Skocz do zawartości

VC- co dalej ???


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Vince Crter to ikona druzyny z Toronto, prawdziwy dinozaur, jeszcze duzo by mozna o nim napisac ...

Ale większzość z was pewnie słyszała co sie teraz dzieje z Carterem, żąda transferu, chce strajkować, nie jest to normalne, ale czy waszym zdaniem Vince ma prawo do takiech aktów frustracjji, czy druzyna Dinozaurów jest naprawde taka słaba ??? Co sądzicie o Vincie teraz, o jego przyszłosci w Toronto, lub gdzies indziej, a jak gdzies indziej to gdzie moze przejść Air Canada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dałeś taki temat Antek. Sam go miałem zamieścić :wink:

Moim zdaniem Vince nie ma racji w tej sprawie. Narzekał, że nie ma godnych partnerów, że drużyna jest bez ambicji itp. A tu jest inaczej. Pozostał Bosh (młody, dobrze zapowiadający się gracz podkoszowy). Dostali Rafera Alstona, który ma chęć grać razem z VC, jest jeszcze Rose (już nie tak skuteczny, ale jeszcze coś potrafi) i Marshall (ale jest to gracz wahadłowy, czyli jego forma jest bardzo zmienna). Wiem, że nie jest to mistrzowski skład, ale jest to ekipa, która może coś zdziałać w NBA przy dobrej organizacji. Jeśli chodzi o jego przyszłość to podejrzewam, że w środku sezonu dojdzie do trade'u z jego udziałem. Nie wiem jaka drużyna może zaoferować godnego gracza (jeszcze w dodatku ze Wschodu), ale podejrzewam, że przy takim układzie sprawy VC długo nie pogra w Raps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto moim zdaniem nie jest wcale takie slabe. Przyjrzyjmy sie s5:

:arrow: C - Chris Bosh - moim zdaniem bardzo solidny wojownik. Jest jeszcze mlody ale zdobedzie doswiadczenie (tym szybciej je zdobedzie jesli bedzie gral w s5) Potrafi zdobyc punkty z pod kosza i glebic w obronie, nie najgorzej radzi sobie ma tablicach. A 11,5 ppg jak na rookisa to jest duzo (jak dla mnie:P)

:arrow: PF - Donnyel Marshall - Kolejny solidny wojownik moze troche bogatszy od bosha o doswiadczenie ale rowniez jest solidny w swoim fachu. Potrafi cos w ataku a i obronie nie jest cienki. Dobrze zbiera i ma niezle przechwyty jak na PF (1,13)

:arrow: SF - Vince :?: - no tu chyba nie trzeba nic pisac, chociaz w ostatni sezon nie poszedl po jego mysli

:arrow: SG - Jalen Rose - Doswiadczony gracz. Potrafi zaatakowac. Obrona tez nie jest najgorsza. 15,5 ppg. Ma nawet duzo asyst - 5.

:arrow: PG - Alston/Williams - obaj sa sredni, ale nie slabi. Zarowno jeden jaki i drugi potrafi podawaci i zdobywac kilka/kilkanascie pkt na mecz. Na tej pozycji (zreszta jak na kazdej) nie powinno byc problemow.

 

Moim zdaniem to jest paczka nawet na PO. Nie ma slabych punktow. Kazdy z tych zawodnikow jest przynajmniej przyzwoitym graczem jak nie lepiej. Jak juz wyzej napisalem jest to druzyna na PO ale do ktorej rundy. 2 :?: maks 3 bo dalej to niebardzo. Ale gdyby Vince zostal, skupilby sie na grze a nie na grymaszeniu. Wszyscy zagraliby na dobrym poziomie to moglby byc final, ale na zachodzie czekaja na nich takie druzyny ze mistrostwa to nie zdobeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jakas paranoja co VC wyczynia !!!!!

Czlowiek ktory dostaje 150tys $ za macz jesli sie nie myle (czyli moze sobie kupic 4 BMW tygodniowo) wyjezdza tu ze strajkiem.... dostal umowe podpisal to gra.... Ma ambicje owszem rzecz ludzka, ale zeby strajkowac ??

Powinno sie toronto wkurzyc i mu chamowke odwalic wyrzucic go do Bobcats i by mu sie odechcialo strajkow :P .... zartuje....

Ma sklad niezly jest swietny Bosh ktory moze w tym sezonie osiagnac nawet ok 17ppg,10rpg,2bpg jesli bedzie #2 !!!!!!

doswiadczony Rose, bardzo dobry Williams ktory powinien rozgrywac jest troche tloczony.... Marshall to bardzo przyzwoity PF

Dodajmy Alstona (boozer-beater z Dallas :wink: ) dobry rzut niezle podania...

Sa jeszcze Murray i Peterson ... zrobic jakiegos Tradea mozna i wzmocnic lawke FA.... nie jest tak zle.... chodz poza startung 5

3-4 dobrych jest.... mozna cos z tego zrobic.

A jak chcecie gdzies wywalic Cartera to..... w Sixers mamy miejsce.....

