Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenia Mikowala w sąsiedniej lidze przyniosły skutek, więc może i tutaj.

 

Na sprzedaż mam wielu: Carroll, Batum, LeVert, Randolph, O'Quinn, Lowry, Thomas...

 

Kupię bloki i procenty.

 

Powysyłam ofert, ile się da, licząc na jakiś odzew...

Liczba wymian zacna ale kompletnie to nie zmienilo jego miejsca w tabeli. Jak byl dol tak zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nauczkę, że jak jest chociaż jedna wątpliwość, czy wymiana mi się przyda, lepiej jej nie akceptować. Wiedziałem, że trejd Carroll-Gortat nie zmieni absolutnie nic, bo poluję dalej na coś większego, a jednak to przyjąłem. Dzisiejszy występ Carrolla i Gortata pokazuje, że niesłusznie.

 

Ale w tej lidze bardzo trudno o wymiany. January się o tym przekonał, a moje oferty do Big Bang sobie jedynie wiszą. Obsada tej ligi trochę zawodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam Jrue Holidaya.

Szukam blk i reb z niezłym ft i tov.

 

Do oddania także: Rubio, Young i D.Green więc jeśli ktoś jest zainteresowany to dajcie znak.

Jeśli nie, to od jutra sam Was zacznę nękać ofertami.

 

Generalnie mam nadwyżkę w FG 3pts i przechwytach, którą zamienię na inne kategorie (warunek: dobre ft i tov).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

k****, na uj ruszałem Carrolla za tego pierdołę Gortata.

 

On gra teraz tyle minut ile kot napłakał. W końcu wyląduje na FA i tyle z niego będzie.

 

Nie ma co ukrywać, timing tej wymiany był dla mnie niemal idealny. Ale myśle, że, Marcinek ma jeszcze w baku trochę dobrej gry w tym sezonie.

 

Szkoda żeś go spylił, Bismacka bym Ci za niego pewnie dał.

 

Biyombo to co najlepsze ma już zdecydowanie za sobą :) Zaraz wróci Vuc i Bismack zapewne trafi tam, gdzie jego miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, puntuję kolejną kategorię (PTS).

 

W związku z czym trading block :

 

Towns, Kawhi, Millsap. Dinwiddie

 

W zamian nie chcę rzecz jasna żadnych pts i ast, mogę przyjąć straty złe, poza tym wszystkie kategorie z naciskiem na blk, stl, rebs.

Serial pt. sprzedaż Dinwiddiego wciąż trwa ;)

 

Ale tak poważnie, kupno Kawhiego przez kogokolwiek jest obarczone dużą dozą ryzyka, zwłaszcza, że może się nagle okazać, iż sezon uzna za zakończony, więc dużej ceny za niego chyba nie dostaniesz.

A tak niepoważnie, zabrałeś mi Styczniu Seldena, a już chciałem posłać Gortata tam gdzie jego miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sezon jest kosmiczny pod kątem kontuzji. Takiego dramatu to nie było jednak dawno.

 

Cousins, Wall, Love, Hayward, Conley, Millsap, Kawhi, Beverley, Rivers, Porzingis, THJ po drodze Blake, CP3, Turner i Hassan, wcześniej Parker, Thomas czy Batum. Who is next? Embiid? Jego to zadziwiająco ten trend omija, pytanie jak długo...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czemu tak późno aktywowałem Harta. Choć w sumie, gdybym nie oglądał Lakersów w niedzielę, bym go w ogóle nie aktywował, a po meczu już nie byłby dostępny...

 

Może zrekompensuje mi jakoś brak Balla, bo ten jakoś się nie spieszy do powrotu, a La Mello i Li Angelo jeszcze nie są na yahoo dostępni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem do końca jak to wygląda na średnich, ale z grubsza rzecz biorąc tak sprawa spadków, jak i (mimo wszystko) awansów wydaje się być otwarta, więc powinno bycć ciekawie do końca.

Ja trochę sam zawaliłem sprawę, bo przespałem trade deadline i kiedy zabrałem się do wysyłania ofert to było już za późno. Z perspektywy czasu mogę też sywierdzić, że odrzuciłem kilka korzystnych dla mnie propozycji. Przy małych korektach awans miałbym pewny, niemniej raczej powinienem skończyć z co najmniej 86 pts co powinno wystarczyć.

Seagull Hunters, który był w pewnym momencie pewniakiem do wygranej, mimo kontuzji Currego, Duranta i Bookera trzyma się mocno. IMO najlepiej rozegrany sezon - dobre uzupełnienia gwiazd na drafcie plus fa plus świetne wymiany sprawiły, że mimo oparcia drużyny na 2(3) graczach, którzy sporo gier opouścili awans raczej pewny.

Planeta też powinien się utrzymać w top3, drugi rok z rzędu jesteśmy razem w lidze i drugi rok z rzędu ta sama taktyka i praktycznie te same nazwiska dają mu prawdopodobnie awans.

Chyba tylko sama sama może coś namieszać. Wymiana last minute Irvinga na George'a sprawia, że jest szansa, choć mimo kosmicznych występów Davisa brak głębi i zdrowego CP3 może być problemem.

Bulek już chyba nie da rady powalczyć o awans, choć chyba i tak całkiem niezłdy skład pomogliśmy mu wydraftowac☺

Ps. Wrzuciłby ktoś średnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby już ten sezon się skończyć? Końcówka tragiczna, Lebron przestał przechwytywać i blokować, Embiid się połamał, wiedziałem, że przez nadrobione sloty o awansie mogę zapomnieć, ale liczyłem choć na pewne utrzymanie, a tymczasem robi się nerwowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzę spadek Masuda, dobre pobrania z FA zrobią swoje, teraz ma naprawdę team i rzutem na taśmę powinien uratować ligowy byt. Pytanie kto za niego spadnie, ja lecę w dół w każdy dzień na szczęście już nie bardzo widzę kategorie w których mogę szybko spaść poza stealami więc może się utrzymam. Ale brak Embiida oznacza jedno - nie ma komu blokować. Rywale będą gonić w blokach pytanie czy starczy im czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.