Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Podam ci przykład moich Nets. Patrzysz po samych nazwiskach i dotychczasowych obserwacjach - o kurde, to zespół na walkę o PO. Poczytasz mój opis, kurde nie mieli łatwego terminarza, będzie im cholernie ciężko o te PO. Popatrzysz kto miał grać na SF gdy wyleciał mi LeVert (Okogie, Stauskas, na siłę Bjelica) - kurde, to nie ma prawa wypalić, jeszcze niżej lecą.

 

Tak, masz rację.

Tylko ja wychodzę z takiego założenia, znaczy tak robię, że przy ustalaniu wyników przeglądam statystyki graczy z poszczególnych zespołów (oczywiście nie wszystkich zawsze, ale tych 8-9 najważniejszych), przeglądam kontuzje, patrzę w terminarz. W

 

Ale masz rację też, że takie informacje powinny być podstawą każdego opisu imho, a nie czarowanie co to nie moja drużyna. Bo przede wszystkim to jest dla nas żebyśmy mieli dobry ogląd sytuacji. Żebym "ja" nie musiał odpalać na bbref 150 czy 200 nazwisk tylko żeby ktoś odpalił swoje 15 i mi to w pigułce przedstawił + dodał swoje komentarze jakieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kalendarza i jego siły wyrzucenie kogoś tak z pogranicza z 1 do 2 krzywdzi go bo:

 

Utrudnia mu kalendarz sztucznie poprzez kwalifikacje do tiery niżej

 

Ułatwia przeciwnikom bo zaliczają wtedy grę z nim do gier łatwych.

 

Spurs vs Ptb

 

Chodzi mi o to ze każdy będzie widział propozycje ze spurs ( tier 2) będzie miał niby trudniejszy kalendarz niż Ptb ( tier 1) jak zagrają ze sobą

 

To jest ważne a tier został zrobiony bez opisów

 

Mam czucie ze jest to sztuczka Januarego ogólnie

 

Nawet to graficzne pokazanie lakers na pierwszym

 

To taki cheap shot

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Dragić potrafił uruchamiać takiego kołka jak Hassan, nie widzę powodu by z LMA w systemie Spurs był hamulcowym

 

inna sprawa co tak naprawdę Ignazz próbujesz sprzedać, bo to, że masz playoffowy team (choć bez Sapa i Greena będzie Ci teraz mega ciężko) nie ulega chyba dla nikogo wątpliwości, ale przy rosterach czołówki zachodu to nie da więcej niż 6 seed raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest ważne a tier został zrobiony bez opisów

 

Ja w ogóle nie uważam, żeby Portland powinno znaleźć się w tym 1 tierze. Ale zgadzam się z Januarym, że powinniście być w jednym - drugim. 

 

Natomiast nie bardzo wiem o co chodzi Ci z tym brakiem opisów. Przecież jak zaczyna się sezon to patrzysz na składy ekip i już wiesz, że Toronto pozyskało Kawhia i będzie jeszcze mocniejsze, a Cavs po oddaniu Lebrona zdziadzieją i będą robić ogony z ulubieńcem Qcina na czele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tak ale na linii lakers - Ptb - spurs już tak łatwo nie strzelisz

 

Propozycja Januarego ma bardzo daleko idące konsekwencje w ocenach bo zepchnięcie mnie tier niżej do lakers sprawia ze głosujący zawsze co trymestr zobaczą ze mam trudniejszy ( ciut o te mecze bezpośrednie) kalendarz niż dany przeciwnik

Dla mnie powinny być 3 tiery

 

Mistrzowski

Po

Tankerzy.

 

Tylko wtedy różnice kalendarzowe się zacierają.

 

Dawanie już lakers i Ptb ponad spurs na dzień dobry mi sprzedają strzała.

I propozycja tez ma wady ale sprawia ze nie krzywdzi drużyn takich z pogranicza.

 

January znowu przemycił swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nigdzie nie pisałem ze jestem lepszy od Denver czy GSW

 

 

 

 

 

....

 

 

Na razie

Bo tak mu wyszło z gry zawodników. Jak ktoś się nie zgadza to sobie zmodyfikuje, jak będzie chciał użyć.

