Skocz do zawartości

Zachód Playoff 2018 Druga runda - Rockets (1) - Jazz(5)


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Sęk w tym ,że to nie Gobert zawalił w obronie a Favors na którego switchowali Paul, Harden i regularnie na nim trafiali bo ten im dawał za dużo przestrzeni

 

 

chyba sobie jaja robisz, obaj źle zmieniali się na kryciu ale Fav za to pod koszem nie dawał się tak tłamsić jak Gob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo co utkwiło mi w pamięci to te głupie błędy przy przejmowaniu  krycia, chyba ze 2 dychy rox w osobach Paula i Hardena rzucili kiedy z musu kryli ich Fav albo Gob

 

 

 

co proponujesz w zamian przy zasłonie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed sezonem typowałem Jazz do 4-5 miejsca na Zachodzie... i nie bałem się o wejście do 2 rundy ;)

 

Ja również typowałem ich do lokaty 4-5 jeszcze latem ubiegłego roku.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że nie powiesz mi, że pod koniec RS byłeś tego taki pewien. :) Było naprawdę gorąco i mogło wydarzyć się dosłownie wszystko. Tu hołd w stronę Salt Lake City i całej organizacji Jazz, że ostatecznie zakończyło się to w ten sposób.

 

Osobiście cieszę się również, że Jazz pokonali OKC, bo po prostu na to zasłużyli. Już teraz są zwycięzcami i mogą śmiało powiedzieć, że był to udany sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven jakoś o miejsce Jazz byłem spokojny jak wrócił Gobert i grał swoje Rubio, ale nawet gdyby zajęli 6-8 pozycję w zaistniałej sytuacji ligowej (bo ta niepewność nie wynikała z ich gry ale układu tabeli) to:

a) z dużym prawdopodobieństwem zrobiliby sweepa POR

B) dali duuużo do myślenia GSW bez Kury

c) być może graliby 7 mecz z HOU i wcale nie jestem przekonany czy zdrowi by go nie wygrali.

 

Po prostu ją wierzyłem w te ekipę, jak w poprzednich latach w MEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co proponujesz w zamian przy zasłonie ? 

 

Przechodzenie pod zasłoną. Może akurat trójka nie będzie siedzieć ;-)

wy tak na poważnie czy żarty sobie robicie, bo według tego wychodzi że tam nic dziwnego w tym meczu nie było, żadnych błędów w przejmowaniu, rolowaniu itd itp choć notorycznie 5/4 zostawała na obwodzie kryjąc obrońców, nawet pojedyncze zasłony rozbijające obronę, i to topową, to jest coś co zdarza się na co dzień :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tak na poważnie czy żarty sobie robicie, bo według tego wychodzi że tam nic dziwnego w tym meczu nie było, żadnych błędów w przejmowaniu, rolowaniu itd itp choć notorycznie 5/4 zostawała na obwodzie kryjąc obrońców, nawet pojedyncze zasłony rozbijające obronę, i to topową, to jest coś co zdarza się na co dzień :\

 

 

poważnie zadałem Ci pytanie: jak proponujesz bronić zasłony Rockets? czy możesz zaproponować coś lepszego niż to co robili Jazz w G1? bez owijania w bawełnę i pytania o powagę [choć tak, powtórzę: moje pytanie było na poważnie]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie zadałem Ci pytanie: jak proponujesz bronić zasłony Rockets? czy możesz zaproponować coś lepszego niż to co robili Jazz w G1? bez owijania w bawełnę i pytania o powagę [choć tak, powtórzę: moje pytanie było na poważnie]

jakbym wiedział to bym zapewne nie gadał z tobą przy udziale forumowego pośrednictwa ale był spokojnie woźnym w slc któremu dane by było mopować parkiet po niejednej gwieździe nba :P jako laik nie wyjawię ci konkretnej recepty, jednak zakładam że takie gubienie się na zasłonach nie jest normą, choćby na podstawie dotychczasowych potyczek Jazz w tym sezonie, i to również przeciwko rox, czyli wnioskując z tego na "rolowanie: w defie jest jakaś skuteczna metoda, nawet jeśli nie 100% to lepsza niż to co działo się w g1 w szeregach Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz powinien pójść przede wszytkim na konto MDA. Trójka nie siedziała (w przeciwieństwie do Jazz) ale lineupów takich jak  Green-Gordon-Anderson jednoczesnie zrozumieć nie idzie. W zeszlym meczu ławka nie odstawiała to znów pomieszał i właśnie głównie ławka ten mecz przegrała. Musi wyciągnąc wnioski bo tutaj nie ma co winić Hardena (który zagrał całkiem dobre spotkanie) tylko przede wszystkim trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie widać że miniecie pierwszej linii i podanie rozkłada obronę Rockets. Tym bardziej nie rozumiem czemu Snyder pozwala na non stop granie izolacji Mitchell w koncowce. Wiem że młody jest świetny i jest ich GTG ale jest to irytujące. Niech Rubio wróci na G3 i będziemy mieli serię bo bez niego będzie ciężko powtórzyć taki win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie widać że miniecie pierwszej linii i podanie rozkłada obronę Rockets. Tym bardziej nie rozumiem czemu Snyder pozwala na non stop granie izolacji Mitchell w koncowce. Wiem że młody jest świetny i jest ich GTG ale jest to irytujące. Niech Rubio wróci na G3 i będziemy mieli serię bo bez niego będzie ciężko powtórzyć taki win.

Raz, zeby zwolnic. A dwa, co najwazniejsze, granie izolacji na Mitchella tez konczy sie rozrzuceniem na dystans - vide trojki Exuma, Inglesa w koncowce. 11 asyst nie wzielo sie z niczego, w tym 4 w ostatniej kwarcie. Co prawda, dzisiaj rzeczywiscie troche forsowal rzut Donovan niepotrzebnie, gdy nie wpadalo, ale tak czasami po prostu bywa.

 

Bardzo dobry mecz. Niesamowicie duzo energii daje 2nd unit. NIe spodziewalem sie tego, ze Burks i Exum swoimi wejsciami pod kosz beda robic taki zamet. Do tego dzisiaj siedziala trójka i mamy niespodziewane 1-1. Bez Rubio!

Po GM1 nie mozna bylo sie wiele spodziewac (Jazz grali gm1 po jakichs 36h po spotkaniu nr 6 z OKC), wiec tak jak pisalem przed seria - kluczowy bedzie GM2. Odnieslismy zwyciestwo, ale zeby nie bylo - faworytem nadal sa Rockets. NIemniej, zwyciezca tej serii bedzie dobrze wymeczony przed seria z GSW. 

 

PS. podobalo mi sie jak w jednej z akcji, po zakonczeniu walki o pilke, tucker zaczal bic brawo mitchellowi - play off intensity w pelnej krasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.