Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2018/19


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o ruchu all in Raotors czyli ruszenie po Butlera? Valenciunas plus Anunoby za JB. Wiadomo ryzyko ogromne bo za rok w Toronto może nie być Kawhiego i JB. Ale z drugiej strony są wstanie zrobić finały a nawet zagrozić GSW. I może to by ich przekonało do pozostania. Ruch mocno ryzykowny ale taka organizacja jak Raptors może szybko kontendera nie zbudować a chyba o to chodzi żeby ten tytuł kiedyś zdobyc. Czy lepiej dla nich być ciągle siłą 5/6 w NBA, mieć pełną hale i spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurczę niespodzianka :grin:

Biorąc pod uwagę obawy jakie towarzyszyły jego transferowi, jego podejściu, zaangażowania to jest to dla mnie miła niespodzianka. 

 

@up myślałem o tym i byłaby to niezła opcja, jeśli mówisz kosztem JV i OG to nawet bym ją brał. Pytanie jak sam JB by podszedł do sprawy, jak pogodziłby się opcją nr 2,3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie wiem czy jest sens i sporo niewiadomych. Jasne butler to świetny gracz ale po ostatnich wyczynach jegomościa mam mieszane uczucia. Wg mnie spokojnie mogą grać o misia bo mają ku temu warunki. Chłopaki z sas ( fmvp i gość który był o 3 Allena od fmvp) lowry, ibaka który przypomina siebie z okc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal uważam, że jego kontuzja to był wałek, ale rok bez treningów to i kondycja słabsza. 

 

udawał kontuzje i tak się w tej intrydze zapętlił, że nie trenował przez rok

 

wyśmienita ekspertyza

Chyba rzeczywiście zardzewiały, bo dzisiaj nie zagra. Ciekawe, czy to ograniczenie na b2b, czy jeszcze nie wrócił do 100% formy fizycznej. 

 

z tego co się dowiedziałem z pierwszej ręki, to w SAS też zwykle b2b opuszczał, więc nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, zwłaszcza po tak dobrym meczu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward bez treningów i po poważnej kontuzji gra tak sobie. KL zapieprza aż miło. w Toronto zapewne są swietni znachorzy, źródła termalne itp. że z miejsca ozdrowiał.

 

no jak dla Cb 10 miesięcy od ostatniego poważnego meczu to jest "z mejsca" to nie chciałbym poznać Twojego lekarza rodzinnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak Kawhi zmienił ten zespół, oni są wręcz przejebani. Jest tam flow niczym u Masta Ace za dobrych lat. W sumie Masta wymiata do dziś, okej. W tym momencie Toronto jest poza zasięgiem kogokolwiek na wschodzie. I dobra, początek sezonu (bla,bla), ale oni się nie zatrzymają nagle. Oni ze zdrowym Kawhim rozjebią tę konferencję w pył. Przyznam, że wątpiłem w Leonarda po tym cyrku ze Spurs ( szanuję tę organizację bardzo), ale gość na początku sezonu jest w TOP3 ligi obok Griffina i Stefana. I to po roku nie grania. Jest moc, jest wow, są wyniki.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak Kawhi zmienił ten zespół, oni są wręcz przejebani. Jest tam flow niczym u Masta Ace za dobrych lat. W sumie Masta wymiata do dziś, okej. W tym momencie Toronto jest poza zasięgiem kogokolwiek na wschodzie. I dobra, początek sezonu (bla,bla), ale oni się nie zatrzymają nagle. Oni ze zdrowym Kawhim rozjebią tę konferencję w pył. Przyznam, że wątpiłem w Leonarda po tym cyrku ze Spurs ( szanuję tę organizację bardzo), ale gość na początku sezonu jest w TOP3 ligi obok Griffina i Stefana. I to po roku nie grania. Jest moc, jest wow, są wyniki.

lubie Blake'a jak malo kto, ale nie wrzucalbym go do jednego worka z nimi JESZCZE, bo Pistons poki co grali z gowno-druzynami i kazdy mecz byl close. Oczywiscie fajnie, ze je wyciagneli, bo ze slabszymi druzynami trzeba umiec wygrywac + Blake mial pierwszy zdrowy offseason od 3 lat podobno, wiec to tez na pewno pomaga, ale wstrzymalbym sie z takimi opiniami poki co, chociaz trzymam kciuki

