Skocz do zawartości

Jazda, Jazda - czyli RS 18/19 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

OKC defensywnie to inny level (najlepsi w lidze), a Pistons ceglą za trzy i grają ogólnie słabo. Adams 5/5, Grant 4/4... by to chooj. Równocześnie patrzę sobie na Raps -Denver i te podania Jokicia to klasa. Mecz o wiele ciekawszy, ale zaraz wracam do "meczu dnia". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyles w takiej formie to nie jest gracz nba, poraz kolejny tracimy przewagę bo taki lineup nie ma nikogo kto potrafiłby zrobić coś więcej w hco niż trafić open looka, a nawet i to bywa problemem

Ja ogólnie nie jestem w stanie traktować Lylesa jako gracza NBA po tym podcaście, w którym narzekał na ciężkie treningi w Jazz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie jestem w stanie traktować Lylesa jako gracza NBA po tym podcaście, w którym narzekał na ciężkie treningi w Jazz :grin:.

 

to chyba nie był wywiad tylko doniesienia jakiegoś pismaka, ja tam za bardzo w takie rzeczy nie wierze, pewnie zwykła nadinterpretacja

jedziemy z tym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie był wywiad tylko doniesienia jakiegoś pismaka, ja tam za bardzo w takie rzeczy nie wierze, pewnie zwykła nadinterpretacja

jedziemy z tym!!!

https://www.deseretnews.com/article/865697362/Former-Utah-Jazz-player-Trey-Lyles-rips-on-Utah-Quin-Snyders-practices.html

 

Niestety to akurat nie fake.

 

Ale grają baryły, Raptors kompletnie posypani bez trójek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

być może ma trochę racji patrząc na to co się w Jazz teraz dzieje?

 

jest super, ale teraz druga połowa, Jok pokaż w końcu do ch**a równą formę przez cały mecz

 

14/5/10 na 6/7 bez straty

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba dopiero 3 mecz Nuggets jaki oglądam w tym sezonie i jestem w szoku że oni na prawdę bronią i ten początek sezonu to nie był jakiś mega fluke.Nie wiem co tam się stało, ale chyba jednak tego Malona za grubo cisnęliście jako fani Nuggets, bo kijowy trener nie ustawiłby tak dobrze drużyny zarówno w ofenzywie jak i defenzywie jak to mawia Nawałka :grin:.
 

Możliwe że potrzebował czasu po prostu, bo personel jakoś znacząco się nie zmienił, a wyglądają sto razy lepiej niż w zeszłym sezonie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba dopiero 3 mecz Nuggets jaki oglądam w tym sezonie i jestem w szoku że oni na prawdę bronią i ten początek sezonu to nie był jakiś mega fluke.Nie wiem co tam się stało, ale chyba jednak tego Malona za grubo cisnęliście jako fani Nuggets, bo kijowy trener nie ustawiłby tak dobrze drużyny zarówno w ofenzywie jak i defenzywie jak to mawia Nawałka :grin:.

 

Możliwe że potrzebował czasu po prostu, bo personel jakoś znacząco się nie zmienił, a wyglądają sto razy lepiej niż w zeszłym sezonie.

 

w tamtym sezonie nie było za wiele symptomów na to by Majka zacząć chwalić za to ten sezon to już inna baja, to jak się młodzież rozwija to poezja, wystarczy zobaczyć co wnoszą ostatni gracze rotacji jak Beasley czy Craig, ogólne planuję shaltować Jucia i wypytać o anatomię tego sukcesu, bo to jak dla mnie jest zbyt pojebane still

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.