Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Boże.

 

Ciagle to Olynik wciąga Hassana.

Huerter który zagrał fajnie w dwóch meczach i niezauważalny McDremott maja decydować o obliczu zespołu.

 

Nie da się już tego czytać.

Dermocik gra niewiele w Indianie i ma te 40 za trzy podczas gdy nikt nie zająknął się ze przykładowo Dariusz Rose gra więcej na ponad 48 za trzy trafiając więcej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hassan WS 1.9

Olynyk WS 1.8

 

Bazemore WS 0.7

Huerter WS 0.5

 

Januarego świat, BeGMowy świat, może byś do tego wariackiego świata wpadł?

 

W ogóle sami off-ball playerzy. Czyli jak LeBron schodzi to nie ma komu robić ataku, bo przecież Huerter i McDermott z piłką są gorsi nawet od tego Etwauna Moore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę, jedyna zmiana w Rockets to skrócenie rotacji, najważniejsi gracze pozostali, w bilansie jest przepaść.

Oczywiście, jedyna, w końcu fakt, że Paul gra najgorszy sezon w karierze, a Gordon wygląda beznadziejnie - nie ma żadnego wpływu na bilans Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie : zespół drugi sezon z rzędu jest o niebo lepszy na boisku z Olynykiem, niż z Hassanem. Olynyk jest zdecydowanie lepszy w ofensywie, a defensywa Hassana po kilku meczach na starcie jest grubo overrated i nie niweluje w żaden sposób różnicy w ataku Kelly-Hassan.

 

WS? Poważnie ;d !!??  POE chwilowo nie działa, a nawet ten śmieszny RPM jest lepszy od WS :grin:

 

Ale wiesz, że prócz LJ ja mam do gry z piłką Ingrama, Butlera, DLO, a Olynyk i Huerter to bdb Xary ballhandlerzy/passerzy jak coś? I zawsze 2 z kwartetu LJ-Butler-BI-DLO przebywa na boisku?

 

Sęk w tym, że ja moim shooterom żadnej skuteczności dodawać nie muszę, skrupulatnie podaję dane w opisie.

Jak komuś podskoczy poziom gry cyferek to LJ dzięki lepszemu spacingowi, a shooterom volume.

Zresztą dość dziwny zarzut od Ciebie ignazz, skoro strasznie dziwne teorie z LMA wymyślasz, w przeciwieństwie do mnie (LJ i Butler po prostu są zajebiści, nic dodawać nie muszę).

 

Wg RPM to Olynyk jest na poziomie Blake Griffina. Więc, wiesz gdzie możesz wsadzić tego stata.

 

A tak ogólnie to:

 

giphy.gif?cid=3640f6095c167b496145746a59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jedyna, w końcu fakt, że Paul gra najgorszy sezon w karierze, a Gordon wygląda beznadziejnie - nie ma żadnego wpływu na bilans Rockets.

Jakby grali tak samo to bilans by sie nie zmienil. Wezsza rotacja to wieksze obowiazki graczy i nie wszyscy musza sobie z nimi poradzic. Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

 

Gordon i Paul mają mniejszy usage niż rok temu.

Jak zawodnicy graja gorzej to bilans jwst gorszy, chyba logiczne.

 

Graja najwieksze minuty od kilku sezonow a sa coraz starsi, zwlaszcza paul.

 

Tak samo olynyk i russell nigdy nie grali takich minut jak u januarego, favors od kilku lat tyle nie gral co tu. Nie wiem jak to na nich wplynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bez obrażania.

 

A w sumie Fluber fajnie byłoby gdybyś zrobił tę ławkę Pelicans i ogólnie im więcej jakiś zapisków i informacji tym przyjemniej, bo jest co poczytać. A nie dość, że to pomaga w ocenie to po prostu fajnie się czyta takie rozpiski jeśli są spoko przygotowane. Czytałbym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli problemem Rockets nie jest tylko węższa rotacja, ale też fakt, że ich drugi i trzeci najlepszy gracz są przeciętni/beznadziejni. Te dwie minuty więcej na mecz są głównym problemem Paula i Gordona, right.

 

Dlatego w sumie nawet nie czekam na te opisy poza rotacją, bo to będzie wymyślanie tego typu teorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że ławka Rockets to większy problem niż gorsza gra CP3 czy Gordona. Tam Jasiek sam wcześniej wspomniał, że z lepszymi nazwiskami miałby kilka winów więcej. 5-6 to spory handicap.

 

Jak Oladipo czy Doncic grają gorzej, to ławki potrafią utrzymać zespół w grze albo nawet wygrać mecz, jak w Houston ma przestój Harden, a CP3 gra fatalnie to Rakiety są w dupie. Ławka jest bardzo ważna.

 

Gdybym ja miał ławkę to nie martwiłbym się o to czy będę 3 czy 5 na Zachodzie, ale myślał o jedynce w całej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kłamiesz

?

Czyli problemem Rockets nie jest tylko węższa rotacja, ale też fakt, że ich drugi i trzeci najlepszy gracz są przeciętni/beznadziejni. Te dwie minuty więcej na mecz są głównym problemem Paula i Gordona, right.

 

Dlatego w sumie nawet nie czekam na te opisy poza rotacją, bo to będzie wymyślanie tego typu teorii.

Jak gordon gra z lawki z garym clarkiem, danuelem housem czy isaiah hartensteinem i wypada gorzej to uwazasz ze fakt z kim wchodzi z lawki nie ma znaczenia dla jego gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dziękuję za ten przypływ szczerości, choć nie wiem dlaczego pojawił się akurat po moich postach i Cambiego?

 

Toż ja autentycznie jestem ciekaw twojej argumentacji na temat GSW (właśnie z racji tego, że szanuję inną opinię, tym bardziej jeśli jest odmienna od mojej). A pamiętam przy tym, jak pisałeś, że na terminarz nie patrzysz. 

 

Regularnie piszemy sobie na priv, już o GSW mi wspominałeś w podobnym tonie, tylko cały czas tego specjalnie nie uargumentowałeś,  tym bardziej dziś. Za to zaatakowałeś bez pardonu, po czym odszedłeś (w tym samym poscie zarzucając jednocześnie przesadzoną wrażliwość pewnego kręgu osobom)  :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.