Skocz do zawartości

No i po sezonie...


Maxec

Rekomendowane odpowiedzi

No i sorka ale z tobą Max tez sie nie zgodze, znaczy tak obaj z Gaigerem posprzątaliscie troche wydatki i to mi sie podoba jeden opchnol Ak co przy jego monster kontrakcie nie jest glupie bo powtarzam lubie goscia i talent ma nieprzecietny ale watpie zeby sie kiedykolwiek w Jazz wpelni odnalazł, za ta kasa mozna by naprawde bardziej przydatnego goscia miec u siebie, Dunleavy tez jest mocno przeplacony, Drugi z was wywalil Booza ktory i tak odejdzie a budowanie skladu wokol niego to lipa totalna to juz wiemy wiec wlodaze Jazz jak czegos nie sprubuja z nim zrobic to beda mlotami, ale twoj transfer Max tez ma spore wady, pozwolisz ze je wytkne i mam nadzieje ze sie nie obrazisz :) , po pierwsze Blount to taki sam gracz jak nasz draftowy Koufas niezly rzut i przecietna sila, z ta roznica ze po naszym gosciu niewiadomo czego sie sopdziewac jeszcze, a o Blouncie wszystko wiadomo, Haslem i Cook wporzo niezli rezerwowi Udonis to nawet w pierwszej 5 mogl by pochasac :) ale mysle ze za Booza i Cj cos wiecej mozna by wyskrobac, jak dlamnie rewelka bylo by pozyskac Okafora szczegolnie z tym jego nowym kontraktem, Boozer skonczył Duke rodzina tam jego mieszka ( niewiem czy to atut czy nie :) ) wiec moze by sie udalo taki trejd przeprowadzic, co do AK to przyznam jestem w kropce ale mysle ze cos wykobinowac by sie dalo jesli wogole sztab Jazz chce cos z nim i jego kontraktem robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ el :!: Na dzień dzisiejszy NIE MA opcji budowania ekipy wokół C-Booza :!: Gość jest świetnym zawodnikiem, ale ani z niego lider, ani defensor, ani - w jakikolwiek sposób - dający odczuć, że zależy mu na Utah Jazz :? Ekipę budujemy wokół D-Willa i taka jest przyszłość klubu, bo another megaduetu to my nie wyczarujemy i tyle... :roll:

 

Wydaje mi się, że proposal mój nie jest taki zły, a nie tylko pozwalałby na zejść z salary, ale również zyskać na twardości i komplementarności 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumielismy sie troche Max, ja w sensie budowanie druzyny wokol booza mialem na mysli wogole zostawienie go w druzynie, i za sezon danie podwyzki, nie jako pierwszego przy ustalaniu skladu, dnie booza w Jazz sa policzone bo nie wierze ze mu dadza taki hajs jak inne druzyny moga, watpie tez ze on bedzie lojalny wobec Utah i zostanie na podobnych warunkach, mam nadzieje oczywiscie ze sie myle. Co do wymian to napisalem ze faktycznie wydatki spadna znaczaco, Haslem i Cook to faktycznie twardzi goscie ale cudow w ich wykonani nie zobaczymy, to juz przy tej wymianie Gaigera pomimo ze moze sie okazac taki trejd niewypalem i mozemy umoczyc sporo kasy, to jednak w tym wypadku mozna miec nadzieje ze Kaman bedzie centrem 15/10 i ze Dunleawy ustabilizuje forme i bedzie niezlym grajkiem w trykocie Jazz, gwarancji nie ma ale zawsze jakies nadzieje sa, w wypadku gosci z miami dostajemy tylko solidnych graczy bez wiekszych aspiracji, o to mi glownie chodzi. Naprawde Boozer jest swietnym towarem na rynku transferowym i dzialacze Jazz musza to wykorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten deal z Miami nie byłby taki głupi. ale dalej mamy przepłaconego o połowe AK47 , który blokuje nam salary. Tak się zastanawiam że jak działacze Jazz musieli juz Kirilence odpalić tak wysoki kontrakt, to mogli zrobić to z opcją że za pierwszy sezon dostaje najwięcej a za nastepne coraz mniej. Wtedy ne było komu płacic i taki układ byłby ok, a teraz jego pensja z roku na rok rosnie i jestesmy przez to troche udupieni !

