Skocz do zawartości

Sezon 2017/18 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wow.

Grajac dzisiaj trzema zawodnikami zyskalem 5,5pkt roto i awansowalem na 10 miejsce :)

Cierpliwosc i brak nerwowych ruchow zaczelo przynosic efekty.

 

Nie zmienia to faktu ze wciaz Middleton,Millsap,Evans,Nurkic sa na sprzedaz w wymianach 1za1 lub 2za1 tylko ze cena u wiekszosci z nich raczej wzrasta niz maleje.

 

Poszukuje SG/SF z trojkami i pkt oraz PF/C ze zbiorkami i blokami przy dobrym FG. Przyda sie tez dobry PG z duza iloscia asyst i trojek ale to na razie drugo planowa potrzeba.

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo zbyt kokorowo to wlasnie sie okazalo ze strasznie dalem dupy jesli chidzi o Portisa.

 

Jak tylko poszedl news ze wraca jako rezerwowy PF w Bulls pobralem go z FAsow bez wiekszej wiary ze bedzie z biego pozytek po czym naczytalem sie jak to Maker zyska w Bucks po transsferze Bledsoe i pobralem go w miejsce Portisa.

 

To byl blad. Jeszcze nie wiem jak wielki bo jeden dobry mecz jeszcze nie swiadczy o tym ze bedzie tak gral dalej zwlaszcza ze dobrze gra Markannen i nie wiadomo co bedzie z Miroticem ale skoro potrzebuje PF to trzeba sie go bylo trzymac. Myslalem ze naprawie swoj blad pobierajac go dzis z waiversow za 33$ (troche szkoda bylo mi az tyle kasy wydawac) ale okazalo sie ze chetnych bylo wielu i nawet gdyby Barylki nie zaszalaly wydajac na niego caly budzet to i tak przegralbym z MJ team... :(

 

Na pocieszenie zostaje mi fakt ze przynajmniej kolejny (juz trzeci) GM zostaje bez kasy na waivery jeszcze przed uplywem miesiaca. No i moze to ze GM Solid as rock tez popelnil blad pobierajac najpierw Chandlera za 11$ po to zeby nastepnego dnia w jego miejsce pobrac za az 36$ Mbah a Moute i patrzac na to to nie wypadam tak najgorzej jesli chodzi o wpadki w zarzadzaniu budzetem waiverowym i ruchami kadrowymi ;)

 

Swoja droga w tym sezonie ceny na waiverach mnie zaskakuja...w poprzednich sezonach (przy budzecie 50$ na sezon) ceny siegaly 10-20$ a wiekszosc nawet dobrych grajkow licytiwala za 1-5$ kiszac strasznie kase.

W tym sezonie nawet biorac pod uwage zwiekszony budzet uwazam ze GMowie sa dosc rozrzutni...a moze to kwestia ze to II liga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moze to ze GM Solid as rock tez popelnil blad pobierajac najpierw Chandlera za 11$ po to zeby nastepnego dnia w jego miejsce pobrac za az 36$ Mbah a Moute i patrzac na to to nie wypadam tak najgorzej...

Zupełnie świadomie, chciałem MaM, ale nie wiedziałem czy go dostanę a Chandler też mi pasował charakterystyką (choć oczywiście mniej). Błędem, ale to się okaże czy moim czy reszty ligi, było wydawanie takiej kasy jak nikt inny nie był nim zainteresowany.

Tak czy tak wg mnie wartość budżetu waiverowego jest niewielka i im dalej w sezon tym trudniej będzie pobrać kogoś sensownego w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Beverleya jeszcze bedzie pozytek ale na ten moment raczej zyskalem niz stracilem pozyskujac THJ.

 

Co do pobran to na pewno na poczatku sezonu latwiej pobrac/wylowic perelke z FA/waivers ale to nie oznacza ze pozniej nie ma na to szans a tych szans pozbawiamy sie calkiem wydajac cala kase na jednego lub dwoch grajkow na samym poczatku sezonu. Oczywiscie wszystko zalezy od tego kto w jakiej jest sytuacji w lidze i jak bardzo mu danego rodzaju zawodnika brakuje ale mimo wszystko dalej nie uwazam ze E.Turner czy Oubre byli warci wydania calej kasy z budzetu a i Portis ktorego chcialem tez nie sadze zeby byl tego wart.

