Skocz do zawartości

Jazda, Jazda czyli sezon 17/18 na żywo!


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Już skończcie pisać o tym braku Irvinga i Horforda, najczęściej pojawiający się tekst. 

 

Cavs dziś dowieźli grając tak sobie, więc jeśli zagrają następny mecz mocno, to mogą skończyć to w 6. LeBron mocno eksploatowany...

 

Jeśli będzie potrzeba G7, to myślę że uda im się to wyciągnąć zwykłym ograniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego Cavs nie grali dzisiaj, a mimo to lekko wzięli ten mecz.

 

LeBron wyrównuje i teraz to Cavs mają momentum, by pójść za ciosem.

 

Oj brakuje w Celtics Irvinga.

 

moze specjalnego nie, ale LeBron 1 kwarte zaczal swietnie, Korver dorzucil pare daggerkow a z drugiej strony Morris lapal szybkie faule a Brown 2 dunki "przestrzelil" (czy jak to sie tam okresla), to i nie trzeba bylo grac nic specjalnego pojawila sie duza przewaga pts, jeszcze wieksza w glowach i po meczu... chociaz szczerze mowiac byl taki moment pod koniec q2 albo poczatek q3 jak Rozier zasadzil 2 trojeczki z rzedu i juz zaczal sie lekki niepokoj pojawiac bo jak piszezs Cavs tak naprawde nic nadzwyczajnego nie grali, a Boston w tym roku kilka razy potrafil doskoczyc do rywala przegrywajac caly mecz i wyrwac w koncowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wielkim obsrancem jest CP3 to nawet ciezko okreslic slowami

 

swoja droga tylko ja mam wrazenie ze bardzo brzydki do ogladania jest ten mecz?

 

 

edit:

co sie tam dzieje to nie mam pytan, przeciez Harden i CP3 wygladaja jak chlopaki ze Space Jama jak im talent zabrali, ruchy na pewno bardzo podobne, koordynacji brak, pomysly tez genialne jeden drugiemu pokazuje po kolei nowy sposob jak zjebac

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny się potwierdza, że lepiej się wstrzymać z komentowanień spotkań na gorąco, jechaniu po zawodnikach i wydawaniu przy tym osądów co do dalszego przebiegu danego meczu, bo jedyne co się może wydarzyć, to po końcowym gwizdku wyjdzie się na idiote. Śmiesznie sie to czyta gdy akurat samemu się nic głupiego nie napisało ;-)

Brawo Houston, teraz mógłby się przytrafić taki mecz na wzór game2, że wszystkim tym siepaczą Harenda niemiłosiernie siedzi.To mogłoby wyprowadzić z równowagi GSW, które nie miałoby już marginesu błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.