 

Myśle dalej nad przemeblowaniem składu Jazz i choc to może trochę SF to na papierze ładnie wygląd. W końcu mamy sezon ogórkowy, a co, więc moge zaszaleć :

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... &te=&cash=

 

jak robic przemeblowanie to porządne. Ciekawe jakby Vince odnalazł się w Utah ze Sloanem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince by sie nie odnalazł.. pomijając to, jakim jest zawodnikiem, to styl jego życia by mu nie pozwolił żyć normalnie w Utah, zresztą jego kontrakt jest równie fajny jak AK47 wiec nie, nie, nie.. Druga sprawa to jest Matrix którego byśmy mieli tylko na sezon, i tak w następnym roku mielibyśmy w składzie tylko Vince'a i DWilla i od nowa trzeba byloby wszystko budować, także Gaiger jakoś twojej opcji w ogóle nie czuje.

 

Ja jestem wciąż fanem Booza i chce, żeby został, Maxec, ja na prawdę wierze w w reaktywacje dynamic duo! puszczam sobie zeszłoroczny blok Boozera na Duncanie i widzę potencjał u naszego Alaskańczyka/Alaskanina.

 

Zastanawiam się czy byłaby możliwość podpisania kontraktu Foyle'em, on mógłby być zdalnym KLOCKIEM do naszego mormońskiego LEGO, niby 33 lata, ale te dwa sezony jeszcze by pociągnął, a wtedy mielibyśmy już ułożonych Fesenke i Koufossa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wciąż fanem Booza i chce, żeby został

Ty tu Luk nie ściemniaj, lubisz Booza i chcesz zeby zostal bo masz jego koszulke i niechcesz poprostu zeby była nieaktualna :), A duet to niech oni kręcą na parkiecie z Millsapem, co do trejdu Gaigera to troche odjechany ale wcale nie nierealny, Vince to spokojny chlopak z tego co ja wiem wiec dlaczego mial by sie u nas nie odnalezc, Marion to samo ten wiliams nam nie wiem na co lepiej by Almodna zostawic zamiast jego sprowadzac, minusy takie ze Cartera zdrowie raczej nie bedzie sie polepszac tylko wręcz odwrotnie, a Marion to mruk :) wiec nie wiem czy bym sie cieszyl czy nie gdyby taki trejd mial miejsce, ale jestem pewny ze druzyna była by silniejsza piątka : D will ; VC ; Matrix ; Millsap : Memo wyglada nawet lepiej niż dobrze, No i w zależnosci od dyspozycji Millsapa jako startera to była by już gotowa druzyna na mistrzostwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja to sie boje że Boozer i tak odejdzie po tym sezonie, bo ma taka opcje w kontrakcie i zostawi nas na lodzie. A klub z Miami i inne naprawde mogą go skusić sporymi pieniedzmi, których my już nie jestesmy w stanie zaoferować. Ponado mamy rosnacy, ponad 15 milionowy kontrakt AK47, który może i bardzo dobrym obrońcom i uniwersalnym zawodnikiem jest, ale jednak nie jest wart aż takiego kontraktu (co najwyżej 8-9 baniek za sezon). Więc może jednak postawic na rewolucję, co prawda Deron byłby pewnie niezadowolony, no ale co tam, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :

 

http://games.espn.go.com/nba/features/t ... &te=&cash=

 

troche poprawia to naszą sytuacje na centrze, a pod koszami niewiele ofensywnie tracimy , a jak chodzi o obronę to nawet zyskujemy, a kto wie czy Matrix nie zechciałby zostać w Jazz na dłużej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i nienajgorszy pomysł Gaiger, tylko wątpie zeby sie Heat zgodziło albo zeby ich bylo stac no i jest problem Besleya bo on podobny do Booza , ak tez bardziej pf wiec jakby przekalkulaowali to niewiem czy by sie zgodzili, co wogole uswiadamia mi ciekawa rzecz mianowicie Pat mowil ze chcialby Booza ale jesli Beasley bedzie miał niezly sezon to na co im Carlos.

Co do transferu to wporzo bo miej kasy placimy Matrix na sf jego nominalna pozycje, Millsap na pf , Haslem robi to co robił wczesniej Paul czyli z ławki daje sporo energi drużynie, podobnie Cook niewim tylko poco nam Blount skoro mamy Fesenke i Koufasa, ale tak to było by wporzo, chociaż wątpie zeby doszedł taki trejd do skutku.

ps. Co ma sie D willowi podobac czy nie on jest od grania a nie od gadania, chłopak powiedział w wywiadzie ze chciałby zeby skład w podobnym wyglądzie się utrzymał i tyle co miał innego gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.