 

Mimo wszystko gratuluje pozyskania Portisa i z duzym zainteresowaniem bede sledzil jego dalsze postepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez go chcialem i chcialem dac za niego cos kolo 30$ bo wiedzialem ze przy rozrzutnosci GMow w tej lidze trzeba siegnac glebiej do kieszeni ale okazalo sie ze to bylo za malo i nie zaluje ze ostatecznie nie wydalem na niego ani centa.

Wiesz tu nie chodzi o desperacje. To mimo wszystko zazwyczaj jest troche loteria i inwestycja na slepo zwlaszcza na poczatku sezonu dlatego tym bardziej uwazam ze lepiej troche rozsadniej wydawac kase zeby miec kilka szans na trafienie w dzisiatke

 

W jedym z seonow troche za szybko wydalem cala kase z budzetu jak wiekszosc pozostalych GMow i potem tylko pozostawalo patrzec jak za kilka dolcow jeden z oszczedniejszych GMow pobieral kolejnych ciekawych/dobrych waiverow

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny z Ciebie taki sam nostradamus pod wzgledem czyje mecze byly najlepszymi a ktore najgorszymi w sezonie jak ze mnie pod wzgledem przewidywania kontuzji...

Ot wrozenie z fusow i tyle.

A THJ sypnal np 34pkt w cale nie w okresie ktory opisujesz to w koncu ktore jego mecze uwazasz za najlepsze?

 

A jak juz tak trzymamy sie cyferek to nawet gdyby to byla roznica +0,01 to tak czy inaczej jest to zysk a nie strata :P

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny z Ciebie taki sam nostradamus pod wzgledem czyje mecze byly najlepszymi a ktore najgorszymi w sezonie jak ze mnie pod wzgledem przewidywania kontuzji...Ot wrozenie z fusow i tyle.A THJ sypnal np 34pkt w cale nie w okresie ktory opisujesz to w koncu ktore jego mecze uwazasz za najlepsze?A jak juz tak trzymamy sie cyferek to nawet gdyby to byla roznica +0,01 to tak czy inaczej jest to zysk a nie strata :P
Oj przecież pisze "być może" :)

A przecież ten najlepszy przed dealem zagrał więc go nie liczę, bo nie był u Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow.

Grajac dzisiaj trzema zawodnikami zyskalem 5,5pkt roto i awansowalem na 10 miejsce :smile:

Cierpliwosc i brak nerwowych ruchow zaczelo przynosic efekty.

 

Nie zmienia to faktu ze wciaz Middleton,Millsap,Evans,Nurkic sa na sprzedaz w wymianach 1za1 lub 2za1 tylko ze cena u wiekszosci z nich raczej wzrasta niz maleje.

 

Poszukuje SG/SF z trojkami i pkt oraz PF/C ze zbiorkami i blokami przy dobrym FG. Przyda sie tez dobry PG z duza iloscia asyst i trojek ale to na razie drugo planowa potrzeba.

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji i wysylania ofert.

 

oj Ty tak pitu pitu a imho do Twojego awansu najbardziej przyczynił się Tyreke - czyli chyba najlepszy FA's/waiver do tej pory .... a w ogóle o tym nie wspominasz :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o Evansie pisalem przy jednym z moich wczesniejszych dlugich i nudnych postow :PJasne ze to bylo super pobranie. Zdziwilem sie ze Dannygd sie go pozbyl na rzecz Isaac'a i myslalem ze bedzie kilku chetnych GMow na niego a okazalo sie ze moglem go miec za darmo a dalem za niego 15$.Tak to wlasnie jest z tymi waiverami ;)Natomiast ciezko utozsamiac mi moja powolna wspinaczke w tabeli tylko z pobraniem i dobra gra Evansa. Czynnikow jest kilka. Powrot Hassana, powoli coraz lepsza forma Millsapa, swietna forma Middletona, pozyskanie THJ, pobranie James'a i Bogdanovica...Gdyby tak jeszcze Lowry sie obudzil a Nurkic przypomnial sobie ze gra w contract year to byloby zajebiscie a wspinaczka w tabeli bylaby szybsza...