Dostaniecie BigDoga, Mckie na lawke, Skinnera/Jacksona podkosz/ew Salmonsa

wyrownacie sklad i bedzie git :wink: ...... :P

 

Nic zobaczymy jak bedzie - pewne jest ze tak byc nie moze ...

Jak VC chce na Wschod to naprwawde poinien poprosic o transfer do klubu jak Sixers bo w NYK i magic go jaks nie widze a do Pistons czy Pacers nie pasi wcale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i po raz kolejny została poruszona sprawa Cartera co do odejścia z Toronto, sam Carter nie chciał komentować plotek, ale wydaje mi się że już niedługo odejdzie...rozamawiałem sobie z Karczusiem na ten temat i tak wywnioskowaliśmy. toronto lepiej graja bez Cartera (wygrali bez niego mecz z Spurs) sam carter gra po 20 minut i to bez rewelecji..ponoc Portland jest pierwsze co do Cartera, kurde nie wyobrarzam sobie raps bez niego a co wy myślcie o tym wszystkim? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po raz kolejny została poruszona sprawa Cartera co do odejścia z Toronto, sam Carter nie chciał komentować plotek, ale wydaje mi się że już niedługo odejdzie...rozamawiałem sobie z Karczusiem na ten temat i tak wywnioskowaliśmy. toronto lepiej graja bez Cartera (wygrali bez niego mecz z Spurs) sam carter gra po 20 minut i to bez rewelecji..ponoc Portland jest pierwsze co do Cartera, kurde nie wyobrarzam sobie raps bez niego a co wy myślcie o tym wszystkim? :cry:

Tak jak mówisz Miodas, Raptors lepiej sobie radzą bez Cartera w końcówkach, choć jak VC ma dobry dzień strzelecki to nie pogadasz :wink: Jednak mimo wszystko wstrzymał bym się z decyzją o wytransferowaniu go. Minęło dopiero 9 gier, jesteśmy jeden mecz do tyłu więc wszystko może sie zmienić. Poza tym uważam, że Vince dostaje za mało minut na parkiecie. Jako lider powinien więcej grac niż marne 20 min, jak on ma się w tym czasie wstrzelić :? Poczekajmy z decyzją, nie po to go Babcock przekonywał, że by teraz go oddać tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczerze mowiac bardzo zaniepokojony / rozczarowany tym co sie dzieje w tym sezonie z Carterem :?

Vince notuje statystycznie najgorszy sezon w swojej karierze. Gra 30 minut w meczu, ma najmniej zbiorek w karierze, najgorsza skutecznosc za 2 i za 3 rzuty oraz najmniejsza srednia punktowa (ledwie 14.5 ppg)

 

Mysle ze jest to spowodowane zlym przygotowaniem sie Vince'a do sezonu, ale b. niepokoi mnie tez postawa trenera.

Z poczatku myslalem ze trener oszczedza Vince'a, gdyz boi sie o jakis uraz czy cos w tym rodzaju. Jest to calkiem zrozumiale, jesli nie trzeba to lepiej nie narazac Vince'a na jakis uraz.

Ale..... zaraz, cos jest nie tak! Jezeli w najwazniejszych momentach trener trzyma Vince'a na lawce, a straty odrabia lawka to jest cos dziwnego :?

Teraz jeszcze plotki o wytransferowaniu VC, mysle ze nie wpuszczanie Vince'a w kluczowych momentach spotkania wynika z tego, iz chca sprawdzic jak druzyna radzilaby sobie bez niego.

Jak widac, Raps graja lepiej bez Cartera niz z Carterem.

 

W takim wypadku, obawiam sie ze gdy tylko nadarzy sie jakis korzystny dla klubu transfer - wywala Vince'a. :cry:

 

Ogromna szkoda, myslalem ze Carter idealnie wpasuje sie w gre i zamysly nowego szkoleniowca. Defensywna strategia O'neilla wyraznie mu nie pasowala, a taka gra jaka teraz [rezentuja raps (run n' gun) wydaje sie byc dla Carter'a idealna.

 

Ale sam Vince chyba zle sie czuje w zespole. Nie ma tej chemi, Vince wydaje sie byc troche zrezygnowany. Moze i lepiej byloby dla niego zeby zmienil klub? moze by sie odrodzil?

Pytanie tylko gdzie mialby isc. Chyba nigdzie nie pelnil by takiej roli w jakiej chcielibysmy go widziec - LIDERA. Najbardziej chcialbym aby zostal w Raptors, tylko zeby znow gral te 40 minut w meczu, przez te 2 kwarty z kawalkiem to co on moze zrobic? Nic dziwnego ze tak mu statsy polecialy.

 

Licze ze na dniach sytuacja z Carterem sie wyjasni.

Glubia sprawa, najpierw gdy chcial transferu, klub kategorycznie odmawial. Teraz gdy jakos sie ulozylo i Carter wyrazil chec grania w Toronto, to ci kombinuja z transferem, nie daja mu grac...... :? Naprawde mi sie to nie podoba i licze na szybkie rozwiazanie tej sprawy.

