego rywala z nazwijmy to grupy pościgowej ( :tongue:) ale gdy ja staram się do rywalizacji podchodzić z pokorą to Wy na chama się na tym tronie lokujecie, a tak naprawdę niewiele u Was za takimi aspiracjami póki co przemawia

 

Oj, coś mi z notatek zaczyna wychodzić, że Nuggets mają duże problemy na trójce, czwórce i piątce w rotacji i Warriors będą wyżej :P

 

#TomekTeam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.