Apropos Evansa to czy ja juz posalem ze jest na sprzedaz? ;):P

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)to na pewno na poczatku sezonu latwiej pobrac/wylowic perelke z FA/waivers ale to nie oznacza ze pozniej nie ma na to szans (...)

Nic nie pisałem o FA, tylko o waiverach.

Perełki, które się objawią w dalszej części sezonu będą raczej na FA niż na waiverze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTO	RANK	1W+/-	GP	2017-11-12
93 1 -3,5 126 Kriszot Team
88 2 -5 121 MJ-TEAM
88 2 -9,5 132 Gamonie
80 4 -3 129 Baryłki
80 4 -3 126 Solid as a Rock
79 6 3,5 123 Red Panthers
73 7 6 129 Wolves
72 8 12 131 HuWDu
68 9 3 115 maro's Team
63 10 -2 131 lorak
63 10 -5,5 127 NEVERWINS
62 12 -1 120 Florida Pensioners
58 13 6 131 MKS Milejów
57 14 5 129 Warsaw Hornets
56 15 -3 127 owls

ciągle jestem na granicy strefy spadkowej, co daje jakieś nadzieje na przyszłość, bo przez długi czas nie grało u mnie ponad 100 draftowych dolarów. Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziiiizas....ale mnie juz meczy brak ruchu na rynku transferowym...

 

Naprawde wszyscy jestescie tak bardzo zadowoleni ze swoich skladow ze nie chcecie i nie zamierzacie robic wymian?

Jesli zas zamierzacie to kiedy?w polowie sezonu?czas szybko leci ,miesiac juz minal jeszcze troche i bedziemy mieli 1/4 sezonu...

 

W poprzednich latach w poprzednich ligach wydawalo mi sie ze malo jest GMow aktywnych i chetnych do negocjacji i wymian...myslalem sobie w II lidze to sie bedzie dzialo,sami aktywni doswiadczeni GMowie to i negocjacje beda fajniejsze bedzie ich wiecej i beda bardziej owocne...mylilem sie(?)...czy to wlasnie dlatego ze wszyscy sa tak dobrzy i doswiadczeni to nikt nie chce robic wymian?a moze moje propozycje sa tak beznadziejne/nierowne/nie warte uwagi?moze wszyscy moi grajkowie sa tak beznadziejni ze nikomu by sie nie przydali?

 

Staram sie wysylac takie oferty i negocjowac takie wymiany zeby to mialo rece i nogi dla obu stron, uderzam zarowno w strone GMow ktorzy sa wysoko w tabeli (tym sie nie dziwie ze nie sa chetni do zmian) jak i tym w srodku i tak samo nisko jak Ja...i nic...niczego to nie zmienia...

 

Slyszalem ostatnio taka cudowna w swojej prostocie prawde "jak nic nie zmienisz to nic sie nie zmieni"...nie zgadzacie sie z tym?

 

Tak wiec po raz kolejny do znudzenia powtarzam:Middleton, Evans, Nurkic a nawet Lowry sa do wziecia...do wziecia w odpowiedniej konfiguracji tych zawodnikow jest nawet wiecej.

 

Moze w takim razie Wy wyslecie jakas sensowna propozycje/oferte lub wiadomosc z ktorej bedzie mozna cos stworzyc.

Kazda przemysle i na kazda odpowiem.

 

