Skocz do zawartości

Los Angeles Kwiecień 2019


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

no, też myślałem że za 600 to jakieś lepsze miejsca. Z drugiej strony jak się chce raz w życiu iść to lepiej byłoby wydać trochę kasy na jakieś godniejsze miejsce a nie z ptasiego gniazda ten mecz oglądać, wiadomka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

@ely3 Oglądam tę stronkę z biletami i widzę, że na mecze play-off są tylko nieliczne sektory dostępne. To znaczy, że wszystko już wykupione czy pozostałe wejdą do sprzedaży w późniejszym terminie?

Pierwszeństwo kupna maja posiadacze karnetów rocznych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jendras napisał:

@ely3 Oglądam tę stronkę z biletami i widzę, że na mecze play-off są tylko nieliczne sektory dostępne. To znaczy, że wszystko już wykupione czy pozostałe wejdą do sprzedaży w późniejszym terminie?

To jest strona z biletami z drugiej ręki. I pewnie na razie dotyczy tylko tych co mają karnety na cały sezon. Każdy z nich dostał propozycję kupna biletów na PO ale upewnij się czy taka sprzedaż się zaczęła bo na razie wydaje się zbyt wcześnie. Ja bym poczekał aż będzie więcej informacji i więcej dostępnych

Poza tym pamiętaj ktoś musi chcieć sprzedać a ci co mają karnety całoroczne niechętnie to czynią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a powiedzcie mi jeszcze, do których sektorów mniej więcej coś sensownie na parkiecie widać? :)

Tak jak mówiłem, kolega ma plan, żeby się wybrać, dla niego budżet raczej nie będzie problemem. Osobiście na takie miejsce za tysiaka (w sensie złotych) to bym się szarpnął i dołączył do wycieczki, ale kilka klocków to już trochę dużo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jendras napisał:

Panowie, a powiedzcie mi jeszcze, do których sektorów mniej więcej coś sensownie na parkiecie widać? :)

Tak jak mówiłem, kolega ma plan, żeby się wybrać, dla niego budżet raczej nie będzie problemem. Osobiście na takie miejsce za tysiaka (w sensie złotych) to bym się szarpnął i dołączył do wycieczki, ale kilka klocków to już trochę dużo. :)

na 1 runde jest ten plan czy na kiedy? moze i bym sie podpial jak kasa pozwoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.