Ale wiesz ze wielu mniej aktywnych zobaczy wzór i może go po prostu użyje bo jest ładnie przejrzyście i szybko zrobiony.

 

Nie każdy czyta i pisze to codziennie

Chce uniknąć pewnych niedomówień

 

A jeszcze Jan jest członkiem Rady i Eld wpadnie z Barbórki spóźniony i weźmie to jako szablon obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Jan tak szybko to wyliczył to niech wrzuci spurs obok Ptb i zmieni wyniki końcowe.

 

I nie będę wtedy protestował.

 

Lub rozdzieli grupę gsw Denver jako kandydatów do finału jeszcze.

 

I dla mnie ok.

Jejku naprawdę ignazz prosisz się bym jeszcze jutro (tzn dziś w sumie) napisał szybką notkę dlaczego SAS nie stoją blisko 1 tieru, akurat z tym żadnych wątpliwości nie miałem.

Nie będzie to trudne.

 

A największy problem miałem z tym, że chciałem dać Blazers finalnie do 2nd tieru (po tym co widzę u Drumma i Horforda), natomiast nie zrobiłem tego, bo kiedyś napisałem, że są w 1st tierze też, a nie chciałem zmieniać, bo gram z nimi 3 razy i dziwnie by to wyglądało (jakbym chciał sobie nabijać ten wynik).

Nie widzę Ciebie z pauzujący Jimmim oraz słabszym i tez pauzujący Ingramem w top.

Wiadomo ze będziemy walczyć tu o HCA i nie chce stracić już na samej metodologii liczenia kalendarza bo propozycje dał mój bezpośredni konkurent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I GM lakers przypominam ze ten nieistotny Real season dla nas już się zakończył ;))))

Ja powiem więcej, ja mogę porównać LAL-SAS pod względem 1 opcji, 2 opcji, crunch, absencji, głębokości rotacji, spacingu, fitu, defensywy błyskawicznie jak chcesz, bo Cię boli coś że SAS są tier niżej.

 

Tylko żeby z tego nie wyszło nagle, że są 2 tiery niżej, bo tak to po zerknięciu w INJ Spurs i formę liderów coś wygląda.

Zrób zrób. Dodaj swoje absencje.

 

January

 

Mam pytanie.

 

Dlaczego piszesz ze zaraz zrobisz analizę i może spadnę niżej. Twoje analizy to prawdy objawione?

W Real nba lakers mieli ogromne kłopoty ze spurs i mimo ze są gra słabo wygrali serie 3:1

Tu raczej kłopoty mogą być nawet większe

 

I dlaczego myślisz ze nie zrobiłem analiz i stad protest tylko ze musimy czekać aż Ty je zrobisz?

 

Przecież to jest bardzo niegrzeczna narracja?

 

Według moich analiz nie powinno być takich różnic w tych 3 zespołach

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma teraz Spurs na poziomie HCA, to gdzie będą jak Aldridge, Murray i Dragić zaczną trafiać do kosza? Poziom Warriors i Knicks? Nie ogarniam.

 

Zresztą, January ma LeBrona w playoffach, więc może mieć trochę wywalone na ten swój seed, aczkolwiek rozumiem, że wybrał kierunek długotrwałej propagandy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignaś odpiszę Ci jutro, bo Lakers grają, a ja już półśpię, ale serio chcesz przywoływać 4x 30+pts DDR vs Lakers z RL do naszego matchupu ;> ? I gdy w rotacjach mamy dokładnie po 2 graczy z RL?

 

I druga sprawa na szybko jak chodzi o absencje - moja 9os rotacja opuściła 10-13 spotkań. Twoja 48 gier.

Znowu niedopowiedzenia.

 

W pierwszym zwycięstwie nue było odpowiedzi na LMA

Po dogrywce Ddr miał zgon rzutowy i ledwo spurs to przez ten zgon dowieźli

W trzecim rozstrzelał was Bertans w 4 q 4x3 w tym kluczowa akcja 3and1

 

Rozan w box wyglądał na koniec ok ale mecze widziałeś

Ja mam 3. Nie obrażaj mi Metu ;)))))

Nie moja wina ze ty aż o 50 procent mniej wierzysz w graczy lakers i masz ich tylko dwóch.

I przed chwila krzyczałeś coś Butler lbj a nie 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.