Milego wieczoru szczesliwi GMowie samych zwycieskich teamow ;)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziiiizas....ale mnie juz meczy brak ruchu na rynku transferowym...Naprawde wszyscy jestescie tak bardzo zadowoleni ze swoich skladow ze nie chcecie i nie zamierzacie robic wymian?Jesli zas zamierzacie to kiedy?w polowie sezonu?czas szybko leci ,miesiac juz minal jeszcze troche i bedziemy mieli 1/4 sezonu...W poprzednich latach w poprzednich ligach wydawalo mi sie ze malo jest GMow aktywnych i chetnych do negocjacji i wymian...myslalem sobie w II lidze to sie bedzie dzialo,sami aktywni doswiadczeni GMowie to i negocjacje beda fajniejsze bedzie ich wiecej i beda bardziej owocne...mylilem sie(?)...czy to wlasnie dlatego ze wszyscy sa tak dobrzy i doswiadczeni to nikt nie chce robic wymian?a moze moje propozycje sa tak beznadziejne/nierowne/nie warte uwagi?moze wszyscy moi grajkowie sa tak beznadziejni ze nikomu by sie nie przydali?Staram sie wysylac takie oferty i negocjowac takie wymiany zeby to mialo rece i nogi dla obu stron, uderzam zarowno w strone GMow ktorzy sa wysoko w tabeli (tym sie nie dziwie ze nie sa chetni do zmian) jak i tym w srodku i tak samo nisko jak Ja...i nic...niczego to nie zmienia...Slyszalem ostatnio taka cudowna w swojej prostocie prawde "jak nic nie zmienisz to nic sie nie zmieni"...nie zgadzacie sie z tym?Tak wiec po raz kolejny do znudzenia powtarzam:Middleton, Evans, Nurkic a nawet Lowry sa do wziecia...do wziecia w odpowiedniej konfiguracji tych zawodnikow jest nawet wiecej.Moze w takim razie Wy wyslecie jakas sensowna propozycje/oferte lub wiadomosc z ktorej bedzie mozna cos stworzyc.Kazda przemysle i na kazda odpowiem.Milego wieczoru szczesliwi GMowie samych zwycieskich teamow ;)
Eee nie przesadzaj, mieliśmy już 2 czy 3 razy blisko do dealu (nie pisze jakiego bo nie chodzi tu o wartosciowanie), a Ty za każdym razem zmieniales zdanie bo ktoś zagrał lepiej lub gorzej jeden mecz, albo coś sobie błahego naciagnął jakby to w kontekście sezonu zmieniało rzeczywistość :)

A jakby godzinę po dealu (a nie przed) gracz sobie coś naciagnął to co wtedy deal unieważnisz? Troszkę konsekwencji poproszę w tym co piszesz i tym co potem robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny nie jestes jedynym GMem w lidze...moze powinienem we wczesniejszym poscie dopisac "nie dotyczy dannygd" bo akurat z Toba negocjacje, mimo ze na razie nie przyniosly efektu w postaci wymiany, sa najciekawsze. Szybkie odpowiedzi, fajna analiza, propozycje...wlasnie o to mi chodzi ze nawet jak ma nie dojsc do wymiany (bo nie chodzi o to zeby ja zrobic tylko po to zeby ja po prostu zrobic) to zeby cos sie dzialo. Zeby nie czekac na odpowiedzi zbyt dlugo, zeby odpowiedzi nie polegaly tylko na "nie jestem zainteresowany" a jak ktos jest wstepnie zainteresowany to zeby podejmowabie decyzji nie trwalo tygodnia.

 

Z Toba dannygd to juz w zeszlym sezonie w LM mialem przyjemnosc prowadzic negocjacje wiec naprawde tamten post nie dotyczyl Ciebie.

 

Co do Twojej oceny moich negocjacji to szkoda ze tak uwazasz. Decyzji nie podejmuje na podstawie jednego meczu ani krotkoterminowych kontuzji. Moze to tak dla Ciebie wyglada ale tak nie jest. Nie bede wyjasniac tutaj szczegolow bo po co komu wiedziec o czy/kim gadalismy. Tak naprawde do jedej z opcji wymiany wkrotce bede chcial wrocic.

 

Wczesniejszy post nie mial byc tez krytyka czy czepianiem sie ani konkretnych GMow ani wszystkich GMow. Byl raczej nawolywaniem i motywowaniem do wprowadzenia zmian do aktywnosci w negocjacjach.

Natomiast do jednego sie przyznaje dannygd ;) sam mam jedna wiszaca gotowa niewielka wymiane ktora mialem zaklepac jakos 2 dni temu ale na razie sie wstrzymalem ale to wynika z faktu ze pozostale negocjacje troche utknely a wynik tych pozostalych ma wplyw na to czy na ta mniejsza sie zdecyduje.

 

Nie jestem idealnym negocjatirem to prawda ale od miesiaca mecze chyba ponad polowe GMow w tej lidze i nie spotykam sie z oczekiwanym efektem i to mnie martwi.

 

Milego dnia Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.