Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2018/19


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Clark kolejnym stilem? ktoś miał kiedyś lepszy sezon na FA? Piotrek? Wilq? Roger?

 

Ja w tym roku słabo, zawsze pamiętam, że Roger kogo nie pobrał z Fa to miał 40 Fp i więcej. Teraz pewnie też tak będzie, bo robi sobie miejsce w składzie, Obi swego czasu też ładnie wyciągał...

 

Chyba od kilku sezonów Lorak najlepiej na Fa, Marcos też zawsze ok, bo chyba wstajecie wcześniej niż ja. Pracę specjalnie zaczynam od 7, żeby coś złowić, ale kiedy zerknę na forum Marcos, Lorak są już na forum. Ja wcześniej już nie mogę bo będzie rozwód...;]

 

Przykład idealnej przebudowy(picki+Fa) - Antek, Pewee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clark kolejnym stilem? ktoś miał kiedyś lepszy sezon na FA? Piotrek? Wilq? Roger?

W tej lidze ogolnie cienko przede z FAsami, ale tak wlasciwie nie rozumiem nad czym sie zachwycasz?

Pobranie paru 30stek wazacych kolo 30stki to zadna sztuka [wystarczy miec miejsce pod limitem i takich chciec bo zawsze sa do pobrania po otwarciu sezonu], Clark na wyrost jest nazwany stealem bo nie wiadomo co bedzie gral, a jedyne topowe pobranie to Bjelica... ktory jest duzo gorszy od McGee. A to tylko w tym sezonie, przeciez z FAsow byly wyciagane dlugoterminowe gwiazdy [z pamieci Giannis, Jokic, Gobert, Butler, Hassan], ktore IMO miazdza wszystko co zrobiles dotychczas w tym wzgledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej lidze ogolnie cienko przede z FAsami, ale tak wlasciwie nie rozumiem nad czym sie zachwycasz?

top 20 FAs pobranych w tym sezonie:

 

RANK	FPPG	TEAM	PLAYER
1	47,4	SAC	JaVale McGeeLAL - C
2	44,6	NYK	Derrick RoseMin - PG
3	40,1	LAL	Taj GibsonMin - PF,C
4	38,6	NYK	Nemanja BjelicaSac - PF
5	38,5	SAS	Rodney McGruderMia - SG,SF
6	37	MEM	Justin HolidayChi - SG,SF
7	36,3	SAC	JJ RedickPhi - SG
8	35,4	NYK	Wesley MatthewsDal - SG,SF
9	35,3	ORL	Jerami GrantOKC - SF,PF
10	34,5	CHI	E'Twaun MooreNO - SG,SF
11	34	NYK	D.J. AugustinOrl - PG
12	33,7	IND	Shelvin MackMem - PG
13	33,4	SAC	Pau GasolSA - PF,C
14	32,6	IND	Terrence RossOrl - SG,SF
15	32,4	MIA	Evan TurnerPor - SG,SF
16	32,4	NYK	Joe HarrisBkn - SG,SF
17	32,1	PHI	Noah VonlehNY - PF
18	32	BOS	P.J. TuckerHou - SF,PF
19	31,9	DEN	Michael Kidd-GilchristCha - SF
20	31,8	SAC	Patrick BeverleyLAC - PG,SG
mam 2 z top 4 i pięciu z top 16. tylko Piotrek wypada porównywalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszą do czego? gramy jednak na FP a nie upside.

Problem w tym, że nie każdy jest w stanie przytulić każdego gracza. Niektórzy mają mocny trzon i muszą szukać rarytasów znacznie poniżej 30fp. Co z tego, że taki P.Gasol znajduje się w TOP20 i robi 33,4fp, jak kosztuje 39,75fp w utrzymaniu? A takich zawodników jest więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.