Skocz do zawartości

FPL na e-nba.pl


matek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, shevcu napisał:

-4 pkt za każdy transfer.

po ostatnim transferze Villi gdzie kupili kozaka z championship nie ma sensu ładować się w Davisa. Nyland tez był fajny na kilka kolejek ale jak ma przyjść Martinez to może być różnie 

u mnie w tym roku 3-4-3

lawka budżetowa - Button, Mitchell, McCarthy i Douglas ( Tak wiem ze nie będzie grał ale nie ma Fergusona)

sklad: McCarthy-Saliba, Justin,Trent-Salah, Auba (c), Saint-Maximun,Son - Werner, Adama, Ings

srrasznie dobry kalendarz Świętych, do tego Salah i Auba to napadziory na MID wiec szkoda ich nie brać, justin pod nieobecność perreiry trochę na prawej pogra. Z opcja na kolejne tygodnie to Taylor z Burnley do składu i pomyśleć jak wykorzystać dobry terminarz United by ich włączyć do składu :)

U mnie klasyczne 4 4 2.

Pickford - Robertson Alexander-Arnold Van Dijk Von Bissaka - Sterling Tielmans Traore Saint-Maximin - Kane Martial

Lawa: Nyland Douglas Rice Mitrovic.

Ile kosztowala twoja druzyna?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie McCarthy-Tarkowski-Saliba-Gabriel-Egan-Rashford-Fernandes-De Bruyne-Grealish-Rodrigo-Martial

Ława: Ryan-Thiago Silva-McNeil-Mitrovic

Liczę na kolejny fajny sezon taniego McNeila, Tarkowski jest łączony z WHU i Lester. No i że ktoś z 2: Mitrovic/Rodrigo będą mieć dobre sezony jak na beniaminków

W sumie siadło z Gabrielem (gol i czyste konto), szkoda że Saliba nie grał

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kolader napisał:

U mnie McCarthy-Tarkowski-Saliba-Gabriel-Egan-Rashford-Fernandes-De Bruyne-Grealish-Rodrigo-Martial

Ława: Ryan-Thiago Silva-McNeil-Mitrovic

Liczę na kolejny fajny sezon taniego McNeila, Tarkowski jest łączony z WHU i Lester. No i że ktoś z 2: Mitrovic/Rodrigo będą mieć dobre sezony jak na beniaminków

W sumie siadło z Gabrielem (gol i czyste konto), szkoda że Saliba nie grał

Za Gabriela jeszcze 3 punkty za BPS zainkasujesz.

U mnie 3-4-3 Patricio-TAA,Sayuncu,Saiss-Bergwijn,Havertz,Traore,Hadson-Odoj-Ings(c),Werner,Vardy
ławka: Ryan,Klich,Bednarek,Kelly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablo81 napisał:

U mnie klasyczne 4 4 2.

Pickford - Robertson Alexander-Arnold Van Dijk Von Bissaka - Sterling Tielmans Traore Saint-Maximin - Kane Martial

Lawa: Nyland Douglas Rice Mitrovic.

Ile kosztowala twoja druzyna?

Ekipa za równe 100 :D  Ławka wyszła za 17 czyli najniższy koszt a pierwsza ,,11” za 83, w kolejnej kolejce już musi isc transfer pod Taylora ale to było wkalkulowane w grę. Trochę zawiodłem się ze Francuz z Arsenału nie zagrał bo 6 pkt by wpadło ale Auba bramka uratował się z bycia kapitanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Dlaczego mecze Manchesterow przełożone?

Ze względu na udziały w turniejach finałowych LM i LE? Tak przypuszczam. Barcelona też np. zaczyna od 3 kolejki w Hiszpanii bo sobie przełożyła dwa pierwsze spotkania. Ale już np. PSG tego nie zrobiło i gra od początku mimo, że połowa składu ma koronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.