 

 

PS. Wróbel, sprawdz maila.

 

EDIT:

BTW: sprawdzilem ile wynosi rekord spedzonych minut Vince'a na parkiecie :? 40 minut (czyli mniej wiecej tyle ile srednio spedzal na parkiecie w poprzednim sezonie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielismy to mamy :( Carter grał dzisiaj 39 min zdobył 25pkt. (11/21) 9zb. as. i bl. Niestety Raps przegrali 102-86.Tak więc widać, że jak VC ma dzień to inni zawalają (oprócz Bosha i Alstona). Do pierwszej piątki trafił Murray, wzamian za Rose'a. Niestety jego debiut w tym sezonie w pierwszej piątce nie wypadł za dobrze. 2pkt. (1/9) 2zb. 1as. 3faule. 2straty. Pozostali rezerwowi też bez rewelacji :? Nie grał Rose i Marshall i widać, że troche ich pkt. brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak podaje serwic ESPN Carter ma odejść do New Jersey Nets za Mourninga, Ericka Williamsa i Aarona Williamsa i 2 picki w pierwszej rundzie przyszłym drafcie. Sprawa nie jest do końca zatwierdzona, teraz obie drużyny czekają na decyzję ligi. Chodzi o badania, wynagordzenia itp. Jak myślicie czy ta wymiana pomoże Raptors odnosić sukcesy :?: Jak by nie patrzeć pozbywają się kontuzjowanego niezadowolonego lidera, a dostają graczy podkoszowych, którzy wydłużają tym samym ławkę, która i tak wygląda nieźle. Do tego doświadczony Mourning, który nie gra tak skutecznie jak dawniej, ale zbierać nadal potrafi. Pozostaje jeszcze sprawa Jalena Rose'a, który miał odejść do Miami za Jonesa, ale o tym narazie nic nie wiadomo, tylko pogłoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tego trade'u dojdzie, to władze Raps zrobią beznadziejną rzecz !!

Co to ma być ?? Mourning ma ogromny kontrakt i niepewne zdrowie... Aaron Williams to przeciętniak, tez kontuzjogenny, Eric to niezły obrońca, ale też raczej sredniak, 2 picki ?? :lol:

 

Była szansa zyskac niesamowicie, na wymianie z Portland, czy Pistons, to chcą oddać go byle gdzie :lol: i za byle co :lol: ....

Carter chciał walczyc o mistrzostwo i kto wie - jeśli zostanie Kidd, Jefferson, władze ściągną jakiegos dobrego C i PF to może cos z tego będzie..... :?

 

Nie chce mi się wierzyc w ten trade....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, transef Vince'a wisial w powietrzu i bylo to tylko kwestia czasu.

Dziwic moze tylko ze Carter idzie akurat do Nest, bo w sumie troche z nienacka ten transfer.

 

Mysle ze transfer wyjdzie na dobre, przede wszystki Carter troche odzyje,

przestanie w koncu grac po 20 minut na mecz i pokaze na co naprawde go stac.

Bedzie mu duzo latwiej w ataku, majac u boku takiego rozgrywajacego jak Jason Kidd (jesli oczywiscie Kidd wroci do zdrowia).

Jesli dodamy do tego Jeffersona to robi nam sie calkiem niezla paka w offensywie.

Z dogadaniem sie Vince nie powinien miec problemow. Widzialem kilka meczy z udzialem VC i Kidda. Sprawiaja wrazenie jakby byli w dobrych stosunkach, Kidd wypowiadal sie ze chetnie zobaczy Vince w barwach Nets. Z Jeffersonem mysle ze tez sie jakos dogada, dac im troche czasu na zgranie i zobaczymy jak sobie poradza.

Szczerze mowiac, nie moge sie doczekac jak zobacze Cartera w nowym klubie. Troche zaluje tego transferu bo Vince zawsze mi sie kojarzyl z Toronto, ale ostatnimi czasy zle sie dzialo a sytuacja caly czas ulegala pogorszeniu. Mysle ze zmiany wyjda VC na lepsze.

 

 

Co do Raptors, to nie wiem czy zyskali czy tez stracili. Vince Carter grajacy 20 min w meczu to nie Vince Carter. Skoro i tak nie chcieli go wykorzystywac to moze i lepiej dla nich ze go oddali.

Wydaje mi sie jednak, ze mogli za Vince'a pozyskac lepszych graczy.

Mourning jak na swoje lata gra dobrze, ale nie wiadomo jak dlugo pogra, ze zdrowiem cieniutko. Do tego dwaj przecietni gracze o 2 picki...... nie wyglada to imponujaca, mogli dostac zdecydowanie wiecej. Coz, ich sprawa...

 

Pozostaje nam czekac na decyzje ligi, ciekaw jestem kiedy ujrzymy Cartera w nowej koszulce (bo to ze transfer dojdzie do skutku jest juz prawie pewne.)

 

Na koniec fotka panow Carter'a i Kidd'a

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.