 

co do Raptors, to ogladalem tylko Q1 zanim zaczelo sie Bucks-Wolves i oprocz tego, ze wygladali jak druzyna o 3 klasy lepsza od Mavs +to ze Lowry'emu sie nagle przeglad pola trzykrotnie polepszyl, a Kawhi wyglada kozacko, to jeszcze bardzo fajnie chociaz w tym krotkim momencie jak ogladalem wygladal Valanciunas, ktory o dziwo swietnie wygladal w obronie (no i w dosyc krotkim czasie natrzaskal troche pts, ale u niego z atakiem duzego problemu nigdy nie bylo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak Kawhi zmienił ten zespół, oni są wręcz przejebani. Jest tam flow niczym u Masta Ace za dobrych lat. W sumie Masta wymiata do dziś, okej. W tym momencie Toronto jest poza zasięgiem kogokolwiek na wschodzie. I dobra, początek sezonu (bla,bla), ale oni się nie zatrzymają nagle. Oni ze zdrowym Kawhim rozjebią tę konferencję w pył. Przyznam, że wątpiłem w Leonarda po tym cyrku ze Spurs ( szanuję tę organizację bardzo), ale gość na początku sezonu jest w TOP3 ligi obok Griffina i Stefana. I to po roku nie grania. Jest moc, jest wow, są wyniki.

Nie wiem jak wyglądał mecz z Dallas ... ale jeśli drużyna z Toronto wyglądała podobnie jak w poprzednich meczach czyt. Lowry, Kawhi jako liderzy drużyny pełną gębą, DGreen który dorzucił swoje i grał dobry D, Valanciunas i Ibaka jako rim protectorzy + dawali od siebie w ataku ( ten 1 jak trzeba było to i 2 trójki siepnął przeciwko Minny ) to niewiele się zmieniło czyli grają porządny basket. Czekam na mecze z 76ers GSW i LAL wtedy rzeczywiście może być zacięta walka. Wczoraj nadrobiłem mecz OKC-BOS i muszę powiedzieć że nędza w wykonaniu obu drużyn - szczególnie tych pierwszych - Pałuj Westbrook i Playoff P(ussy) ( z góry przepraszam za wulgaryzmy ale drużyna której przez dłuższy czas człowiek kibicował i widać że grają jak banda kasztanów kraja serce na trzy części ). Natomiast TRaptors grają poukładaną koszykówkę. Przyjemnie się ich ogląda i cieszę się że z przejściem KL i DG mogę im kibicować i z radością oglądać ich mecze, które naprawdę cieszą oko. O ile w poprzednich latach nie było obrońcy w PO na Duranta ( umówmy się na gościa 6'11 zachód za bardzo nie miał kogo rzucić może poza HOU a w finałach Lebron w pojedynkę z sabotującym JR Smithem po prostu nie dawał rady ) o tyle teraz wschód ma odpowiedź w postaci KL ( z drugiej strony na SC mogą rzucić DG i też będzie ok ... chociaż ciężko znaleźć na niego jakiegoś konkretnego obrońce umówmy się ) który w SAS potrafił napsuć krwi LBJ-owi w swoim prime ... i ten pamiętny filmik:

 

 

Tak z innej beczki i offtop - oglądałem mecz Nuggets z GSW i ci pierwsi naprawdę miło mnie zaskoczyli. Oby znalazło się w tym sezonie dla nich miejsce w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele osób spodziewało się takiego obrotu sprawy. Ja również jestem mile zaskoczony postawą Raptors, miałem obawy co do KL, ale chyba niepotrzebne. Świetnie się rozumie z drużyną, jest liderem, nie siłuje jak DeMar. To mi się podoba. Zmieniła się również filozofia gry, Casey miał inny pogląd, Nurse inny. Ten drugi jakby wchodzi w koszykówkę XXI wieku ;) Póki co mamy najlepszy start w historii klubu i czy zanosi się na koniec śrubowania wyniku ? Za trzy dni gramy z drugą niepokonaną drużyną na wschodzie Bucks, później 76ers. Pamiętamy Kozły z poprzednich lat, w PO sporo nam krwi napsuli rok po roku, ale teraz mamy inną drużynę. Jesteśmy w stanie wygrywać z każdym, mając zdrowy skład (w meczu z Mavs nie zagrali OG, Van Vleet i Wright), jesteśmy w stanie sporo ugrać. Czyżby szykował się najlepszy okres w Raptors ? OBY :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykował się najlepszy okres w Raptors ? OBY :smile:

 

A czy on cały czas nie trwa? Bo wiele można Casey'owi i DeRozanowi zarzucić, ale przez ostatnie 3 lata dali tej ekipie wyniki jakich nigdy nie mieli. Więc najlepszy okres (wg mnie oczywiście) to ciągle trwa, ale Leonard ma szanse więcej z niego wyciągnąć niż do tej pory inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.