Skocz do zawartości

7/02/2019 NBA Trade Deadline Warszawa - Korsarz Gostyńska 45/ spotkanie przy kielichu


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kusi mocno, tak planowałem wpaść na późniejszy wieczór na parę godzin, bo następnego dnia i tak bym szedł do roboty, ale mnie choróbsko złapało i dziś już powiedziałem basta. Nie będę wiecznie chory do roboty gonił, zrobiłem sobie dwa dni przerwy. Jutro mam lekarza i nie wiem czy w tej sytuacji się zjawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze musza sie napiętrzyć przeciwności, dzis jeden z dzieciaków dostał gorączki,a drugi juz kaszle, ale wpaść wpadnę, tylko najpewniej będę wracać tego samego dnia. 

 

Patrze na listę, to szczerze mówiąc kojarzę tylko Elwariato i Ignazza z dawnych czasów zlotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę nicki które się stawią to to coraz bardziej mnie kusi.

 

Tym bardziej że padło zielone światło od rady nadzorczej ( czyt: Kobiety ).

no to po takim speachu nie masz już wyjścia

 

a Ty Marcus z tego co pamiętam, to chorujesz przed każdym zlotem w Stolicy, ogarnij się zią

Jak zawsze musza sie napiętrzyć przeciwności, dzis jeden z dzieciaków dostał gorączki,a drugi juz kaszle, ale wpaść wpadnę, tylko najpewniej będę wracać tego samego dnia.

 

Patrze na listę, to szczerze mówiąc kojarzę tylko Elwariato i Ignazza z dawnych czasów zlotów.

a Antka?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Korsarzu nie będzie tego dnia jakiegoś koncertu? Mimo, że żeglowałem swego czasu sporo po morzach i jeziorach, to mam jakąś awersję do wyrobów szantowych :)

Jakby co to potwierdzam, nie wiem jak długo będę, ale będę :)

 

No i sobie ponarzekam na wybór piw w Korsarzu na koniec :)

 

Ale oczywiście szacun dla ignazza za organizację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz ten o lepszym standardzie Iggy, jak na wyrko w Wawce cena i tak jest śmiesznie mała
plus 1,

 

10-20 zł w jedna czy druga pewnie nikomu wielkiej różnicy nie robi, a mi starczy ze w domu w łóżku muszę spać z trzema dziewczynami żeby i w Warszawie się kulić jak Cygan .

 

Jak ma być afterek to tez nie wyobrażam sobie żeby się odbywał w warunkach polowych, choć ja tam będę pewnie za opcja żeby ruszyć dalej w miasto:p

 

Będę na 90procent, te 10 daje sobie jednak zabezpieczenie w razie gdyby nie udało mi się jednak dojechać, tak czy inaczej swoją cześć za nocleg przeleje, żeby nie było ze innych narażam na koszty :)

 

Rezygnuje jednak ze startu w konkursie i swoje miejsce oddaje Cambyemu, który na pewno ma większe szanse ode mnie i liczę ze jednak wpadnie na kielona czy 8, a w pracy weźmie wolne :)

 

Wariat, a Ty bez noclegu? Przecież z tego Twojego schroniska to do Warszawy dalej niż z Ciechocinka ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs będzie po 21:00.

 

Wiec się wyrobisz.

 

Z racji niezłej ilosci zgłoszeń każdy kto będzie miał ochotę to jest dopuszczony.

 

Jak będzie dużo osób to zrobimy dwuetapowy z eliminacjami.

Potrzebna kartka długopis i wiedza o NBA.

Finaliści otrzymają wieże

 

 

 

 

Piwna do wspólnego wypicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że lekko na 15, bo 15 to na liście a ja 16.

 

Będę na 99%.

 

1% zostawiam sobie na przypadki losowe. Upadek meteorytu, strajk piekarzy, albo jak mi się Kobieta rozmyśli i mnie nie puści.

Kobietą się nie przejmuj. "Przypadkiem" będę w czwartek w Twojej okolicy, więc zajdę i zapytam, czy jej czegoś nie trzeba jak Ciebie nie będzie. :rolleyes-new:

Edytowane przez Wojt1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.